Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 15.novembris, Sezona: 6. (2018), Sērija: 104.

Arnim pavisam nejauši izdodas izglābt Martas dzīvību, savukārt Indulis pasaka Konstantīnam, kas viņu sagaida, ja viņš tūlīt uz karstām pēdām neskries mājās un nemetīsies ceļos sievas priekšā. Arnis un Samanta sarunājas par ļoti svarīgām ģimenes tēmām, taču viņu sarunu pārtrauc Martas zvans. Arvis un Māris izdomā jaunu plānu, kā tikt pie naudas. Baiba ļoti nopriecājas, uzzinot, ka viņas lielākā konkurente un pretiniece Marta no miljonāres kļuvusi par nabadzi.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 14.novembris, Sezona: 6. (2018), Sērija: 103.

Nopietns fotogrāfa Viestura un Samantas konflikts – viņa negrib fotogrāfam maksāt par paveikto darbu. Arvis un Māris turpina piespiest Martu atdot naudu par pārdoto Māra viesnīcu, taču, šķiet, ka neveiksmes abus draugus turpina vajāt – viņi atkal var palikt tukšā. Ligita ierodas Konstantīna garāžā, savukārt Marta, palikusi bez naudas, atsakās no Arņa apsardzes. Brīdī, kad Konstantīna un Ligitas mīlestība uzliesmo ar jaunu liesmu, Martai šī diena var būt pēdējā. Olga ar lielu lūgumu ierodas pie diženā mākslinieka Induļa, un šis, vēlēdamies palīdzēt radiniecei, steidzas uz garāžu pie Konstantīna.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 13.novembris, Sezona: 6. (2018), Sērija: 102.

Baiba satiek Šmakovu un izsaka viņam brīdinājumu – ja viņš nepārtrauks Irēnai dot padomus un traucēt viņai kārtot lietas, viņa var Fēliksam pieteikt karu! Ligita ierodas pie Olgas ne tikai iepirkties, bet sanāk parunāt arī par Konstantīnu, un, šķiet, ka Konstantīna dzīve un pazušana vairāk rūp nevis viņa likumīgajai sievai Olgai, bet Konstantīna mīļotajai draudzenei Ligitai. Nomaļā vasarnīcā, kur noslēpusies Marta, satiekas trīs vīri – Arnis, Māris un Arvis. Šķiet, ka šoreiz varēs iztikt bez šāvieniem un asins izliešanas – gudri vīri vienmēr atradīs kopīgu valodu. Viesturu studijā apmeklē ļoti nopietna kliente Samanta, savukārt Arvis un Māris pamatīgi piespieduši Martu pie sienas – izskatās, ka šoreiz viņai nekādi neizdosies aizbēgt.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 12.novembris, Sezona: 6. (2018), Sērija: 101.

Marta apciemo savu māsīcu Ligitu ar ļoti pikantiem jaunumiem, savukārt Roberts, pusdienodams ar mammu, patriec no kafejnīcas mammas vīru Fēliksu, bet ar mammu izlemj mājas īpašuma jautājumus. Samantas dzīvoklī jauns iedzīvotājs – viņas brālis Arnis, kurš savai māsai pastāsta, ko jūt pret savu klienti Martu, bet Samanta mēģina brāli pārliecināt, ka šī sieviete viņam nav sasniedzama. Baiba par jauno māju no Roberta izdzird divus jaunumus – vienu labu, bet otru sliktu, taču, šķiet, ka Baibai abi šie jaunumi šķiet slikti.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 8.novembris, Sezona: 6. (2018), Sērija: 100.

Marta ciemojas pie Margaritas, un draudzeņu tikšanās beidzas ar to, ka Viesturs saņem pļauku no Martas. Kāpēc tā notika, un kā uz to visu reaģēs Margo? Fēlikss Irēnai pastāsta, ka visiem būs labāk, ja jaunajā mājā dzīvos ne tikai Roberts un Baiba, bet arī viņi abi ar Irēnu. Ligita ierodas Olgas mājās ar jautājumu "kur palicis Konstantīns”? Arvis ar Māri nolemj, ka viņu melnais dzīves periods beigsies tad, ja viņiem izdosies izsist naudu no Martas. Varbūt šoreiz draugiem izdosies dabūt atpakaļ vismaz daļu zaudētās naudas?

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 7.novembris, Sezona: 6. (2018), Sērija: 99.

Roberts visneiedomājamākajās vietās meklē pazudušos rasējumus. Baiba, vēlēdamās nomierināt savu vīru, ne tikai parāda mammas nopirktās mājas fotogrāfijas, bet arī aizved viņu uz māju, taču mājas aplūkošana beidzas ar lielu skandālu. Marta brauc apciemot vienu no savām vislabākajām draudzenēm Margaritu, kura kopā ar Viesturu jau pārcēlusies uz jaunu un omulīgu dzīvokli.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 6.novembris, Sezona: 6. (2018), Sērija: 98.

Arvis sēž slēpnī un, vērodams Albāņa mājas, ierauga, ka kriminālpolicijas pārstāvji saņem ciet un aizved Albāni. Olga Konstantīnu beidzot patriec no mājām pēc visām viņa noklīšanām neceļos. Irēna Baibai parāda nopirktās mājas fotogrāfijas, tikai to visu neredz Roberts, kurš ir piedzirdīts ar miegazālēm. Fēlikss pierunā Irēnu, lai viņa mājas pirkšanas dokumentus noformētu uz sava vārda. Roberts beidzot pamostas pēc ilga miega un nekādi nespēj atrast mājas rasējumus, kurus bija tik centīgi zīmējis.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 5.novembris, Sezona: 6. (2018), Sērija: 97.

Lai visiem būtu mierīgs prāts, Irēna un Fēlikss Šmakovs atrod Robertam jau uzbūvētu māju ar visām mēbelēm, kaut arī ne Irēnas dēls, ne vedekla neko par to nezina. Konstantīns gatavojas apciemot Ligitu, taču draudzenes mājās viņu gaida liels pārsteigums. Ko automehāniķis tur satiks, un ar ko beigsies šī vizīte Ligitas mājās? Marija bez Arvja un Māra ziņas policijā iesniedz versiju, kas īstenībā nogalināja kriminālās pasaules pārstāvjus Ribu un Bārkliju.« 1 2 3 4 ... 38 39 »