Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)
Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 10.augusts, Sezona: 4. (2016)., Sērija: 46.

No darba atlaistā Simona, it kā nekas nebūtu noticis, atgriežas savā darbavietā aģentūrā un mēģina noskaidrot no Margaritas viņas dusmošanās iemeslu, bet Margaritai ir savs viedoklis. Ko izdzirdēs Simona no Margo lūpām? Māris apciemo Mariju un Arvi ar ļoti jauku un vilinošu piedāvājumu meitai, savukārt Roberts daiļrunīgi un pārliecinoši nomierina uzņēmēju Gati Blūmu, ka mājās ieslodzītā Dina it kā mainās uz labo pusi. Taču nav zināms, vai šī labā ziņa nav kārtējais viltīgais Dinas plāns, lai mazinātu viņas tēva dusmas un mīkstinātu viņa sirdi. Arvis, neko sliktu nedomādams, pastāsta advokātam Kārlim, ka Māris ar meitu uz ilgāku laiku dodas projām no valsts atpūsties, bet ar to arī Kārlim pietiek, lai kaldinātu jaunu plānu pret Martu, kas nepiekrīt pārdot akcijas.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 9.augusts, Sezona: 4. (2016)., Sērija: 45.

Dina, kas atrodas mājas arestā, nokļūst gādīgā apsarga Roberta rokās, savukārt Konrādam Simonas mājās sāk iepatikties aizvien vairāk. Vai patiešām jūtas starp Simonu un Konrādu ir tik spēcīgas? Gatis Blūms ar ziedu pušķi un atvainošanās vārdiem apciemo Margaritu, bet advokāts Kārlis, vēlēdamies apspriest brūkošās laulības lietas, sarunā tikties un parunāt ar Simonu, taču advokātu gaidīs nepatīkams pārsteigums. Izrādās, ka Dinai atkal ir viltīgs plāns, kā aizbēgt no vērīgā apsarga, bet vai viņai izdosies apmānīt Robertu, kas izseko viņu kā ēna?

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 8.augusts, Sezona: 4. (2016)., Sērija: 44.

Irēna nespēj piedot dēlam viņa jauno ķēmošanos, savukārt Margaritas un Blūma pasēdēšana pie vīna, šķiet, var beigties gultā. Uzņēmējs Blūms netīšām ierauga, ka meita mēģina aizbēgt no mājām, tāpēc nolemj noalgot spēcīgu un profesionālu apsargu. Kāpēc sastrīdēsies Margo ar Simonu? Roberts mammai paziņo, ka viņš beidzot atradis darbu un viņu algo ļoti atbildīgam un svarīgam uzdevumam. Kas tas par uzdevumu un kādi izaicinājumi gaidīs drošsirdīgo Robertu?

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 4.augusts, Sezona: 4. (2016)., Sērija: 43.

Reinis ar tēvu un pašu Dinu mēģina mierīgi parunāt, lai kaut kādā veidā apslāpētu kaislības tēva un meitas attiecībās, savukārt Roberts mammai pastāsta, ka meklē un gandrīz ir atradis profesiju, kas pilnībā atbilst viņa vīrišķīgajai dabai. Dina mēģina sirsnīgi dalīties ar tēti savos nākotnes sapņos, kā viņa redz savu nākotni, bet valdonīgais oligarhs pat negrib dzirdēt un saprast meitas vārdus. Ko Roberts atkal ievārījis, ka, mājās atgriezusies, mamma pat noģībst?

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 3.augusts, Sezona: 4. (2016)., Sērija: 42.

Uzņēmējs Blūms nespēj noticēt un piedot meitai, ka viņa tik ilgi viņam melojusi un krāpusi viņu. Kā beigsies šis abiem tik nepatīkamais konflikts? Roberts ļoti neveiksmīgi mēģina kļūt par īstu vīrieti. Šķiet, ka Marta un Māris vairs nespēj viens bez otra dzīvot. Dina lūdz brāļa palīdzību, lai viņš mainītu tēva attieksmi pret viņu. Vai Reinis palīdzēs atrisināt tēva un meitas konfliktu?

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 2.augusts, Sezona: 4. (2016)., Sērija: 41.

Roberta un viņa mīļotās mammas dīvainās attiecības turpinās, bet atmiņu atguvušais Irēnas dēls nav zaudējis cerību atgūt Margaritu. Marija mēģina Arvi pārliecināt, ka pie viņas nav nozagtā uzņēmēja nauda, un pie visa vainīga ir pazudusī Edīte. Vai Arvis šoreiz noticēs Marijai? Margarita mēģina bijušajam draugam teikt liktenīgus vārdus, bet vai tajos ieklausīsies kā no jauna piedzimušais Roberts? Irēna atrod dēlu galīgi noskumušu, bet rādās, ka stūrgalvīgais Roberts pats zina, kā iziet no neomulīgās situācijas. Dina sarunājusi satikties ar Mariju, bet kāds pārsteigums viņu sagaidīs pirms šīs tikšanās? Marta ar Māri katru dienu atrod aizvien jaunas kopīgas tēmas, par ko runāt. Tas viņus satuvina vēl vairāk.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 1.augusts, Sezona: 4. (2016)., Sērija: 40.

Nonākdami bezizejas situācijā, Marta un Māris steidzas uz Blūma mājām runāt par Mariju. Ko viņi piedāvās viltīgajam oligarham un kā beigsies naidīgo pretinieku saruna? Kāpēc pēc šīs sarunas viena puse priecāsies, bet otra nevarēs valdīt dusmas? Kafejnīcā satiekas Simona un Margarita. Ko gan negaidītu viņas ieraudzīs, ka Margarita būs spiesta slēpties? Ko Simona pastāstīs Robertam, kas tikko atguvis atmiņu? Marija tiek atbrīvota no policijas apcietinājuma. Kā uz viņas atbrīvošanu reaģēs viņas mīļotais Arvis?

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 28.jūlijs, Sezona: 4. (2016)., Sērija: 39.

Marija atrodas policijas iecirknī un visu noliedz, bet viņa pat nenojauš kādu pārsteigumu viņai sagatavojis policists Artis. Kādu darbības plānu izdomās Blūms un Kārlis? Ko viņi izlems piespiest pie sienas sakarā ar Marijas zādzību? Māris un Blūms mēģina parunāt par Māra meitas zādzību, bet liekas, ka saruna neizvērsīsies pārāk draudzīga. Blūms Mārim pēc sarunas piedāvā darījumu, jo pretējā gadījumā Marija var netikt brīvībā. Kā Māris izgrozīsies no situācijas un pie kā viņš vērsīsies pēc palīdzības, lai glābtu meitu viņas netīro darbu dēļ?
« 1 2 ... 18 19 20 21 22 ... 29 30 »