Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 9.jūnijs, Sezona: 4. (2016), Sērija: 12.

Marijas un Dinas iepazīšanās, šķiet, ir sākums ilgstošai draudzībai. Roberts pēc klejojumiem beidzot atgriežas mājās, tikai kāpēc viņu nepamet sajūta, ka kaut kas ir mainījies? Skaisti iesākušās Konrāda un Simonas attiecības pēkšņi pasliktinās. Kāds tam ir iemesls? Un kāpēc Roberta mamma Irēna melo savam dēlam? Margarita atkal iet uz randiņu ar jauno draugu Reini. Kas padomā Simonai un Margo pirms šī randiņa?

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 8.jūnijs, Sezona: 4. (2016), Sērija: 11.

Baiba jau no paša rīta uzbrūk savam brālim un pēc strīda aizbrauc no Jūrmalas. Martas un draudzeņu jautro tērzēšanu pludmalē pārtrauc Mārtiņa zvans. Kas gan tie būs par jaunumiem, kas liks Martai pēkšņi atstāt pludmali? Vai patiešām Marija būs atgriezusies pie senā ieraduma? Kāds pārsteigums viņu gaida kādā no Jūrmalas āra kafejnīcām? Arvis nācis uz pēdām pazudušajai draudzenei, bet Simona pludmalē atkal tiekas ar Konrādu. Dina iepazīstas ar Mariju, bet Roberts negaidīti sastrīdas ar mammu. Vai tas nesabojās viņu turpmākās attiecības?

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 7.jūnijs, Sezona: 4. (2016), Sērija: 10.

Simona sagaida zvanu no Kārļa. Interesanti, kāda būs viņas reakcija? Simona nodod svarīgu ziņu Martai, savukārt Konrāds negaidīti Jūrmalā satiek Mariju. Marta kārtējo reizi sarīko greizsirdības scēnu. Margarita steidzas uz randiņu ar jauno paziņu, savukārt Arvis pa visu Rīgu meklē savu mīļoto. Lai būtu mierīgāk ap sirdi, Marta liek Mārtiņam braukt uz Rīgu. Vai Baibai izdosies izdibināt viņas slepeno plānu?

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 6.jūnijs, Sezona: 4. (2016), Sērija: 9.

Marta pārmet Mārtiņam, ka viņš bez brīdinājuma ieradies Jūrmalā. Simona mierina sērojošo Margaritu. Pēc konflikta ar Arvi Marija aizbēg no mājām. Baiba joprojām nepamet ierasto izlūkposteni pie viesnīcas loga, savukārt viņas brālis Konrāds dodas pie jūras, kur viņu gaida negaidīta tikšanās.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 2.jūnijs, Sezona: 4. (2016), Sērija: 8.

Margarita nekādi nespēj pieņemt ziņu, ka viņas draugs gājis bojā, bet varbūt viņu spēs mierināt jaunās paziņas līdzjūtība? Baiba kā pieredzējusi izlūkdienesta darbiniece caur viesnīcas logu vēro, kas notiek viesnīcā, nelaizdama garām pat vismazāko konkurentes kustību. Astrologu Reini gaida pārsteigums, staigājot gar jūras krastu. Margarita viesnīcā atgriežas ar bojā gājušā Roberta mantām. Arvja un Marijas mājās Rīgā arī norisinās spraigi notikumi. Viesnīcā Jūrmala SPA ierodas jauns viesis.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 1.jūnijs, Sezona: 4. (2016), Sērija: 7.

Robertiņš mēģina savu draudzeni pārsteigt ar sazvejoto lomu, bet Margaritai tas izraisa smieklus. Jaunais zvejnieks mēģina pārliecināt savu draudzeni, ka nav vienkārši zvejnieks, bet tikmēr Simona nevar sazvanīt Kārli, kurš visu laiku strādā. Vai tiešām Kārlis tik daudz strādā vai viņam ir citas darīšanas? Margarita saņem skumju ziņu no draudzenēm – kāda būs viņas reakcija?

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 31.maijs, Sezona: 4. (2016), Sērija: 6.

Baiba jau no paša rīta neliek mierā savu brāli, bet Konrādam māsas plāni šobrīd nav aktuāli – viņu interesē tikai Simona. Roberts ar visu sirdi nodevies jaunajam vaļaspriekam, bet tas nemaz neielīksmo Margaritu. Konkurences cīņā Baibai ir savi plāni attiecībā uz Martu, bet vai Konrāds palīdzēs savai māsai realizēt iecerēto?

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 30.maijs, Sezona: 4. (2016), Sērija: 5.

Jūrmalas viesnīcā ierodas negaidīta viešņa – Dina. Kāds ir viņas ierašanās mērķis? Kā beigsies negaidītā tēva Māra un meitas Marijas tikšanās restorānā? Simonas un Konrāda attiecības kļūst aizvien tuvākas, bet kāpēc Simonas garastāvoklis mainās pēc zvana Kārlim? Kādu jaunu vaļasprieku izdomājis Roberts, un kāpēc Margarita par to nemaz nepriecājas? Savukārt Marta aizvien nevar nomierināties par konkurenti Baibu un joprojām kaldina atriebības plānus.« 1 2 ... 33 34 35 36 37 ... 40 41 »