Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)

Seriāls "UgunsGrēks", Datums: 2.jūnijs, Sezona: 13. (2015), Sērija: 77.

Ieva domā par iespēju izbeigt attiecības ar Viesturu. Fēlikss uzzina, ka Mirdzai bija motīvs nogalināt Sofiju. Viesturs nolemj izrunāties ar Ievu, abi salabst. Gunti sarūgtina Mirdzas paziņojums. Beatrise jūtas slikti, Viesturam paliek viņu žēl. Donāts uzzina, ka Helēna gatavojas organizēt skaistumkonkursu. Viesturs un Ieva atkal sastrīdas. Guntis saprot, ka jāmeklē jauns aizdomās turamais Sofijas slepkavības lietā.

Seriāls "UgunsGrēks", Datums: 1.jūnijs, Sezona: 13. (2015), Sērija: 76.

Fēliksu nokaitina policijas pasivitāte Jevgēņijas lietā. Guntis nopratina Mirdzu. Gatis pierunā Ievu doties pie Edija. Indulis nolemj Zentai sagādāt romantisku pārsteigumu. Fēliksam liekas, ka viņš noķēris slepkavu. Edijam nepatīk, ka Gatis iejaucies viņa un Ievas attiecībās. Mirdzu pārsteidz atradums viņas somiņā. Edijs un Ieva sirsnīgi izrunājas. Fēlikss nopriecājas, ka Sofijas slepkavības lieta beidzot atrisināta.

Seriāls "UgunsGrēks", Datums: 28.maijs, Sezona: 13. (2015), Sērija: 75.

Gatis uztraucas par Ediju, kurš turpina domāt par Ievu. Vadimu pārsteidz Helēnas atklātais noslēpums. Beatrise turpina melot Viesturam. Ievu nokaitina Viestura rīcība. Manfrēds apsūdz Silviju melos un nodevībā. Vadims nolemj šķirties no Danas un atkal bildināt Silviju. Silvija pārprot situāciju un pārguļ ar Manfrēdu. Gatim rodas ideja savest kopā Ediju un Ievu. Vadimu sāpina Silvijas rīcība.

Seriāls "UgunsGrēks", Datums: 27.maijs, Sezona: 13. (2015), Sērija: 74.

Aivars pamana, ka konflikts Ievas un Viestura starpā turpinās. Vadimu pārsteidz situācija Silvijas numurā. Aivars pārliecina Beatrisi izvākties no Pētersonu viesnīcas. Manfrēds nonāk neveiklā situācijā. Viesturs notic Beatrises meliem. Vadimam nepatīk Helēnas ideja. Jezups salabst ar Induli. Manfrēds uzzina, ka Zenta taisās kļūt par mēra kundzi, un uzsāk flirtu. Indulis kļūst greizsirdīgs.

Seriāls "UgunsGrēks", Datums: 26.maijs, Sezona: 13. (2015), Sērija: 73.

Indulis centīgi izmeklē Sofijas krimināllietu. Vadims dusmojas, ka viņam nav izdevies atgūt savu telefonu. Fēlikss nolemj lūgt Zentas palīdzību, lai noskaidrotu policijas versijas par notikušo. Helēna turpina šaubīties par palielināto krūšu skaistumu un cenšas piespiest Manfrēdu viņai palīdzēt. Zenta iepriecina Fēliksu ar savu paziņojumu. Manfrēds cenšas izvairīties no Helēnas plāniem.

Seriāls "UgunsGrēks", Datums: 25.maijs, Sezona: 13. (2015), Sērija: 72.

Fēliksu pārsteidz atklājums par to, kurš ir cilvēks maskā. Gunārs šantažē Mirdzu un izspiež no viņas naudu. Vadims uzzina, ka ir atradies viņam nozagtais telefons. Ieva pārdzīvo par strīdiem ar Viesturu, Jezups nolemj Ievai palīdzēt. Gatis nolemj iegūt Vadima telefonu. Viesturu nokaitina Jezupa rīcība un viņš vēl vairāk sastrīdas ar Ievu. Kāds uzbrūk Guntim. Jevgēņija un Aivars nobīstas, vai Guntis ir dzīvs.

Seriāls "UgunsGrēks", Datums: 21.maijs, Sezona: 13. (2015), Sērija: 71.

Zentu pārsteidz Mirdzas paziņojums. Guntim nepatīk Induļa versija par to, kurš vainīgs Sofijas slepkavībā. Aivaru šokē Zentas uzvedība. Jevgēņija uztraucas par to, ka Beatrise sūdzējusies policijai par Jevgēņijas draudiem. Indulis saprot, ka Mirdza pratināšanas laikā kaut ko slēpj un noklusē. Fēlikss pieķer cilvēku maskā, kurš grib ielikt viņa instrumentu kastē viltus pierādījumu.

Seriāls "UgunsGrēks", Datums: 20.maijs, Sezona: 13. (2015), Sērija: 70.

Indulis turpina dusmoties uz Jezupu. Guntis pārmet Indulim, ka viņš izmeklēšanas lietā rīkojas Guntim aiz muguras. Donāts niknojas, ka viņa un Helēnas meita Aņa grib tādas pašas krūtis kā Helēnai. Alise nolemj pārmācīt Induli. Helēna lūdz palīdzību Vadimam. Vadimu Helēnas lūgums samulsina. Indulis nobīstas, ka Guntis ieraudzīs nepiedienīgas bildes ar viņu un meitenēm. Donāts pieķer Helēnu ar Manfrēdu.« 1 2 ... 33 34 35 36 37 ... 43 44 »