Pašmāju seriālu anotācijas

"Viņas melo labāk"

Viņas melo labāk

6.maijs

9.sezonas 40.sērija

Renārs mēģina Robertam zinātniski pierādīt to, ka viņa iemīlēšanās pavisam nesievišķīgajā sievietē vēl nav pasaules gals. Marta pret Ilonas lūgumu ir kategoriska – viņas mājās Raimonda nebūs, jo vairāk tāpēc, ka viņš ir Māra labākais draugs! Vai Ilonas asaras spēs izmainīt Martas viedokli? Pēc tam, kad no Roberta dzīves ir pazudusi Džeina, Irēnas sirdī un viņas un Roberta mājās atkal ir miers un harmonija. Ilona ar savas krustmātes palīdzību gatavojas pirmajam, satraucošajam randiņam. Vai uztraukums pāries brīdī, kad Raimonds, kurš viņai tik ļoti patīk, pārkāps Martas mājas slieksni?

Viņas melo labāk

5.maijs

9.sezonas 39.sērija

Roberts ir šokēts – viņš ir cerējis bārā satikt Džeinu, bet viņas vietā ir Raimonds! Raimondam šķiet ir iepatikusies Ilona, un viņš naivajai lauku meitenei piedāvā randiņu. Vai nedrošā meitene piekritīs drosmīgā vīrieša piedāvājumam? Kamēr Ingars darbojas šefa mājās, viņam izdodas ne vien saremontēt visus defektus, kas tur atrodami, bet arī no bīstama uzbrucēja rokām izglābt Tīnu. Šādi Ingaram izdodas iegūt ne vien Tīnas, bet arī Olgas cieņu, kura pirms tam bija pret viņu nelabvēlīgi noskaņota. Roberts izstāsta mammai, ka Džeina izrādījusies savādāka, nekā viņš bija domājis – atklājies, ka vīrieša mīlestības objekts ir ļoti slikta un viltīga sieviete, un nav viņa lielās mīlestības vērta. Vienīgi savam labākajam draugam Roberts uzdrošinās atklāt noslēpumu, kas patiesībā ir Džeina. Ilonai savai tantei ir liels lūgums– atļaut viņas mājās satikties ar vīrieti. Vai Marta tam piekritīs, kad uzzinās, ar ko viņas krustmeita vēlas satikties?

Viņas melo labāk

4.maijs

9.sezonas 38.sērija

Konstantīns izjūt divkāršu spiedienu – kopš brīža, kad viņa mājās dzīvo arī Olgas krustmeita Tīna, viņš tiek divkārši kontrolēts, turklāt izskatās, ka Tīna ir vēl stingrāka par lieliskā automehāniķa sievu! Konstantīna sirdi mierina tikai viens – tagad viņš ir lielākas, gaišākas un jaunākas garāžas īpašnieks! Jauna garāža – jauna dzīve! Roberts pazudušās Džeinas dēļ nespēj nomierināties un izdomā, kā viņu atrast, tomēr Ilona sagrauj visas viņa cerības. Ko Roberts izdzirdēs no sava bāra oficiantes, un ar kādu mērķi Konstantīna māceklis Ingars ierodas un klauvē pie sava šefa un viņa sievas namdurvīm?

Viņas melo labāk

3.maijs

9.sezonas 37.sērija

Raimonds prātīgi apspēlē gan Ediju, gan bīstamos bandītus, un visu meklētais miljonārs Valentīns kopā ar savu meitu Alvīni mierīgi atstāj Latviju. Irēna nezina kā nomierināt savu dēlu, kurš ir nelaimīgi iemīlējies, tāpēc viņa vēršas pēc palīdzības pie Roberta labākā drauga – ārsta Renāra. Vai pieredzējušais mediķis zinās, kā palīdzēt draugam, kurš ir sapinies mīlestības tīklos? Renārs, atgriežas no vizītes pie Roberta un savās mājās atrod cilvēku, ar kuru šobrīd gribētu satikties vismazāk... Un tā nav viņa sieva Jana! Ilonai un Martai nekādi neizdodas mierīgi sadalīt miljonāra meitas personīgās mantas, kuras palikušas viņu mājā, bet radinieču mantas dalīšanu pārtrauc negaidītā Edija parādīšanās.

