Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)
Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 3.decembris, Sezona: 8. (2020), Sērija: 59.

Konstantīns ir ļoti neapmierināts, jo viņa sieva Olga un mācītājs Benedikts satiekas arvien biežāk, un abi bērnības draugi cenšas automehāniķi atgriezt pie ticības un ir nolēmuši viņu kristīt. Viņam tagad nav patīkami uzturēties ne savās mājās, ne Kostjas svētajā vietā – garāžā, jo viņš visur jūt mācītāja Benedikta izliktos slazdus. Santa, gribēdama, lai viss būtu skaidrs un lai Keita nedusmotos uz viņas brāli Māri, izstāsta patiesību par fotogrāfijām, kurās viņa redzama ne tajā labākajā izskatā. Vovčiks saņem uzdevumu no tēva un arvien biežāk uzturas mākslinieka Induļa darbnīcā, naivais Indulis pat nenojauš to, ka patiesībā Vladimiram ir ļoti slikti nodomi – ne jau māksla viņu interesē.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 2.decembris, Sezona: 8. (2020), Sērija: 58.

Dažādās mājās notiek dažādas iepazīšanās – Irēna savu dēlu Robertu iepazīstina ar savas draudzenes Janīnas krustmeitu Grietu, kura ir skaista, pieklājīga un īsts miera iemiesojums, bet Olga savu Konstantīnu iepazīstina ar savu bērnības draugu Benediktu, kurš tagad kļuvis par visu cienītu mācītāju. Žanis, beidzot dabūjis aizdevumu no bankas, atdot vecus parādus savai bijušajai sievai Santai, bet Keita, kura netīšām pie Māra atrod fotogrāfijas, kurās viņas mīļā māsa Santa redzama šausmīgā izskatā, nopietni sadusmojas un dodas prom no Māra mājas. Ko Keita darīs ar fotogrāfijām, kuras neviens, izņemot dažus cilvēkus, nedrīkst redzēt?

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 1.decembris, Sezona: 8. (2020), Sērija: 57.

Pēc pasēdēšanas bārā Žanis pamostas svešā vietā, un trakākais ir tas, ka viņš nespēj atcerēties to, kas iepriekšējā vakarā noticis. Marta “saliek visu pa plauktiņiem”, un izrādās, ka tieši viņa ir tā, kura nelaimīgo jūrnieku izglābusi no dažādām nepatīkamām lietām... gulēšanas uz ielas, nonākšanas policijas iecirknī un, kas ir pats svarīgākais –cienījamā jūrnieka reputācija nav cietusi. Olga dalās ar Martu slepenos, nevienam nezināmos stāstos par viņas un Konstantīna ģimenes problēmām, bet Roberts pilsētas kafejnīcā piedzīvo romantisku tikšanos ar Oksanu. Žanis beidzot no tēva sagaida finansiālu palīdzību, tagad viņš var izpirkt savu vainu pret bijušo sievu Santu. Irēna savās mājās sagaida gaidītas viešņas – draudzeni Janīnu un viņas krustmeitu Grietu, bet Olgas mājās viesojas svarīgs cilvēks – mācītājs Benedikts.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 30.novembris, Sezona: 8. (2020), Sērija: 56.

Žanis nevar saprast, kāpēc Leldes attieksme pret viņu ir mainījusies un kāpēc viņa tik negaidīti ir „atsalusi“? Tāda Leldes attieksme un tās iemesli Žanim ir liela mīkla. Roberts ir greizsirdīgs uz Oksanas vīru Vladimiru un nolemj, ka Oksanu vairāk negrib ne redzēt, ne arī kaut ko par dzirdēt par savu bijušo simpātiju. Indulis, kuram lēnām ar saviem darbiem izdevies kļūt slavenam plašākai publikai, saņem negaidītu ziņu – viens no mākslas mecenātiem, turīgs kolekcionārs, piedāvā izveidot Induļa gleznu personālizstādi vienā no Latvijas labākajām galerijām. Bet abu brāļu – Vladimira un Žaņa cīņa par dārgo dzīvokli Rīgas centrā turpinās un izskatās, ka tā arī nekad nebeigsies.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 26.novembris, Sezona: 8. (2020), Sērija: 55.

