Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)
Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 13.janvāris, Sezona: 8. (2020), Sērija: 80. (SEZONAS NOSLĒGUMS).

Viktorijas un Edmunda mājās uz svinīgajām un iespaidīgajām viesībām sāk ierasties viesi. Kamēr Māris izstāsta Santai, ka viņa meita Marija no kāzu ceļojuma ir atgriezusies viena pati, bez Arvja, dzīvoklī ierodas Reinis, un Māris ir šokēts. Roberts beidzot viens pats, bez savas mammas palīdzības bildina Oksanu. Pēc negaidītās tikšanās, kad Keita ir beidzot satikusi Reini, viss strauji mainās kājām gaisā. Lielā balle Viktorijas un Edmunda mājā, kura ir tik labi sākusies, noslēdzas ar negaidītām emocijām un kaislīgiem strīdiem. Marija no tēva uzzin, ka Keita atgriezusies pie Reiņa, un Reinis pametis Santu. Olga piekrīt Kostjas noteikumiem un dodas uz anonīmo alkoholiķu grupiņu. Uzzinājis superīgos jaunumus no tēva, Žanis dodas jūrā vismaz uz pusgadu. Kā reaģēs Marta? Marija nevēlas Mārim parādīt savu somu, taču Māris veic "ikvakara pārbaudi" un uzzina ar ko viņa meita nodarbojas. Taču izskatās, ka šī ideja iepatīkas ne tikai Mārim, bet arī Santai.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 12.janvāris, Sezona: 8. (2020), Sērija: 79.

Vladimiram ir pretenzijas pret savu tēvu laulību līguma dēļ – viņš savas topošās sievasmātes Barbaras priekšā jūtas pagalam nabadzīgs. Vovčiks lūdz tēvu, lai tas viņam finansiāli palīdz, bet Edmunds par to negrib ne dzirdēt. Barbara iepazīstas ar meitas salona darbiniecēm, kuras viņu sapoš svarīgajām ģimenes viesībām, bet Kostja beidzot veic stingrus pasākumus, lai atbrīvotu savu sievu Olgu no alkohola atkarības. Vovčiks Žanim atklāj noslēpumu – abu tēvs ir sajucis prātā, jo visus savus ietaupījumus noziedojis bērnu namiem. Vovčiks apsola brālim, ka rīkosies, citādi abi paliks bez centa kabatā. Bet Marija pēc kāzu ceļojuma pa Latviju mājās atgriežas viena, bez sava vīra Arvja. Kas jaunlaulātajiem ir noticis kāzu ceļojuma laikā?

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 11.janvāris, Sezona: 8. (2020), Sērija: 78.

Marta, gatavojoties ballei un mērot kleitu, kuru viņai nopircis Žanis, ir ļoti sliktā garastāvoklī. Kā jau bieži tas mēdz gadīties sievietēm – Marta ir pārliecināta, ka viņai nav ko vilkt mugurā. Leldes mamma Barbara beidzot iepazīstas ar topošo meitas vīru, bet Olga atkal lēnām slīgst alkohola purvā. Ne vien Marta ar Oksanu nezina, kā Olgai palīdzēt atbrīvoties no zaļā pūķa – šoreiz arī pieredzējušais Konstantīns krīt izmisumā. Lelde no Vovčika uzzina, ka ģimenes viesībās kopā ar Žani ieradīsies arī Marta. Lelde Vovčikam pieprasa, lai viņš parunātu ar savu brāli, un Marta viesībās neierastos.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 7.janvāris, Sezona: 8. (2020), Sērija: 77.

Lelde sagaida sen neredzēto mammu, kura atbraukusi apciemot meitu no pašas Amerikas. Fēliksa Šmakova afēra tiek apspriesta pat pie brokastu galda, bet Roberts saņem apbalvojumu par to, ka ir godprātīgs valsts pilsonis un cīnās par patiesību. Leldes mamma ir iztēlojusies, ka dzīve Latvijā ir krietni vien zemākā līmenī, nekā Amerikā, bet meita mammu cenšas pārliecināt – dzīve Latvijā ir ļoti laba. Barbarai nevēlas salīdzināt abu valstu dzīves līmeni, viņai vissvarīgākais ir pārliecināties par to, ka meitas topošais vīrs Vladimirs ir patiešām bagāts vīrietis. Marta no Žaņa negaidīti uzzina, ka Vladimirs precas un izstāsta viņam visu, ko zina par skaistumkopšanas salona īpašnieci Leldi.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 6.janvāris, Sezona: 8. (2020), Sērija: 76.

