Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 25.oktobris, Sezona: 6. (2018), Sērija: 92.

Cilvēki plāno – Dievs smejas. Martas un Ligitas plānus lidot uz Spāniju sagrauj Margarita, kura pati ar draugu Viesturu atgriezusies Latvijā. Sirsnīgā draudzeņu tikšanās it kā čukst priekšā, ka Margarita no Spānijas atgriezusies ļoti mainījusies, un viņas uzvedībā vērojams dīvains nemiers. Dīvainākais, ka to ierauga arī Ligita, kura Margaritu redz pirmo reizi mūžā. Varbūt tā nemaz nav Margaritas, bet viņas drauga Viestura vaina, ka Martas draudzene tā jūtas? Sirsnīgā Margaritas un Martas sarunā Margo draudzenei piedāvā prātīgu izeju, kā vairs nesaasināt situāciju, – lai daļu no naudas par pārdoto viesnīcu viņa atdod savam bijušajam vīram, taču Marta ir kategoriski pretī.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 24.oktobris, Sezona: 6. (2018), Sērija: 91.

Arvis un Māris no dažiem ziņu portāliem uzzina, ka tieši viņi tiek apsūdzēti Bārklija slepkavībā, jo viņu gājiens pie kriminālās pasaules pārstāvja nofiksēts video kamerās. Marta, uzzinot šos jaunumus, ļoti nopriecājas, savukārt, netīšām šo ziņu, ka tiek vainoti viņas tētis un vīrs, izdzirdējusī Marija visu darbības plānu un iniciatīvu pārņem savās rokās. Marta, nopriecājusies par jaunajām ziņām par nopietnu apsūdzību pret Māri, tik un tā neatsakās no idejas ar Ligitu braukt uz Spāniju pie Margaritas, taču viņas plānu izjauc vasarnīcā ieradušies viesi. Kas gan tie par viesiem?

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 23.oktobris, Sezona: 6. (2018), Sērija: 90.

Baiba nespēj novaldīt dusmas, ka Roberts sabojājis viņas ideju delikāti un diplomātiski pierunāt mammu uzrakstīt testamentu. Arvis ar Māri uz ielas negaidīti ierauga Martu. Atnākot uz tikšanos ar kriminālās pasaules pārstāvi Bārkliju, kuram bija jāatdod Arvim ar Māri krietna naudas summa, viņus Bārklija dzīvoklī sagaida pārsteigums, turklāt ļoti nepatīkams – naudas vietā viņi atrod Bārklija līķi. Abus piemeklē dilemma – vai griezties policijā un visu izstāstīt, vai, neviena nepamanītiem, pamest dzīvokli? Taču tās nav visas nelaimes, kas abus piemeklē – Marta pēc nepatīkamas un bīstamas tikšanās pilsētā ar Māri un Arvi patiešām izdomā nekavējoties pamest Latviju un doties uz Spāniju, bet viņu joprojām aptur Ligitas neizlēmība, ka viņa negrib pamest valsti, neizdzirdot Konstantīna balsi.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 22.oktobris, Sezona: 6. (2018), Sērija: 89.

Baiba pēc negaidītajām Irēnas un Fēliksa kāzām, mēģinādama nodrošinādamies, lai viņu ģimene pēc iespējas mazāk ciestu finansiāli, piedāvā Robertam ideju, lai viņš delikāti un diplomātiski iesaka viņa mammai uzrakstīt testamentu. Savukārt Olgas un Konstantīna mājās viss apgriezies kājām gaisā – Konstantīns ar šausmām vēro, kā alkoholismā aizvien dziļāk grimst viņa sieva. Paliekot gandrīz bez naudas ne tikai biznesam, bet arī iztikai, Arvis ar Māri groza galvas, kā pie tās tikt, un Māris, šķiet, rod izeju. Tikai vai viņiem izdosies šo plānu īstenot? Marta, it kā nojauzdama, ka viņai draud lielas nepatikšanas, pierunā savu māsīcu Ligitu, kamēr viss beidzas, braukt kopā ar viņu uz Spāniju pie viņu draudzenes Margaritas.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 18.oktobris, Sezona: 6. (2018), Sērija: 88.

No tiesas zāles beidzot brīvībā iznāk Māris, un Marta, pazīstot viņa raksturu, nobīstas ne pa jokam – viņa baidās par savu dzīvību. Māris ir šokā, uzzinādams, kas un ar kādiem līdzekļiem palīdzēja viņam izkļūt no cietuma. Šokā ir arī Arvis ar Mariju uzzinot, ka Māris ir palicis bez naudas un viņam nav nekādu iekrājumu. Tiek apzagts Arvja dzīvoklis, kurā atradās viņu vienīgā nauda. Trijotne saprot, ka ir palikusi tikai ar niecīgu naudas summu. Konstantīns kardināli maina dzīvi – viņš pilnībā atsakās no alkohola, tādējādi iepriecinādams savu sievu.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 17.oktobris, Sezona: 6. (2018), Sērija: 87.

Indulis no sievas uzzina, kas patiesībā ir Samanta, kādā veidā viņa apkrāpj un kā rīkojas ar vīriešiem. Sapratis, ka ir nonācis muļķīgā situācijā, Indulis steidzas pie Samantas visu noskaidrot. Roberts joprojām sapņo par savu māju, taču viņam nepieciešams arī draudzīgs padoms, tāpēc viņš ierodas pie Konstantīna. Pie lieliskā automehāniķa ieradusies arī Ligita ar stingru ultimātu. Konstantīnam jāizvēlas, ar ko viņš grib būt kopā – ar Ligitu vai ar sievu Olgu. Baiba, mēģinot saprast situāciju, satiekas ar nu jau oficiālo Irēnas vīru Fēliksu un mēģina viņam paskaidrot, ka viņa viltīgais plāns precēt Irēnu ne vienmēr var nostrādāt.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 16.oktobris, Sezona: 6. (2018), Sērija: 86.

Arvis, nerazdams citu izeju, kā palīdzēt Mārim, pārdod māju. Kā jutīsies Marija, zaudējot māju, ar kuru saistās tik daudz atmiņu un emociju, prieka un mīlestības pilni brīži? Daļu naudas par pārdoto māju Arvis nodod policistam Artim, savukārt Baiba pierunā Robertu salabt ar mammu. Indulis uzzina, ka viņa sieva labi pazīst Samantas draudzeni Agnesi, tāpēc viņu pārņem panika un bailes, ka par viņa un Samantas attiecībām var uzzināt sieva. Atlikušo naudu Arvis pēc Marijas ieteikuma noslēpj jaunajā dzīvesvietā, drošā vietā.

Seriāls "Viņas melo labāk", Datums: 15.oktobris, Sezona: 6. (2018), Sērija: 85.

Irēna savam dēlam paziņo priecīgu ziņu, taču, izdzirdot šo ziņu, Roberts kļūst ļoti nikns. Izdzirdot jaunumus, Baiba jūt, ka viņiem abiem var nākties atvadīties no mammas dāvinātā meža. Māra bēdas ar tiesībsargājošajām iestādēm ļoti satuvina Mariju un Arvi. Vai viņu strīdiem un dusmām ir pienācis gals? Mākslinieks Indulis gatavojas randiņam ar Samantu, bet, nojauzdama ko nelāgu, viņa sieva nolemj viņu izsekot. Kā mēģinās izgrozīties romantiskais mākslinieks, nokļūstot neapskaužamā situācijā un pieķerts nozieguma vietā?1 2 3 ... 35 36 »