Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)
Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 8.oktobris, Sezona: 8. (2020), Sērija: 28.

Beidzot Marija iziet no mājas, kurā atrada ne tikai unikālo monētu kolekciju, bet arī atmiņas no pagātnes. Viņa grasījās iziet no mājas nevienam neredzot, bet vai tas izdosies, nav zināms. Raimonds kopā ar Mariju tur rokās nozagto augstvērtīgo laupījumu un ir ceļā pie kolekcionāra Edmunda. Arvis savu draugu Māri ved pie sevis uz mājām, lai parādītu dārgo monētu kolekciju. Māris ir ļoti izbrīnīts un pārsteigts, ka tieši šī ir Arvja māja, pie kuras viņi piestāj. Brīdī, kad abi ir pārkāpuši mājas slieksni, Arvja meitene izstāsta viņiem, ka māja ir apzagta, un policija jau bijusi. Šķiet, ka policisti jau zina, kurš ir nolaupījis unikālo monētu kolekciju Arvja mājā. Kā Marija tiks galā ar radušos situāciju, kas pret viņu var izvērsties ļoti draudīga? Vai arī šoreiz situāciju atrisināt palīdzēs viņas tēvs un Marijas mūža mīlestība Arvis?

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 7.oktobris, Sezona: 8. (2020), Sērija: 27.

Marija ložņā pa svešu cilvēku māju – viņa meklē, kur varētu atrasties dārgo monētu kolekcija, bet Māra meitu negaidīti iztraucē nama saimnieki, kuri atgriežas mājās. Notiek jauno draugu – sieviešu ekspertu Vladimira un Konstantīna saruna; sarunas tēma – kā saprast sievietes un kā ar tām uzturēt labas attiecības. Tā kā Marijai svešajā mājā ar pirmo piegājienu neizdodas atrast monētu kolekciju, viņa tajā atgriežas vēlreiz – šoreiz Raimonda pavadībā, bet vai viņai ar otro piegājienu izdosies atrast to, ko viņa tik centīgi meklē?

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 6.oktobris, Sezona: 8. (2020), Sērija: 26.

Senās ienaidnieces un konkurentes Marta un Baiba nejauši satiekas skaistumkopšanas salonā. Raimonds, pārģērbies par elektrotīklu apkalpes darbinieku, inspicē kādu privātmāju – vai tiešām viņš ir mainījis profesiju un izlēmis strādāt par elektriķi? Pēc sīvas divkaujas ar Baibu Marta skaistumkopšanas salonā pamana vēl vienu kaut kur redzētu seju. Marta atbalsta savu pusmāsu Ligitu, kura ir depresīvā noskaņojumā, bet Marija ar Raimondu nopietni risina uzdevumus, kurus viņiem uzdevis bagātais kolekcionārs Edmunds. Tikai, vai viņu abu plānu neizjauks Marijas tēvs Māris, kurš par to neko nezina? Kādi ceļi aizveduši meitu ģēģeri Vladimiru pie Latvijas kulinārijas zvaigznes Ligitas dzīvokļa durvīm un kas viņu sagaida, kad tiks pārkāpts kulināres dzīvokļa slieksnis? Ligitai tas nav pēdējais nepatīkamais brīdis, ko viņa piedzīvo šajā vakarā, bet slepenā operācija „Monētas“ ir sākusies – Marija beidzot nonāk mājā, kurā atrodas dārgu monētu kolekcija.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 5.oktobris, Sezona: 8. (2020), Sērija: 25.

Mārim nezinot, Marija kopā ar Raimondu dodas uz tikšanos ar bagāto kolekcionāru Edmundu, bet, vai viņš runās ar Māra meitu? Vai viņš Marijai uzticēsies? Konstantīna garāžā ierodas Roberts, viņam svarīgi saņemt vecā drauga padomu – kā tikt galā ar situāciju, ka Baiba viņu vaino neuzticībā. Ko jaunajam taksistam ieteiks sieviešu pazinējs un vai Baiba ar Irēnu noticēs Roberta versijai? Notiek pirmā Keitas un Māra tikšanās pēc nenotikušajām kāzām. Konstantīna garāžā ierodas Ligita un cenšas attaisnot žurnālistu izdomājumus. Pēc ilga laika posma beidzot satiekas arī Arvis un Māris. Pēc tāda pārtraukuma draugiem patiešām ir, par ko parunāt. Bet dažādās pilsētas vietās notiek nopietnas sieviešu sarunas – Simona cenšas uzmundrināt bēdīgo Ligitu, bet Lelde – Keitu, kura ir vēl nelaimīgāka.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 1.oktobris, Sezona: 8. (2020), Sērija: 24.