Kostja un Olga beidzot saprot, ka īstenais vainīgais, kurš izprovocējis abu pastāvīgo ķildošanos, ir Olgas bērnības draugs Benedikts. Varbūt abi tagad dzīvos mierīgāk – arī Kostjas pazudušais urbis beidzot atgriežas savā vietā. Māris otro reizi Keitai piedāvā savu sirdi un roku. Kāda būs Keitas atbilde, zinot, ka viņa jau vienreiz Māri pameta, abiem esot jau gandrīz pie baznīcas altāra? Marta, Olga un Oksana priecājas par to, ka neiekļuva Benedikta – Jorena izliktajos slazdos. Kā lai tagad sadala no bijušā mācītāja atgūto naudu? Draudzenes nekādi nespēj vienoties par godīgu naudas sadali. Reiņa un Santas attiecības ar katru dienu kļūst arvien draudzīgākas, viņi kļūst tuvāki un svarīgāki viens otram.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 5.janvāris, Sezona: 8. (2020), Sērija: 75.

Vai nostrādās Olgas un Martas atjautīgais un sievišķīgais atriebīgais plāns, kuru abas draudzenes taisās izmantot pret krāpnieku Benediktu – Jorenu? Kura puse šoreiz būs gudrāka – vīrišķā vai sievišķā? Kuras puses meli un blefs nostrādās šoreiz? Roberts mammai paziņo lieliskus jaunumus – Fēlikss Šmakovs, viņu ģimenes lielākais ienaidnieks nekad vairs nevarēs kļūt par politiķi, vai apkrāt Latvijas iedzīvotājus. Vienīgi Irēna nevar saprast, kāpēc dēls, kurš ticis galā ar vienu ļaunumu, nespēj atbrīvoties no cita? Runa ir par jauno dēla simpātiju Oksanu, kura Irēnai ļoti nepatīk. Fēliksa Šmakova meli izlien dienas gaismā, tagad par viņa afēru uzzina arī Katrīna, bet Olga, izmantojot kopā ar Martu atjautīgi izdomāto plānu, gatavojas atriebties Benediktam, tomēr Kostjas sieva pat nenojauš, ka šo viņas gatavošanos klusām vēro pats Konstantīns. Viņš ne vien Olgu novēro, bet arī slepeni izseko.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 4.janvāris, Sezona: 8. (2020), Sērija: 74.

Oksana var uzelpot – beidzot viņa var vest ietiepīgo patiesības cīnītāju Robertu no Ogres uz Rīgu, bet Roberts ietiepjas – viņam ir stingra pārliecība – viņš neļaus Fēliksam Šmakovam apkrāpt Ogres iedzīvotājus! Marta no Žaņa uzzina, ka Lelde drīz kļūs par Vovčika sievu un pati nonāk dilemmas priekšā – lai arī viņa vēlas precēties, tomēr ne ar nabaga jūrnieku Žani, bet ar Žani, kuram tiek atstāts tēva mantojums. Martai ir jāpieņem grūts lēmums, jo viņa nezina Žaņa tēva testamenta detaļas. Netālu no Ogres kultūras nama notiek negaidīta Šmakova un Roberta tikšanās. Ar ko beigsies šī divu nesamierināmo pretinieku tikšanās un kurš no viņiem uzvarēs šoreiz? Vai tas, ko viņš stāsta, ir patiesība, vai tie ir kārtējie Fēliksa Šmakova meli, zinot to, ka viņam patīk atdarināt politiķus?

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 30.decembris, Sezona: 8. (2020), Sērija: 73.

Ar ko beigsies ilgi plānotais un gaidītais Olgas un viņas jaunā pielūdzēja, bijušā mācītāja Benedikta romantiskā tikšanās viesnīcā? Roberta mammai ir lieli pārdzīvojumi – viņas dēls ir aizturēts un nonācis Ogres policijā. Tomēr Roberta priekšnieks Silvestrs nomierina patīkamā taksista mammu. Ar viņas dēlu nevar notikt nekas slikts! Bet pats Roberts Ogres policijas darbiniekiem mēģina ieskaidrot, ka viņš nav huligāns, viņš cīnās pret lielāko valsts nelieti un krāpnieku Fēliksu Šmakovu. Pie nelaimē nokļuvušā drauga uz Ogri atsteidzas jaunā Roberta pielūdzēja Oksana, bet Marta un Olga beidzot saprot gan to, ka Benedikts patiesībā ir Jorens, gan to, ka viņš sieviešu lētticības dēļ abas ir apkrāpis, kā rezultātā draudzenes ir pazaudējušas lielu naudas summu. Tomēr, pazīstot Martas un Olgas raksturus, viņas neļaus tik viegli sevi apkrāpt.« 1 2 3 4 ... 55 56 »