Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 11.oktobris, Sezona: 6. (2018), Sērija: 84.

Roberts jo dienas jo dziļāk grimst mājas būvniecības niansēs, tādā veidā nokaitinot Baibu. Konstantīns, sacerēdams jaunu dziesmu Olgai, padara mīkstāku viņas sirdi, tāpēc tiek izlaists brīvībā, un uzreiz dodas uz garāžu. Fēlikss un Irēna nekādi nespēj izdomāt, kurš pirmais no viņiem paziņos jaunumus bērniem, bet, tā kā tādus jaunumus ilgi turēt noslēpumā nedrīkst, viņi galu galā izlemj spert šo soli. Kāda būs Roberta un Baibas reakcija, izdzirdot jaunumus? Advokāts Kārlis no Marijas un Arvja uzzina, ka viņi nepiekrīt Marijas piedāvājumam un ka viņi jau atraduši cilvēku, kurš palīdzēs izlemt Māra atbrīvošanas jautājumu.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 10.oktobris, Sezona: 6. (2018), Sērija: 83.

Baiba ar Robertu aplūko viņiem piederošā meža teritoriju, un pavisam netīšām Baiba Robertam piespēlē ģeniālu ideju, ko pēc tam viņai nāksies rūgti nožēlot. Ligita satiekas ar Olgu aci pret aci. Robertu pārņēmusi jauna ideja celt māju, tāpēc viņš meklē jaunus cilvēkus, kuri viņam varētu palīdzēt ar darbiem un padomiem. Konstantīns tiek nostādīts fakta un izvēles priekšā – viņam jāizvēlas, ar kuru no divām sievietēm viņš grib būt kopā. Kāda būs Konstantīna izvēle?

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 9.oktobris, Sezona: 6. (2018), Sērija: 82.

Mākslinieks Indulis satiekas ar Samantu un nodod viņai naudu meitas uzturēšanai, taču, šķiet, viņā pamodušās tēvišķas rūpes, tāpēc viņš izsaka savu vēlēšanos redzēt, kā meita aug, kā arī to, ka vēlas par viņu rūpēties. Kā Samanta reaģēs uz tik jūtīgu mākslinieka lūgumu? Ligita slepšus apmeklē savu sapņu vīrieti Konstantīnu. Marta vasarnīcā sāk flirtēt ar savu miesassargu Arni. Olga netīšām izdzird, ka Konstantīns pēc visām nodevībām turpina kontaktēties ar Ligitu, tādā veidā pagarinādams savu mājas arestu. Marija un Arvis saņem vēstuli, ka tiek arestēta Jūrmalas viesnīca, ko Māris bija pārrakstījis Marijai.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 8.oktobris, Sezona: 6. (2018), Sērija: 81.

Samanta satiekas ar mākslinieku Induli, kuram izsaka pretenzijas, ka viņš nemaz nepiedalās meitas uzturēšanā. Marija un Arvis domā, kā palīdzēt Mārim, lai viņš pēc iespējas mazāk ciestu Martas apsūdzību dēļ, un nolemj, ka viņiem var palīdzēt pazīstamais advokāts Kārlis. Samantas draudzenei Agnesei jau apnikušas Samantas afēras, tāpēc Samanta apsola Agnesei, ka viņas plāns izvilināt naudu no mākslinieka būs pēdējais, kurā tiks iesaistīta Agneses meita. Indulis, nezinādams, kur lai ņem naudu, izdomā viltīgu plānu un zvana savai sievai. Advokāts Kārlis satiekas ar Martu un piedāvā plānu, kā pēc iespējas mierīgāk risināt tagadējo situāciju ar Māri, savukārt mākslinieks Indulis pastāsta savai sievai šausmīgu atgadījumu par gleznas zādzību. Advokāts Kārlis pēc tikšanās ar Martu satiekas ar Arvi un Mariju. Viņš pastāsta, kādi ir viņas nosacījumi, lai turpinātu sarunas par Māra iziešanu brīvībā. Bet vai tiešām Kārlis viņiem nodos Martas teiktos vārdus vai samelos?

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 4.oktobris, Sezona: 6. (2018), Sērija: 80.