Viņas melo labāk

29.aprīlis

9.sezonas 36.sērija

Edijs saprot, ka slimnīcā viņi nav notvēruši meklēto miljonāru, bet gan klīnikas vadītāju. Viņš pa saviem kanāliem mēģina noskaidrot, kādā veidā Raimonds un plastikas ķirurgs Renārs viņus ir apmānījuši? Pēc tam, kad Roberts ir pazaudējis Džeinu, viņš nevar atrast mieru un ķeras klāt fiziskam darbam... tikai tādā veidā nelaimīgais mīlētājs spēj kaut mazliet nomierināties. Raimonds Valentīnu un viņa meitu Alvīni slēpj viesnīcā ārpus pilsētas, tagad tikai ir jāatrod veids, kā viņus droši nogādāt līdz lidostai, kur lidojumam jau sagatavota Roņa privātā lidmašīna. Uzdevums ir sarežģīts, jo viesnīcu novēro bandīti, gatavi jebkurā mirklī no Raimonda atgūt viņiem tik vajadzīgo bagātnieku. Renārs nespēj piedot Janai, ka viņa nodevusi informāciju par viņa slepeni veikto sejas maiņas operāciju noslēpumainajam klientam. Renāram tagad draud nepatikšanas un pat cietums, viņš kravā savas mantas un uz visiem laikiem grib pamest savu sievu, tomēr Janai ir savi „ieroči“, kā noturēt vīru, kurš iekļuvis tik nepatīkamā un sarežģītā situācijā.

Viņas melo labāk

28.aprīlis

9.sezonas 35.sērija

Roberts dodas uz veikalu, lai Džeinai nopirktu dārgu šampanieti, bet atgriežoties piedzīvo vilšanos. Džeina kaut kur ir aizgājusi, un pat viņas labākā draudzene Ilona nezina, kur viņa devusies. Tomēr neatlaidīgais bāra saimnieks nenolaiž rokas un zvana savai jaunajai mīlestībai. Pēc smagās galvas traumas slimnīcā nonākušais Edijs jau gandrīz ir atguvies un negrasās palikt ārstu aprūpē, kaut viņa māsa Jana pretojas šai idejai. Edijs pilnībā ir atguvis samaņu un atmiņu, un viņam rodas aizdomas, ka Māris ar Raimondu viņam neiesita pa galvu tāpat vien, bet gan tāpēc, ka abi paziņas mēģina noslēpt miljonāru Roni... Edijs lūdz savas māsas palīdzību, lai noskaidrotu šo lietu. Pēc sievas zvana, plastikas ķirurgs saprot, ka Jana ir izstāstījusi Edijam par klīnikā noslēpto klientu, un tagad gan Raimondam, gan Valentīnam draud lielas briesmas. Noslēpumaini pazudušās Martas drēbes tikpat noslēpumaini uzrodas. Bandīti, kuri meklē miljonāru Valentīnu, jau atrodas Renāra klīnikā un izskatās, ka beidzot sagūstījuši to cilvēku, kuru tik ilgi meklējuši.

Viņas melo labāk

27.aprīlis

9.sezonas 34.sērija

Pirms Irēna dodas uz pansionātu, kur nolēmusi pavadīt sava mūža pēdējās dienas, viņa tomēr iegriežas Roberta bārā, lai atsveicinātos ar dēlu. Vai Roberts sapratīs to, ka no savas mammas šķiras uz mūžu, vai arī viņa galva šobrīd ir aizņemta ar jauno mīlestību – Džeinu? Raimonds jau atrodas pie sieviešu kluba, kurā ir ieslodzīta miljonāra meita Alvīne. Vai Raimondam izdosies šī bīstamā Valentīna meitas atbrīvošanas operācija? Bet plastikas ķirurgs Renārs, brīdī, kad ir sagatavojies pēdējai miljonāra Roņa sejas operācijai, uzzina jaunumus. Kāpēc Valentīnam tagad svarīga kļūst meitas drošība, ne viņa paša operācija?

Viņas melo labāk

26.aprīlis

9.sezonas 33.sērija

Kostjam mājās tagad nākas uzklausīt ne vien sievas, bet arī krustmeitas Tīnas pārmetumus un paciest abu sieviešu komandēšanu. Ilona sagatavo Raimondu īpašajai operācijai, tagad neviens pat nenojautīs to, ka Raimonds ir vīrietis. Pat pret sievietēm kautrīgais Roberts tiek apburts, un acumirklī iemīlas noslēpumainajā Ilonas draudzenē. Martas rīts izvēršas ļoti dīvains – viņa atklāj, ka skapī trūkst kleitas, apavu un rotas lietu. Martai rodas aizdomas, ka to būtu varējusi izdarīt Ilona, tāpēc viņa nekavējoties dodas uz bāru, kur krustmeita strādā, lai visu noskaidrotu. Kāpēc Marta ir izbrīnīta, kad bārā satiek nepazīstamu meiteni, kura izskatās iespaidīgi? Bet Roberta mamma, nespējot izturēt dēla uzvedību, neļaujas tikt pierunāta pat labākajai draudzenei un gatavojas izvākties no savas mājas un pārcelties dzīvot uz pansionātu.


« 1 2 3 4 5 ... 61 62 »