Pašmāju seriālu anotācijas

"Viņas melo labāk"

Viņas melo labāk

Ceturtdiena 28.10.2021

9.sezonas 56.sērija

Rādās, ka Kostjam šādas sievas izdarības, lai viņu vienmuļajā dzīvē atgrieztu kaisli, neiet pie sirds, tāpēc brīdī, kad Olga savu vīru „piespiež“ pie sienas, viņš gudri izmanto ieteikumus, kurus saņēmis no autoservisā strādājošajiem vīriešiem. Pēc nelaimīgās, šarlatāna veiktās krūšu maiņas operācijas, Raimonds, kurš ir sveiks un vesels, paliek Renāra mājās, bet Olga pēc intīmā vakara, kurš neizdevās, nevar nomierināties – viņai ļoti pietrūkst siltuma un mīlestības, tāpēc enerģiskā sieviete to nolemj kompensēt ar sportu, sev kompānijā uzaicinot arī draudzeni Martu. Vai Marta pieņems Olgas uzaicinājumu un viņu atbalstīs, ja ārā ir tik slikts laiks?

Viņas melo labāk

Trešdiena 27.10.2021

9.sezonas 55.sērija

Pēc gadījuma ar bumbu bārā Roberts ir kļuvis ļoti aizdomīgs – viņš ir pilnībā pārliecināts, ka klientu atstātajā mugursomā ir bumba! Renārs mugursomu atver un neatrod tajā bumbu, bet gan urnu ar pelniem... Roberts ar savām trīcošajām rokām to paņem un nejauši izbārsta pelnus pa visu bāru! Kādu risinājumu savam labākajam draugam piedāvās Renārs, lai varētu iziet no sarežģītās situācijas? Redzot, ka attiecības ar vīru katru dienu kļūst arvien sliktākas, Jana pēc palīdzības vēršas pie Raimonda. Ko Raimonds, kurš uzzinājis visu par Janas intīmo dzīvi, ieteiks, un vai greizsirdīgā plastikas ķirurga sieva paklausīs ieteikumam, ko devis Renāra klients? Olga, kura pavadījusi savu krustmeitu atpūsties uz Romu, turpina realizēt plānu, kā mainīt savu monotono dzīvi. Šoreiz viņa nolemj Konstantīnu pārsteigt ar erotisku un seksuālu ballīti!

Viņas melo labāk

Otrdiena 26.10.2021

9.sezonas 54.sērija

Meiteņu atriebība ar it kā bārā ieliktu bumbu nostrādā tikai daļēji. Bāra saimnieks izpilda visus Laimes, kura izmainījusi balsi, norādījumus – kāpj uz galda, dejo un pat dzied kā gailis. Bet „bīstamo“ bumbu neitralizē un dēla reputāciju glābj Irēna, kura ieradusies apraudzīt viņu. Renārs iebilst Janas prasībai, ka Raimondam nekavējoties jāizvācas no viņu mājas, bet no rīta, kad abi vīrieši ir apsēdušies pie brokastu galda, viņi saprot, ka ar plastikas ķirurga sievu karot nav vērts. Olga vēlas atdzīvināt kaisli, kas pazudusi starp viņu un Konstantīnu, tāpēc viņa lūdz vīru atgriezties no darba mājās pēc iespējas ātrāk – Kostju mājās gaida striptīza vakars! Bet Roberts, kurš Renāram izstāsta notikumus ar bārā ievietoto bumbu, piedzīvo jaunas briesmas – pie galdiņa sēdošie vīrieši ir aizgājuši un zem galda aizmirsuši ļoti aizdomīgu mugursomu! Vai tas ir iespējams, un Roberta aizdomas par to, ka bārā ir atstāta īsta bumba, apstiprināsies?

Viņas melo labāk

Pirmdiena 25.10.2021

9.sezonas 53.sērija

Roberts, kurš pēdējā laikā jūtas slikti, savu neapmierinātību izgāž uz savām darbiniecēm – viņas strādā maz, neuztur pienācīgu kārtību – bet izdzirdējis, ka meitenes apspriež viņa orientāciju, bāra īpašnieks viņām uzliek sodu – 100 eiro katrai... Kā vienmēr atjautīgā Laime izdomā šausmīgu atriebības plānu – viņa uzkonstruē bumbas mulāžu, ko paslēpj zem galda, pie kura vienmēr sēž Roberts. Vai viņš bumbu pamanīs, un vai meitenēm izdosies atriebties savam dusmīgajam priekšniekam? Kad Ingars ir devies atpakaļ uz laukiem, Konstantīns ir izmisis – viņu dzīvē nekas vairs neiepriecina, viņš nespēj un nevar uzturēties garāžā bez sava mācekļa, jo jūtas pavisam vientuļš! Vai Kostja uzdrošināsies savu garāžu aizslēgt ciet pavisam? Olga atbalsta vīra vēlmes un palīdz viņam kardināli mainīt dzīvi. Starp Renāru un Janu izceļas kārtējais strīds, tā iemesls ir Raimonds, kurš pēc operācijas atlabst abu kopīgajā mājā. Viņai ir aizdomas, ka Raimonds viņas Renāram māca sliktas lietas!

