Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 5.jūlijs, Sezona: 5. (2017), Sērija: 32.

Kārlis sagaida Simonu, kura atgriežas mājās sliktā garastāvoklī un saslimusi. Baiba turpina ievilināt Reini savos tīklos, un viņai tas kaut kādā brīnumainā veidā izdodas. Fēlikss un Roberts satiekas slimnīcā. Viņu neomulīgo klusēšanu pārtrauc Irēnas stingrais tonis. Baiba parāda Kārlim kompromātu pret Reini. Kāpēc gan viņi galu galā tomēr sastrīdas tā vietā, lai priecātos par ģeniālo plānu?

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 4.jūlijs, Sezona: 5. (2017), Sērija: 31.

Uzsākusies slepenā Kārļa un Baibas "operācija” pret Reini. Irēnas kundze atvainojas Fēliksam par dēla nepiedienīgo uzvedību viņu pirmajā tikšanās reizē. Kārlis un Simona satiekas, lai apspriestos par nākamajām kāzām. Ar ko šoreiz beigsies reiz jau precētā pāra saruna? Konrāds mēģina no Marijas uzzināt, kāpēc viņu tik pēkšņi pameta Dina, savukārt Martas un Māra mājās atkal viesojas Artūrs. Marija atklāti Konrādam izstāsta, kāpēc viņu pametusi Dina. Baiba mēģina savaldzināt Reini. Vasarnīcā parādās negaidīts viesis.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 3.jūlijs, Sezona: 5. (2017), Sērija: 30.

Marija un Arvis beidzot atgriežas no Reiņa vasarnīcas mājās, taču uzreiz pagūst sastrīdēties. Marta apmeklē Margaritu, kura pagaidām apmetusies Simonas dzīvoklī. Kādā komiskā situācijā šoreiz nokļūs Marta, viesodamās pie savas mīļās draudzenes? Reinis turpina nenolaist rokas, meklējot Simonu, savukārt Konrāds iztaujā Reini, kāpēc Dina neesot viņam neko stāstījusi par braucienu uz Londonu. Baiba gatavojas slepenai operācijai, ko viņi abi izplānojuši ar Kārli, kā sakompromitēt Reini. Roberts beidzot pirmo reizi ierauga mammas simpātiju Fēliksu.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 30.jūnijs, Sezona: 5. (2017), Sērija: 29.

Kārlis un Simona mājās pavada brīnumjaukus mirkļus, savukārt Roberta mājās negaidīta situācija – no komandējuma atgriežas nopietni ievainots mūsu lieliskais policijas kursants. Kā uz šo situāciju reaģēs viņa sieva Baiba un viņa mamma Irēna? Fēlikss (Pelikāns), šķiet, nopietni sagrozījis Irēnai galvu, savukārt Reiņa vasarnīcā valda nomācoša atmosfēra – brālis pavada māsu uz Londonu. Kā reaģēs Konrāds uz Dinas aizbraukšanu, atgriežoties ar Arvi no nakts zvejas?

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 29.jūnijs, Sezona: 5. (2017), Sērija: 28.

Marija uzzina, ka viņas labākā draudzene samelojusi par savu veselības stāvokli un viņu pārņem dusmas. Viņa uzrunā Arvi, lai kopā dotos uz Reiņa vasarnīcu. Baiba ar Kārli izdomā ģeniālu plānu, kā uz visiem laikiem izšķirt Reini un Simonu. Marta uzvedina Māri uz atklātu sarunu sakarā ar viņas aizdomām, ka viņam ir mīļākā, bet šo sarunu pārtrauc Artūrs, kuru Māris, izrādās, ir uzaicinājis uz biznesa sarunu. Dina Marijai pastāsta visu taisnību, ko viņa jūt pret Konrādu, savukārt Arvis Konrādam uztic savu vislielāko noslēpumu ar nosacījumu, ka viņš nevienam neteiks ne pušplēsta vārdiņa.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 28.jūnijs, Sezona: 5. (2017), Sērija: 27.

Sirsnīgā un atklātā Arvja un Māra saruna par biznesa tēmu tik un tā beidzas ar jautājumu – kur pazudusi Marija? Tikmēr Marija pavada Dinu pie ginekologa. Kārlis atkal lūdz Baibas palīdzību, jo mana, ka viņa un Simonas attiecības atkal pasliktinās. Dina slimnīcā uzzina sliktās pašsajūtas cēloņus, bet vai viņai pietiks drosmes visu izstāstīt labākajai draudzenei Marijai? Māra viesnīcā negaidīti satiekas trīs draudzenes. Vai Martai un Margaritai šoreiz izdosies nesastrīdēties? Reiņa vasarnīcā atgriežas Dina, bet, ieraugot Konrādu un dzirdot, ko viņš saka, viņa nospriež viņu attiecībām pielikt punktu.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 27.jūnijs, Sezona: 5. (2017), Sērija: 26.

Šķiet, ka Margarita nav vienaldzīga pret Artūru, jo viņu pārņem dusmas, ieraugot jauno paziņu kopā ar Martu pie jūras. Advokāts Kārlis mēģina atbildēt uz Simonas neērto jautājumu. Baiba uzdod Robertam atrisināt viņas un Martas finansiālās lietas. Kārlis nojauš, ka Simonai ir aizdomas par viņas un Baibas plānu izšķirt viņu ar Reini, tāpēc viņš izturas pret Simonu ar sevišķu gādību un rūpēm. Margaritas un Martas attiecības manāmi pasliktinājušās – vai tiešām vainīga ir greizsirdība? Arvis un Māris, atgriežoties no biznesa darīšanām, atkal nevar atrast Mariju. Kas gan noticis ar Dinu? Arvis Mārim atzīstas, ka viņš vairs negrib iesaistīties netīros darījumos. Reinis, vēlēdamies atrast pazudušo Simonu, satiekas ar Margaritu.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 26.jūnijs, Sezona: 5. (2017), Sērija: 25.

Ko nespēja Irēnai palīdzēt ierēdņi savos kabinetos divu gadu laikā, Fēlikss Šmakovs, šķiet, var izdarīt ļoti ātri. Jaunais palīgs atstājis uz Irēnu graujošu iespaidu. Liktenis šoreiz pagriež Simonai muguru – mēģinot aizbēgt no Reiņa, viņa netīšām apmetas tajā viesnīcā, kur dzīvo Reinis. Reinis, manīdams, ka Kārlis izgājis, uzreiz izmanto izdevību, lai aprunātos ar Simonu. Marta, satiekot jauno paziņu Artūru, nolemj kopā ar viņu pastaigāt gar jūru. No tikšanās ar ļoti svarīgu klientu atgriežas Kārlis, kurš sagaida nopietnu jautājumu no Simonas. Kas šoreiz uzvarēs – patiesība vai meli?« 1 2 ... 17 18 19 20 21 ... 35 36 »