Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)
Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 24.augusts, Sezona: 4. (2016)., Sērija: 54.

Marta pēc Liānas cienasta guļ ciešā miegā. Liānas vasarnīcā parādās Kārļa noalgotais maniaks Igors. Kas sagaida nabaga Martu? Vai patiešām maniaks būs gatavs nogalināt nabaga sievieti? Blūms Robertam paziņo, ka meita nākusi pie prāta un atgriežas studēt Londonā, tāpēc apsargs vairs nav vajadzīgs. Marta pamostas vasarnīcā gluži kā šausmu filmā – blakus viņai asins peļķē guļ maniaks ar nazi rokā. Marta tiek apcietināta. Marija atgriežas pie Arvja pēc atvaļinājuma ar tēti. Taču viņa pat nepaspēj papriecāties par mīļotā tuvumu, jo piezvana Dina ar palīgā saucienu. Kādu plānu izdomājusi Dina, un vai Marija, kas kļuvusi par vienu no viņas labākajām draudzenēm, palīdzēs? Marta tiek nopratināta policijas iecirknī, bet Dina no savas mājas balkona ierauga un nofotografē ļoti dīvainu cilvēku, kas atnācis pie viņas tēva.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 23.augusts, Sezona: 4. (2016)., Sērija: 53.

Marta apmetusies Liānas vasarnīcā. Savā istabā viņa atrod dīvainas lietas un uzzina par viņas draudzenes grūto likteni. Simonai, pastaigājoties pa tirdzniecības centru ar jauno draugu Reini, piezvana advokāts Kārlis, kurš vēlas tikties. Kārlis Simonai pasniedz šķiršanās dokumentus, bet vai tas ir vienīgais iemesls, kāpēc Kārlis vēlas satikt savu sievu? Marta izbauda Liānas vasarnīcas privilēģijas, bet kāda būs vasarnīcas īpašnieces reakcija, izdzirdot Martas un Māra telefonsarunu? Uzbāzīgais mīlnieks atkal nedod mieru apjukušajai Simonai, savukārt Liāna, uzzinājusi no Martas visus jaunumus par Māri, steigšus ķeras pie sava viltīgā plāna. Dina, kas joprojām atrodas mājas arestā, slepus izdzird policista Arta un viņas tēva sarunu, bet Marta pēc jaukās sarunas ar Liānu aizmieg. Tiklīdz viņa aizmieg, Liāna zvana Blūmam.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 22.augusts, Sezona: 4. (2016)., Sērija: 52.

Marta atkal sagaida seksuālā maniaka zvanu, pēc kura nolemj, ka nespēj turpmāk vairs viena palikt mājās. Kārlis iesaka uz laiku, kamēr maniaks nomierināsies, mainīt dzīvesvietu. Reinis Simonai uzdāvina ļoti skaistu piekariņu ar viņas zodiaka zīmi. Marta mājās sagaida viesi, bet šoreiz viesis ir gaidīts. Liāna piedāvā Martai padzīvot pie viņas vasarnīcā, kamēr viss nokārtosies. Kamēr Reinis viesojas pie Simonas, viņai mieru nedod Konrāds, kas aizvien uzbāzīgāk cenšas panākt savu. Marta beidzot ierodas Liānas vasarnīcā. Vai Martai, kuru izseko nelaimes un maniaks, izdosies šeit atrast mieru?

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 18.augusts, Sezona: 4. (2016)., Sērija: 51.

Marta savu glābēju uzaicina ciemos, un viņas iepazīstas. Glābējas vārds ir Liāna. Marta advokātam Vasalniekam pastāsta, ka viņai uzbrucis maniaks, bet viņu izglābusi Liāna. Kāpēc pēc šī Martas zvana tā priecāsies Blūms un Kārlis? Konrāds iegriežas pie Simonas izstāstīt savu versiju, kā pie viņa datorā uzradušās kompromitējošās fotogrāfijas, savukārt nelaimīgā un iebiedētā Marta sadraudzējas ar savu glābēju Liānu. Martas mājās ierodas nakts viesis. Kas tagad draud sievietei, kuru izseko maniaks? Beidzot satiekas uzņēmējs Blūms un uz Rīgu atlidojusī viešņa. Vai var būt, ka tā ir tā pati Liāna – Martas glābēja? Marta pilnīgā histērijā pastāsta Kārlim, ka maniaks bijis ielauzies viņas mājās, bet izrādās, ka Blūms ar Liānu nav ne tikai labi paziņas, bet viņus saista arī jūtas. Abiem draugiem mieru nedod Marta.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 17.augusts, Sezona: 4. (2016)., Sērija: 50.