Viņas melo labāk

Ceturtdiena 21.10.2021

9.sezonas 52.sērija

Ilona un Laime savā istabā sarīko jautru ballīti – meitenes dzer šampanieti, dalās ar saviem sapņiem un vienkārši pļāpā. Bet Ingars, kuru Olga iepriekšējā dienā piedzirdīja, ir savācis visas savas mantas un gatavojas doties atpakaļ uz laukiem. No tā paša ciemata, kurā dzīvo Ingars, atbraukusi arī Ilonas mamma, kura pilsētā apciemo savu meitu un Martu. Viņa ir... šokā, jo atrod Ilonu guļam, turklāt izrādās, ka meitai ir stipras paģiras! Konstantīns Ingaram, kurš dodas atpakaļ uz laukiem, uzdāvina visdārgāko dāvanu, kādu vien viņš savam bijušajam darbiniekam var uzdāvināt. Pirms aizbraukšanas Ingars vēl satiekas ar Tīnu, bet arī te Kostjas draugs neatrod sapratni. Vienīgi Olga nespēj beigt priecāties par to, ka cilvēks, kuru viņa tik ļoti necieš, beidzot aizbrauc no pilsētas.

Viņas melo labāk

Trešdiena 20.10.2021

9.sezonas 51.sērija

Kostja, uzzinājis no Tīnas, ka viņa tomēr nav stāvoklī, steidzas uz garāžu glābt Ingaru, bet Raimonds, Renāra un Edija uzraudzībā, atgūstas ne vien pēc operācijas, bet arī pēc pieredzētā lielā stresa. Roberts žēlojas mammai, ka atkal uz ielas saticis simpātisko meiteni, bet izrādās, ka tas ir Raimonds, kurš kārtējo reizi bija pārģērbies par sievieti. Gudrā mamma zina, kā nomierināt dēlu, kā panākt, lai viņu nenomocītu dīvainas domas un vīrieši, kas pārģērbušies par sievietēm. Bet Olga, atgriežas mājās un uzzina patiesību par Ingara un Tīnas attiecībām. Olga saprot, no kādas nelaimes viņai ir izdevies izvairīties.

Viņas melo labāk

Otrdiena 19.10.2021

9.sezonas 50.sērija

Ilona izstāsta Laimei visu par viņas un Raimonda gājienu uz Ovčinkova klīniku, bet Raimonds ar Renāru un Ediju līdz vissīkākajai detaļai pārrunā šarlatāna notveršanas operācijas gaitu, tomēr kaut kas noiet greizi – vissvarīgākajā brīdī, kad Raimonds jau guļ uz operāciju galda, pazūd Renārs un Edijs, kuriem bija jāierodas draugam palīgā. Olgas mājās apokaliptiskas noskaņas – viss norāda uz to, ka Tīna ir stāvoklī, un Olgai ir tikai viens aizdomās turamais, kurš varētu būt viņas krustmeitas bērna tēvs. Olga stingri nolemj – Ingaram, kurš ir pavedinājis viņas Tīnu, ir jāmirst! Bet Renārs un Edijs ar nokavēšanos ierodas slepenajā šarlatāna operāciju zālē. Raimondu viņi tur neatrod, bet kad atrod, tad saprot, ka Raimonds ir ne vien pārcietis operāciju, bet viņam ir arī krūšu implanti. Olga ar degvīna pudeli ierodas Kostjas garāžā, kurā saimnieko Ingars viens pats. Ar ko beigsies Kostjas sievas un garāžas saimnieka palīga saruna?

Viņas melo labāk

Pirmdiena 18.10.2021

9.sezonas 49.sērija

Olgu no šī brīža nomoka tikai viena doma – kā izdarīt tā, lai Ingars, kuru viņa nevar ciest, liktu mierā viņas krustmeitu. Plastikas ķirurga – viltvārža slepenā un bīstamā ķeršana ir sākusies! Uzklausījuši Edija un Renāra instruktāžu, Ilona un Raimonds vispirms dodas uz ķirurga Ovčinkova klīniku... viss notiek pēc plāna – izdzirdējuši, ka operācijas cena ir 15 tūkstoši eiro, draugi Ovčinkovam pasaka, ka tik daudz naudas viņiem nav... bet labsirdīgajam ķirurgam Raimondam ir speciāls piedāvājums!


1 2 3 ... 61 62 »