Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)
Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 19.novembris, Sezona: 8. (2020), Sērija: 51.

Oksana Martai izstāsta par Olgas dusmu lēkmi, tomēr šī tēma nav svarīgākā meiteņu sarunā – Oksana savai jaunajai priekšniecei izpļāpājas arī par to, ka no mājas izdzinusi savu vīru Vladimiru, jo viņas redzeslokā nonācis pievilcīgs taksists. Marta gan uzskata, ka šajā profesijā strādājoši vīrieši nav viņas līmeņa cienīgi. Bet Roberts, kurš ir Oksanas jaunais sajūsmas objekts, saņem sāpīgu ziņu – Baiba pie viņa nekad neatgriezīsies, turklāt vēlas oficiāli šķirties. Šķirties viņa nav gatava rāmi un mierīgi, bet gan tikai caur advokātiem. Un šī nav vienīgā ģimene, kurā tiek uzstādīti ultimāti – šādā pat tonī savas attiecības kārto arī bijušie precētie Žanis un Santa. Šajā ultimātu karā savu māsu Santu atbalsta brālis Māris. Neatrazdams citu izeju un bijušās sievas piespiests, Žanis lūdz palīdzību tēvam – aizdot viņam lielu naudas summu. Tomēr zinot Edmunda attieksmi pret vecāko dēlu un viņa nodarbošanos, var gadīties, ka Žanis nesagaidīs palīdzību no sava tēva.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 17.novembris, Sezona: 8. (2020), Sērija: 50.

Pēc tam, kad Vovčika tēvs Edmunds visiem ģimenes locekļiem dzirdot paziņojis savu testamentu, Vovka ir sajuties ļoti svarīgs un drosmīgs, viņš nav gatavs no kaut kā atteikties vai dzīvokli, kurā viņš dzīvo, atdāvināt savam brālim Žanim; Vovčiku nesatrauc arī tas, ka pirmo reizi Žanis savam brālim Vladimiram atklāj to, kas patiesībā pirms daudziem gadiem noticis ar viņu un Vovčika sievu Santu. Māra mājās omulīga atmosfēra – viņš beidzot ar tuvākajiem iepazīstina savu māsu Santu, bet Martas ofisā notiek kaulēšanās – Oksana negrib būt vienkārša apavu pārdevēja, viņa grib būt Martas firmas akciju turētāja – tādējādi vēl vairāk sadusmojot īsto firmas vadītāju Silvestru.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 16.novembris, Sezona: 8. (2020), Sērija: 49.

Māris no Keitas atkal saņem dusmas un pārmetumus par to, ka viņa mājās it kā slapstoties kaut kāda sieviete. Māris mierina Keitu, ka tā nav sveša sieviete, bet viņa māsa, kas tikko ir iznākusi no cietuma un par kuru viņš aizmirsis pastāstīt. Kolekcionāra Edmunda ģimenes balle sākas ar vecākā dēla saderinātās Leldes iepazīstināšanu, bet beidzas ar skandālu un Žaņa nevaldāmu dusmu lēkmi, kas kļūst par iemeslu tam, ka bagātnieks, kurš gatavojas trešajai sirds operācijai, paziņo savu lēmumu attiecībā uz testamentu – gandrīz visu viņš atstāj jaunākajam dēlam Vladimiram un bāreņiem, bet Žanim tikai vienu zemes gabalu. Bet tas nav vienīgais pārsteigums, kas šodien sagaida jūrnieku Žani – tikko viņš ir paguvis atsveicināties no savas jaunās draudzenes Leldes un iegājis savā dzīvoklī, viņš tur atrod sen neredzētu un negaidītu viešņu. Kas viņa tāda un ko viņa dara Žaņa dzīvoklī?

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 12.novembris, Sezona: 8. (2020), Sērija: 48.

Izskatās, ka Kostjas garāža maina savu profilu un arvien biežāk piesaista ne remontējamu mašīnu īpašniekus, bet gan dzīvē vīlušos vīriešus. Tagad garāžā meklēt mierinājumu un uzklausīt daudz ko dzīvē pieredzējušā Kostjas padomus ierodas ne vien Roberts, bet arī Vovčiks. Diemžēl, šos psiholoģiskās ārstēšanas kursus izjauc Olga, kura ierodas garāžā. Žanis savu jauno paziņu Leldi aizved uz vecāku mājām, bet Marta un Oksana pārspriež mūžīgo vīriešu krāpšanās un neuzticības tēmu, un viņu spriedums par vīriešiem ir skarbs – visi vīrieši ir cūkas!

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 11.novembris, Sezona: 8. (2020), Sērija: 47.

