Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)
Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 30.augusts, Sezona: 6. (2018)., Sērija: 60.

Reinis turpina svinēt saderināšanos ar Laumu un apsola iepazīstināt viņu ar savu tēvu. Marta savu māsīcu ne tikai uzpucē, bet arī sagatavo pirmajam randiņam. Viņa pat nospriež māsīcu uz pirmo randiņu pavadīt. Samanta ar draudzeni spēlē noslēpumainu spēli. Kādā veidā šajā spēlē tiks iesaistīts viņas jaunais dzīvesbiedrs Māris? Kuriozs Konstantīna un Ligitas randiņš. Savukārt Marija pamostas savās jaunajās-vecajās mājās. Kā attīstīsies Arvja un Marijas attiecības?

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 29.augusts, Sezona: 6. (2018)., Sērija: 59.

Ligita beidzot sagaida pirmās vēstules iepazīšanās portālā un piekrīt aiziet uz aklo randiņu. Marija un Marta ļoti sastrīdas, un Marijai ir jāatstāj Martas mājas. Pie kā Marija šoreiz vērsīsies pēc palīdzības, un kā šis cilvēks reaģēs uz Marijas lūgumu? Savukārt Marijas tēvs aizvien vairāk aizraujas ar jauno dzīvi un jauno mīlestību un apber Samantu ar dārgām dāvanām.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 28.augusts, Sezona: 6. (2018)., Sērija: 58.

Marta kā pieredzējusi profesionāle palīdz savai māsīcai izveidot anketu un piereģistrēties iepazīšanās portālā, bet vai provinces meitene Ligita piekritīs Martas piedāvātajām idejām? Madara ir šokā, jo uzzina, ka Reinis Laumai izteicis bildinājumu un uzdāvinājis gredzenu. Madara steidzas pie Martas rast mierinājumu. Marta zina, kā viņu mierināt, un neatstāj viņu vienu nelaimē. Tiklīdz Konstantīna sieva Olga dodas biznesa braucienā, vīrs steidzas internetā meklēt jaunas pazīšanās. Kāda anketa šoreiz pievērsīs Konstantīna uzmanību? Aci pret aci satiekas Lauma, Melnais un Reinis. Kā visiem beigsies šī tikšanās?

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 27.augusts, Sezona: 6. (2018)., Sērija: 57.

Ligita turpina izsekot Sandi, taču galu galā viņa saprot, ka Sandis nav domāts viņai. Kāda būs Ligitas māsīcas jaunā kaislība? Māris Samantai piedāvā dubultu dzīvi – viņš vienlaikus dzīvos kopā gan ar Martu, gan ar Samantu un viņu kopīgo bērnu, taču ar noteikumu, ka meitu auklēs viņš pats. Vai Samanta piekritīs Māra piedāvājumam? Gredzens, ko Reinis domājis uzdāvināt Madarai, negaidīti nonāk uz Laumas pirksta.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 23.augusts, Sezona: 6. (2018)., Sērija: 56.

Baiba un Roberts slimnīcā satiek bijušo Martas vīru Jāni, kurš pārliecina Robertu, ka par neizārstējamām slimībām un potēm jārūpējas tikai speciālistiem. No cietuma tiek izlaists Melnais. Pēc sarunas ar sievu Laumu, kura paziņo, ka vairs nemēģinās finansiāli kaitēt Reinim, viņi ļoti sastrīdas. Martas mājās ciemojas Reinis ar Madaru. Reinis saņem Laumas ziņu. Kā Reinis atrisinās situāciju, un ar ko viņš paliks kopā – ar Laumu vai Madaru?

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 22.augusts, Sezona: 6. (2018)., Sērija: 55.

Ļoti dīvaina Māra un Samantas tikšanās. Kādu negaidītu, taču priecīgu ziņu izdzirdēs Māris? Marta pārliecina Mariju, ka savas lecīgās uzvedības dēļ viņai vajadzētu atvainoties Arvim. Kad Marija galu galā piekāpjas Martai un aizbrauc pie Arvja, viņa atrod vīru kopā ar citu sievieti. Marta pastāsta Ligitai par savām kāzām, tostarp prognozēdama māsīcas turpmāko dzīvi Rīgā, taču Ligita ir stingri izlēmusi, ka viņas nākamais vīrs būs Sandis.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 21.augusts, Sezona: 6. (2018)., Sērija: 54.

Izrādās, ka Roberts norūpējies ne tikai par mammas, bet arī par savas sievas Baibas veselību, taču Baibai kā vienmēr ir ko pārmest pašam Robertam. Martas un Māra dzīvē uzaususi svētku stunda, bet kā šie svētki beigsies Mārim, un kas ir noslēpumainā Māra draudzene Samanta? Baiba Irēnai pastāsta, kā Roberts mēģinājis viņu pasargāt no bīstamām slimībām, un abas sievietes mēģina viņu mierināt. Māris no rīta sagaida noslēpumainās Samantas zvanu un steidzas ar viņu satikties.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 20.augusts, Sezona: 6. (2018)., Sērija: 53.

Baiba, staigājot pa nu jau savu mantoto mežu, pa telefonu ar Fēliksu Šmakovu saskaņo abu biznesa jautājumus. Ligita turpina izrādīt Sandim īpašu uzmanību, taču šķiet, ka Sandim tas ne pārāk patīk. Roberts apciemo Kostju garāžā, kur uzzina par bīstamām un nāvīgām slimībām, kas atgriezušās Eiropā pēc vairākiem gadiem. Baiba ciemojas pie Irēnas un Fēliksa. Kāds ir mērķis šim vīramātes apciemojumam? Roberts pēc sarunas ar Konstantīnu ļoti norūpējies par tuvāko veselību, taču mammai par to ir savs viedoklis.
1 2 3 ... 31 32 »