Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)
Seriāls "UgunsGrēks", Datums: 2.februāris, Sezona: 13., Sērija: 9.

Fēlikss uzzina, ka Aivars un Viesturs visiem melojuši, un piedraud aiziet no darba. Dana tēlo, ka viņa ir slima un viņai nav apetītes. Vadims uztraucas par Danu. Zenta izjauc Danas nodomus pabrokastot. Vadims pieprasa no kafejnīcas kompensāciju par Danas saindēšanos ar pārtiku. Viesturs melo Sofijai. Sofija izmanto situāciju un nolemj apmesties Pētersonu viesnīcā. Vadims pieķer Danu ēdot.

Seriāls "UgunsGrēks", Datums: 29.janvāris, Sezona: 13., Sērija: 8.

Dana un Vadims atgriežas no kāzu ceļojuma. Donāts mierina Helēnu, kura satraucas par Silviju. Viesturs cenšas izvairīties no Sofijas. Vadims gandrīz pieķer Danu, zāļojot viņu. Zenta izjauc Danas plānu. Aivars jūtas vainīgs Ievas priekšā, Ieva uz Aivaru nedusmojas. Dana sāk tēlot, ka viņai palicis slikti. Ieva cer, ka viņas un Viestura starpā vairs nav nekādu noslēpumu. Sofija iztraucē Ievas un Viestura sarunu.

Seriāls "UgunsGrēks", Datums: 28.janvāris, Sezona: 13., Sērija: 7.

Mirdza piedraud Mērijai un atgūst savas un Jezupa fotogrāfijas. Helēna un Donāts saprot, ka Silvija ir pazudusi. Jezupu šokē atklājums no rīta. Zenta baidās, ka Silvija izdarījusi pašnāvību. Mirdza manipulē ar Jezupu. Edijs un Sofija turpina tēlot pārīti, Ieva viņiem nenotic. Fēlikss uzskata, ka Mirdza Jezupu tikai izmanto. Ieva uzzina, ka Pētersonu viesnīcas īstais īpašnieks ir Aivars. Helēnu šokē Induļa paziņojums.

Seriāls "UgunsGrēks", Datums: 27.janvāris, Sezona: 13., Sērija: 6.

Mirdza cenšas piedzirdīt Jezupu. Fēlikss iesaka Jezupam paņemt no Mirdzas nopelnīto naudu un turēties no viņas pa gabalu. Mērija vēlas uztaisīt sensāciju par Mirdzas personisko dzīvi. Sofija atklāti izrunājas ar Ediju un piedāvā viņam kļūt par sabiedrotajiem. Mērijas fotogrāfs pieķer Mirdzu un Jezupu intīmā situācijā. Edijs un Sofija provocē Ievu. Sofija ir pārliecināta, ka Edijam ir cerības iegūt Ievu.

Seriāls "UgunsGrēks", Datums: 26.janvāris, Sezona: 13., Sērija: 5.

Sofija nobīstas, ka Viesturam palicis sliktāk. Ievai rodas aizdomas, ka Edijs ir vainīgs pie Viestura sašaušanas. Viesturs neatbild uz Sofijas telefona zvanu. Fēlikss brīdina Jezupu no Mirdzas. Viesturs melo Sofijai. Mirdza manipulē ar Jezupu un pierunā viņu kļūt par Mirdzas pavadoni vēl uz vienu vakaru. Ieva satiekas ar Ediju kafejnīcā un pārmet viņam Viestura sašaušanu. Sofija uzzina, ka Edijs mīl Ievu.

Seriāls "UgunsGrēks", Datums: 22.janvāris, Sezona: 13., Sērija: 4.

Viesnīcā ierodas Mirdza un meklē Gunāru. Fēlikss un Jevgēņija nolemj samelot Mirdzai par Gunāra atrašanās vietu. Viesturam rodas aizdomas, ka Edijs izstāstīs Ievai par Sofiju. Ieva ar Ediju vienojas satikties. Mirdza uzpērk Zentu. Edijs vēlas noskaidrot vai viņam ir cerības attiecībā pret Ievu un viņu sarunu kāds izjauc.

Seriāls "UgunsGrēks", Datums: 21.janvāris, Sezona: 13., Sērija: 3.

Gatis un Lidija gatavojas tikties ar Ediju, lai nokārtotu ģimenes naudas lietas. Sofija cenšas noskaidrot cik nopietnas ir Ievas un Viestura attiecības, Viesturs izvairās pateikt patiesību. Edijs paraksta visus dokumentus, kādus vēlas Gatis un Lidija. Ieva nolemj pa telefonu parunāt ar Viesturu, bet nevar būt atklāts. Sofija saprot, ka Viesturs viņu atraida.

Seriāls "UgunsGrēks", Datums: 20.janvāris, Sezona: 13., Sērija: 2.

Lidija uzzina, ka Edijs ir atbrīvots no Baranovska klīnikas un brīvi rīkojas ar Āboliņu piederošajiem īpašumiem. Ieva jūtas vainīga gan Edija, gan Viestura priekšā. Sofija uztraucas, ka Viesturs var nomirt. Zenta lūdz Indulim noskaidrot, kam pieder asiņainā šalle. Ieva zvana Viesturam, Sofija zvanu atvieno. Gatis sakaujas ar Ediju.

Seriāls "UgunsGrēks", Datums: 19.janvāris, Sezona: 13., Sērija: 1.

Lode trāpa Viesturam plecā. Danai nepatīk Vadima lēmums. Ediju pārsteidz tas, ka Viesturs pazīst šāvēju. Gunārs uzzina nepatīkamus jaunumus par dēla veselību. Svjatoslavs nolemj braukt uz Murmansku, lai sameklētu savu īsto tēvu. Dana dara visu, lai viņai nebūtu jāpārguļ ar Vadimu. Fēlikss un Jevgēņija apsola Gunāram, ka viņa prombūtnes laikā pieskatīs kafejnīcu. Sofija nolemj cīnīties par savām interesēm.
« 1 2 ... 33 34 35