Tiklīdz pieredzējušās tirgotājas uzņemas iniciatīvu, darbs Martas ofisā uzreiz sāk veikties un izskatās, ka arī tirdzniecība uzņem apgriezienus. Keita skaistumkopšanas salona īpašniecei un savai draudzenei izstāsta par Māra piedāvājumu dzīvot kopā; kamēr meitenes apspriež to, kā gan Keitai būtu pareizāk rīkoties, salonā ienāk dīvains vīrietis. Kas viņš tāds un ko viņš meklē matu pieaudzēšanas salonā? Kamēr Vovčiks viesojas Martas dzīvoklī, Žanis savā mājvietā sagaida skaistu, bet neaicinātu viešņu. Marta, ieradusies ciemos pie jaunās biznesa partneres Oksanas, uzzina interesantas lietas par Vladimiru, kurš jau ilgi viņā ir raisījis simpātijas.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 10.novembris, Sezona: 8. (2020), Sērija: 46.

Pēc vakariņām un Baibas gatavotās tējas, visi guļ dziļā miegā, izņemot pašu Baibu. Viņa raksta garu vēstuli. Kam tā paredzēta un ko darīs atjautīgā Roberta sieva, kura ir apkrāpusi ne vien savus tuvākos cilvēkus, bet arī visu Māra trijotni? Marija ir šokā! Viņa tikko pamanījusi, ka Baiba viņus visus ir meistarīgi apkrāpusi un aptinusi ap pirkstu, un visa trijotne metas viņu meklēt. Vai viņiem izdosies Baibu atrast un atgūt naudu, kura pēc vienošanās pienākas Mārim, Arvim un Marijai? Roberts nespēj noticēt vēstulei, kuru atrod no rīta un kuru uzrakstījusi viņa sieva Baiba, bet pie skaistumkopšanas salona, kurā strādā Keita, atkal aci pret aci satiekas Reinis un Māris. Silvestrs ieradies Martas ofisā un izsaka pārmetumus savas neoficiālās firmas direktorei Martai par to, ka pārāk kūtri notiek pārdošana, kurā viņš investējis lielu naudas summu. Martai nav citas iespējas, kā uzaicināt uz sarunu abas tirgotājas Olgu un Oksanu, kā arī izteikt viņām biznesa piedāvājumu. Savukārt Mārim ir savs piedāvājums Keitai – viņš vēlas, lai Keita pārceļas dzīvot pie viņa.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 9.novembris, Sezona: 8. (2020), Sērija: 45.

Pēc gandrīz izdevušās afēras un sevis nolaupīšanas, Baiba Roberta pavadībā atgriežas savās mājās. Tikko atgriezusies, viņa atkal izdomā jaunu krāpšanas plānu. Kurš šoreiz iekļūs Baibas viltīgajos slazdos? Arvja mājās notiek naudas dalīšana – kuram un cik pienākas par Baibas „atbrīvošanu“, un tad Marijai prātā ienāk doma, kā varētu apkrāpt pašu Baibu. Kurš būs šīs slidenās situācijas ieguvējs? Māra komanda vai tomēr gudrā afēriste Baiba? Reinis atrodas policista Arta kabinetā, un viņam tiek uzrādītas nopietnas apsūdzības par Martas dārglietu zādzību, Reinis mēģina policistam paskaidrot, ka nezina kā dārglietas nonākušas viņa mašīnas salonā. Artis šai versijai netic, bet situāciju pavisam drīz atrisina pati dārglietu īpašniece Marta, kura negaidot ierodas policista kabinetā.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 5.novembris, Sezona: 8. (2020), Sērija: 44.

Turpinās nolaupītās Baibas ķīlnieku drāma. Vieniem ķīlnieku drāmas dalībniekiem vajag izpirkuma maksu, otriem atlīdzību par Baibas atrašanu un atbrīvošanu, izskatās, ka vienīgi Robertam nav svarīga izpirkuma summa, viņam svarīgākais ir atrast savu sievu dzīvu un veselu. Māris un Arvis, kuri ir sagatavojušies Baibas atbrīvošanas operācijai, pēkšņi atklāj, ka viņu komandai ir pievienojies vēl viens dalībnieks. Kurš tas ir un vai viņš neizjauks grūto cīniņu ar Baibas nolaupītājiem? Kamēr drosmīgā komanda pārspriež Baibas atbrīvošanas detaļas, Roberts un viņa mamma Irēna saņem skaidru ziņu no nolaupītājiem – ja viņi Baibu vēl kādreiz vēlas redzēt dzīvu, policija par Roberta sievas nolaupīšanu neko nedrīkst uzzināt!« 1 2 3 4 ... 51 52 »