Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)
Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 22.aprīlis, Sezona: 9. (2021), Sērija: 32.

Uzzinājis, ka nolaupītāji Alvīni slēpj sieviešu klubā , kurā vīrieši netiek ielaisti, Raimonds nezina ko darīt un vēršas pēc palīdzības pie Ilonas. Viņam vajag, lai Ilona ieietu šajā klubā un uzzinātu gan visu par Alvīnes nolaupītājiem, gan arī precīzu meitenes atrašanās vietu, kur viņa ir ieslodzīta. Ko par šo Raimonds ideju teiks Alvīnes draudzene? Irēna ir izmisusi pēc strīda ar dēlu – Roberts ne reizi nav viņai piezvanījis, lai apjautātos, kā viņa jūtas, kāda viņai veselība. Renārs Robertam piedāvā izbeigt visus strīdus ar mammu un salabt ar viņu. Kurš šoreiz piekāpsies pirmais? Roberts, vai viņa mamma Irēna? Raimonds nospriež, ka Ilona nevar viņam palīdzēt Alvīnes atbrīvošanā un lūdz viņai palīdzēt citādākā veidā. Ilonai jāsadabū sieviešu drēbes – Raimonds grib pārģērbties par sievieti un tādā veidā nepamanīts izvest miljonāra meitu. Šai idejai piekrīt pat Alvīnes tēvs Valentīns, tikai tagad ir jāuzmanās, lai kluba apsardzei nerastos aizdomas par to, ka Raimonds ir vīrietis, ne sieviete.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 21.aprīlis, Sezona: 9. (2021), Sērija: 31.

Par ko šoreiz sastrīdas Jana un Renārs? Vai ķirurga sievas greizsirdībai ir pamats un vai tiešām starp vīru un sievu nedrīkst būt nekādi noslēpumi? Raimonds miljonāram Ronim, kurš tikko ir atguvies pēc operācijas, izstāsta, kādā neapskaužamā situācijā nonākusi viņa meita. Tik lielas naudas summas, ko miljonāra ienaidnieki prasa kā izpirkuma samaksu, Ronim nav. Rodas jautājums – kā rīkoties tālāk un kā atbrīvot Valentīna meitu? Roberts, pēc izglābšanās no mafijas, atgriežas savās mājās, bet Irēna savu dēlu, kurš viņu sāpinājis, negrib vairs redzēt, tāpēc paziņo, ka viņu te neviens negaida, bet iekarsušais Roberts mammai paziņo – ja negribi savu dēlu laist mājās, tad arī dzīvo viena pati! Tā kā Roberts ir izdzīts no savas mājas un viņam vairāk nav kur iet, Roberts dodas pie sava labākā drauga Renāra, bet Raimondam beidzot izdodas atrast Alvīnes puisi Kasparu. Raimondam izdodas no viņa iegūt informāciju par to, kur tiek slēpta nolaupītā meitene, un viņš dodas Alvīni glābt.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 20.aprīlis, Sezona: 9. (2021), Sērija: 30.

Saprotot to, ka viņiem neizdodies tikt laukā no orgānu tirgotāju mafijas tīkliem, Roberts zvana mammai un saka paldies par to, ka viņa devusi dzīvību, kā arī par lielajām rūpēm, ko viņa tam devusi viņa neilgās dzīves laikā – tā ir pēdējā Roberta pirmsnāves ziņa mammai. Raimonds mēģina no Ilonas dabūt informāciju par to, kas ir Alvīnes mīļotais Kaspars un kur viņš dzīvo, bet pati Alvīne beidzot atrodas mīļotā Kaspara dzīvoklī. Bet kas ar viņu notiks brīdī, kad viņa būs nolikusi savas mantas? Un ar ko beigsies drosmīgās trijotnes cīņa pret viltīgajiem orgānu tirgotājiem? Raimonds beidzot sagaida zvanu no Alvīnes nolaupītājiem, bet Kostjas garāžā notiek svētki par godu tam, ka draugiem izdevies atbrīvoties no viltīgās mafijas tīkliem, tos gan izjauc negaidītā Roberta mammas ierašanās. Viņai ir daudz pārmetumu savam dēlam!

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 19.aprīlis, Sezona: 9. (2021), Sērija: 29.

Alvīnes bijušais draugs izstāsta, kur viņš tik ilgi bija pazudis un kāpēc nevarēja būt blakus savai mīļotajai. Roberts un Kostja dodas meklēt bezpajumtnieku, kurš nolaupīts pie viņu garāžas, bet vēl nenojauš kādās viltīgās mafijas rokās viņi nokļūs. Roberta bāru apciemo Alvīnes bijušais puisis un pierunā meiteni pamest oficiantes darbu, kurš viņai nepiestāv un pārvākties dzīvot pie viņas. Bet Raimonds beidzot ir atradis miljonāra meitu un brauc uz bāru satikties un izstāstīt visus jaunumus par Alvīnes tēvu, kurš slēpjas. Vai Raimondam izdosies satikties ar Alvīni? Roberts ar Kostju un bezpajumtnieku nonāk lielā nelaimē, bet, pēc ilgiem pūliņiem, viņiem izdodas sazvanīt policiju. Bet Raimonds, atbraucis satikties ar miljonāra Roņa meitu, uzzina, ka meiteni kaut kur ir aizvedis viņas puisis Kaspars.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 15.aprīlis, Sezona: 9. (2021), Sērija: 28.

