Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 29.novembris, Sezona: 6. (2018), Sērija: 112. (sezonas noslēgums).

Marta Robertam parāda fotogrāfijas, kurās redzams, kur Baiba ar Māri atrodas diezgan intīmā situācijā, bet, kamēr Roberts mēģina atgūties pēc šoka, viņa mājās Arvis un Māris mēģina īstenot viņu izdomāto darbības plānu. Kamēr Māris mēģina apburt Baibu, Arvis mēģina uzzināt, kur Baibas un Roberta mājās var būt paslēpti Ribas miljoni. Roberts atgriežas mājās galīgi pārskaities, kamēr mājā norisinās dejas. No sadzīves konflikta izvairīties nebūs iespējams. Dēls mātei ar sāpošu sirdi atzīstas, ka Baiba ir viņam neuzticīga, bet Baiba izdomā tik viltīgu plānu, ka visvainīgākais šajā situācijā atkal paliek Roberts.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 28.novembris, Sezona: 6. (2018), Sērija: 111.

Samanta savai jaunajai draudzenei Ketijai atklāj savas vislielākās vēlmes. Arvja un Māra finansiālais stāvoklis neuzlabojas, bet vīri nepadodas un joprojām prāto, kur varētu atrast Ribas miljonus. Ketija satiekas ar Mariju, bet negaidīti viņu redzeslokā nokļūst Toms ar jaunu automašīnu. Meitenēm rodas doma, kā tikt pie naudas. Baiba un Roberts jaunajā mājā sagaida negaidītus viesus. Baiba nosūta Robertu uz veikalu, jo viņai nav ar ko pacienāt viesus. Kafejnīcā Robertu sagaida sāpīgs likteņa trieciens.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 27.novembris, Sezona: 6. (2018), Sērija: 110.

...

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 26.novembris, Sezona: 6. (2018), Sērija: 109.

...

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 22.novembris, Sezona: 6. (2018), Sērija: 108.

Irēna un Fēlikss Šmakovs atrod vēl vienu kopīgu lietu, kas viņus saista – mūziku. Ligita nepārstāj domāt par pazudušo Konstantīnu, tāpēc Marta mudina viņam piezvanīt. Diemžēl Olga ir pirmā, kas ierauga zvanītājas vārdu, un samāca Konstantīnu, kā atbildēt uz Ligitas zvanu. Nelaimīgais Konstantīns ir spiests sarunāt Ligitai ļoti nepatīkamas lietas, un viņa izplūst asarās. Ketija, kas tikko ieradusies Latvijā, iekļūst negaidītu notikumu virpulī.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 21.novembris, Sezona: 6. (2018), Sērija: 107.

Ģimeniskā Samantas un Arņa saruna atkal novirzās par Arņa sirdslietām – par Martu. Nelaime nenāk viena – izrādās, ka Mārim pietrūkst naudas, lai apmaksātu kafejnīcas rēķinu, dodot iemeslu Baibai par viņu paņirgāties. Marta aizvien labāk iedzīvojas māsīcas Ligitas dzīvoklī. No ārzemēm beidzot Latvijā ierodas Ketija, kuru sagaida viņas tētis Fēlikss. Baiba viltīgā ceļā no Māra uzzinājusi, ka dārzā, iespējams, aprakta nauda, ar metāla detektoru pārbauda dārzu. Taču pie Baibas negaidīti, kā pērkons no skaidrām debesīm ierodas arī Māris.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 20.novembris, Sezona: 6. (2018), Sērija: 106.

Marta, bankā pazaudējusi visus savus līdzekļus, gatavojas pārvākties pie savas māsīcas, pie reizes atsveicinoties ar savu uzticamo miesassargu Arni. Kafejnīcā slepeni satiekas Baiba ar Māri. Kāds ir šīs tikšanās mērķis – romantisks randiņš vai divu viltīgu cilvēku tikšanās ar savtīgiem mērķiem? Taču šajā pašā kafejnīcā negaidīti paēst ierodas arī Marta ar Ligitu. Kā šoreiz beigsies divu mūžīgo konkurenšu tikšanās, par kuras liecinieku šoreiz kļūst arī Māris?

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 19.novembris, Sezona: 6. (2018), Sērija: 105.

Arnis ierodas Viestura fotostudijā, taču ierašanās mērķis nav fotografēšanās. Māris ar Arvi kaldina jaunus plānus un ierodas pie Roberta un Baibas viņu jaunajā mājā. Varbūt šoreiz abiem draugiem izdosies kaut ko uzzināt par māju, kura glabā savus noslēpumus? Arnis un Ligita rūpējas par Martu, kura ieslīgusi aizvien dziļākā depresijā. Ligita joprojām nespēj aizmirst savu Konstantīnu un par viņu pastāvīgi stāsta Martai, taču viņu vairāk interesē bankā pazudusī nauda, nevis Ligitas nelaimes.1 2 3 ... 38 39 »