Konstantīnu pēc viņa romantiskajiem piedzīvojumiem mājās ieslodzījusi sieva Olga, aizliedzot ieraudzīt ne tikai garāžu, bet arī dienas gaismu. Atrodoties ieslodzījumā, atklājas Konstantīna talants – viņš sācis rakstīt dzeju un sacerēt dziesmas. Taču šķiet, ka viņa valdonīgajai sievai tas nepatīk pat vairāk par viņa kaislību pret mašīnām un sievietēm. Ligita apciemo Martu vasarnīcā, un abām ir diezgan daudz kas pārrunājams pēc pēdējā laika kaislīgajiem notikumiem. Konstantīns, atrodoties ieslodzījumā, atrod veidu, kā piezvanīt Ligitai un izdomāt, kā viņiem abiem slepšus satikties. Arvja cilvēks, šķiet, ir nācis Martai uz pēdām, izsekodams Ligitu. Taču šo ziņu uzzina arī Marija. Kā viņa rīkosies, uzzinādama, kur šobrīd atrodas viņas nīstā sieviete, kas nodarījusi pāri tētim?

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 3.oktobris, Sezona: 6. (2018), Sērija: 79.

Arvis, mēģinādams atgūt Māra naudu, draud Martai ar pistoli un pat izšauj uz viņu, savukārt divi romantiskie balodīši Ligita un Konstantīns ierodas uz randiņu, taču viņi pat nenojauš, ka uz viņu romantisko vietiņu ieradusies arī Olga. Ar ko šis notikums beigsies visiem trim? Pēc šiem saspringtajiem un ne pārāk priecīgajiem notikumiem pagājis diezgan krietns laiks. Marija un Arvis apciemo Māri cietumā. Viņš atrodas apcietinājumā. Marta joprojām nevar aizmirt murgu, kā Arvis viņai draudēja un pat mēģināja nošaut. Tāpēc pēc visiem šiem notikumiem Marta noalgojusi miesassargu un slapstās nomaļā vasarnīcā, baidoties no Arvja un Māra atriebības. Viņa uz laiku pārtraukusi kontaktēties ar ārpasauli, un viņas atrašanās vieta ir zināma vienīgi viņas māsīcai Ligitai.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 2.oktobris, Sezona: 6. (2018), Sērija: 78.

Irēna apciemo Robertu un Baibu, lai uzzinātu viņu viedokli par Fēliksa plānu oficiāli precēties ar viņu un saņemtu viņu svētību, bet izdzird, ka dēls ir kategoriski pret viņu precībām. Fēlikss, izdzirdējis, ko par viņu plānu domā viņa draudzenes dēls, satrakojas un nolemj pamest Irēnu. Bet varbūt tas ir apdomāts solis? Martu nolaupa Arvja noalgoti cilvēki, un viņa tiek ieslodzīta tumšā pagrabā. Konstantīns ar Ligitu gatavojas romantiskajai dienai, taču nabaga automehāniķis pat nenojauš, ka par viņu dienu jau zina Olga, un viņš tiek izsekots.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 1.oktobris, Sezona: 6. (2018), Sērija: 77.

Māri kafejnīcā saņem ciet policija. Šķiet, ka Marta nolēmusi upurēt savu mīlestību un pārtraukt ar Māri jebkādus dzīves plānus un sapņus. Konstantīns Ligitai pastāsta, kā pagājusi viņu saruna ar sievu par šķiršanos, taču tas, ko viņš stāsta Ligitai un kas notika patiesībā, atšķiras kā diena no nakts. Fēlikss Šmakovs meitai Ketijai pastāsta, ka Irēna atradusi ļoti gudru padomnieku finanšu jautājumos un tagad viņam būs grūti piesavināties Irēnas naudu, taču Ketija dod labu padomu tēvam, kā pielabināties Roberta mammai. Sandis, slepus noklausījies Ligitas un Konstantīna telefonsarunu, uzzina ne tikai romantisko mīlnieku satikšanās datumu, bet arī vietu un precīzu laiku, kad viņi sarunājuši nosvinēt viņiem tik svarīgo dienu, un par to paziņo Konstantīna sievai Olgai. Fēlikss Šmakovs bildina Irēnu.« 1 2 3 4 ... 35 36 »