Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 30.maijs, Sezona: 7. (2019), Sērija: 4.

Baiba piezvana Mārim, lai satiktos, jo viņa vēlas ievākt informāciju par iepriekšējo mājas saimnieku. Konstantīna garāžā aktīvi sāk saimniekot Olga – viņa ne tikai plāno visus Konstantīna darbus, bet arī pārņem savās rokās visas finansiālās lietas.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 29.maijs, Sezona: 7. (2019), Sērija: 3.

Baibas un Roberta mājās ierodas negaidīti nakts viesi. Vai tie patiešām būs spoki, par kuriem Baiba stāstīja savam vīram? Ko viņi ieraudzīs, tiklīdz pamodīsies? Ketija satiekas ar savu jauno draugu Tomu un uz īsu brīdi aizņemas viņa automašīnu, taču kāpēc šī mašīna nokļūst Samantas pagalmā un kāpēc šīs automašīnas dēļ Samanta sagaida sava brāļa Arņa pārmetumus? Konstantīna garāžā manāmas lielas pārmaiņas, tagad garāžu vada jauna direktore, savukārt kādā kafejnīcā satikušās Ketija un Marija, lai apspriestu savu viltīgo biznesa plānu.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 28.maijs, Sezona: 7. (2019), Sērija: 2.

Roberts, sēdēdams parkā, negaidīti ierauga savu seno mīlestību Margaritu. Viņi ne tikai atceras vecos laikus, bet izrunājas tik atklāti, kā vēl nekad līdz šim. Arvis un Māris izdomā plānu, kā neviena nepamanītiem iekļūt svešā mājā. Margarita Martai pastāsta par negaidīto tikšanos ar Robertu, savukārt Roberta mamma Irēna nevar nomierināties, jo nevar sameklēt dēlu. Taču pazudušais dēls drīz vien atgriežas mājās. Kā viņu sagaidīs tuvākie cilvēki, īpaši Baiba, kuras vainas dēļ Roberts aizbēga no mājām? Izrādās, ka viltīgajai Baibai ir savas receptes, kā izārstēt savu vīru no greizsirdības lēkmēm. Ko šoreiz izdomājusi Roberta sieva, ka viņš uzreiz aizmirst par sievas sānsoļiem?

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 27.maijs, Sezona: 7. (2019), Sērija: 1.

Māris atceras savas neveiksmes, savukārt Ketija un Toms sarunā romantisku tikšanos. Vai Tomam šoreiz izdosies mīkstināt Ketijas sirdi pēc negaidītā un nelaimīgā notikuma Ketijas dzīvoklī? Irēna ļoti pārdzīvo par pēdējo Roberta un Baibas konfliktu, jo situācija ir tāda, ka draud pat šķiršanās, īpaši tāpēc, ka Baiba sūdzas par Roberta uzvedību un ļoti sliktu pašsajūtu. Ketija satiekas ar Mariju, un meitenes izdomā kompānijā uzaicināt arī Samantu. Irēna un Fēlikss viesojas Baibas un Roberta mājās. Vīramāte joprojām satraukta par vedeklas veselību. Taču arī šī vizīte gādīgo mammu nespēj mierināt, jo Roberts atkal pazudis kā akā iekritis.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 29.novembris, Sezona: 6. (2018), Sērija: 112. (sezonas noslēgums).

Marta Robertam parāda fotogrāfijas, kurās redzams, kur Baiba ar Māri atrodas diezgan intīmā situācijā, bet, kamēr Roberts mēģina atgūties pēc šoka, viņa mājās Arvis un Māris mēģina īstenot viņu izdomāto darbības plānu. Kamēr Māris mēģina apburt Baibu, Arvis mēģina uzzināt, kur Baibas un Roberta mājās var būt paslēpti Ribas miljoni. Roberts atgriežas mājās galīgi pārskaities, kamēr mājā norisinās dejas. No sadzīves konflikta izvairīties nebūs iespējams. Dēls mātei ar sāpošu sirdi atzīstas, ka Baiba ir viņam neuzticīga, bet Baiba izdomā tik viltīgu plānu, ka visvainīgākais šajā situācijā atkal paliek Roberts.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 28.novembris, Sezona: 6. (2018), Sērija: 111.

Samanta savai jaunajai draudzenei Ketijai atklāj savas vislielākās vēlmes. Arvja un Māra finansiālais stāvoklis neuzlabojas, bet vīri nepadodas un joprojām prāto, kur varētu atrast Ribas miljonus. Ketija satiekas ar Mariju, bet negaidīti viņu redzeslokā nokļūst Toms ar jaunu automašīnu. Meitenēm rodas doma, kā tikt pie naudas. Baiba un Roberts jaunajā mājā sagaida negaidītus viesus. Baiba nosūta Robertu uz veikalu, jo viņai nav ar ko pacienāt viesus. Kafejnīcā Robertu sagaida sāpīgs likteņa trieciens.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 22.novembris, Sezona: 6. (2018), Sērija: 108.

Irēna un Fēlikss Šmakovs atrod vēl vienu kopīgu lietu, kas viņus saista – mūziku. Ligita nepārstāj domāt par pazudušo Konstantīnu, tāpēc Marta mudina viņam piezvanīt. Diemžēl Olga ir pirmā, kas ierauga zvanītājas vārdu, un samāca Konstantīnu, kā atbildēt uz Ligitas zvanu. Nelaimīgais Konstantīns ir spiests sarunāt Ligitai ļoti nepatīkamas lietas, un viņa izplūst asarās. Ketija, kas tikko ieradusies Latvijā, iekļūst negaidītu notikumu virpulī.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 21.novembris, Sezona: 6. (2018), Sērija: 107.

Ģimeniskā Samantas un Arņa saruna atkal novirzās par Arņa sirdslietām – par Martu. Nelaime nenāk viena – izrādās, ka Mārim pietrūkst naudas, lai apmaksātu kafejnīcas rēķinu, dodot iemeslu Baibai par viņu paņirgāties. Marta aizvien labāk iedzīvojas māsīcas Ligitas dzīvoklī. No ārzemēm beidzot Latvijā ierodas Ketija, kuru sagaida viņas tētis Fēlikss. Baiba viltīgā ceļā no Māra uzzinājusi, ka dārzā, iespējams, aprakta nauda, ar metāla detektoru pārbauda dārzu. Taču pie Baibas negaidīti, kā pērkons no skaidrām debesīm ierodas arī Māris.« 1 2 3 4 5 ... 40 41 »