Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)
Seriāls "UgunsGrēks", Datums: 18.februāris, Sezona: 13., Sērija: 19.

Silvijai trūkst naudas un viņa domā, kā ietaupīt. Gatis cenšas pierunāt Danu uz randiņu. Manfrēds ir gatavs lauzt līgumu ar Silviju. Vadims lūdz piedošanu Danai par krāpšanu un uzdāvina kaklarotu. Vieturs cenšas vienoties ar Sofiju par abu šķiršanās un turpmākā kopīgā darba detaļām. Silvijai rodas plāns, kā iegūt naudu. Ieva gatavojas kopā ar Viesturu lidot uz Austriju. Dana gandrīz pieķer Silviju zogot kaklarotu. Dana apvaino Jevgēņiju zādzībā. Sofija pārguļ ar Ediju.

Seriāls "UgunsGrēks", Datums: 17.februāris, Sezona: 13., Sērija: 18.

Gunārs pārdzīvo par to, kā atrisināt strīdu ar Vadimu. Jezups kārtējo reizi pavada Mirdzu uz pasākumu. Gunārs un Jezups sastrīdas. Viesturs pārdzīvo, ka Ieva izvēlējusies Ediju. Mērijai trūkst naudas, Gunārs piedāvā iedot naudu, ja Mērija viņam pastāstīs kaut ko kompromitējošu par Mirdzu. Ieva uzzina, ka Viesturs bijis viņas istabās un runājis par savām jūtām. Gunāram rodas plāns, kā šantažēt Mirdzu. Ieva un Viesturs salabst. Sofija to uzzina un atkal ķeras pie ieroča.

Seriāls "UgunsGrēks", Datums: 16.februāris, Sezona: 13., Sērija: 17.

Vadims izvairās no Danas un meklē veidu, kā atrisināt laulības dzīves problēmas. Aivars dusmojas uz Lidiju. Milda dodas pie Aivara, lai izskaidrotu situāciju. Pārpratums par koncerta biļetēm turpinās. Vadims uzaicina Silviju uz randiņu, Silvija piekrīt. Danai nepatīk, ka Vadims satiekas ar Silviju. Aivars uzzina, ka pārpratis situāciju. Vadims un Silvija pārguļ. Lidiju un Mildu sasmīdina Aivara atvainošanās. Dana pieprasa Vadima paskaidrojumus par viņa uzvedību.

Seriāls "UgunsGrēks", Datums: 12.februāris, Sezona: 13., Sērija: 16.

Gunārs cenšas panākt, lai Vadims nesūdz kafejnīcu tiesā. Aivars satraucas par gaidāmo kora koncertu, kurā viņam vajadzēs dziedāt solo dziesmas. Gunārs lūdz palīdzību Mirdzai un Jezupam, gan Mirdza, gan Jezups Gunāram palīdzēt netaisās. Lidija un Milda pārdzīvo, ka uz kora koncertu nav izpirktas biļetes. Lidijai rodas plāns, kā situāciju labot. Gunārs nolemj atriebties Jezupam. Silvija satraucas par Vadima veselības stāvokli. Aivars pārprot situāciju un padomā, ka Lidija pērk Jezupa pakalpojumus.

Seriāls "UgunsGrēks", Datums: 11.februāris, Sezona: 13., Sērija: 15.

Vadims cenšas atrast līdzekli, kā atrisināt savas un Danas laulības dzīves problēmas. Lidijai rodas plāns, kā iegūt informāciju no Danas. Sofija mudina Ediju izmantot savā labā nesaskaņas Ievas un Viestura starpā. Dana un Vadims cenšas apmānīt viens otru. Edijs cenšas izrunāties ar Ievu. Dana izliekas satriekta pēc kārtējā mēģinājuma pārgulēt ar Vadimu. Vadims atpērkas no Danas ar naudu. Gatis piedāvā Danai kopā iedzert kafiju. Viesturs ierauga Ievu kopā ar Ediju.

Seriāls "UgunsGrēks", Datums: 10.februāris, Sezona: 13., Sērija: 14.

Aivars atvainojas Fēliksam par saviem meliem. Jezups nožēlo, ka sapinies ar Mirdzu. Sofija uzzina, ka Viesturs gatavojas atklāti parunāt ar Ievu. Jezups noraida Fēliksa plānu, kā tikt vaļā no Mirdzas. Ieva pārdzīvo, ka Viesturs nav nācis pie viņas un izskaidrojis situāciju. Sofijai rodas plāns, kā izjaukt Viestura un Ievas sarunu. Viesnīcā atgriežas Gunārs. Viesturs domā, ka sarunājas ar Ievu, bet viņu dzird Sofija. Gunāru pārsteidz Jezupa atrašanās Mirdzas istabās.

Seriāls "UgunsGrēks", Datums: 9.februāris, Sezona: 13., Sērija: 13.

Zentai skauž, ka Silvija sev atradusi līgavaini. Danai nepatīk, ka Vadims izrāda interesi par Silviju. Aivars vēlas, lai Jezups iet prom no darba. Jezups lūdz palīdzību Mirdzai. Silvija un Manfrēds stāsta Vadimam, cik ļoti viņi mīl viens otru. Vadims ir greizsirdīgs uz Manfrēdu. Mirdza izmanto situāciju un melo Aivaram. Jezups nevēlas piedalīties Mirdzas plānā. Silvija un Manfrēds cer, ka visi ir noticējuši viņu meliem.

Seriāls "UgunsGrēks", Datums: 5.februāris, Sezona: 13., Sērija: 12.

Helēna un Donāts nolemj sarīkot Silvijas piemiņas pasākumu. Edijs atsakās piedalīties Sofijas plānos. Viesturs pasaka Sofijai, ka ir saticis citu sievieti. Vadims uzzina, ka Silvija ir izdarījusi pašnāvību. Jevgēņija pierunā Ievu izrunāties ar Viesturu. Sofija pasaka Ievai, ka ir Viestura līgava un abi gatavojas precēties. Silvijas piemiņas pasākumā sveika un vesela ierodas Silvija kopā ar līgavaini Manfrēdu.

Seriāls "UgunsGrēks", Datums: 4.februāris, Sezona: 13., Sērija: 11.

Ieva cenšas izvairīties gan no Viestura, gan Edija. Jevgēņija iesaka Ievai beidzot izlemt, kurš no puišiem viņai patīk labāk. Mirdza cenšas pavedināt Jezupu. Ieva pasaka Edija, ka viņu starpā viss beidzies. Sofijai rodas plāns, kā izjaukt Ievas un Viestura attiecības. Aivars pieķer Jezupu Mirdzas numurā un sola viņu atlaist no darba. Ieva ierauga Viesturu un Sofiju gultā.

Seriāls "UgunsGrēks", Datums: 3.februāris, Sezona: 13., Sērija: 10.

Sofija lūdz Edijam, lai viņš neizstāsta Ievai, ka Sofija ir Viestura līgava. Fēlikss atsakās Vadimam maksāt kompensāciju. Vadimam rodas plāns, kā ieriebt kafejnīcai. Fēlikss piedraud Danai, Dana atklāj Fēliksam Vadima plānu. Aivars uzzina, ka Sofija ir Viestura līgava, un sastrīdas ar Viesturu. Fēlikss pieķer Vadimu virtuvē un atriebjas viņam. Viesturs nobīstas, ka Aivars izstāstīs Ievai par Sofiju.
« 1 2 ... 32 33 34 35 »