Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)
Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 11.jūlijs, Sezona: 7. (2019), Sērija: 28.

Olgas mājās notiek spraiga saruna starp divām tirgus biznesmenēm. Izskatās, ka Olga ir atradusi sev jaunu biznesa partneri. Pašā sarunas karstumā ierodas Konstantīns. Fēlikss tomēr atklāj noslēpumu, ka Robertam ir mīļākā, par ko Irēnas kundze ir ļoti saniknota. Pats Roberts pēc pavadītās nakts pie Samantas, atkal satiek viņu aci pret aci. Jauno Silvestra kafejnīcu aizvien biežāk un biežāk apmeklē Marija un izskatās, ka viņa ir atradusi sev īstu dvēseles radinieku un domu biedru.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 10.jūlijs, Sezona: 7. (2019), Sērija: 27.

Baibas un Roberta mājās atmosfēra ar katru dienu paliek aizvien nokaitētāka. Martas ofisā darbi rit ar aizvien lielāku sparu. Roberts pēc viesošanās pie Samantas mēģina saprast, kas noticis un kā lai atgūst savas mantas, kuras atstājis pie Samantas. Roberta telefonsarunu noklausās Šmakovs. Izskatās, ka pieredzējušā Fēliksa rokās beidzot ir iekritis trumpis cīņā pret savu vislielāko ienaidnieku – sievas dēlu. Vai Fēlikss šo trumpi arī izmantos?

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 9.jūlijs, Sezona: 7. (2019), Sērija: 26.

Marija ierodas ciemos pie savas glābējas kafejnīcā un mēģina noskaidrot, kā turpinājās notikumi pēc bēgšanas, savukārt Roberts ieradies ciemos pie Samantas. Kā beigsies viņa vizīte pie seksīgās dāmas? Marija ar katru dienu jūt aizvien lielāku nepatiku pret Arvi – vai abu attiecības nonākušas uz izjukšanas sliekšņa? Robertu joprojām neapmierina situācija paša mājās ar jaunajiem iemītniekiem un galveno vaininieku Fēliksu.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 8.jūlijs, Sezona: 7. (2019), Sērija: 25.

Roberta un Baibas mājās viesojas Irēna ar savu vīru Fēliksu. Ar kādu iemeslu tie ieradušies pie bērniem un kāpēc par šo vizīti Roberts ir tik ļoti neapmierināts? Direktores Martas ofisā notiek strīdi par to, kādā virzienā jāturpinās darboties aģentūrai. Pēc neizdevušās zādzības Marija apciemo Ketiju, lai saprastu, kur pazudis Toms ar milzīgo naudas žūksni. Silvestrs ierodas savā jaunajā kafejnīcā. Roberts nekādi nevar samierināties ar domu, ka viņa mājā būs jauni iemītnieki. Lielā zādzības afēra ir vēl vairāk satuvinājusi Tomu un Ketiju. Marija saprot, ka viņas labākā draudzene ir viņu ne tikai apmānījusi, bet arī nodevusi. Viltīgā Samanta draudzenei Agnesei paskaidro, kā plāno ap pirkstu aptīt naivo Robertu.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 4.jūlijs, Sezona: 7. (2019), Sērija: 24.

Marta Simonai stāsta savu versiju, kā gājis randiņā ar Viesturu. Tomēr stāstu pārtrauc ne tikai donžuāns Viesturs, bet arī Arnis. Un ar ko beigsies šī negaidītā tikšanās? Otrā Rīgas pusē, uz bīstamo operāciju jau savākusies Ketijas komanda – Toms un Marija. Kā beigsies riskantā un grandiozā nelegālās naudas zādzība?

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 3.jūlijs, Sezona: 7. (2019), Sērija: 23.

Marta ar Simonu saprot, ka Viesturs ar viņām spēlē dubulto spēli. Abas nolemj izspēlēt ļoti intriģējošu un viltīgu scenāriju ar nosaukumu “Dubultais randiņš”, kura dēļ, gluži, kā vecajos labajos laikos, meitenes sastrīdas. Samanta ar Agnesi veikalā izvēlas briļļu rāmjus. Roberts kafejnīcā jau gaidu savu jauno paziņu Samantu. Vai tiešām Roberta cerības uz Samantu būs tikpat veltas kā ar Margaritu? Marta apbruņojusies gatavojas randiņam ar Viesturu, visticamāk randiņš būs ne tikai karsts, bet arī neprognozējams.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 2.jūlijs, Sezona: 7. (2019), Sērija: 22.

Mānīgs rīts Roberta un Baibas mājās, bet citās mājās Samanta stāsta Agnesei par savu jauno “biznesa plānu”. Ketija tiekas ar Mariju un izstāsta, ka Toms piedāvājis grandiozu, bet ļoti bīstamu ideju, kā nopelnīt lielu naudu. Jaunajā meiteņu ofisā turpinās sarunas par un ap Margaritu, bet pašā sarunas karstumā ierodas Margo tēvs Silvestrs. Ko gan viņš viens bez meitas klātbūtnes dara ofisā? Ketija ar Mariju jau ķērušās pie bīstamā, Toma piedāvātā plāna īstenošanas.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 1.jūlijs, Sezona: 7. (2019), Sērija: 21.

Viesturs ciemos pie Ligitas un Martas mēģina noskaidrot, ko Marta zina par Margo dusmām uz viņu. Vienā no Rīgas bāriem sēž vientuļais Roberts, kurš jūtas nomākts, uzzinājis, ka Margarita pametusi valsti uz visiem laikiem. Likteņa ironija – tajā pašā bārā sēž Agnese ar Samantu, kas meklē savu jauno upuri. Vai Samanta pamanīs sašļukušo Robertu? Martu ar Ligitu, tikko kā atvadījušās no Viestura, pārsteidz jauns viesis. Kurš tas ir un kāpēc atnācis pie Martas? Ketijas dzīvokli aizvien biežāk apciemo Toms.« 1 2 3 4 5 6 ... 44 45 »