Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)
Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 8.augusts, Sezona: 7. (2019), Sērija: 44.

Pie Simonas mājām ierodas negaidīts viesis Krusts. Ko viņš piedāvās vientuļai sievietei un mātei? Varbūt tas ir sākums jaunām attiecībām? Samanta nepārstāj terorizēt Robertu un joprojām viņam zvana bez mitas. Olga beidzot sagaida mājās vīru. Tikai visdīvainākais, ka mājās vīrs ierodas nevis uz savām kājām, bet viņu atnes. Romantiskas Krusta un Simonas vakariņas, taču kas sagaida Simonu vakara noslēgumā? Šķiet, ka Arvis iekļuvis slazdā – Keita ierauga, kā viņš sēž bārā ar citu meiteni un steidzas par to paziņot Marijai.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 7.augusts, Sezona: 7. (2019), Sērija: 43.

Arvis Marijai pastāsta, ka viņu rokās atrodas nevis dārga glezna, bet tikai lēta tās kopija un kāds viņus ir pamatīgi apmānījis. Mārim beidzot izdodas pārdot gleznas kopiju par oriģināla cenu. Simona negaidīti satiek kaut kur redzētu vīrieti, un tikai tagad noskaidrojas, kas ir tas slepenais pielūdzējs, kas sūtīja viņai puķes un kur viņa agrāk viņu satikusi. Viņa vārds ir Kristaps-Krusts. To viņa izstāsta arī savām kolēģēm un draudzenēm Martai un Ligitai. Māris saviem tuvākajiem cilvēkiem pastāsta, kā viņam izdevās pārdot gleznas kopiju par oriģināla cenu. Konstantīna garāžu aizvien biežāk apmeklē Krusts – šķiet, ka Konstantīnam uzradies jauns biznesa partneris.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 6.augusts, Sezona: 7. (2019), Sērija: 42.

Marija mēģina noskaidrot, kā tēvam izdevās pārdot dārgo gleznu. Šķiet, ka Šmakovu gaida lielas nepatikšanas – pret viņu nostājušās ne tikai Baiba ar Irēnu, bet arī Roberts. Agnese atkal ierodas meistara Konstantīna garāžā, un viņi pamazām atrod ne tikai kopīgu valodu un dziesmu, bet arī kļūst par biznesa partneriem. Taču atkal garāžā nelaikā ierodas Ligita. Kā tagad attīstīsies notikumi Kostjas garāžā? Fēlikss mēģina atspēkot pret viņu vērstās apsūdzības. Vai viņam izdosies visus pārliecināt, ka viņš nav vainojams mežā izciršanā?

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 5.augusts, Sezona: 7. (2019), Sērija: 41.

Simona Martai izrāda jauno pirkumu – automašīnu. Olga un Agnese priecājas, ka viņu viltīgais plāns izšķirt Konstantīnu un Ligitu, šķiet, ir izdevies, taču Agnese Olgai paziņo arī kādu ne pārāk priecīgu ziņu – izrādās, ka Konstantīns vēlas šķirties. Baibas, Irēnas un Roberta mājās valda dažādas noskaņas – kādam ir bēdīgi, bet kādam – priecīgi. Kristaps apmeklē Konstantīnu garāžā. Viņam ir vilinošs biznesa piedāvājums, un līdzi viņš ir atnesis leģendāru vācu spirta pudeli. Vai Konstantīns spēs pretoties Kristapa un spirta kārdinājumam? Simona satiekas ar Kristapu un tikai tagad uzzina, kur viņa agrāk viņu ir redzējusi, un kas ir tas slepenais pielūdzējs, kas sūtīja viņai puķes. Konstantīns beidzot atgriežas savās mājās, bet šoreiz ne ar savām kājām.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 1.augusts, Sezona: 7. (2019), Sērija: 40.

Konstantīns pēc sabojātā vakara garāžā slepšus gaida Ligitu pie viņas mājām, bet vai Ligita uzklausīs Kostju un piedos viņam viņa izlēcienus, īpaši to, ko pēdējo reizi redzēja sava drauga garāžā? Keita un Marija sarunājas par dzīvi un saviem vīriešiem, līdz abas saprot, ka abām nav tās attiecības, par kurām sapņojušas. Pastāv aizdomas, ka Keitas vīram Genādijam ir ne tikai otra dzīve, bet arī otras mājas.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 31.jūlijs, Sezona: 7. (2019), Sērija: 39.

Agnese Olgai izstāsta, kā iedarbojies viņu abu izdomātais plāns, bet viņa atklāj arī to, ka garāžā satikusi Ligitu un ka pēc viņu sarunas Ligita Olgai tagad nav konkurente. Arī Ligita Martai un Simonai izstāstījusi, kas ar viņu noticis Kostjas garāžā, bet sarunu pārtrauc Silvestra apsargs Arnis, kas iegriezies birojā. Keita Marijai izstāsta par viņas un vīra Genādija sarunu, savukārt meiteņu birojā izplatās jaunas biznesa idejas – viņām tagad vissvarīgākais šķiet pārdot pēc iespējas vairāk stilīgo apavu.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 30.jūlijs, Sezona: 7. (2019), Sērija: 38.

Keita un Genādijs atkal atgriežas pie pazudušās naudas tēmas, un Keita sāk aizvien vairāk saprast, ka Genādijs nav tas vīrietis, ar kuru viņa grib ilgi un laimīgi dzīvot kopā. Kostjas garāžā viesojas Agnese, taču tajā pašā laikā garāžā iegriežas arī Olga. Draudzenes un kolēģes ļoti sastrīdas, pat iziet pagalmā kauties. Taču jautājums ir sekojošs – vai kautiņš ir īsts vai abām draudzenēm ir kāds plāns attiecībā uz Kostju? Taču notikumi ar to vien nebeidzas, jo uz garāžu atnāk arī Ligita. Viņu sagaida ļoti nopietna saruna ar Olgas draudzeni Agnesi.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 29.jūlijs, Sezona: 7. (2019), Sērija: 37.

Baiba atkal ierodas Induļa darbnīcā, taču tieši tajā pašā brīdī pie mākslinieka ierodas Māris un Arvis. Viņi mēģina no Induļa izdabūt informāciju, lai noskaidrotu, kas ir vērtīgās gleznas autors. Roberts sāk strādāt par Silvestra apsargu un uzreiz saņem svarīgu uzdevumu – viņam kopā ar savu bosu jāapmeklē bijušais Margaritas dzīvesbiedrs Viesturs. Vai Robertam izdosies līdz galam izpildīt bosa doto svarīgo uzdevumu?« 1 2 3 4 ... 44 45 »