Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)
Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 25.jūlijs, Sezona: 7. (2019), Sērija: 36.

Kamēr Olga un Agnese seko Kostjas kustībām garāžā, viņa “svētnīcā” ierodas negaidīts viesis. Kurš ir šis viesis? Silvestrs pirmo reizi uzzina, ka Arvja un Māra rokās nonākusi tik ļoti vērtīgā glezna. Kādu jautājumu vecais biznesa buks saņems no saviem jaunajiem partneriem? Ligita ieradusies ciemos pie Konstantīna garāžā. Vai Olgas modrā acs pamanīs “saldā pārīša” tikšanos?

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 24.jūlijs, Sezona: 7. (2019), Sērija: 35.

Māris kopā ar Silvestru mēģina risināt radušos situāciju un noskaidrot, kurš ir patiesais zaglis. Olgas mājās jauns hobijs – alternatīvais “kinoteātris”! Olgas izvietotās novērošanas kameras Kostjas garāžā ļauj kontrolēt katru vīra soli, lai viņš ne tikai nedzertu, bet arī neuzņemtu nevēlamas viešņas. Uz “kino seansiem” pievienojas arī Olgas jaunā biznesa partnere un nu jau draudzene Agnese. Arvja un Māra mājā viesojas Silvestrs. Vai šī tikšanās atrisinās nozagtās naudas jautājumu? Iespējams, senie paziņas atradīs kopīgu biznesa tēmu.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 23.jūlijs, Sezona: 7. (2019), Sērija: 34.

Marija atkal viesojas Silvestra bārā pie savas jauniegūtās draudzenes Keitas. Kādi notikumi risināsies kafejnīcā pēc Marijas viesošanās? Sen neredzētās paziņas – Simona un Baiba saskrienas pilsētā. Kas gan būs pārrunājams abām dāmām pēc tik ilga laika? Skaidrs, ka saruna par Martu ir neizbēgama. Marija stāsta Arvim ar Māri par Silvestra apsūdzību naudas zagšanā. Kā šādā situācijā rīkosies un reaģēs viņas tēvs Māris?

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 22.jūlijs, Sezona: 7. (2019), Sērija: 33.

Kur un kāpēc Konstantīns pamostas pēc Induļa un Katrīnas kāzu jubilejas svinībām? Un kāpēc Kostjam ir zila acs? Ar kādu mērķi Margaritas tēvs Silvestrs ierodas Viestura darbnīcā? Ligita stāsta Martai par savu un Konstantīna īso tikšanos, kuru negaidot pārtrauc Silvestra ierašanās. Viņš ir ieradies, lai izklāstītu jaunu biznesa piedāvājumu.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 18.jūlijs, Sezona: 7. (2019), Sērija: 32.

Jubilejas ballei gatavojas arī Katrīna ar Induli. Simona sagaida kurjeru ar lielu un skaistu puķu pušķi, taču pārsteiguma sūtītājs nav zināms. Tas ļoti ieintriģē ne tikai viņu, bet arī Martu. Beidzot iesākusies Katrīnas un Induļa jubileja, tikai vai izdosies Konstantīnam ievērot sievas noteikumu un iztikt bez alkohola lietošanas? Šķiet, ka balle, kas iesākās tik lēni un mierīgi, pamazām uzņem apgriezienus, un var negaidīti beigties ne tikai jubilāriem, bet arī Olgai un Konstantīnam.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 17.jūlijs, Sezona: 7. (2019), Sērija: 31.

Silvestra bārā mīklainos apstākļos no kases pazūd nauda, diezgan liela summa. Bez Keitas neviena cita aizdomās turamā nav, taču bāra saimniekam ir cita versija, kas varēja nozagt naudu. Olgas un Konstantīna mājās valda liela rosība, viņi gatavojas doties pie Katrīnas un Induļa uz svinībām. Taču Olgai ir viens noteikums Konstantīnam – viņš ballē nedrīkst lietot alkoholu. Kā Konstantīnam izdosies ievērot sievas norādījumus? Silvestrs viesojas Irēnas un Roberta mājās, lai izteiktu Robertam kādu piedāvājumu, taču šim piedāvājumam ļoti pretosies Irēna.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 16.jūlijs, Sezona: 7. (2019), Sērija: 30.

Pie Ligitas mājām pēc ilga laika satikušies Ligita un Konstantīns, taču viņu romantisko tikšanos pārtrauc Olgas zvans. Baidīdamies no sievas aizdomām, Konstantīns uzreiz steidzas uz savām otrajām mājām – garāžu, kur viņu jau gaida Olga. Silvestrs ierodas Viestura fotostudijā. Šķiet, ka pēc šķiršanās ar Margaritu viņu gaida grūti laiki. Ligita Martai pastāsta par viņas un Konstantīna romantisko randiņu, taču pašā sarunas kulminācijā birojā ierodas Silvestrs ar jaunu biznesa piedāvājumu.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 15.jūlijs, Sezona: 7. (2019), Sērija: 29.

Silvestra kafejnīcā negaidīta iepazīšanās -satiekas kafejnīcas saimnieks Silvestrs un Māra meita Marija, savukārt Roberta mājās Irēna izprašņā Robertu, vai viņš nav atradis citu sievieti un kas patiesībā ir Samanta? Kā apzinīgais dēls reaģēs uz šādu mammas izprašņāšanu, vai būs spiests melot un apmānīt mīlošo mammu? Interesantākais, ka pēc šīs sarunas Roberta un viņa mammas mājās sāk notikt dīvainas lietas. Arvja un Marijas attiecības joprojām saspīlētas. Māris Arvim pastāsta, kā viņam veicas ar viņiem piederošā zagtā mākslas darba realizēšanu.« 1 2 3 4 5 ... 44 45 »