Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)





Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 13.jūnijs, Sezona: 7. (2019), Sērija: 12.

Baiba nozagtās gleznas dēļ kļūst gandrīz par vispopulārāko TV personāžu un ekrāna zvaigzni. Viņas vārds un attēls mirgo ne tikai TV ekrānos, bet arī daudzos interneta portālos. Māris un Arvis joprojām mēģina saprast un noskaidrot, kur var slapstīties nenoķeramais mākslinieks Indulis, kurš nozadzis ļoti dārgu gleznu. Savukārt Irēnas un Fēliksa mājās ar Šmakova meitas palīdzību visbeidzot valda miers un sapratne. Irēna notic Fēliksa un Ketijas versijai par Šmakova pazušanu un neatgriešanos mājās. Taču Arvja un Māra dzīvoklī valda kaislības. Draugi atrod slēpnī lielu naudas summu, un abu skatieni pievēršas Marijai, kura bez viņiem ir vienīgā persona dzīvoklī.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 12.jūnijs, Sezona: 7. (2019), Sērija: 11.

Konstantīns, kaut arī izjūt lielas bailes, ļauj uz laiku Indulim uzturēties garāžā, un vīrieši, kaut arī dažādu profesiju pārstāvji, kaut no dažādām pasaulēm, tomēr atrod kopīgu valodu. Taču arī Induļa sievai Katrīnai ir, par ko parunāt ar policijas pārstāvi Arti. Ļoti nepatīkama izvēršas Margaritas un viņa drauga Viestura saruna, pēc kuras Margaritai vēl vairāk zūd uzticība Viesturam. No visu redzesloka pēdējā laikā ir pazudis ne tikai Indulis, bet arī Fēlikss Šmakovs, tāpēc Irēna, viņu meklēdama, iegriežas pie Ketijas. Margarita pēc strīdiņa ar Viesturu viesojas Ligitas dzīvoklī, kurā viņa dzīvo ar savu māsīcu Martu. Meitenes ļoti sirsnīgi izrunājas un nolemj, ka vajag atgriezties vecajos labajos laikos, kad viņas strādāja firmā, un viņas atkal nolemj atvērt izklaižu organizēšanas firmu.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 11.jūnijs, Sezona: 7. (2019), Sērija: 10.

Arnis turpina no savas māsas Samantas izdabūt informāciju, kas varēja nozagt automašīnas pirkšanai paredzēto naudu, taču, mēģinot par to runāt, pie durvīm piezvana negaidīts viesis. Kas būs šis negaidītais un pēkšņais viesis? Toms beidzot dabū savu mašīnu, savukārt Indulis slepus noliek vietā naudu, kas paredzēta gleznas pirkšanai, to pašu, kuru reiz bija tikpat slepus paņēmis. Policists Artis, meklēdams mākslinieku-zagli, ierodas Induļa sievas Katrīnas darbavietā, savukārt pats Indulis slapstīdamies nonāk Konstantīna garāžā.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 10.jūnijs, Sezona: 7. (2019), Sērija: 9.

Baiba ar Induli turpina kaulēties par nezināmās gleznas cenu, savukārt Samanta nomaļā vietā gaida automašīnas īpašnieku, lai nodotu naudu par jauno pirkumu. Taču dīvaina sagadīšanās – gan Samantai, gan Baibai šī diena izvērtīsies par ne īpaši veiksmīgu. Kas notiks ar abām sievietēm? Samanta pilsētā satiekas ar savu brāli Arni, savukārt Ketijas dzīvoklī viesojas viņas tēvs Fēlikss, kurš, nogaršojis kokteili, dīvainā kārtā aizmieg. Arvis ar Māri kļūst par dīvainas pakaļdzīšanās lieciniekiem. Arnis mēģina saprast, kas, ko un kāpēc ir apkrāpis, un nodarījis pāri viņa māsai. Ar šīm pretenzijām viņš ierodas pie Ketijas un mēģina noskaidrot, kur pašlaik atrodas viņa aizdotā automašīna.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 6.jūnijs, Sezona: 7. (2019), Sērija: 8.

Māri un Arvi, kuri atgriežas pēc nakts gaitām, sagaida liela vilšanās, toties Baiba var lepoties ar savu gudrību. Kārtējais Arvja un Marijas ģimenes strīds – nevienam nav viegli dzīvot, kad kabatas tukšas. Marija cenšas uzmundrināt un pārliecināt Ketiju, ka viņu izdomātais plāns apmānīt Samantu patiešām izdosies, taču Ketija par to šaubās, bet beigās piekrīt. Kas tas par plānu, ja Samantas brālis ierodas Ketijas dzīvoklī? Savukārt Baiba atkal ciemojas Induļa darbnīcā – viņa vēlas noskaidrot gleznas patieso cenu, taču pie darbnīcas viņu atkal novēro Māris un Arvis.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 5.jūnijs, Sezona: 7. (2019), Sērija: 7.

Indulis beidzot noskaidro, ka ģeniālās gleznas autors ir Grigorijs Muta. Marta Ligitai pastāsta par fotosesijas iespaidiem un to, ka Margaritas Viesturs nav vienaldzīgs pret viņu, taču Ligitai nav attiecīgais noskaņojums, lai iedziļinātos māsīcas problēmās, jo viņai pašai to pietiek. Ketija satiekas ar Mariju. Viņa jau ir saplānojusi visu, ko ar draudzeni sarunāja pirms tam – viņas mēģinās apkrāpt Samantu. Tumšā naktī Baibas un Roberta mājās atkal ierodas neaicināti viesi.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 4.jūnijs, Sezona: 7. (2019), Sērija: 6.

Māris un Arvis turpina izsekot Baibu, kura dodas pie mākslas eksperta, savukārt Marta ierodas Viestura fotostudijā. Šķiet, ka Martas fotosesija būs ļoti pikanta. Izrādās, ka mākslas eksperts, pie kura ierodas Baiba, ir Indulis. Kāpēc viņš zaudē valodu, ieraudzīdams vienu no atvestajām gleznām? Māris izdzird Induļa telefonsarunu un saprot, ka viena no Baibas gleznām ir mākslas šedevrs, kas maksā ļoti lielu naudu. Ketija ciemojas pie Samantas, taču Indulis joprojām ir šokā, sapratis, ka Latvijā kaut kādā veidā nonācis ļoti vērtīgs mākslas darbs.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 3.jūnijs, Sezona: 7. (2019), Sērija: 5.

Ligita sagaida rītu drūmās noskaņās – viņa redzējusi briesmīgu sapni, bet, kā runā, sapņi mēdz piepildīties. Kas tas par sapni, un kāpēc pie Ligitas durvīm skaļi klauvē Olga? Marta apņemas atrisināt Ligitas nepatīkamo situāciju, savukārt Baiba sarunā tikties ar mākslas ekspertu, lai noskaidrotu īsto cenu gleznām, kuras dzīvoklī atstājis tā iepriekšējais saimnieks. Marta sagatavojusies uz fotosesiju, taču pa ceļam satiek Arni. Baibas tikšanos ar mākslas ekspertu uzmanīgi novēro Arvis un Māris.



« 1 2 3 4 ... 40 41 »