Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)
Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 5.septembris, Sezona: 4. (2016)., Sērija: 61.

Roberts, zaudējis darbu pie oligarha Blūma, lieki laiku netērē un steidzas meklēt jaunu darbu. Mārim rodas arvien vairāk aizdomu, ka slepkavību inscenējuši Martai tuvi cilvēki, tāpēc viņš mēģina uzzināt kaut ko vairāk par Martas jauno draudzeni Liānu. Roberta darba meklējumi vainagojas ar panākumiem – viņš tiek pieņemts darbā par viesnīcas apsargu. Uzzinājis patiesību par Liānu, Māris kļūst traks aiz dusmām. Kas sagaida viltīgo Liānu? Vai tiešām bēdīgs gals?

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 2.septembris, Sezona: 4. (2016)., Sērija: 60.

Blūms jau plāno veidot atlikušo dzīvi ar Margaritu un zvana dēlam, lai uzaicinātu viņu uz sarunu. Kāds pārsteigums Reini sagaida tēva mājās? Liāna mēģina Martu pierunāt tikt vaļā no akcijām, kas nenes neko labu. Reinis nespēj atgūties no lielā pārsteiguma tēva mājās. Pēc neomulīgajām vakariņām un tēva lūguma, Reinis pasaka visu, ko domā par tēva dzīvi. Vai tas uz Blūmu atstās iespaidu? Vai viņš paraudzīsies uz savu dzīvi citādākām acīm?

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 31.augusts, Sezona: 4. (2016)., Sērija: 59.

Tikko uzzinājis, ka Dina aizbēgusi no vecāku mājām, brālis Reinis steidzas ar viņu parunāt, bet Konrāds, iespējams, vēlēdamies izraisīt Simonā žēlumu, zvana viņai, vēlēdamies par visu pateikties un atvadīties. Blūms aizvien vairāk iemīlas Margaritā un vairs nespēj iedomāties savu dzīvi bez viņas. Simona savā viesnīcas numurā sagaida negaidītu viesi. Kas viņu pārsteigs šoreiz? Pirmais priecīgais Margaritas rīts Blūma mājās, bet ne jau visiem šis rīts būs tik priecīgs. Simona atkal pieķer Kārli melos. Kā šoreiz viltīgais mīlnieks glābsies no sarežģītās situācijas? Liāna pastāsta oligarham Blūmam, kāpēc izgāzās viņu ideāli saplānotais slepkavības plāns. Māris, vēlēdamies atrisināt šo situāciju, satiekas ar advokātu Kārli.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 30.augusts, Sezona: 4. (2016)., Sērija: 58.

Margo sagaida savā aģentūrā ne tikai negaidītu viesi, bet arī negaidītu piedāvājumu. Kāda būs viņas reakcija? Marta un Simona, vēloties aizbēgt no ikdienas likstām, atkal ierodas Jūrmalas viesnīcā. Kāpēc Simona nav apmierināta ar jauno dzīvesvietu? Tajā pat laikā ar Māra gādību uz Jūrmalu dodas Marija un Dina. Arvis Mārim izstāsta par savu viltīgo biznesa plānu, savukārt Marta mēģina Simonu izjautāt, kas ir viņas dusmu cēlonis. Marta velta Liānai lielu uzmanību, it kā vēlēdamās pateikties par visiem viņas labajiem darbiem. Simona Jūrmalas parkā netīšām satiek Reini.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 29.augusts, Sezona: 4. (2016)., Sērija: 57.

