Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 21.jūlijs, Sezona: 5. (2017), Sērija: 44.

Reinis nezaudē cerības un atkal mēģina tikties ar Simonu. Sandras un Konrāda jūtas kļūst arvien spēcīgākas. Baiba ierodas pie Martas. Vai šoreiz abām pretiniecēm izdosies izrunāties bez dusmām un histērijas? Sandra nolemj pasportot mežā, un Konrāds izlemj viņu pavadīt. Diemžēl skriešanas laikā atkal atskan Sandras kliedziens – kas ar viņu notiks šoreiz? Baiba Martai samaksā naudu par nodarīto morālo un fizisko kaitējumu, taču Baiba nebūtu Baiba, ja šķirtos mierīgi, zaudējot tik lielu naudas summu. Konrāds Reinim pastāsta, ka Rīgas apkārtnē plosās maniaks, no kura naža dūrieniem gāja bojā Sandra.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 20.jūlijs, Sezona: 5. (2017), Sērija: 43.

Marta atžirgst un konsultējas ar Kārli, kas draud Baibai par anketas ievietošanu un fizisku uzbrukumu. Vai ir iespējams Baibu sodīt par viņas pēdējā laika izgājieniem? Konrāds izveseļojas un apciemo Sandru. Baiba tiek izsaukta uz pārrunām policijā. Kādu apsūdzību izvirzīs policists Artis? Starp Sandru un Konrādu dzimst romantiskas jūtas. Policijas komisariātā aci pret aci satiekas Baiba un Marta. Konrāds uzaicina Sandru paviesoties viņa mājās, savukārt Baiba lūdz padomu advokātam Kārlim, kā izķepuroties no nepatīkamās situācijas.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 19.jūlijs, Sezona: 5. (2017), Sērija: 42.

Māris satiekas ar Artūru, lai parunātu par viņu netīro biznesu. Marta uzzina, kas un no kāda datora varēja internetā iecelt anketu, kas radījusi viņai tik daudz nepatikšanas, un steidzas skaidroties ar Baibu. Baibu konkurenšu ķīviņā aizstāv Roberts, taču, šķiet, ka viņš neaprēķina savu spēku – Marta nokrīt zemē bez dzīvības pazīmēm. Irēna lūdz Fēliksu pagaidīt un nesteigties ar zemes lietu kārtošanu, jo viņa plānam nekādi nepiekrīt viņas dēls Roberts. Kā Fēlikss reaģēs uz šo lūgumu? Roberts un Baiba prāto, ko darīt ar Martas līķi. Vai viņi atradīs kādu racionālu risinājumu? Fēlikss, redzot, ka viņa izdomātais plāns nedarbojas, lūdz padomu advokātam Kārlim. Kādu padomu viņš dos afēristam Šmakovam?

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 18.jūlijs, Sezona: 5. (2017), Sērija: 41.

Māris lūdz Martas roku. Kā viņa mīļotā reaģēs uz šo priekšlikumu? Fēliksa un Irēnas romantiskie randiņi turpinās, taču liekas, ka Fēliksam ir kāds aprēķins. Martas mājās iesācies romantiskais rīts drīzi vien beidzas. Roberts un Baiba ir ļoti vīlušies, ka visas meža lietas sāk kārtot Fēlikss. Marta Simonai žēlojas par seksuāla rakstura īsziņām. Varbūt draudzenes vīrs Kārlis palīdzēs atrisināt šīs nepatikšanas?

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 17.jūlijs, Sezona: 5. (2017), Sērija: 40.

Trīs labākās draudzenes ierodas restorānā, lai nosvinētu svarīgu dienu Simonas dzīvē, taču kā par spīti arī Baiba un Roberts ierodas tajā pašā restorānā, lai nosvinētu savu īpašo dienu. Interesanti, kā mūžīgajām pretiniecēm un konkurentēm beigsies šīs vakariņas? Konrāds ar Reini mēģina saprast Simonas garastāvokļa maiņas, savukārt Baiba, šķiet, atkal izdomājusi veidu, kā atriebties Martai. Māris ne tikai pavada meitu un znotu tālā ceļojumā, bet uz ceļiem lūdz Martas roku un sirdi.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 14.jūlijs, Sezona: 5. (2017), Sērija: 39.

Baibas un Roberta mierīgā un romantiskā saruna tik un tā noslēdzas par meža tēmu. Margarita apmeklē Martu. Abas draudzenes runā par Artūru, līdz sarunā iesaistās arī trešā draudzene Simona, kas pastāsta par jaunumiem savā dzīvē. Māris un Artūrs satiekas, lai parunātu par viesnīcu biznesu, bet sarunas gaitā Māris atklāj sava biznesa tumšo pusi, piedāvājot Artūram sadarboties. Kā uz šo piedāvājumu reaģēs uzņēmējs no Maskavas? Kārlis vēlreiz mēģina pārliecināt Reini, lai viņš atstāj mierā Simonu uz visiem laikiem.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 13.jūlijs, Sezona: 5. (2017), Sērija: 38.

Baiba mēģina no Roberta uzzināt, kur viņš ņēma naudu gredzenam, bet, izprašņājot līgavaini, viņa uzzina, ka šajā notikumā ir iejaukts Roberta mammas draugs Fēlikss, un tas viņai nepatīk. Kārļa un Simonas attiecības beidzot ir nostabilizējušās, bet viņu mieru iztraucē nelūgts viesis. Marija vēlas Sandrai pateikties par atrasto maku, savukārt Reinis, cīnoties par Simonu, ķeras pie radikālām metodēm. Roberta un Baibas mājās valda svinīga noskaņa – nākamā vedekla ir ļoti draudzīga pret nākamo vīramāti. Sandra un Marija sarunas gaitā saprot, ka viņu dzīvē ir ļoti daudz kā kopīga, un viņas nolemj sagādāt Konrādam pārsteigumu.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 12.jūlijs, Sezona: 5. (2017), Sērija: 37.

Kārlis, mēģinot saglābt savas un Simonas attiecības, sviež galdā savu pēdējo trumpi – kompromātu pret Reini. Kāda būs Simonas reakcija? Sandra atdod atpakaļ Arvim Marijas atstāto maku, savukārt Kārļa mājās jauna drāma – attiecības šoreiz noskaidro Baiba un Simona. Reinis atkal zvana Simonai, taču arī šoreiz nesaprot, kas noticis – Simona nevēlas viņu redzēt. Konrāds pirmoreiz palātā ierauga meiteni, kas viņu izglāba. Romantiskais Roberts vēlreiz uzdāvina Baibai gredzenu – vai šoreiz gredzens būs dārgs un ar īstu dimantu?« 1 2 ... 18 19 20 21 22 ... 38 39 »