Taksista Roberta pirmā darba diena ir pārpilna dažādu notikumu, pārpratumu un pat kuriozu. Būdama taupīga un izmanīga, Baiba uzreiz saprot, kā iespējams izmantot sava vīra dienesta stāvokli, bet, ko par šo Baibas ieceri teiks viņas taisnprātīgais vīrs Roberts? Raimonds, zinot Marijas raksturu, mēģina no viņas izdabūt informāciju, no kurienes pie viņas nonākuši bagātā kolekcionāra Edmunda kontakti, un ko viņa ir ieplānojusi. Māris, satiekot Silvestru, mēģina no sava senā paziņas vairāk uzzināt par Edmundu, tomēr viņš pat nenojauš, ka viņa un Silvestra sarunu vēro kāds cilvēks. Kas viņš tāds ir?

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 30.septembris, Sezona: 8. (2020), Sērija: 23.

Bijušā celtnieka, policista un dizainera galvā atkal rodas jauna ideja – viņš nolemj kļūt par taksistu, turklāt ne parastu, bet vislabāko Rīgā. Baiba un Irēna nopeļ šo Roberta ieceri, bet, zinot Roberta neatlaidību, viņš tik viegli neatteiksies no savas apņemšanās. Tikko pārkāpusi savas mājas slieksni, infarktu gandrīz dabū pazudušā gleznotāja sieva Katrīna, jo viņas mājās atrodas sen neredzēts cilvēks, turklāt tas nebūs pēdējais nelūgtais viesis, kurš todien klauvēs pie gleznotāja sievas durvīm. Inspektors Artis Duklāvs stingrā tonī iztaujā mākslinieku Induli – no kurienes pie viņa uzradies nereģistrēts ierocis, bet Robertā dzīvē uzaust priecīga pirmā darba diena kā taksistam.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 29.septembris, Sezona: 8. (2020), Sērija: 22.

Kostja savā garāžā sagaida savu jauno draugu Vovčiku, kurš neatnāk tukšām rokām. Māris beidzot noskaidro, kur atrodams nemaz tik dārgās gleznas oriģināls, kā arī pašas gleznas zaglis. Tikko uzzinājuši šo informāciju, draudzīgā trijotne, kurā ietilpst Māris, Marija un Raimonds, metas meklēt Induli. Bet viņus ļoti izbrīna tas, ko trijotne ierauga Induļa slēptuvē – svētnīcā. Pēc ceļojuma pie svētā tēva Franciska, Māris ar Raimondu brauc uz tikšanos ar ļoti bagātu mākslas vērtību kolekcionāru Edmundu – abiem draugiem bagātniekam ir īpaši vērtīgs piedāvājums. Savukārt Roberta garastāvoklis ir pilnīgi nekāds – pēc tam, kad Baiba viņam ir aizliegusi būt par dizaineri, viņš nekādi nevar atrast nevienu nodarbošanos, kas iepriecinātu sirdi.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 28.septembris, Sezona: 8. (2020), Sērija: 21.

Marta žēlojas Simonai, ka viņas mājās apmeties jūrnieks Žanis un lūdz draudzenei iespēju pārnakšņot pie viņas. Olga jaunajai biznesa partnerei izstāsta par Kostju, kurš atmetis dzeršanu un izmainījies; automehāniķa sieva jau vairs nesaprot, kā ir labāk – kad Konstantīns ir skaidrā vai nepārtrauktā žvingulī. Martai tikai atliek aiziet ciemos pie Simonas un Reiņa, kad viņa uzreiz tiek nodarbināta par aukli viņu dēlam Lūkasam, bet Kostjas mājās nelaime – Olga pēc darba atlūzt kā nedzīva un, kas vissliktākais, no rīta pamostas savā mazajā dīvāniņā un neko neatceras, ko sastrādājusi iepriekšējā vakarā. Marta pēc pārlaistās nakts Simonas dzīvoklī atgriežas mājās, bet Žaņa vietā atrod vien viņa atstāto pārsteigumu. Izrādās, ka gleznotājs Indulis, kurš pazudis ar dārgo gleznu un slēpjas no sabiedrības, slapstās kādā nostūri, un tagad viņš sevi dēvē ne par Induli, bet gan par svēto tēvu Francisku.1 2 3 ... 48 49 »