Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)
Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 15.septembris, Sezona: 5., Sērija: 84. (sezonas noslēgums).

Māris realizē neticamus plānus attiecībā uz advokātu Kārli un afēristu Šmakovu. Viņam palīdz Baiba, kurai ir dusmas par pieviltajām cerībām kļūt par Kārļa sievu. Irēna dod savu svētību Roberta un Baibas kopdzīvei. Martai izdodas tikt galā ar Māra jauno mīlestību Samantu un panākt, lai Māris atgriežas pie viņas, taču īstajā brīdī atkal uzrodas Konrāds...

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 14.septembris, Sezona: 5., Sērija: 83.

Irēna pārbauda dēla Roberta dotos padomus dzīvē, un rozā brilles, caur kurām viņa līdz šim bija raudzījusies uz Fēliksu, beidzot krīt. Baiba Kārļa runas par precēšanos ir uztvērusi nopietni un nolēmusi kalt dzelzi, kamēr tā karsta. Martas un Konstantīna randiņš autoservisā izvēršas par neticamu ķibeli tieši Martai, kura tiek ieslēgta auto darbnīcā. No bezcerīgās situācijas draudzeni cenšas izpestīt Margarita ar Viesturu.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 13.septembris, Sezona: 5., Sērija: 82.

Ketija ierodas pie Roberta, lai runātu par Irēnas drošību. Roberts steidzami tiekas ar savu māti un sniedz padomus, kā turpmāk rīkoties, lai pārbaudītu Fēliksa nodomus. Martas pārdzīvojumi par savu privāto dzīvi ir pilnīgā pretstatā Margaritas romantiskajam noskaņojumam, par ko jāpateicas jaunajam kaimiņam.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 12.septembris, Sezona: 5., Sērija: 81.

Martas un Māra attiecībās radusies plaisa, un šķiet, ka ne tikai Martai, bet arī Mārim ir kas slēpjams. Liktenis ar Margaritu un viņas simpātisko kaimiņu ir izspēlējis patiešām amizantu joku. Ketija ierodas policijā ar iesniegumu, kas atmaskotu Šmakovu, taču policijā ierodas arī pats Fēlikss... Mārim ir kāds viltīgs plāns, ko viņš liek priekšā kriminālpolicijas vadītājam Artūram.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 11.septembris, Sezona: 5., Sērija: 80.

Irēna iepazīstas ar Fēliksa meitu Ketiju, kurai rodas nelāgas aizdomas par tēva plāniem attiecībā uz jauno sievu. Margaritas pirmais randiņš ar internetā iepazīto vīrieti izvēršas pavisam mīklains. Vai Ketija nolēmusi atklāt policijai patiesību par savu tēvu? Martas dzīvē negaidīti parādās Konstantīns un līdz ar viņu arī bīstamas situācijas saistībā ar Māri.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 8.septembris [21:00], Sezona: 5., Sērija: 79.

Māris pierunā meitu labprātīgi doties uz policiju, jo ir drošs, ka viņam izdosies vienoties ar Fēliksu Šmakovu, un Marija būs brīva. Kārlis gandrīz pierunā Baibu šķirties no Roberta un nākt pie viņa dzīvot, lai pieskatītu Lūkasu un, iespējams, arī veidotu kopīgu dzīvi. Baiba nav droša, vai tas ir domāts nopietni. Irēna apsola Robertam parūpēties par laulību līgumu.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 8.septembris [20:20], Sezona: 5., Sērija: 78.

Margarita un Marta ierosina Simonai kādu asprātīgu plānu, ar kura palīdzību varētu pieveikt Kārli. Taču Simona tikšanās laikā sevi atmasko un ģeniālais plāns izgāžās. Fēlikss triumfē, šķiet, ka viņam ir izdevies piespiest Māri pie sienas un kārotie 60 tūkstoši drīz būs kabatā. Marijai izdodas sazināties ar Māri, viņa lūdz tēvam pasi un naudu, lai bēgtu no Latvijas.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 6.septembris, Sezona: 5., Sērija: 77.

Arvis ierodas pie Konrāda un izstāsta par Ketijas organizētajām lamatām, kurās ir iekritusi Marija. Konrāds Arvim nenotic. Ketija nāk klajā ar jaunu versiju par to, kā ticis apzagts viņas tēva dzīvoklis. Margarita ir tikusi pie jaunas mājvietas, kurā nekavējoties iepazīstas ar simpātisko kaimiņu. Fēlikss uzstāj, ka Mārim ir jāraksta parādzīme par 60 tūkstošiem eiro, tad viņš atsaukšot apsūdzību. Marijai izdodas izbēgt no policijas.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 5.septembris, Sezona: 5., Sērija: 76.

Fēlikss pierunā Irēnu nesteigties ar laulības līguma slēgšanu. Roberts no pārdzīvojumiem sācis smēķēt. Ketijas un Konrāda attiecības uzņem apgriezienus. Simona, izlasījusi interneta portālā safabricēto rakstu, steigšus dodas uz Rīgu, lai izskaidrotos ar Kārli. Māris par meitas apcietināšanu ir uztraucies ne pa jokam, viņš vienojas ar Fēliksu, ka atdos nozagto naudu.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 4.septembris, Sezona: 5., Sērija: 75.

Kārlis žurnālistu priekšā spēlē pamestu tēvu, kurš viens audzina zīdaini. Interneta portālos parādās raksts ar apmelojošiem faktiem par Simonu. Ketijai viesnīcā izdodas aizbēgt no Māra, savukārt Mariju apcietina policija. Roberts ir satraukts par Irēnas laulībām un atklāj mātei patiesību par Fēliksa Šmakova trīs iepriekšējām sievām un viņu mīklaino nāvi.
1 2 3 ... 19 20 »