Šķiet, ka advokātam Kārlim ir pavisam cits mērķis, nekā nomierināt līdz nāvei pārbiedēto Martu. Nabadzītei liekas, ka Kārlis viņai palīdz no tīras sirds. Idillisko tēva un meitas pēcpusdienu iztraucē ziņa, ka tēta jaunā draudzene ir Margarita. Meitai tas nav nekāds jaunums. Advokāts Kārlis dod jaunu uzdevumu cilvēkam, kas izseko Martu. Marta satiekas ar Simonu, lai pastāstītu ne tikai par savām nelaimēm maniaka dēļ, bet arī par to, ka viņa tikusies ar Simonas vīru. Saruna noslēdzas ar Simonas dusmām. Dina netīšām no savas istabas balkona izdzird slepenu tēva un advokāta sarunu. Kafejnīcā negaidīti tiekas Marta, Simona un astrologs Reinis. Ar ko šī tikšanās beigsies? Marta, kuru Kārlis nedaudz nomierinājis par maniaku, tagad nokļūst tieši varmākas rokās, bet viņu brīnumainā kārtā izglābj nepazīstamā, kurai Marta izstāsta par nelaimi, kas viņu piemeklējusi. Pēc sarunas ar Reini Simona apciemo Konrādu, kura datorā viņa netīšām ierauga tās pašas fotogrāfijas, kuru dēļ viņu pameta vīrs Kārlis. Ko gan uz Simonas jautājumu, no kurienes fotogrāfijas, atbildēs Konrāds, kurš aizvien neatlaidīgāk tiecas pēc Simonas labvēlības?

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 16.augusts, Sezona: 4. (2016)., Sērija: 49.

Marta Simonai stāsta, ka viņai atkal mieru nedod maniaks, savukārt Blūms ar advokātu Kārli apspriež oligarha ieslodzītās meitas uzvedību. Kārlis apsola parunāt ar spītīgo oligarha meitu. Marta kļūst aizvien nervozāka – tagad viņai liekas, ka seksuālais maniaks izseko viņu ne tikai naktīs, bet arī dienās. Kārlis mēģina pārliecināt Dinu, lai viņa paklausa un piekāpjas tēva vēlmēm, bet pēc šīs sarunas Dina noklausās, ka Gatis Blūms sagaidījis noslēpumainu viešņu no ārvalstīm. Kas tā par viešņu, un kāpēc viņa tieši tagad atlidojusi uz Rīgu? Marta zvana Kārlim, vēlēdamās aprunāties par savu drošību sakarā ar maniaku, kas viņu izseko. Vai advokātam izdosies Martu nomierināt?

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 15.augusts, Sezona: 4. (2016)., Sērija: 48.

Marta ciemojas pie Simonas un mēģina noskaidrot, kura draudzene izspēlējusi ļauno joku un kaut kādam maniakam, kas naktīs nedod mieru, iedevusi viņas telefona numuru. Dina joprojām mēģina aizbēgt no mājām, jo situācija kļūst neciešama. Viņa pat mēģina mīkstināt cietsirdīgā apsarga sirdi ar sievišķīgām gudrībām. Vai šoreiz vērīgais Roberts saglabās modrību? Vai Dinai izdosies bēgšanas plāns? Marta aizvien vairāk baidās no gaidāmās nakts un maniaka, kas viņu izseko. Vai arī šonakt viņš neļaus Martai aizmigt?

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 11.augusts, Sezona: 4. (2016)., Sērija: 47.

Advokāts Kārlis satiekas ar noslēpumainu personu. Kas tā par personu, un kādu uzdevumu tā saņems no advokāta, kurš kaldina pret Martu viltīgu plānu? Mēģinādams uzlabot situāciju, Blūms iegriežas meitas istabā, kas jau kļuvusi par savdabīgu cietumu. Advokāts Kārlis atkal ieradies pie Gata Blūma plānot un apspriest situāciju, kā vieglāk „izsist” akcijas no Martas. Tikko Māris ar meitu izbraukuši atpūsties, Marta saņem dīvainu nakts zvanu, savukārt Roberts, aizvien nezaudēdams cerību atgūt zaudēto Margaritu, ar puķēm steidzas pie viņas, taču tur viņu sagaidīs liels pārsteigums.
« 1 2 ... 17 18 19 20 21 ... 29 30 »