Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)
Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 4.novembris, Sezona: 8. (2020), Sērija: 43.

Māris un Arvis sāk darboties pēc plāna, ko abi izdomājuši, tikai vai šoreiz izdosies realizēt atjautīgo plānu pret Reini? Tieši tajā brīdī, Reinis neko nenojauzdams mierīgi un omulīgi tērzē ar Keitu. Šī romantiskā idille tiek pārtraukta brīdī, kad Reinis iziet no kafejnīcas un nokļūst tieši kriminālpolicijas darbinieku rokās. Izskatās, ka cīņu par automehāniķa Konstantīna sirdi, tomēr ir zaudējusi Olga, tikai, vai karojošām sievietēm šoreiz izdosies visu izrunāt mierīgi un, bez konflikta sadalīt to, kas abām palicis no Konstantīna? Kamēr vienās mājās tiek spriestas vīra dalīšanas problēmas, otrās mājās risinās ne mazāk svarīgas problēmas. Baibas nolaupīšanas stāstā parādās arvien vairāk cilvēku – gan dīvaini, gan tādi, kas zina, kā risināt šādas problēmas.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 3.novembris, Sezona: 8. (2020), Sērija: 42.

Māris atrodas Reiņa viesnīcas numuriņā. Viņš brīdina savu konkurentu, lai tas aizmirst viņa Keitu, bet cīņa par meiteni iegūst citu virzienu brīdī, kad Reinis Māri atjautīgi "apspēlē". Tikai, vai Reinis, kurš cīnās par Keitu, izturēs arī Māra nopietnos draudus? Taksometra šofera Roberta dzīvē beidzot ienākusi vienmuļa ikdiena un miers, bet pēkšņi kā pērkons no skaidrām debesīm – nezināmi cilvēki – zagļi vai teroristi – gaišā dienas laikā nolaupa viņa Baibu! Ne Baibas naudas maku, bet pašu Baibu! Keita, sarunā ar Māri ir atklāta, viņa neko neslēpj un atzīstas, ko jūt pret Reini, bet arī pēc šīs atzīšanās Māris negrasās nolaist rokas. Viņš zina paņēmienus, ar kuru palīdzību Keitu atkarot no Reiņa. Bet Roberta un Irēnas mājās par galveno kļūst Baibas nolaupīšanas tēma.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 2.novembris, Sezona: 8. (2020), Sērija: 41.

Vai skaistumkopšanas salona īpašniece Lelde un palīdzēs savai draudzenei Keitai pieņemt lēmumu, kuru vīrieti izvēlēties – Raini vai Māri? Izskatās, ka arī pati Keita neizprot savas jūtas pret abiem šiem vīriešiem. Martu, kura Vovčika kompānijā atgriežas dzīvoklī, sagaida nepatīkams pārsteigums! Viņas dzīvoklī ir viesojies zaglis un nozadzis ļoti dārgas Martas rotas. Marija savam tētim Mārim izstāsta par viņas un Keitas tikšanos, un to, ko viņas draudzene stāstījusi par savām jūtām ne vien pret Māri, bet arī pret Reini. Māris saprot, ka steidzami kaut kas jādara, lai Reinis uz visiem laikiem aizmirstu viņa Keitu. Ligitas dzīvē gaidāmas lielas pārmaiņas, Konstantīns ir vienīgais, kurš šobrīd Ligitai var palīdzēt izprast dzīvi, varbūt vismaz tagad viņš pacentīsies savas lielās mīlestības dēļ?

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 29.oktobris, Sezona: 8. (2020), Sērija: 40.

Martai ir sarežģīti kaut ko ieteikt Simonai vai izmainīt viņas garastāvokli. Daudz vieglāk ir Reinim, viņu nav atstājusi mīļotā, viņam ir jūtas pret citu sievieti, bet izskatās, ka arī skaistas attiecības ne vienmēr ir ideālas, un visa iemesls ir Māris. Olga ir izmisumā, jo no viņas dzīvokļa ir pazuduši svarīgi dokumenti, viņa saprot, kas būs, ja dokumenti nonāks valsts iestādē. Sapratusi, ka dokumentus no viņas mājas ir nozadzis Kostja, Olga steidzas pie viņa, lai vienotos. Tikai, vai Konstantīns piekritīs prasībām, kuras izteiks Olga, ņemot vērā, ka viņa rokās ir nonākuši tik svarīgi pierādījumi pret savu sievu? Bet Keita lēnām iepinas mīlas trīsstūrī, tagad viņu grib un par viņu cīnās ne vien Māris, bet arī Reinis.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 28.oktobris, Sezona: 8. (2020), Sērija: 39.

