Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 21.augusts, Sezona: 3. (2015), Sērija: 42. (sezonas noslēgums).

Monika uzzina, ka Ričards ir slimnīcā, ziņa viņu satriec. Māris ierodas pie Jolantas ziedu veikalā un mēģina pierunāt Jolantu, lai Marija ar viņu satiekas, Jolanta viņu patriec. Māris ierodas pie Marijas, lai aprunātos, Marija viņu apvaino un pat uzspļauj. Baiba dodas uz lidostu un nolemj doties prom no Latvijas. Māris vairs neredz savai dzīvei jēgu un dodas pastaigā pa vilciena sliedēm. Simona ir nesen iepazinusies ar Kārli un dodas to atrādīt draudzenēm - Kārļa bijušajām!

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 20.augusts, Sezona: 3. (2015), Sērija: 41.

Konrāds notic Baibai, ka viņa ir stāvoklī. Ričards pieņem lēmumu pārcelties uz Rīgu, Monika to sen jau bija gribējusi. Roberts nomainījis slēdzeni dzīvoklim un māte ir ļoti pikta par to! Silvestrs salabst ar Ričardu. Simona ar Kārli sarunā tikšanos. Kārlim patīk, ka Simonai patīk dārzniecība.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 19.augusts, Sezona: 3. (2015), Sērija: 40.

Kristīne atgriežas mājās un uzzina, ka arī Kārlis nebija ieradies uz laulību ceremoniju. Marija kategoriski atsakās zvanīt Mārim un paziņo, ka viņš viņai nav nekāds tēvs. Ričards atklāj Robertam savu mūža noslēpumu. Jolanta apciemo Kristīni, un labākās draudzenes atklāti izrunājas par dzīvi. Kārlis ir izlēmis nodoties jaunas draudzenes meklējumiem. Ričards sagaida negaidītu ciemiņu – Moniku. Baiba ierodas pie ārsta. Tur viņa uzzina, ka ir stāvoklī.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 18.augusts, Sezona: 3. (2015), Sērija: 39.

Advokāts Kārlis negaidīti satiek bārā Māri. Par ko gan viņi runās negaidītās tikšanās laikā? Marija un Arvis ierodas apsveikt Jolantu un Konrādu kāzās. Jaunais pāris pierunā Arvi un Mariju kopā nosvinēt laulības reģistrēšanu un jaunas ģimenes izveidošanu. Restorānā, kur tiek svinētas kāzas, ierodas Māris. Vai viņam izdosies parunāt ar Mariju?

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 17.augusts, Sezona: 3. (2015), Sērija: 38.

Marija aizvien nespēj noticēt, ka Arvis nav samaksājis Mārim par viņas atbrīvošanu. Arvis Marijai izstāsta patiesību, ka bijušajam labākajam draugam nav samaksājis ne centa un iedod Marijai izlasīt viņas mammas vēstuli, no kuras Marija uzzina, ka Māris ir viņas tēvs. Marta un Margarita gatavojas iet uz Kristīnes kāzām, bet Kristīne paziņo, ka kāzu nebūs. Savukārt Baiba gatavojas Konrāda un Jolantas kāzām. Māris grib parunāt ar Mariju, taču Arvis domā, ka sarunu labāk atlikt uz vēlāku laiku.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 13.augusts, Sezona: 3. (2015), Sērija: 37.

Kristīne uzzina, ka Baiba cenšas sakārdināt Margaritas Robertu. Arvis apņēmies darīt visu, lai atbrīvotu Mariju. Viņš norunā tikšanos ar Māri, lai apspriestu mīļotās atbrīvošanas noteikumus. Taču negaidīts pavērsiens ir Jekaterinas vēstule, kas nokļūst Arvja rokās. Viņš saprot, ka viņam ar Māri jārunā kā ar Marijas tēvu. Māri gaida sensacionāls jaunums. Marija atzīstas, ka ir aizdedzinājusi klubu, taču tiek atbrīvota. Roberts mēģina salabt ar Margaritu. Roberta mamma uzaicina Baibu ciemos, bet Roberts aiziet no mājām, jo nevēlas sarunāties ar negaidīto ciemiņu. Marija ir pārliecināta, ka par viņas atbrīvošanu Māris ir samaksājis, taču Arvis nevēlas par šo tēmu runāt. Māris joprojām nespēj noticēt, ka ir Marijas tēvs, taču viņš cenšas pierast pie jaunās ziņas, un tā sāk viņu iepriecināt aizvien vairāk.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 12.augusts, Sezona: 3. (2015), Sērija: 36.

Uzrodas vairāk pierādījumu, ka Marija ir vainīga kluba dedzināšanā. Arvis, bezcerības mākts, mēģina pierunāt Jolantu, lai viņa liecina par labu Marijai. Beidzot Jekaterinas aploksne nokļūst Jolantas rokās. Jolanta uzzina, ka Marija ir Māra meita. Jolanta prāto, ko darīt ar Jekaterinas vēstuli. Konrāds dod padomu atdot to Arvim. Arvis, saticies ar Jolantu un Konrādu, uzzina jaunumus par Marijas un Māra radniecību, un nekādi nespēj tam noticēt.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 11.augusts, Sezona: 3. (2015), Sērija: 35.

Marija steidzas uz slimnīcu, lai sagaidītu Arvi, taču viņu noķer policija. Irēna lūdz Margaritu atstāt Robertu mierā un nešaubās, ka dēlam labāk derētu cita sieviete nekā tā, ko dēls izvēlējies. Marija policijā tiek piespiesta pie sienas ar neapstrīdamu pierādījumu, ka viņa aizdedzinājusi Māra klubu. Vienīgais prieks Marijai ir, ka viņai uz mirkli izdodas apkampt Arvi. Arvis apsola Marijai darīt visu iespējamo, lai viņu izpestītu no sarežģītās situācijas, taču policists Artis sagrauj viņa cerības. Baiba izseko Robertu. Viņš notic Baibas labajiem nolūkiem salabināt viņu ar Margaritu, taču situācija kļūst aizvien komplicētāka.« 1 2 ... 37 38 39 40 41 ... 43 44 »