Notiek nopietna tēva un dēla saruna – Žanim, kurš lūdz palīdzību, neizdodas Edmundu iežēlināt. Tēvs pēc sarunas ar Žani, nolemj, ka vieglākais veids, kā atbrīvoties no Žaņa bijušās sievas Santas ir tāds, ka viņa vispār pazustu no viņu dzīves. Tad visiem būtu vieglāk – gan Žanim, gan pašam Edmundam. Lai realizētu savu plānu, Edmunds uz sarunu uzaicina profesionālu killeri. Izskatās, ka Santas stundas ir skaitītas. Roberts nokļūst neērtā un neapskaužamā situācijā – kamēr viņš viesojas pie Oksanas, mājās atgriežas viņas vīrs Vladimirs. Kā Robertam un Oksanai beigsies šī nepatīkamā un sarežģītā situācija?

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 25.novembris, Sezona: 8. (2020), Sērija: 54.

Žaņa un Vladimira mamma Viktorija, kā jau atbildīga un rūpīga mamma, pa savam mēģina samierināt dēlus, lai viņi nestrīdētos par tēva Edmunda mantojumu, tomēr Vovčiks, kurš šajos jautājumos saprot ko vairāk, mēģina pārliecināt tēvu, lai viņš būtu ne Žaņa, bet viņa pusē. Olga piktojas, jo pati tikko atmetusi dzeršanu, bet tagad dzert atsācis viņas Konstantīns, tomēr Konstantīns uzskata, ka viņam ir iemesls iedzert – viņu māju apciemo Olgas radinieks, mākslinieks Indulis. Abiem vīriem ir par ko iedzert – par mākslu un mašīnām. Tāpēc vīri Olgu aizsūta uz veikalu, atgriežoties mājās viņa satiek sen neredzētu paziņu. Kas viņš tāds un kur Olga to agrāk ir satikusi?

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 24.novembris, Sezona: 8. (2020), Sērija: 53.

Lelde no rīta saņem elegantu piedāvājumu no Vladimira, beti vai pieredzējusī un daudz ko redzējusī sieviete to pieņems? Martas „ofisā“ sākas Olgas ārstēšanās process un mēģinājums viņu izglābt no alkohola atkarības, tomēr zinot Olgas raksturu, vai Oksanai un Martai izdosies realizēt plānu tā, kā viņas ir izdomājušas? Žanis dodas uz banku pēc finansiālas palīdzības un tur ieķīlā savu tik dārgo zvejas kuģi, bet Olga, atgriezusies no biroja, arī mājās ierauga baltu peli. Viņa šo peli redz, bet Kostja nē! Un tajā brīdī Olga nolemj – viss, viņa vairs nedzers! Žanis no savas bijušās sievas saņem ultimātu – ja viņš neatstās viņai dzīvokli, kurā tagad dzīvo, viņš nekad vairs neredzēs viņam tik dārgo zvejas kuģi.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 23.novembris, Sezona: 8. (2020), Sērija: 52.

Pēc kārtējās dzērumā piedzīvotās dusmu lēkmes, Olga nolemj laboties un salabt ar savu biznesa partneri Oksanu, tikai, vai šo samierināšanās mēģinājumu neiztraucēs abu draudzeņu priekšniece Marta, kura viesojas Oksanas dzīvoklī? Kamēr izšķiras Edmunda dzīves vai nāves jautājums, slimnīcas koridoros atkal nopietni saķeras brāļi Žanis un Vladimirs, protams, ka abu strīda iemesls ir tēva testaments. Pēc kārtējās Olgas vēlmes iedzert, Marta un Oksana ir norūpējušās par savu draudzeni, kura ļaujas šai vēlmei. Abas izdomā atjautīgu plānu, kā kaut nedaudz palīdzēt Olgai atteikties no šī kaitīgā ieraduma. Draudzenes palīgā sauc pieredzējušo degvīna lietošanas ekspertu Konstantīnu, bet, vai viņš piekritīs palīdzēt draudzenēm un Olgas „ārstēšanas“ plānam, kuru ir izdomājusi Oksana? Daudz priecīgāk sokas Marijai – viņa centīgi un ar lielu atbildības sajūtu palīdz Arvim gatavoties abu kārtējām kopīgajām kāzām. Tikai, vai „jaunais“ Marijas izredzētais un topošais vīrs izturēs šādu gatavošanās spriedzi?1 2 3 ... 51 52 »