Māris arvien neatlaidīgāk un stūrgalvīgāk, ar sev raksturīgiem risinājumiem un darbībām, meklē Keitu, kura viņu ignorē. Simona ir ļoti izbrīnīta par auksto un noslēgto Reiņa attieksmi, turklāt abu mēģinājumu parunāties iztraucē Māris, kurš negaidīti ierodas Reiņa dzīvoklī. Ar kādu mērķi un pretenzijām viņš ierodas pie sev mazpazīstamiem cilvēkiem, kuri mēģina mierīgi parunāt? Izskatās, ka Māra vīzīte var pilnībā sagraut Simonas un Reiņa attiecības. Konstantīns, nerazdams citu izeju, nolemj riskēt un klusām, nevienam neredzot nolemj apciemot savas vecās mājas, kurās tagad viena kā karaliene dzīvo Olga. Bet Māra dzīvē pēc sarunas ar Reini notiek lielas pārmaiņas.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 27.oktobris, Sezona: 8. (2020), Sērija: 38.

Ligitas dzīvē ir ienācis jauns un mainījies Kostja, bet Kostjas dzīvē izmaiņas – no viņa tiek pieprasīts atbilstošs ģērbšanās stils un tas, lai viņš ēstu veselīgo, Ligitas pašas gatavoto ēdienu. Vovčiks, lai aizsargātu viņa garāžu no Olgas centieniem to iegūt, atsūta īstu policistu. Indulim ir savi apsvērumi, un viņš mēģina pierunāt sievu, lai no viņa nešķiras, tomēr nesagaidījis no Katrīnas izpratni un finansiālu atbalstu, viņš atsteidzas pie savas pusmāsas Olgas, lai aizņemtos naudu tālākajai radošajai darbībai. Simona, atgriezusies no ceļojuma pa mīlestības pilsētu Parīzi, "apdāvina" savu draudzeni ar dāvanām, tikai vai izvēlīgajai un izlepušajai Martai patiks draudzenes atvestie suvenīri? Bet Kostjas dzīvē pašas grūtākās dienas, viņš zaudē svarīgāko savā dzīvē – garāžu!

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 26.oktobris, Sezona: 8. (2020), Sērija: 37.

Ir pienākusi diena, kad pie sienas piespiestajam Konstantīnam beidzot jāizlemj un Ligitai ar Olgu skaidri jāpasaka – ar kuru no sievietēm viņš vēlas dzīvot tālāk! Jaunā Šmakova draudzene, mākslinieka Induļa sieva, ievācas pagaidām tukšā, bet dārgā Rīgas centra dzīvoklī, bet tikai tāpēc, ka viņa, pati to nezinot, Fēliksam dod naudu par šī dzīvokļa īri. Pēc izšķirošā vakara, kad tiek pieņemts lēmums – Konstantīns atrodas mājās pie Ligitas, Olga slīgst depresijā, Ligita priecājas. Pie Katrīnas, kura sēž omulīgā restorānā, piesēžas jocīga sieviete, viņa slikti izsakās par Šmakovu, bet ko par to teiks pats Fēlikss un kā paskaidros savu pazīšanos ar dīvaino sievieti?

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 22.oktobris, Sezona: 8. (2020), Sērija: 36.

Konstantīna dēļ starp Olgu un Ligitu uzliesmo īsts karš, neviena no sievietēm negrib viņu laist vaļā vai dalīties ar lielisko automehāniķi, abas vēlas, lai Kostja piederētu tikai viņai. Martas mājās valda liels haoss, viņa nekādi nevar atrast kopīgu valodu ar palaidnīgo un trako Simonas dēlu Lūkasu, bet situāciju negaidīti palīdz atrisināt Vladimirs, kurš pēc traumas apmetas Martas dzīvoklī. Viņš, atšķirībā no Žaņa, māk komunicēt ar maziem bērniem un tos ļoti mīl. Joprojām turpinās pašpasludinātais karš starp Olgu un Ligitu, kuras kļuvušas par nesamierināmām ienaidniecēm, kara objekts joprojām ir Konstantīns, tomēr, vai iespējams, ka ir pienācis laiks un sievietes nomierināsies, apsēdīsies un kopīgi izrunās šo kaislīgo Kostjas dalīšanas tēmu?« 1 2 3 4 5 ... 51 52 »