Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)
Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 1.septembris, Sezona: 5., Sērija: 74.

Māris ierodas pie Fēliksa, lai vienotos par zādzības jautājuma atrisināšanu bez likumu sargājošo iestāžu starpniecības. Fēliksam paveras iespēja no Māra izkrāpt lielāku naudas summu nekā nozagtā. Par spīti faktam, ka Simona vel arvien ir precējusies ar Kārli, Reinis romantiskā atmosfērā bildina mīļoto. Arvis uzzina, ka Ketija ir Fēliksa meita. Māris saprot, ka zādzības organizatore ir Ketija un ka zādzība ir Fēliksa plāns, kā atriebties Mārim. Konrāda un Ketijas attiecības strauji attīstās.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 31.augusts, Sezona: 5., Sērija: 73.

Roberts saņem prieka vēsti, ka mammu policija aizturējusi Rīgas ostā, un nekavējoties dodas turp. Tomēr sirsnīga atkal sastapšanās nenotiek – Irēna nespēj novērtēt dēla rūpes un nostrostē dēlu. Roberts uzzina jaunumus, kas viņu morāli un fiziski sagrauj. Konstantīns ierodas pie Martas Jūrmalas viesnīcā. Pēc pāris gāzēm šampanieša Martas apņemšanās neturpināt attiecības ar Konstantīnu pamazām izplēn. Fēlikss ieradies mājās, izsauc policiju, lai oficiāli noformētu zādzības faktu.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 30.augusts, Sezona: 5., Sērija: 72.

Ketija izvaicā Mariju par Konrāda bijušajām draudzenēm. Māris dodas uz Rīgu, lai nokārtotu zādzības jautājumu. Marta zvana Konstantīnam, lai pateiktu, ka viņu attiecības ir beigušās. Kārlis cenšas noorganizēt laikrakstā materiālu, kas palīdzētu viņam atņemt Simonai bērnu. Roberts policijā cenšas panākt, lai mammu izsludina starptautiskajā meklēšanā. Robertam tas izdodas, un mamma tiek aizturēta Rīgas ostā. Fēlikss lūdz Kārļa palīdzību Irēnas atbrīvošanā no policijas. Māris noskaidro, ka Marija apzagusi Fēliksa māju.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 29.augusts, Sezona: 5., Sērija: 71.

Ketijas interese par Konrādu pieaug, taču nav skaidrs, vai jūtas ir patiesas. Marija izstāsta Mārim par zādzību un slapstīšanos no policijas. Ketija uzzina no Marijas, ka Konrāds ir parādā Arvim. Ketija iedod Konrādam parāda dzēšanai nepieciešamo summu, kuru Konrāds negribīgi, bet tomēr paņem. Arvis izmisis, jo Marija ir pazudusi. Straujš pagrieziens Irēnas meklējumos – Roberts uzzina, ka mamma redzēta Rīgas ostā. Māris cenšas saprast, vai Marija viņam izstāstījusi visu patiesību par zādzību.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 28.augusts, Sezona: 5., Sērija: 70.

Martai izdodas laikus atgriezties Jūrmalā no neveiksmīga randiņa ar Konstantīnu un, kā vienmēr, iziet no situācijas kā uzvarētājai. Jūrmalā ierodas Ketija, Konrāds un Marija, kura joprojām slēpjas no policijas. Viesnīcas baseinā izveidojas draudīga situācija, jo tur satiekas Māris, Konstantīns un Roberts. Marta ir uzdevuma augstumos un ar kārtējiem meliem atrisina situāciju. Marija nolemj Mārim atklāt patiesību par zādzību, nepieminot, ka iesaistīta ari Ketija.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 25.augusts, Sezona: 5., Sērija: 69.

Ketijas un Konrāda attiecības šķiet varētu ieiet jaunā gultnē. Marija slapstās no policijas. Tikmēr Marta un Konstantīns pat nenojauš, kā beigsies viņu pikniks. Pie Konrāda un Ketijas ierodas Marija. Marija ir neizpratnē, kurš varēja zināt, ka viņa vainojama zādzībā. Māris ierodas Jūrmalas viesnīcā. Roberts un viesnīcas darbinieki ir uzdevuma augstumos un Martu nenodod. Māris ierodas Martas viesnīcas numuriņā un atrod tur Konstantīna dāvātos ziedus. Marta saņem ziņu par Māra vizīti viesnīcā un zibenīgi organizē ziedu pazušanu no numuriņa. Pašas nokļūšana Jūrmalā gan ir gandrīz neiespējama, jo Konstantīns pilns kā mārks.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 24.augusts, Sezona: 5., Sērija: 68.

Konstantīns atkal tiekas ar Martu. Māris aizdomu pilns nolemj doties uz Jūrmalu. Roberts nejauši tiek ierauts Martas intrigās. Pie Marijas mājas durvīm klauvē policija. Marijai izdodas aizbēgt. Ketija ierodas pie Konrāda. Tikmēr Marta un Konstantīns pie dabas krūts bauda dzīvi.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 23.augusts, Sezona: 5., Sērija: 67.

Kamēr Roberts Jūrmalā meklē mammu, Baiba uzņemas rūpes par Kārļa saimniecību, jo viņai nepieciešama Kārļa palīdzība Irēnas meklēšanā. Savukārt Kārlim Baiba nepieciešama, lai realizētu bērna atņemšanu Simonai. Simona tiekas ar potenciālajām auklēm. Marija un Ketija veic zādzību. Ketija nozieguma vietā atstāj pret Mariju vērstus pierādījumus. Marta nobriedusi nākamajam randiņam ar Konstantīnu, tādēļ viņai nav laika iedziļināties Simonas problēmās.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 22.augusts, Sezona: 5., Sērija: 66.

Ketija spēlē dubultu spēli, lai gan Marija viņu uzskata par savu draudzeni. Konrāds izmanto katru iespēju, lai pievērstu Ketijas uzmanību. Simona ar bērnu un Reini turpina dzīvot Jūrmalā arvien baidoties no Kārļa. Lai gan Martai izdodas nobēdzināt Konstantīna dāvāto puķu pušķi, Mārim rodas aizdomas par Martas sānsoļiem. Roberts vēl arvien izmisīgi meklē mammu. Reinis ierosina Simonai pieņemt darbā bērna aukli.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 21.augusts, Sezona: 5., Sērija: 65.

Marta Margaritas vietā dodas uz tikšanos ar internetā iepazīto Konstantīnu. Ketija un Marija plāno veikt zādzību. Martas tikšanās ar Konstantīnu ir pārsteidzoša – sākotnēji šķiet, ka Konstantīnu vairāk interesē Martas auto uzbūve, nevis viņa pati. Lai cik abi šķistu nesaderīgi, vienam par otru tomēr rodas interese. Tikšanos pārtrauc tālruņa zvans, kurš pārbiedē Konstantīnu. Konstantīns steidzas prom.
« 1 2 3 4 ... 19 20 »