Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)

Seriāls "UgunsGrēks", Datums: 9.februāris, Sezona: 13. (2015), Sērija: 13.

Zentai skauž, ka Silvija sev atradusi līgavaini. Danai nepatīk, ka Vadims izrāda interesi par Silviju. Aivars vēlas, lai Jezups iet prom no darba. Jezups lūdz palīdzību Mirdzai. Silvija un Manfrēds stāsta Vadimam, cik ļoti viņi mīl viens otru. Vadims ir greizsirdīgs uz Manfrēdu. Mirdza izmanto situāciju un melo Aivaram. Jezups nevēlas piedalīties Mirdzas plānā. Silvija un Manfrēds cer, ka visi ir noticējuši viņu meliem.

Seriāls "UgunsGrēks", Datums: 5.februāris, Sezona: 13. (2015), Sērija: 12.

Helēna un Donāts nolemj sarīkot Silvijas piemiņas pasākumu. Edijs atsakās piedalīties Sofijas plānos. Viesturs pasaka Sofijai, ka ir saticis citu sievieti. Vadims uzzina, ka Silvija ir izdarījusi pašnāvību. Jevgēņija pierunā Ievu izrunāties ar Viesturu. Sofija pasaka Ievai, ka ir Viestura līgava un abi gatavojas precēties. Silvijas piemiņas pasākumā sveika un vesela ierodas Silvija kopā ar līgavaini Manfrēdu.

Seriāls "UgunsGrēks", Datums: 4.februāris, Sezona: 13. (2015), Sērija: 11.

Ieva cenšas izvairīties gan no Viestura, gan Edija. Jevgēņija iesaka Ievai beidzot izlemt, kurš no puišiem viņai patīk labāk. Mirdza cenšas pavedināt Jezupu. Ieva pasaka Edija, ka viņu starpā viss beidzies. Sofijai rodas plāns, kā izjaukt Ievas un Viestura attiecības. Aivars pieķer Jezupu Mirdzas numurā un sola viņu atlaist no darba. Ieva ierauga Viesturu un Sofiju gultā.

Seriāls "UgunsGrēks", Datums: 3.februāris, Sezona: 13. (2015), Sērija: 10.

Sofija lūdz Edijam, lai viņš neizstāsta Ievai, ka Sofija ir Viestura līgava. Fēlikss atsakās Vadimam maksāt kompensāciju. Vadimam rodas plāns, kā ieriebt kafejnīcai. Fēlikss piedraud Danai, Dana atklāj Fēliksam Vadima plānu. Aivars uzzina, ka Sofija ir Viestura līgava, un sastrīdas ar Viesturu. Fēlikss pieķer Vadimu virtuvē un atriebjas viņam. Viesturs nobīstas, ka Aivars izstāstīs Ievai par Sofiju.

Seriāls "UgunsGrēks", Datums: 2.februāris, Sezona: 13. (2015), Sērija: 9.

Fēlikss uzzina, ka Aivars un Viesturs visiem melojuši, un piedraud aiziet no darba. Dana tēlo, ka viņa ir slima un viņai nav apetītes. Vadims uztraucas par Danu. Zenta izjauc Danas nodomus pabrokastot. Vadims pieprasa no kafejnīcas kompensāciju par Danas saindēšanos ar pārtiku. Viesturs melo Sofijai. Sofija izmanto situāciju un nolemj apmesties Pētersonu viesnīcā. Vadims pieķer Danu ēdot.

Seriāls "UgunsGrēks", Datums: 29.janvāris, Sezona: 13. (2015), Sērija: 8.

Dana un Vadims atgriežas no kāzu ceļojuma. Donāts mierina Helēnu, kura satraucas par Silviju. Viesturs cenšas izvairīties no Sofijas. Vadims gandrīz pieķer Danu, zāļojot viņu. Zenta izjauc Danas plānu. Aivars jūtas vainīgs Ievas priekšā, Ieva uz Aivaru nedusmojas. Dana sāk tēlot, ka viņai palicis slikti. Ieva cer, ka viņas un Viestura starpā vairs nav nekādu noslēpumu. Sofija iztraucē Ievas un Viestura sarunu.

Seriāls "UgunsGrēks", Datums: 28.janvāris, Sezona: 13. (2015), Sērija: 7.

Mirdza piedraud Mērijai un atgūst savas un Jezupa fotogrāfijas. Helēna un Donāts saprot, ka Silvija ir pazudusi. Jezupu šokē atklājums no rīta. Zenta baidās, ka Silvija izdarījusi pašnāvību. Mirdza manipulē ar Jezupu. Edijs un Sofija turpina tēlot pārīti, Ieva viņiem nenotic. Fēlikss uzskata, ka Mirdza Jezupu tikai izmanto. Ieva uzzina, ka Pētersonu viesnīcas īstais īpašnieks ir Aivars. Helēnu šokē Induļa paziņojums.

Seriāls "UgunsGrēks", Datums: 27.janvāris, Sezona: 13. (2015), Sērija: 6.

Mirdza cenšas piedzirdīt Jezupu. Fēlikss iesaka Jezupam paņemt no Mirdzas nopelnīto naudu un turēties no viņas pa gabalu. Mērija vēlas uztaisīt sensāciju par Mirdzas personisko dzīvi. Sofija atklāti izrunājas ar Ediju un piedāvā viņam kļūt par sabiedrotajiem. Mērijas fotogrāfs pieķer Mirdzu un Jezupu intīmā situācijā. Edijs un Sofija provocē Ievu. Sofija ir pārliecināta, ka Edijam ir cerības iegūt Ievu.« 1 2 ... 41 42 43 44 »