Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 22.jūnijs, Sezona: 5. (2017), Sērija: 24.

Uz Margaritas un Artūra paredzētajām vakariņām viesnīcas restorānā Margaritas vietā nezin kāpēc atnāk Marta, taču vēlāk negaidīti parādās arī Māris. Starp abiem uzņēmējiem uzsākas biznesa saruna, kurā Marta kļūst par lieko. Artūrs izprašņā Margaritu, kāpēc viņa vakar neatnāca uz vakariņām, savukārt Baibai, šķiet, izdevies izdomāt plānu, kā beidzot atriebties teroristei Martai. Arvis mēģina Marijai pateikt, ka viņam atkal jādodas biznesa braucienā, bet, kā vienmēr, tāda saruna ar sievu ir riskanta, jo diez vai Marija noticēs. Rīgas ielās nejauša tikšanās – Fēlikss Šmakovs satiek Irēnu, kurai viņš uzreiz piedāvā palīdzīgu roku, lai atrisinātu visas nedienas ar mežu. Simona ar Lūkasu, Kārli un Baibu mīļā miera labad un lai neredzētu Reini, nolemj pārcelties uz citu viesnīcu.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 21.jūnijs, Sezona: 5. (2017), Sērija: 23.

Dina un Konrāds priecājas par brīnišķīgo dienu Reiņa vasarnīcā. Reinis uzzina, ka Simona ar zīdaini ir Jūrmalā, un mēģina viņu atrast. Kā reaģēs Simona, negaidīti ieraugot bijušo mīļāko? Baibas brīdināts, ka Jūrmalā parādījies Reinis, tūlīt pat tur ierodas Kārlis. Kūrorta parkā Margarita satiek jauno paziņu, bet viņu sarunu iztraucē Marta. Izrādās, ka jaunais paziņa ir Latvijas uzņēmējs, kas dzīvo un nodarbojas ar biznesu Maskavā. Viņu sauc Artūrs. Ļoti nepatīkama Martas un Reiņa tikšanās pie Jūrmalas SPA viesnīcas. Pēc sarunas ar Martu Reinim ceļā patrāpās Baiba, kura visvairāk tiek vainota par to, ka Reinis izšķīries ar Simonu. Martai, kura tur aizdomās Māri par neuzticību, pēkšņi rodas interese par Artūru, savukārt Baiba kaļ plānus, kā atriebties Martai, kas viņu mūžīgi terorizē.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 20.jūnijs, Sezona: 5. (2017), Sērija: 22.

Mārim un Arvim izdodas no Šmakova dabūt naudu, kuru viņš saņēma par Margaritai nozagto dzīvokli. Vēloties pateikties Mārim, Margarita viņu brīdina, ka Marta Māri tur aizdomās par neuzticību. Konrāds un Dina, šķiet, beidzot ir salabuši. Viesnīcas stāvā, kur kārtību uzrauga Baiba, notiek dīvainas lietas. Dina ar Konrādu no viesnīcas atgriežas Reiņa vasarnīcā, bet Marta turpina terorizēt viesnīcas darbinieci Baibu. Terors beidzas, kad Marta ievēro jauno viesnīcas viesi, ar kuru Margarita dzēra kafiju.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 19.jūnijs, Sezona: 5. (2017), Sērija: 21.

Mierīgs rīts Jūrmalas SPA viesnīcā beidzas ar lielāko sāncenšu Martas un Baibas tikšanos, savukārt Fēlikss Šmakovs, kuru dēvē arī par Pelikānu, beidzot nonāk Arvja un Māra rokās. Kas sagaida viltīgo afēristu un vai viņam izdosies kārtējo reizi izkļūt no sarežģītās situācijas? Dina atgriežas Jūrmalas viesnīcā, greizsirdības uzvirmojums, šķiet, viņai pārgājis. Arvis un Māris mēģina dabūt atpakaļ no Šmakova negodīgi nozagto naudu par it kā pārdoto Margaritas dzīvokli. Martu māc aizdomas, ka bez viņas un Māra viesnīcas numurā atradusies vēl kāda trešā persona. Izskatās, ka Māri gaida nopietnas problēmas. Lai apstiprinātu savas aizdomas, Marta izprašņā Margaritu, kuru vēlāk uzrunās un aicinās iedzert mums kaut kur jau redzēts vīrietis.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 16.jūnijs, Sezona: 5. (2017), Sērija: 20.

