Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)
Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 28.jūnijs, Sezona: 6. (2018)., Sērija: 24.

Arvis ne pa jokam kļūst dusmīgs, ieraugot savās mājās nelūgtu viesi. Markuss Marijai izskaidro, kur viņš bija pazudis visu laiku. Kā uz šo ziņu reaģēs Marija? Lauma mēģina atrast jaunu darbu, bet Kostjas garāžā viltīgā Baiba mēģinās izvilināt kādu noslēpumu. Marija apciemo tēvu mājās. Šoreiz viņu starpā nopietns strīds. Marta sagaida sen nedzirdētas draudzenes zvanu.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 27.jūnijs, Sezona: 6. (2018)., Sērija: 23.

Ketijas mājās norisinās draudzīga un sirsnīga divu draudzeņu saruna, kura Marijai nebeidzas pārāk labi. Arvis, uzzinājis, ka pilsētā atkal parādījies Marijas mīļotais, nolemj šoreiz no viņa tikt vaļā uz visiem laikiem, taču par laimi blakus uzrodas draugs Māris. Kāds pārsteigums sagaidīs Arvi, atgriežoties viņam ar Mariju mājās?

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 26.jūnijs, Sezona: 6. (2018)., Sērija: 22.

Atgriezusies mājās, Irēna Fēliksa vietā atrod viņa rakstīto vēstuli. Markuss atkal meklē pazudušo Mariju. Ko viņš satiks, apmeklējot Māra viesnīcu? Fēlikss atkal atrodas policijas iecirknī, savukārt Baiba mēģina Robertam ieskaidrot, ka Šmakovs dzīvo viņa mammas mājās. Mellais Markusam parāda viņu slepeno noliktavu, kurā slēpj laupījumus. Irēna ar sāpošu sirdi apciemo bērnus, lai saņemtu līdzjūtību, taču tās vietā saņem pārmetumus. Markuss noziedznieku noliktavā atrod Arvja maku ar personas dokumentiem un beidzot izdomā veidu, kā atrast pazudušo Mariju.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 25.jūnijs, Sezona: 6. (2018)., Sērija: 21.

Markuss Mellā mājās iepazīst jaunu vidi un latviešu viesmīlību. Arvis mēģina saprast, kur no Martas un Māra mājām pazudusi viņa automašīna. Negaidīts Mellā sievas Laumas atradums viņu kopīgajā gultā. Ketija policistam Artim nodod aploksni. Laumas un Mellā mājās turpinās jautras sarunu tēmas. Roberts turpina spiegot mammas mājās, taču tajās negaidīti ierodas arī policists Artis. Kāda mērķa vadīts viņš ierodas Irēnas mājās?

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 21.jūnijs, Sezona: 6. (2018)., Sērija: 20.

Marta, kā jau katru reizi, prot iepriecināt Māri dzimšanas dienā. Kādu dāvanu šoreiz saņems Māris? Markuss aizvien labāk saprot latviski un tādā veidā pārsteidz jaunos draugus. Apsveikt Māri ierodas arī Marija un Arvis, taču kāpēc viņu auto izseko noslēpumaini un dīvaini vīri? Markuss Māra viesnīcā uzzina, ka Marija tur vairs nedzīvo un ka viņš pats arī ir izrakstīts no turienes. Brīnišķīgā Māra dzimšanas diena kādam nebeigsies tik brīnišķīgi, kā iecerēts.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 20.jūnijs, Sezona: 6. (2018)., Sērija: 19.

Roberta mamma, mēģinot izpirkt vainu, atnes dēlam garšīgu un karstu ēdienu, taču viņai nepatīk tas, ko viņa ierauga dēla sejā. Ketija mēģina palīdzēt tētim un apspriežas ar Arti. Roberta mājās virmo kaislības – sastrīdas Baiba un Irēna, bet visvainīgākais šajā drāmā, kā vienmēr, paliek Roberts. Arvis un Māris spriež tālāk, ko darīt tālāk ar Marijas jauno draugu no Dānijas. Policijas iecirknī Dūklava un Marijas drauga Markusa oficiālā saruna. Kā tā beigsies? Arvis policijas iecirkņa pagalmā vēro dīvainus cilvēkus, parādās jaunie Markusa draugi – Melnais un Zobs. Šķiet, ka arī pats Arvis tiek novērots.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 19.jūnijs, Sezona: 6. (2018)., Sērija: 18.

Vai Roberts noticēs Martas stāstītajam par viņa sievu Baibu? Šķiet, ka Martai izrādījusies taisnība, un Roberts sāk izsekot Baibu. Konstantīns gatavojas akumulatoru firmas prezentācijai – tā vismaz viņš saka savai sievai Olgai. Negaidīta Olgas un Kostjas tikšanās vienā no Rīgas restorāniem, tikai nezin kāpēc uz to pašu restorānu atbrauc arī Baiba un Roberts. Kā beigsies šī negaidītā tikšanās? Tikmēr citā kafejnīcā satiekas Ketija un policists Artis Dūklavs.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 18.jūnijs, Sezona: 6. (2018)., Sērija: 17.

Baiba ar bailēm ielaiž Martu savā dzīvoklī. Pilsētas kafejnīcā uz atklātu sarunu tiekas Marija un Ketija. Citā kafejnīcā savas slepenās lietas apspriež Arvis un Artis. Robertu māc drūms garastāvoklis, jo pret viņu slikti izturas viņam vistuvākais cilvēks – mamma. Martai pēc tikšanās ar Baibu ir savi plāni, kā šoreiz tikt galā ar savu konkurenti. Kas gan viņai padomā, un kāpēc viņa tiekas ar Robertu?
1 2 3 ... 27 28 »