Marta ir jau brīvībā. Māris viņu sagaida un pastāsta, kā viņa tika atbrīvota. Blūms ir ļoti neapmierināts, jo nesaprot, kā patiesība nāca gaismā un kāpēc sabruka tik ideāls plāns. Blūms liek Liānai uzzināt, kāpēc viņa plāns neizdevās. Konrāds atkal ciemojas pie Arvja. Kādu pakalpojumu šoreiz Konrāds palūgs Arvim, un ko viņš pastāstīs par kompromitējošām fotogrāfijām draugam, kas neko nenojauš? Liāna liek lietā savu viltību un izprašņā Martu, vēlēdamās noskaidrot, kas atklājis viņai izdomāto slepkavības plānu. Naivā Marta, neko nenojauzdama, izstāsta viņai visu un pat piedāvā savai jaunajai draudzenei un glābējai kopā atpūsties Jūrmalā. Naidīga Blūma un Māra tikšanās. Konrāds joprojām nenolaiž rokas un atkal neliek Simonu mierā ar savu versiju par nelaimīgajām un kompromitējošajām fotogrāfijām. Ko šoreiz Simona atbildēs bezcerīgajam mīlniekam?

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 26.augusts, Sezona: 4. (2016)., Sērija: 56.

Policists Artis Martai rāda pierādījumus par noslepkavoto cilvēku viņas draudzenes Liānas vasarnīcā un piedāvā vienīgo izeju, kā izgrozīties no neapskaužamā stāvokļa. Māris, kas nekādi nevar atrast Martu, uzzina, kādā sarežģītā situācijā viņa nonākusi. Dina pēc fotogrāfijas atpazīst noslepkavoto un mēģina mierināt Marijas tēvu, ka viņa par šo gadījumu daudz ko zina. Policijas kabinetā satiekas Marta un Liāna. Ko viņa šoreiz piedāvās Martai, kas tiek apsūdzēta smagā noziegumā? Dina Mārim pastāsta, ko dzirdējusi par slepeno viņas tēva un viņa kompānijas plānu izrēķināties ar Martu. Policijas kabinetā tiekas Marta un Blūms. Martas stāvoklis ir neapskaužams, bet viņa izlasa vēstuli, ko sūtījis Māris. Kas liek viņai mainīt liecību nogalinātā maniaka lietā?

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 25.augusts, Sezona: 4. (2016)., Sērija: 55.

Māris viesojas meitas un Arvja mājās, bet Dina, sagaidījusi izdevību, kamēr abi draugi runājas, atkal aizbēg no mājām. Ko šoreiz izdomājusi Marija? Policists Artis satiekas ar Blūmu un sarunā, kā viņiem rīkoties ar kamerā ieslodzīto Martu. Marija atbrauc uz Blūma māju, lai atbrīvotu savu ieslodzīto draudzeni. Vai meiteņu plāns šoreiz izdosies? Vai Roberts, kas joprojām sargā Dinu, būs spējīgs apturēt viņu plānu? Vērīgais apsargs ierauga, ka viņa apsargājamā Dina aizbēgusi no mājām. Kā uz šādu ziņu reaģēs Dinas tēvs Blūms? Dina un Marija pēc bēgšanas apmetas Māra viesnīcā.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 24.augusts, Sezona: 4. (2016)., Sērija: 54.

Marta pēc Liānas cienasta guļ ciešā miegā. Liānas vasarnīcā parādās Kārļa noalgotais maniaks Igors. Kas sagaida nabaga Martu? Vai patiešām maniaks būs gatavs nogalināt nabaga sievieti? Blūms Robertam paziņo, ka meita nākusi pie prāta un atgriežas studēt Londonā, tāpēc apsargs vairs nav vajadzīgs. Marta pamostas vasarnīcā gluži kā šausmu filmā – blakus viņai asins peļķē guļ maniaks ar nazi rokā. Marta tiek apcietināta. Marija atgriežas pie Arvja pēc atvaļinājuma ar tēti. Taču viņa pat nepaspēj papriecāties par mīļotā tuvumu, jo piezvana Dina ar palīgā saucienu. Kādu plānu izdomājusi Dina, un vai Marija, kas kļuvusi par vienu no viņas labākajām draudzenēm, palīdzēs? Marta tiek nopratināta policijas iecirknī, bet Dina no savas mājas balkona ierauga un nofotografē ļoti dīvainu cilvēku, kas atnācis pie viņas tēva.
« 1 2 ... 14 15 16 17 18 ... 27 28 »