Nezinādams kā atbrīvoties no uzbāzīgā sekotāja, Roberts vēlas zvanīt policijai, bet viņu aptur skaļš klauvējiens pie Kostjas garāžas durvīm. Pēc sarunas ar Valentīnu, kurš slimnīcas VIP palātā lēnām atveseļojas pēc sejas maiņas operācijas, Raimonds brauc uz miljonāra slepeno namiņu, lai dabūtu naudu, ko pieprasa plastikas ķirurgs. Pie Kostjas garāžas notiek incidents, kuru atrisina Robertam dzīvības glābšanu parādā esošais mūks, tomēr viss notiek tā, ka budists pats nonāk policijas nodaļā. Pēc sarunas ar miljonāru Valentīnu, Raimonds uzzina, kādā veidā atrast viņa meitu, kura kaut kur slēpjas... Izrādās, ka starp tēvu un meitu ir norunāts slepenais kods. Raimonds to uzzina un raksta miljonāra meitai Alvīnei. Alvīne notic, ka tas ir tēva draugs, ne ienaidnieks un piekrīt ar Raimondu satikties bārā, bet Kostjas garāžā atkal satraucošs notikums.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 14.aprīlis, Sezona: 9. (2021), Sērija: 27.

Ar ko Raimondam beigsies nejaušā iepazīšanās ar burvīgo meiteni bārā? Robertam apnīk mūks, kuru viņš izglāba un kurš nepārtraukti seko katram viņa solim, tāpēc Robertiņš kopā ar mammu izdomā plānu, kā kaut uz mirkli varētu atbrīvoties no neatlaidīgā budista sekošanas. Tīna atrodas savās jaunajās mājās, pie savas krustmātes, Olga viņu nepārtraukti lutina, bet Roberts, kurš slepeni aizbēdzis no mūka un atbraucis pie sava drauga Kostjas uz viņa garāžu, saprot ka... mūks jau ir te!

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 13.aprīlis, Sezona: 9. (2021), Sērija: 26.

Roberts apsolījis savu mammu mājās pacienāt ar bāra kulinārijas šedevru, tomēr galu galā šī pārsteiguma dēļ ar viņu sastrīdas. Raimonds bārā nejauši satiekas ar plastikas ķirurgu Renāru. Viņi abi zina miljonāra sejas maiņas operācijas noslēpumu, bet „zelta roku“ plastikas ķirurgs, par klusēšanu sagrib papildus naudas summu, turklāt milzīgu! Ko par šādu ārsta vēlmi teiks Raimonds, kurš bija operācijas starpnieks un organizētājs? Bet Roberts, izglābdams budistu mūku, iegūst pats savu „ēnu“ – par izglābto dzīvību mūks grib pateikties šādā veidā un neatkāpjas no Roberta ne soli! Pēc sarunas Raimonds mēģina sazvanīt miljonāra Valentīna meitu – viņa ignorē puiša zvanus – bet izskatās, ka bārā blakus sēdošā meitene, tieši otrādi – Raimondu ignorēt netaisās!

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 12.aprīlis, Sezona: 9. (2021), Sērija: 25.

Roberta bārā strādājošā Ilona joprojām nevar atbrīvoties no slavas, kuru viņa ieguvusi banānu video dēļ. Dēļ šī internetā noklīdušā video Ilonai rodas dažādi pārpratumi, arī ar bāra klientiem. Olgas krustmeita pēc ārsta apskates tiek atstāta slimnīcā tālākai izmeklēšanai, pie viņas atsteidzas Olga ar Martu. Tīna pamostas, bet Olga ir satraukta, jo nāksies meitenei paskaidrot, kurš uzbruka, kā viņa nonāca slimnīcā, kā arī visu par Edija otro dzīvi. Bet Marta nejauši sajauc slimnīcas palātas un... nokļūst tajā, kur Edijs guļ komā. Ko tādu Martai pajautās slimnieks, kurš tikko ir atmodies, ja viņa tam ar grāmatu iesitīs pa galvu? Roberts, pa ceļam uz mājām redz, kā kaut kādi tipi no tilta mēģina nomest lielu saini. Domādams, ka tādā veidā slikti cilvēki grib atbrīvoties no suņa, Roberts to izglābj. Izrādās, ka sainī nav dzīvnieks, bet... budistu mūks! Bet Olga ar Tīnu jau atrodas pie slimnīcā gulošā Edija mājas, Olga cenšas krustmeitu pierunāt pārcelties dzīvot pie viņas un Kostjas. Kāda būs Tīnas atbilde savai krustmātei?1 2 3 ... 58 59 »