Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 20.jūnijs, Sezona: 7. (2019), Sērija: 16.

Māris ir atguvis zaudēto naudu, vai vismaz daļu no tās, par ko Marija, nebūt nav apmierināta. Bet neskatoties uz to, abi ar Arvi turpina epopeju ar gleznu. Arvis, noklausijies Induļa sarunu ar meitu Luīzi, sapratis, ka ir pavediens, kas aizvedīs pie Mākslinieka. Sākas izsekošana. Tikmēr, Indulis neko nenojauzdams, kopā ar Kostju, mierīgi mielojas ar konserviem un apspriež mākslu. Baiba laiku netērē un mēģina atgūt zaudētās gleznas vērtību ar procentiem, piedzenot to no Induļa sievas.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 19.jūnijs, Sezona: 7. (2019), Sērija: 15.

Roberts nav apmierināts ar īsziņu, ko Baiba uzrakstijusi mammai Roberta vārdā. Toties Irēna gan ir dziļi aizskustināta. Māris ar Arvi ir gandarīti, ka izdevās piespiest Samantu pie sienas. Marija gan nav tik naiva un brīdina, ka Samanta varētu paspēt aizbēgt. Un Marijai ir taisnība, jo tikmēr Arnis pilnīgā mierā gatavo vakariņas, kamēr Samanta pilnīgā panikā, pakojot čemodānus, domā par bēgšanu. Tomēr Arnis pazīst savu māsu un ir soli priekšā. Kamēr kaut kur pa darba aģentūrām klaiņo Simona, Marta ar Margo gatavojas jaunam biznesam.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 18.jūnijs, Sezona: 7. (2019), Sērija: 14.

Ketija un Marijai atzīstas Arvim un Mārim no kurienes patiesībā uzradusies šī lielā naudas summa. Māris saskata izdevību atgūt daļu no naudas, ko savulaik izkrāpusi Samanta, kur vajadzētu iesaistīt arī Samantas brāli Arni. Bet vai pašas Samantas brālis, miesassargs, aizstāvēs vai gluži otrādi, nodos savu māsu? Savukārt Roberts pamostas ar pamatīgām galvassāpēm un minimālām atmiņām par notikušo. Irēna mājās lutina mīļoto Fēliksu, kuru savainojis pašas dēls Roberts. Fēlikss nāk klajā ar vēl vienu lielisku priekšlikumu pārvākties pie “bērniem”.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 17.jūnijs, Sezona: 7. (2019), Sērija: 13.

Spriedze policijas iecirknī, kur Toms un Ketija mēģina pierādīt katrs savu taisnību. Vai tas var sagraut viņu abu attiecības? Un kāpēc Toms netiek atbrīvots? Savukārt Baiba un Roberts gatavojās mammas lielajai dzimšanas dienai. Bet vai Robertam patiks Fēliksa lielais pārsteigums Irēnai? Roberta un mammas īpašās attiecības nu jau karājas mata gala. Un kāda saistība ir Kostjam un Olgai ar viltīgo mākslinieku Induli? To mēģina uzzināt arī Māris ar Arvi.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 13.jūnijs, Sezona: 7. (2019), Sērija: 12.

Baiba nozagtās gleznas dēļ kļūst gandrīz par vispopulārāko TV personāžu un ekrāna zvaigzni. Viņas vārds un attēls mirgo ne tikai TV ekrānos, bet arī daudzos interneta portālos. Māris un Arvis joprojām mēģina saprast un noskaidrot, kur var slapstīties nenoķeramais mākslinieks Indulis, kurš nozadzis ļoti dārgu gleznu. Savukārt Irēnas un Fēliksa mājās ar Šmakova meitas palīdzību visbeidzot valda miers un sapratne. Irēna notic Fēliksa un Ketijas versijai par Šmakova pazušanu un neatgriešanos mājās. Taču Arvja un Māra dzīvoklī valda kaislības. Draugi atrod slēpnī lielu naudas summu, un abu skatieni pievēršas Marijai, kura bez viņiem ir vienīgā persona dzīvoklī.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 12.jūnijs, Sezona: 7. (2019), Sērija: 11.

Konstantīns, kaut arī izjūt lielas bailes, ļauj uz laiku Indulim uzturēties garāžā, un vīrieši, kaut arī dažādu profesiju pārstāvji, kaut no dažādām pasaulēm, tomēr atrod kopīgu valodu. Taču arī Induļa sievai Katrīnai ir, par ko parunāt ar policijas pārstāvi Arti. Ļoti nepatīkama izvēršas Margaritas un viņa drauga Viestura saruna, pēc kuras Margaritai vēl vairāk zūd uzticība Viesturam. No visu redzesloka pēdējā laikā ir pazudis ne tikai Indulis, bet arī Fēlikss Šmakovs, tāpēc Irēna, viņu meklēdama, iegriežas pie Ketijas. Margarita pēc strīdiņa ar Viesturu viesojas Ligitas dzīvoklī, kurā viņa dzīvo ar savu māsīcu Martu. Meitenes ļoti sirsnīgi izrunājas un nolemj, ka vajag atgriezties vecajos labajos laikos, kad viņas strādāja firmā, un viņas atkal nolemj atvērt izklaižu organizēšanas firmu.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 11.jūnijs, Sezona: 7. (2019), Sērija: 10.

Arnis turpina no savas māsas Samantas izdabūt informāciju, kas varēja nozagt automašīnas pirkšanai paredzēto naudu, taču, mēģinot par to runāt, pie durvīm piezvana negaidīts viesis. Kas būs šis negaidītais un pēkšņais viesis? Toms beidzot dabū savu mašīnu, savukārt Indulis slepus noliek vietā naudu, kas paredzēta gleznas pirkšanai, to pašu, kuru reiz bija tikpat slepus paņēmis. Policists Artis, meklēdams mākslinieku-zagli, ierodas Induļa sievas Katrīnas darbavietā, savukārt pats Indulis slapstīdamies nonāk Konstantīna garāžā.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 10.jūnijs, Sezona: 7. (2019), Sērija: 9.

Baiba ar Induli turpina kaulēties par nezināmās gleznas cenu, savukārt Samanta nomaļā vietā gaida automašīnas īpašnieku, lai nodotu naudu par jauno pirkumu. Taču dīvaina sagadīšanās – gan Samantai, gan Baibai šī diena izvērtīsies par ne īpaši veiksmīgu. Kas notiks ar abām sievietēm? Samanta pilsētā satiekas ar savu brāli Arni, savukārt Ketijas dzīvoklī viesojas viņas tēvs Fēlikss, kurš, nogaršojis kokteili, dīvainā kārtā aizmieg. Arvis ar Māri kļūst par dīvainas pakaļdzīšanās lieciniekiem. Arnis mēģina saprast, kas, ko un kāpēc ir apkrāpis, un nodarījis pāri viņa māsai. Ar šīm pretenzijām viņš ierodas pie Ketijas un mēģina noskaidrot, kur pašlaik atrodas viņa aizdotā automašīna.1 2 3 ... 40 41 »