Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)

Seriāls "UgunsGrēks", Datums: 26.janvāris, Sezona: 13. (2015), Sērija: 5.

Sofija nobīstas, ka Viesturam palicis sliktāk. Ievai rodas aizdomas, ka Edijs ir vainīgs pie Viestura sašaušanas. Viesturs neatbild uz Sofijas telefona zvanu. Fēlikss brīdina Jezupu no Mirdzas. Viesturs melo Sofijai. Mirdza manipulē ar Jezupu un pierunā viņu kļūt par Mirdzas pavadoni vēl uz vienu vakaru. Ieva satiekas ar Ediju kafejnīcā un pārmet viņam Viestura sašaušanu. Sofija uzzina, ka Edijs mīl Ievu.

Seriāls "UgunsGrēks", Datums: 22.janvāris, Sezona: 13. (2015), Sērija: 4.

Viesnīcā ierodas Mirdza un meklē Gunāru. Fēlikss un Jevgēņija nolemj samelot Mirdzai par Gunāra atrašanās vietu. Viesturam rodas aizdomas, ka Edijs izstāstīs Ievai par Sofiju. Ieva ar Ediju vienojas satikties. Mirdza uzpērk Zentu. Edijs vēlas noskaidrot vai viņam ir cerības attiecībā pret Ievu un viņu sarunu kāds izjauc.

Seriāls "UgunsGrēks", Datums: 21.janvāris, Sezona: 13. (2015), Sērija: 3.

Gatis un Lidija gatavojas tikties ar Ediju, lai nokārtotu ģimenes naudas lietas. Sofija cenšas noskaidrot cik nopietnas ir Ievas un Viestura attiecības, Viesturs izvairās pateikt patiesību. Edijs paraksta visus dokumentus, kādus vēlas Gatis un Lidija. Ieva nolemj pa telefonu parunāt ar Viesturu, bet nevar būt atklāts. Sofija saprot, ka Viesturs viņu atraida.

Seriāls "UgunsGrēks", Datums: 20.janvāris, Sezona: 13. (2015), Sērija: 2.

Lidija uzzina, ka Edijs ir atbrīvots no Baranovska klīnikas un brīvi rīkojas ar Āboliņu piederošajiem īpašumiem. Ieva jūtas vainīga gan Edija, gan Viestura priekšā. Sofija uztraucas, ka Viesturs var nomirt. Zenta lūdz Indulim noskaidrot, kam pieder asiņainā šalle. Ieva zvana Viesturam, Sofija zvanu atvieno. Gatis sakaujas ar Ediju.

Seriāls "UgunsGrēks", Datums: 19.janvāris, Sezona: 13. (2015), Sērija: 1.

Lode trāpa Viesturam plecā. Danai nepatīk Vadima lēmums. Ediju pārsteidz tas, ka Viesturs pazīst šāvēju. Gunārs uzzina nepatīkamus jaunumus par dēla veselību. Svjatoslavs nolemj braukt uz Murmansku, lai sameklētu savu īsto tēvu. Dana dara visu, lai viņai nebūtu jāpārguļ ar Vadimu. Fēlikss un Jevgēņija apsola Gunāram, ka viņa prombūtnes laikā pieskatīs kafejnīcu. Sofija nolemj cīnīties par savām interesēm.« 1 2 ... 42 43 44