Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)

Seriāls "UgunsGrēks", Datums: 14.septembris, Sezona: 14. (2015), Sērija: 5.

Gunārs ir noguris no tā, ka viņam daudz darba. Viesturs gatavojas prombraukšanai uz Austriju. Aivars uzzina, ka Ieva izšķīrusies no Viestura. Helēna un Milda nolemj, ka Gunāram vajag atrast meiteni. Krista dodas uz Mare SPA hotel izskaidroties ar Gati. Gatim ir aizdomas, ka Magda viņam melojusi par attiecībām ar viņa tēvu. Viesturs noklausās, kā Ieva atraida Ediju. Krista pieprasa paskaidrojumus no Lidijas.

Seriāls "UgunsGrēks", Datums: 10.septembris, Sezona: 14. (2015), Sērija: 4.

Viesturs grib saprast, kāpēc Ieva pieņēmusi tik radikālu lēmumu. Gatis nespēj noticēt, ka viņa tēvam bijis romāns ar Magdu. Krista gaida kādu ziņu no Gata. Dana izmanto situāciju un pasaka nepatīkamas lietas Kristai. Viesturs piedzeras. Edijs nopriecājas, ka Ieva izšķīrusies no Viestura. Lidija māca Magdai, kas jāmelo Gatim. Edijs ierosina Ievai pasēdēt kafejnīcā. Viesturs padomā, ka Edijam un Ievai ir randiņš.

Seriāls "UgunsGrēks", Datums: 9.septembris, Sezona: 14. (2015), Sērija: 3.

Jevgēņija nolemj sagādāt patīkamu pārsteigumu Fēliksam. Krista un Magda sastrīdas. Fēliksa paziņojums šokē Jevgēņiju. Magda cenšas aizņemties naudu no Jezupa. Edijs uzaicina Ievu uz tikšanos un pārsteidz Ievu ar savu paziņojumu. Viesturs pārmet Ievai, ka viņa satiekas ar Ediju. Gatis ierauga, ka Magda zog alkoholu. Ieva pasaka Viesturam, ka grib izbeigt ar viņu attiecības.

Seriāls "UgunsGrēks", Datums: 8.septembris, Sezona: 14. (2015), Sērija: 2.

Indulis pārdzīvo par gaidāmo dienesta izmeklēšanu un salietojas nomierinošus līdzekļus. Alise un Jezups vēlas, lai Krista beigtu pīties ar Gati. Gatis nolemj ievākt informāciju par Kristu. Danai nepatīk Gata interese. Viesnīcā ierodas Kristas māte Magda. Fēlikss un Jevgēņija nosvin labos jaunumus. Ieva aizvaino, ka Viesturs nav ar viņu padalījies, ka viņam kustas roka. Magda šantažē Lidiju.

Seriāls "UgunsGrēks", Datums: 7.septembris, Sezona: 14. (2015), Sērija: 1.

Tiek pratināts Sofijas slepkava. Indulis pārdzīvo, ka nav bijis pietiekoši profesionāls, lai saprastu, kurš ir īstais vainīgais. Krista nesaprot, ko nozīmē Lidijas iejaukšanās viņas un Gata attiecībās. Gatis noskaidro, ko nozīmē Lidijas teiktais vārds „asinsgrēks”. Jevgēņijai paliek slikti, Fēlikss par viņu uztraucas. Lidija piedāvā Kristai naudu, Krista atsakās. Jevgēņija paziņo Fēliksam negaidītus jaunumus. Gatis pieķer Lidiju melos.

Seriāls "UgunsGrēks", Datums: 8.jūnijs, Sezona: 13. (2015), Sērija: 80. (sezonas noslēgums).

Dana grib iegūt no Vadima zemes gabalu. Lidija un Gatis satraucas par šantāžista draudiem. Krista priecājas, ka var būt noderīga Gatim. Gunārs noklausās, ka Sofijas slepkava šantažē Vadimu. Viesturs un Edijs vēlas, lai Ieva izvēlas vienu no viņiem. Fēlikss un Gunārs sāk rīkoties, lai noķertu Sofijas slepkavu. Lidija pārbīstas, ka noticis asinsgrēks. Fēliksu un Gunāru pārsteigti uzzina, kurš ir nogalinājis Sofiju.

Seriāls "UgunsGrēks", Datums: 4.jūnijs, Sezona: 13. (2015), Sērija: 79.

Gatis uztraucas, ko Sofijas slepkava darīs ar informāciju, kas atradās Āboliņu flešā. Dana uzzina, ka Vadims grib no viņas šķirties. Viesturu pārsteidz Ievas apgalvojums. Fēlikss un Gunārs uzzina, ka Beatrise taisās pamest viesnīcu. Danai rodas plāns, kā iegūt daļu no Vadima īpašumiem. Helēna un Donāts nosvin Helēnas iegūto balvu skaistumkonkursā. Beatrise atzīstas izdarītajā noziegumā. Gatis un Vadims tiek šantažēti.

Seriāls "UgunsGrēks", Datums: 3.jūnijs, Sezona: 13. (2015), Sērija: 78.

Vadims pārdzīvo par Silviju un atsakās palīdzēt Helēnai. Helēna nolemj nokārtot Vadima un Silvijas attiecības. Krista cenšas koķetēt ar Gati, Gatis viņu atraida. Helēnas plāns izgāžas. Donāts nolemj labot situāciju. Kristai rodas ideja, kā būt noderīgai Gatim. Manfrēds pārsteidz un nobiedē Vadimu. Zenta atrod nozīmīgu pierādījumu. Vadims bildina Silviju. Fēlikss un Gunārs nopriecājas, ka atrasts Sofijas slepkava.« 1 2 ... 32 33 34 35 36 ... 43 44 »