Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)
Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 19.jūlijs, Sezona: 6. (2018)., Sērija: 36.

Arvis atnāk uz Martas un Māra mājām paņemt disku ar nofilmēto materiālu – kompromātu pret Markusu, bet tas ir mistiski pazudis. It kā ar to vien nepietiktu – tieši šajā brīdī ciemos iegriežas arī Marija ar Markusu. Kā visiem beigsies šī nepatīkamā situācija? Martai ir aizdomas, ka pie kompromāta pazušanas roku būs pielikusi Baiba, tāpēc viņa piezvana viņai, lai tiktos. Uz slepenu sarunu parkā satiekas Šmakovs un policists Artis. Beidzot Baiba ierodas norunātajā vietā satikties ar Martu, kura apvaino viņu zādzībā.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 18.jūlijs, Sezona: 6. (2018)., Sērija: 35.

Reinis un Dina mēģina atklāti parunāt ar Laumu. Vai Reiņa māsas aizdomas patiešām apstiprināsies? Lauma saprot, ka tiek turēta aizdomās, tāpēc uzsāk viltīgu taktiku, uzbrūkot citai uzņēmuma darbiniecei – Madarai. Kādu ziņu, staigājot pa mežu, izdzird Roberts no savas sievas Baibas? Un savukārt kādus pārmetumus no tās pašas Baibas sagaida Reinis ar Dinu? Māris beidzot sagaida meitas zvanu. Viņa ar Markusu atgriezusies Rīgā. Baibas un Roberta mājās kārtējais skandāls, atkal nesakrīt Roberta mammas un viņa sievas skatījums uz dzīvi.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 17.jūlijs, Sezona: 6. (2018)., Sērija: 34.

Reinis pusdieno ar sekretāri Laumu, mēģinot par viņu uzzināt pēc iespējas vairāk, savukārt Baiba ar jauno biznesa plānu apciemo Martu. Kā šoreiz beigsies lielāko pretinieču un konkurenšu tikšanās? Dina brāļa klātbūtnē apsūdz Laumu, bet vai Reinis noticēs māsas sniegtajiem faktiem par viņa uzņēmumā strādājošo sekretāri? Baiba atrod Martas mājās lietu, kas tiek rūpīgi slēpta no apkārtējiem. Kostju apmeklē dīvains klients, kas ļoti nepatīk viņa sievai Olgai.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 16.jūlijs, Sezona: 6. (2018)., Sērija: 33.

Marta, savu mērķu vadīta, grib turpināt ballīti Reiņa vasarnīcā, bet viņas draudzene Madara ir kategoriski pret. Lauma, atgriezusies mājās no Reiņa vasarnīcas, sāk saprast, ka ne par tādu vīru kā Raivo un ne par tādu dzīvi viņa ir sapņojusi. Irēna sagaida brīvībā izgājušo Fēliksu Šmakovu, savukārt Reinis ar savu eleganto uzvedību aizvien vairāk mēģina iepatikties sekretārei Laumai. Baiba apciemo Olgu, tādā veidā pamatīgi izbiedējot Konstantīnu.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 12.jūlijs, Sezona: 6. (2018)., Sērija: 32.

Reiņa vasarnīcā ierodas negaidītas viešņas – Marta un Madara, bet jautrajai kompānijai, kas priecīgi tērzē un vakariņo, pievienojas arī Lauma. Bet, kā jau bieži mēdz notikt, patīkamās kompānijas sarunas izjauc negaidīts Martas jautājums Laumai, kas pārsteidz visu kompāniju. Beidzot no cietuma iznāk Fēlikss Šmakovs. Lauma un Reinis dodas romantiskā izbraucienā ar motorlaivu, taču tas nesagādā prieku pārējām vakara viešņām.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 11.jūlijs, Sezona: 6. (2018)., Sērija: 31.

Irēna ļoti norūpējusies par Roberta veselību, kas pēkšņi pasliktinājusies. Reinis Blūms saprot, ka kaut kur pazaudējis savu naudas maku ar naudu un dokumentiem, bet dīvaini, ka maks uzrodas pie sekretāres Laumas. Madara Martai izsūdz savas sāpes par Reiņa uzvedību pret viņu, taču Martu visvairāk interesē noskatīties kompromātu par Marijas Markusu nekā draudzenes bēdas. Reiņa vasarnīcā ierodas viesi. Vai tie šoreiz būs viesi, kurus cerēja ieraudzīt Reinis Blūms? Mamma Irēna ļoti sadusmojas uz savu dēlu un viņa sievu Baibu. Kāds gan šoreiz ir dusmu iemesls?

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 10.jūlijs, Sezona: 6. (2018)., Sērija: 30.

Roberta izmeklējumu rezultāti ir negaidīti, un tie neiepriecina ne viņa mammu, ne Baibu. Arvis nepadodas un turpina meklēt Mariju, taču visus viņa plānus izjauc pazudušais nofilmētais kompromāts pret Markusu. Tas dīvainā veidā nonāk Martas rokās. Irēna un Ketija turpina rūpēties, lai Šmakovs iznāk brīvībā, savukārt Reinis Blūms izrāda arvien lielāku interesi par jauno sekretāri Laumu Vilmani.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 9.jūlijs, Sezona: 6. (2018)., Sērija: 29.

Marta ierodas pie Olgas uz nopietnu sarunu. Baiba priecājas, ka lēti un labi iepirkusies pie Olgas. Viņai ir tik labs garastāvoklis, ka viņa nolemj iepriecināt savu vīru Robertu, taču notikumi iegrozās negaidītā gultnē. Irēna, uzzinājusi par dēla nelaimi, zaudē samaņu. Marta ar melu palīdzību mēģina izgrozīties no Olgas apsūdzībām. Roberts pēc traumas izskatās gandrīz tuvu nāvei, un viņa stāvoklis izraisa Baibas un mammas dusmu lēkmes. Marta satiekas ar Kostju, lai izrunātu, kādas intrigas vērpj Baiba.
« 1 2 3 4 ... 29 30 »