Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)
Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 5.jūlijs, Sezona: 6. (2018)., Sērija: 28.

Arvis Mārim parāda nofilmēto kompromātu, kur nofilmēts Marijas Markuss, taču viņu sarunu, ko tālāk darīt ar Marijas jauno draugu, izdzird Marta, kura uzreiz piezvana Markusam. Baiba apciemo Olgu, pamatīgi izbiedējot Konstantīnu. Arvis nekādi nevar atrast Mariju, kura iekritusi kā akā. Irēna satiekas ar policistu Arti, lai pārrunātu Fēliksa Šmakova lietas. Konstantīns ar Martu prāto, ko viņiem darīt ar Baibu, taču tajā mirklī Marta sagaida Kostjas sievas zvanu.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 4.jūlijs, Sezona: 6. (2018)., Sērija: 27.

Melnā bandas ballītē iet karsti, ierodas vieglas uzvedības meitenes. Melnajam ir viltīgs plāns, viņš ierauga, ka viena no meitenēm nav vienaldzīga pret Markusu. Pēc jautrās ballītes Melnais aizved pilnīgi piedzērušos Markusu mājās. Kā reaģēs Marija ar Ketiju, pirmoreiz ieraudzīdamas Markusu tādā skatā? Melnajam ir nofilmēts materiāls-kompromāts par jauno bandas locekli Markusu. Kostja, nevarēdams turpināt darbu garāžā, palīdz sievai Olgai tirdzniecībā, savukārt Melnais satiekas ar Arvi, lai nodotu viņam kompromātu, kurā redzams Markuss.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 3.jūlijs, Sezona: 6. (2018)., Sērija: 26.

Reinis, kas nekādi nespēj aizmirst Laumu Vilmani, nolemj savu darbinieci Madaru pārcelt uz citu darbu, bet par sekretāri pieņemt Laumu. Markuss ķeras pie darba – montē jaunu ierīci zagšanai. Arvis satiekas ar Mariju un mēģina saprast, kāpēc Marija viņu nomainīja pret Markusu. Melnais zvana Arvim, lai viņš atpērk nozagto automašīnu. Reinis darbā pieņem jauno sekretāri. Arvis, saticies ar Melno, piedāvā viņam darbu, kurā var labi nopelnīt. Markuss beidzot izgatavojis ierīci, ar kuru varēs zagt automašīnas. Zobs un Melnais ir ļoti priecīgi, tāpēc nolemj to nosvinēt piepilsētas vasarnīcā.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 2.jūlijs, Sezona: 6. (2018)., Sērija: 25.

Marija un Markuss pārceļas dzīvot uz Ketijas dzīvokli. Martas sen neredzētā draudzene Madara izstāsta, ka sākusi strādāt pie Reiņa Blūma. Kā uz šo ziņu reaģēs Marta? Melnais ar bandu tiekas kafejnīcā, kurā satiekas arī Lauma ar Mariju. Markuss saņem Melnā uzdevumu izgatavot ierīci mašīnu zagšanai. Māris mierina Arvi, kuru pametusi Marija. Viņa ik dienas jo vairāk iemīlas Markusā.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 28.jūnijs, Sezona: 6. (2018)., Sērija: 24.

Arvis ne pa jokam kļūst dusmīgs, ieraugot savās mājās nelūgtu viesi. Markuss Marijai izskaidro, kur viņš bija pazudis visu laiku. Kā uz šo ziņu reaģēs Marija? Lauma mēģina atrast jaunu darbu, bet Kostjas garāžā viltīgā Baiba mēģinās izvilināt kādu noslēpumu. Marija apciemo tēvu mājās. Šoreiz viņu starpā nopietns strīds. Marta sagaida sen nedzirdētas draudzenes zvanu.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 27.jūnijs, Sezona: 6. (2018)., Sērija: 23.

Ketijas mājās norisinās draudzīga un sirsnīga divu draudzeņu saruna, kura Marijai nebeidzas pārāk labi. Arvis, uzzinājis, ka pilsētā atkal parādījies Marijas mīļotais, nolemj šoreiz no viņa tikt vaļā uz visiem laikiem, taču par laimi blakus uzrodas draugs Māris. Kāds pārsteigums sagaidīs Arvi, atgriežoties viņam ar Mariju mājās?

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 26.jūnijs, Sezona: 6. (2018)., Sērija: 22.

Atgriezusies mājās, Irēna Fēliksa vietā atrod viņa rakstīto vēstuli. Markuss atkal meklē pazudušo Mariju. Ko viņš satiks, apmeklējot Māra viesnīcu? Fēlikss atkal atrodas policijas iecirknī, savukārt Baiba mēģina Robertam ieskaidrot, ka Šmakovs dzīvo viņa mammas mājās. Mellais Markusam parāda viņu slepeno noliktavu, kurā slēpj laupījumus. Irēna ar sāpošu sirdi apciemo bērnus, lai saņemtu līdzjūtību, taču tās vietā saņem pārmetumus. Markuss noziedznieku noliktavā atrod Arvja maku ar personas dokumentiem un beidzot izdomā veidu, kā atrast pazudušo Mariju.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 25.jūnijs, Sezona: 6. (2018)., Sērija: 21.

Markuss Mellā mājās iepazīst jaunu vidi un latviešu viesmīlību. Arvis mēģina saprast, kur no Martas un Māra mājām pazudusi viņa automašīna. Negaidīts Mellā sievas Laumas atradums viņu kopīgajā gultā. Ketija policistam Artim nodod aploksni. Laumas un Mellā mājās turpinās jautras sarunu tēmas. Roberts turpina spiegot mammas mājās, taču tajās negaidīti ierodas arī policists Artis. Kāda mērķa vadīts viņš ierodas Irēnas mājās?
« 1 2 3 4 5 ... 29 30 »