Dina savai draudzenei Marijai pastāsta, ka pasliktinājusies viņas pašsajūta. Vai Marijas vārdi spēs mierināt Dinu? Konrāds, pastaigājoties gar jūru, negaidīti satiek Simonu, taču tas nav sliktākais, kas bijušajam mīlniekam var notikt – viņus kopā ierauga Dina, un tas sola lielas nepatikšanas. Viesnīcā, kurā apmetušies mūsu draugi, ierodas un apmetas jau kaut kur manīts noslēpumains vīrietis. Martai, šķiet, izdevies ievilināt tīklos afēristu Šmakovu. Vai Martai izdosies viņu pierunāt doties līdzi uz Jūrmalu, un kā šis plāns beigsies Mārim?

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 15.jūnijs, Sezona: 5. (2017), Sērija: 19.

Māris un Arvis steidzas meklēt Šmakovu, bet viltīgais afērists atkal izsprūk sveikā cauri. Kas būs pirmais, ko ieraudzīs Konrāds un Dina, izkāpjot Jūrmalā no automašīnas, un ar ko beigsies Baibas un Roberta saruna par atrasto un atkal pazaudēto 100 EUR banknoti? Uzaust saulains rīts Jūrmalas viesnīcā, bet katrs to sagaida citādākā noskaņojumā. Marta Rīgas viesnīcā ierauga ilgi meklētu un negaidītu viesi. Kā uz šo notikumu reaģēs Marta?

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 14.jūnijs, Sezona: 5. (2017), Sērija: 18.

Dina un Konrāds mierīgi pavada laiku Reiņa vasarnīcā, savukārt Arvis ar Mariju gatavojas doties uz Jūrmalu. Izskatās, ka šovasar visa draugu, paziņu un konkurentu kompānija atkal satiksies Jūrmalas kūrortā. Baibai ir Margaritai delikāts lūgums, bet kā uz šo lūgumu reaģēs Simona, kuras dēla Lūkasa aukle ir Baiba? Arvis ar Māri Jūrmalā meklē Šmakovu, bet slavenā afērista meklējumi beidzas ne tā, kā vajadzētu. Dina Konrādam paziņo, ka ir sarunājusi ar Mariju, ka apciemos viņu un apsveiks viņu pagājušās kāzās. Māri ļoti pārsteidz fakts, ka viņa viesnīcā sākusi strādāt Baiba, jo zina, kādas ir viņas un Martas attiecības. Baiba, kārtojot Māra viesnīcas numuru, atrod nepatīkamu pārsteigumu, savukārt Arvis ar Māri uzzina, ka blakus viesnīcā apmeties viņu meklētais afērists Šmakovs.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 13.jūnijs, Sezona: 5. (2017), Sērija: 17.

Baiba Konrādam izpļāpājas, ka Simona sagaidījusi bērniņu, taču Konrādu vairāk apbēdina un sāpina ziņa, ka māsa viņa prombūtnes laikā iznomājusi dzīvokli citiem cilvēkiem, viņam par to pat nepasakot. Reinis Dinai pastāsta par viņa un Simonas attiecību peripetijām, savukārt Marta Simonu aicina atpūsties uz Jūrmalu, kur vienā no Māra viesnīcām jau strādā viņu draudzene Margo. Roberta pirmā diena jaunā uzdevumā – tagad modrais policists patrulē Jūrmalas ielās un uzrauga kārtību tur. Margarita nolēmusi pusdienu pārtraukumā izvēdināt galvu un pavizināties ar riteni, taču viņa nejauši satiek ne tikai savu bijušo draugu, bet arī afēristu Šmakovu, kas viņai sagādājis tik daudz problēmu. No biznesa brauciena atgriežas Arvis un Māris. Kā viņus sagaidīs abas mīļotās? Beidzot Jūrmalā ierodas Simona ar dēlu, bet viņai līdzi dīvainā kārtā ierodas arī Baiba.« 1 2 ... 18 19 20 21 22 ... 35 36 »