Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 2.augusts, Sezona: 5. (2017), Sērija: 52.

Fēlikss Šmakovs izsaka piedāvājumu Irēnai un nepārstāj viņu pārsteigt ar romantiskām pastaigām, neatlaidīgi pierunājot kļūt par viņa sievu. Reinis apciemo Margaritu un mēģina uzzināt kaut ko par Simonu. Šķiet, viņš izdomājis plānu, kā Simonu satikt, bet vai Margarita sapratīs viņa vēlmi un palīdzēs astrologam, kurš ir tik bezcerīgi iemīlējies? Kārlis neizlaiž Simonu no sava redzesloka, taču draudzenei Margaritai izdodas nodot Reiņa lūgumu. Fēlikss, sapratis, ka ar Baibu nav vērts dzīt jokus, piezvana viņai un lūdz satikties.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 1.augusts, Sezona: 5. (2017), Sērija: 51.

Baiba nebūtu Baiba, ja noticētu Šmakova saldajiem vārdiem. Arī pats Fēlikss saprot, ka saticis sev līdzvērtīgu pretinieku. Māris svin atgūto brīvību, par ko liels nopelns ir Margaritai. Irēna no Fēliksa sagaida ļoti vilinošu piedāvājumu. Margaritu apciemo Artūrs. Vai viņiem izdosies saglabāt bijušo draudzību? Savukārt Konrāda dzīvoklī viesojas Reinis, kuram prātā tikai viena doma – kā atjaunot attiecības ar Simonu. Taču advokāts Kārlis visos iespējamos un neiespējamos veidos mēģina Simonu neizlaist no sava redzesloka.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 31.jūlijs, Sezona: 5. (2017), Sērija: 50.

Roberts pamostas no murga un gatavojas ar Baibu doties aplūkot viņa mammai piederošo mežu, taču dīvaini apstākļi liegs viņiem to darīt. Martas rīts iesākas ar meliem, un arī Mārim rīts neiesākas tik jauki, kā plānots – viņš nokļūst policijas noorganizētos slazdos. Vai viņam izdosies izgrozīties no ļoti nopietnām apsūdzībām? Staigājot pa mežu, Roberts un Baiba satiek Fēliksu brīnišķīgā noskaņojumā. Kā visiem beigsies šī negaidītā tikšanās?

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 28.jūlijs, Sezona: 5. (2017), Sērija: 49.

Turpinās ballīte pie Roberta, kuras laikā varonis saņem negaidītu zvanu. Marta, šķiet, izdomājusi, kā atriebties Baibai par "izdaiļoto" seju. Kārlis izdomājis veidu, kā neizlaist Simonu no mājām, savukārt Fēlikss joprojām nevar nomierināties par Irēnas mežu un piedāvā viņai visādi palīdzēt. Izrādās, ka mežs ļoti interesē arī Baibu, kura pastāvīgi neliek mierā Robertu.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 27.jūlijs, Sezona: 5. (2017), Sērija: 48.

Simona savām labākajām draudzenēm pastāsta, ka Roberts izglābis viņas dzīvību, savukārt Kārlis no saviem avotiem uzzina, ka sieva nav bijusi atklāta pret viņu. Kārlis satrakojas, uzzinot, ka sievai draudējusi nāve. Baibas un Roberta mājās svētki – visi ieradušies apsveikt varoni, taču Kārļa un Simonas mājās valda pavisam citāda noskaņa.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 26.jūlijs, Sezona: 5. (2017), Sērija: 47.

Roberts, šķiet, nācis uz pēdām maniakam. Margarita, uzzinājusi Artūra noslēpumu, maina savu viedokli par viņu, mainījušās arī jūtas pret viņu. Simona jūtas mīlēta un aprūpēta Reiņa vasarnīcā, bet viņa pat nenojauš, kādi pārbaudījumi viņu gaida. Atgriežoties mājās, viņa ir spiesta noklausīties Kārļa pārmetumos. Konrāds ātri aizmirst Sandras nāvi, savukārt Kārļa un Simonas kopdzīve pamazām sāk izjukt.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 25.jūlijs, Sezona: 5. (2017), Sērija: 46.

Roberts pēc svarīga uzdevuma atrast maniaku atgriežas mājās noguris un ievainots. Artūrs ierodas pie Margaritas ar dāvanu, savukārt Marta, kas kļuvusi par Baibas atriebības upuri, savās mājās sagaida negaidītu piedāvājumu. Māra un Artūra netīrais bizness attīstās ar paātrinājumu, bet Margaritai sāk rasties aizdomas, ka viņas jaunais draugs Artūrs nepavisam nav tas cilvēks, par kuru viņš izliekas. Simona samelo Kārlim, ka dodas savās darīšanās, taču īstenībā ierodas vasarnīcā pie Reiņa. Margaritas neuzticēšanās Artūram pieaug.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 24.jūlijs, Sezona: 5. (2017), Sērija: 45.

Simona atbrauc uz Reiņa vasarnīcu izrunāties. Roberts sagaida priekšnieka zvanu un steidzas uz darbu, jo lieta ir ļoti steidzama. Kādu uzdevumu saņems drošsirdīgais policists-stažieris? Reinis kopā ar Konrādu cenšas pārliecināt Simonu, ka visas sliktās lietas, kas notikušas starp viņiem pēdējā laikā, būtībā ir Kārļa un Baibas rūpīgi organizēts plāns, kura mērķis ir izšķirt Reini un Simonu. Martas mājās atkal jauna traģēdija – kas gan šoreiz piemeklēs Martu, kura tikai nesen atguvās pēc seksuālo īsziņu un zvanu skandāla? Roberts ļoti atbildīgi un prātīgi pilda sava priekšnieka pavēli.« 1 2 ... 17 18 19 20 21 ... 38 39 »