Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 27.septembris, Sezona: 6. (2018), Sērija: 76.

Izrādās, ka Irēna ne vienmēr klausās Šmakova padomos, tagad viņai ir savs viedoklis, kur visdrošāk investēt atlikušo naudu. Pie Martas negaidīti ierodas slavenais advokāts Kārlis. Šķiet, ka viņiem abiem ir plāns, kā atriebties Mārim par nodarīto. Arvis interneta nekustamā īpašuma portālā ievēro, ka pārdošanā atrodas Mārim piederošā viesnīca. Marta ar Māri mēģina izskaidrot attiecības. Vai šoreiz viņiem izdosies normāli izrunāties un salabt? Konstantīns Ligitai paziņo, ka šķiras no savas sievas Olgas, bet vai patiešām lieliskais automehāniķis šoreiz ir izlēmis kardināli mainīt savu dzīvi?

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 26.septembris, Sezona: 6. (2018), Sērija: 75.

Marta, atriebības dzīta, mēģina izdarīt kaitējumu Baibas biznesam, taču nepaspēj veikt ieplānoto operāciju līdz beigām, jo viņu pieķer veikala īpašniece Baiba. Kā Marta izgrozīsies no šīs nepatīkamās situācijas? Taču galu galā šis gadījums beidzas ar policijas iejaukšanos. Māris no Konstantīna uzzina, kā pie viņa nonākusi Samantas automašīna. Kā šī situācija beigsies Konstantīnam? Konstantīns izstāsta Martai, ka Māris mīļākajai pircis auto, un viņa sadusmojas ne pa jokam. Šmakovs turpina neatlaidīgi Irēnu pierunāt, ka vislabāk naudu investēt vērtspapīros.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 25.septembris, Sezona: 6. (2018), Sērija: 74.

Māris caur pazīstamiem kanāliem uzzina, ka Samanta nekad nav dzemdējusi, un steidzas ar viņu parunāt, bet vai viņš paspēs to izdarīt? Māris ir šokā, taču Samanta, šķiet, jau ir atradusi jaunu upuri. Māris aizvien vairāk zaudē savaldīšanos, jo uzzina, ka viņa pirktais dzīvoklis Samantai jau pārdots, bet tas nav vienīgais jaunums… Viņš ierauga pa pilsētu braucam automašīnu, kuru viņš pirka Samantai, taču tā negaidīti nonākusi Konstantīna garāžā. Marta, kurai aizliegts rādīties Baibas veikalā, tomēr tur parādās.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 24.septembris, Sezona: 6. (2018), Sērija: 73.

Martu nepieviļ intuīcija, ka Māris atradis citu sievieti – uz viņa krekla Marta atrod citas sievietes lūpu krāsu, taču Māris visādi cenšas izgrozīties no šīs neveiklās situācijas. Nauris Marijai izstāsta, ko runājis ar savu paziņu Samantu, un ka viņa neesot tāda, par kuru izliekas, un viņai neesot meitas. Marija ir šokā. Marta Ligitai cenšas žēloties, ka Māris atradis citu sievieti, bet Ligitu šobrīd tas neinteresē, viņa skaita laiku līdz viņas un Konstantīna dienai X. Roberts stingri paziņo, ka nepiekrīt mammas investīcijai, kuru viņai piedāvājis Šmakovs, taču Irēna ir gudra – viņa dēlam saka vienu, bet dara pavisam ko citu. Marija no Naura uzzināto informāciju nodod savam tētim, kurš steidzas patiesību uzzināt no Samantas. Kā pēc viņu sarunas rīkosies Samanta, un ko darīs Māris?

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 20.septembris, Sezona: 6. (2018), Sērija: 72.

Marija un Ketija neapzināti sāk konkurēt par ietekmi, kura vairāk palīdzēs Naurim. Ikviena no viņām vēlas būt svarīga, bet šī konkurence pat palīdz Arvja un Marijas attiecībām – viņi galu galā salabst. Māris aizvien vairāk iejuties jaunajā lomā, viņš jūtas kā situācijas noteicējs viņa un Samantas attiecībās. Samanta turpina Māri izjautāt, kad viņš šķirsies no sievas, un, nesagaidot atbildi, nosūta Martai slepenu zīmi. Izrādās, ka Nauris tīri labi pazīst Samantu, tāpēc tiekoties viņi atklāti izrunājās. Tikai Samanta pat nenojauš, ka Nauris lieliski pazīst viņas mīļākā meitu Mariju.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 19.septembris, Sezona: 6. (2018), Sērija: 71.

Konstantīns skaita dienas līdz viņa un Ligitas liktenīgajam un svarīgajam randiņam, taču šķiet, ka Konstantīnam ir nopietns konkurents, no kura viņam pat ļoti bail. Nauri aiztur policija, tāpēc viņa māsas viņa vietā uzņemas pieskatīt Marija un Ketija. Māris pirms iziešanas no mājām ļoti uzpucējas, izraisīdams Martā aizdomas, ka viņš neiet uz biznesa tikšanos, bet gan uz randiņu, un, kā zināms, Martu šādās lietās apmānīt nevar.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 18.septembris, Sezona: 6. (2018), Sērija: 70.

Nauris, vēlēdamies pateikties Ketijai par viņas palīdzību, cenšas viņas mājās palīdzēt vīriešu darbos. Olga pavisam netīšām ierauga sava vīra Konstantīna saraksti iepazīšanās portālā. Protams, bez skandāla neiztikt! Marija, mēģinot palīdzēt Naurim dzīvē nostāties uz kājām, satiekas ar viņu, lai parunātu par darba iespējām viņas tēva viesnīcā. Par šīs tikšanās liecinieku kļūst Arvis, un viņa teorija, ka Marija kādu atradusi, apstiprinās. Māris uzdāvina Samantai jaunu automašīnu. Arvis izstāsta par savām bēdām Marijas tēvam, bet šoreiz palūdz nejaukties viņu darīšanās.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 17.septembris, Sezona: 6. (2018), Sērija: 69.

Roberts pēc kārtējās pazušanas un nenakšņošanas mājās savai sievai Baibai apgalvo, ka nakti pavadījis pie savas mammas. Vai Baiba noticēs šai Roberta versijai? Kā rīkosies mamma, uzzinot par dēla noklīšanu neceļos? Sandis nekādi nevar samierināties ar to, ka zaudējis Ligitu, tāpēc cenšas vēl vairāk, lai viņu atgūtu. Arvi nomoka domas, ka Marija atkal atradusi kādu citu, taču šoreiz viņš mēģina savaldīt greizsirdību. Ketija izglābj Nauri, kas nokļuvis nepatīkamā situācijā. Baiba mēģina pārliecināt Irēnu, ka viņas bizness ir daudz labāks un ar lielākām peļņas iespējām nekā viņas ideja investēt vērtspapīros, taču šīs sarunas laikā Roberts sievietēm piedāvā vēl labāku ideju, kur var investēt Irēnas naudu.« 1 2 3 4 5 ... 35 36 »