Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)
Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 18.augusts, Sezona: 5., Sērija: 64.

Roberts joprojām meklē mammu. Arvja un Marijas attiecībās vērojams progress – abi jau brokasto kopā. Konrāds iepazīstas ar Ketiju. Kārlis visus savas apsardzes firmas resursus iegulda Simonas meklēšanā. Viņam rodas plāns, kā atgūt Simonu vai vismaz bērnu. Kārlis lūdz palīdzību Baibai. Baiba gatava palīdzēt.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 17.augusts, Sezona: 5., Sērija: 63.

Baiba lūdz Kārļa palīdzību Irēnas meklēšanā. Roberts mammas meklējumos turpina pārmeklēt Jūrmalas viesnīcas. Martas un Māra attiecībās iestājies lielais ledus laikmets. Māris nesaprot, kāpēc Marta tā izturas. Marta dod mājienus, ka zina par viņa Jūrmalas dēku. Kārlis lūdz Martai nodot ziņu Simonai.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 16.augusts, Sezona: 5., Sērija: 62.

Simona cenšas uzzināt, vai uz viņas sirdsapziņas ir vai nav Kārļa dzīvība, tāpēc lūdz Martas palīdzību. Roberts dodas darba uzdevumā uz Jūrmalu, vienlaikus meklējot mammu. Martas un Māra attiecībās ledus kūst – nauda dara brīnumus. Marta dodas pie Margaritas. Margarita nejauši izpļāpājas, ka Māris vasarā bijis neuzticīgs Martai. Šis fakts pamudina Martu uz tikšanos ar internetā iepazītu vīrieti, jo jāsāk domāt par rezerves variantu neuzticīgajam draugam.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 15.augusts, Sezona: 5., Sērija: 61.

Marijas un Ketijas draudzība turpinās. Simonai un Reinim ir plāns, kā iegūt Kārļa dokumentus, taču Kārlis neuzķeras. Simonas un Kārļa konflikts pieņem tādus apmērus, ka Simona vērš ieroci pret Kārli un šauj. Simona ar bērnu bēg, nezinot, vai Kārlis dzīvs vai miris. Arī Martas un Māra attiecībās krīze, ko izraisījusi nenotikusī Martas fotosesija. Roberts mammas meklējumos dodas uz policiju un uzzina daudz jauna par Feliksu. Nostiprinās viņa pārliecība, ka mamma jāglābj no Fēliksa, taču vispirms mamma jāatrod.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 14.augusts, Sezona: 5., Sērija: 60.

Advokāts Kārlis apmeklē ieroču veikalu un nopērk pistoli pašaizsardzībai. Kārlis parāda ieroci Simonai. Roberta un Baibas mājās valda skumjas. Roberts zaudējis savas unikālās spējas visu uzost, taču varbūt tā ir depresija, kuras iemesls ir mammas un Fēliksa tuvā draudzība? Starp Arvi un Mariju izceļas kārtējais konflikts. Kārlis aizvien vairāk tur Simonu aizdomās par neuzticību. Marta intensīvi gatavojas populāra žurnāla fotosesijai un intervijai, taču Māra zvans viņu satracinās ne pa jokam. Simonai kārtējo reizi izdodas aizbēgt no Kārļa, un viņa steidzas uz randiņu ar Reini.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 11.augusts, Sezona: 5., Sērija: 59.

Roberts sašutis, ka Simona nav draudzenēm izstāstījusi, ka viņš viņu izglābis no maniaka. Izrādās, ka Fēliksu un Ketiju saista ne tikai ģimeniskas saites, bet arī krimināli darījumi, kurus Ketija veic sava tēva Fēliksa uzdevumā. Margarita un Marta turpina aktivitātes iepazīšanās portālā. Kad Margaritas izvēlētais kandidāts pēc ilgstošas sarakstes atzīstas, ka ir precējies, Marta pārņem virtuālās attiecības. Marija mājās piekopj klusēšanas taktiku. Irēna slepus no Roberta gatavojas romantiskam ceļojumam ar Fēliksu.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 10.augusts, Sezona: 5., Sērija: 58.

Māris sāk īstenot savu Marijas un Arvja samierināšanas plānu, kurā svarīga nozīme ir Ketijai. Visi sapulcējas pie Martas, lai noskaidrotu Marijas un Arvja pārpratumu ceļojumā. Vai Marija noticēs Arvim un draudzenei? Pazūd Roberta mamma Irēna. Marta un Margarita par šo faktu uzjautrinās līdz saprot, ka situācija ir nopietna.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 9.augusts, Sezona: 5., Sērija: 57.

Marija Martai izstāsta, ka kāzu ceļojumā Arvis bijis viņai neuzticīgs. Marija grib šķirties. Kārlis negaidīti ierodas pie Margaritas, lai pieķertu Simonu melos. Margarita visiem spēkiem cenšas piesegt Simonu, kura tai laikā tiekas ar Reini. Margarita brīdina Simonu par Kārļa vizīti. Simonai kārtējo reizi izdodas izsprukt sveikā. Māris norūpējies par Marijas dusmu lēkmēm. Marija nesaprot, kādēļ Māris arvien aizstāv Arvi. Māris mēģina samierināt Mariju un Arvi.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 8.augusts, Sezona: 5., Sērija: 56.

Marta palīdz Margo pilnveidot anketu iepazīšanās portālā, un Margo uzreiz saņem krietni vairāk uzmanības no portāla apmeklētājiem. Lai atbrīvotos no Kārļa uzraudzības, Simona notēlo dusmu lēkmi ar Margo, un advokāts sākumā tai pat notic. Simona, tikusi projām no mājām, steidzas satikties ar Reini. Pēc vairākiem nenopietniem piedāvājumiem Margo beidzot saņem vēstuli no nopietna kandidāta. Margo un Martu ļoti ieinteresējusi Konstantīna anketa. Kārlis, nojaušot, ka Simona tomēr vēlas viņu apmānīt, uz mājām izsauc apsargu, lai viņš pieskata Lūkasu, un pats dodas meklēt pazudušo sievu.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 7.augusts, Sezona: 5., Sērija: 55.

Starp Konrādu un Baibu izceļas konflikts. Māris lūdz Martas palīdzību, lai viņa atrod Mariju, kas palikusi Kanāriju salās. Arvis palīdz Konrādam, kurš nokļuvis neapskaužamā finansiālā stāvoklī. Māris, vēlēdamies izpildīt Martai doto solījumu, ka viņa tiks fotografēta vienā no populārākajiem Latvijas žurnāliem, satiekas ar žurnāla fotogrāfu Viesturu. Marta, redzot, ka Margaritas anketa nav sevišķi populāra iepazīšanās portālā, dod draudzenei padomu. Vai Margo ņems vērā šo padomu? Arvis Mārim pastāsta, kas īstenībā notika starp viņu un Mariju Kanāriju salās.
« 1 2 3 4 5 ... 19 20 »