Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)

Seriāls "UgunsGrēks", Datums: 9.maijs, Sezona: 17. (2017), Sērija: 68.

Eva sagaida atgriežamies viesnīcā Gati, Gatis neslēpj, ka pārgulējis ar Danu. Gunārs jūtas vainīgs par to, ka Mareks cietis avārijā. Zenta ierodas terasē, lai izjauktu Mildas un Koļas jauko brokastošanu. Eva pārmet Lidijai, ka viņa izaudzinājusi bezjūtīgu mazdēlu un dodas krāmēt čemodānus, lai aizbraukt no Mare SPA. Milda dusmās uzstāda Zentai ultimātu, viņai ir mēnesis laika, lai izvāktos no dzīvokļa. Mareks savā numurā zaudē samaņu.

Seriāls "UgunsGrēks", Datums: 8.maijs, Sezona: 17. (2017), Sērija: 67.

Zenta vēlas paveikt ko labu un mēģina atkal savest kopā Mareku ar Danu. Žeņa lūdz piedošanu Mildai un uzdāvina viņai divas biļetes uz boksa maču. Eva un Megija priecājas par dzeltenajā presē publicēto Evas pasūtījuma rakstu. Zentas uzmundrināts Mareks dodas pie Danas, bet tur viņu sagaida nepatīkams pārsteigums. Milda smalki iznes cauri Koļu. Mareks, būdams alkohola reibumā, nolēmis braukt ar mašīnu pie Evas, Gunārs cenšas viņu atrunāt.

Seriāls "UgunsGrēks", Datums: 5.maijs, Sezona: 17. (2017), Sērija: 66.

Aivars pārmet Sibillai, ka viņa visiem darbiniekiem izsūtījusi fotogrāfiju, kurā redzama kopā ar puspliko Kasparu. Pēc Danas neveiksmīgā mēģinājuma dabūt no Vadima Evas sarunu ierakstus, Helēna ierosina tos Vadimam nozagt. Kaspars salabst ar Anniju. Eva noklausās Gata un Lidijas sarunā un uzzina Gata slepenos nodomus. Indulis sašutis par netaisnību pret Zentu, aizvelk pie Aivara Koļu un liek viņam atzīties zādzībā. Dana un Gatis vairākkārtīgi nejauši satiekas Pētersonu viesnīcā.

Seriāls "UgunsGrēks", Datums: 4.maijs, Sezona: 17. (2017), Sērija: 65.

Žeņa agri no rīta ierodas apciemot Sibillu, taču izrādās, ka mamma numurā nav viena. Kaspars pamostas uz kafejnīcas dīvāna, un viņu moka pamatīgas paģiras. Lidija izsauc pie sevis Gati, jo konstatē, ka no uzņēmuma konta pārskaitītas prāvas naudas summas. Mildu samulsina Koļas vēlme apciemot viņu mājās. Gatis dusmojas uz Evu par to, ka viņa iecerējusi grandiozas kāzas. Sibilla pateicīga, ka Annija palīdzējusi viņai salabt ar Aivaru un nolemj viņai atbildēt ar to pašu.

Seriāls "UgunsGrēks", Datums: 3.maijs, Sezona: 17. (2017), Sērija: 64.

Vadimam radies plāns, kā atriebties Āboliņiem par to, ka viņi padarījuši neapdzīvojamus Felzenbaheru izīrētos viesnīcas numurus. Helēna beidzot uzzina, kur pazudis viņas Džonijs un nopietni sastrīdas ar tēvu. Luīzei sācis simpatizēt Kaspars un viņa cenšas panākt, lai Kaspars nepamet darbu kafejnīcā. Mare SPA notiek aktīva rosība, jo tiek gaidīta ierodamies inspekcija. Kaspars atvadās no Mildas, Luīzes un Gunāra un grib aizbraukt, bet vestibilā viņu panāk Annija.

Seriāls "UgunsGrēks", Datums: 2.maijs, Sezona: 17. (2017), Sērija: 63.

Mareks cenšas izlūgties Danai piedošanu par to, ka bijis gatavs pārgulēt ar citu sievieti. Vadima noīrētajā Mare SPA otrajā stāvā sāk ievākties Silvijas iepazīšanās salona meitenes, bet Silviju un Vadimu sagaida vilšanās. Koļa tik ļoti pārdzīvo Mildas atraidījumu, ka gatavs aiz bēdām piedzerties. Helēna dusmojas uz Vadimu, kurš aizmirsis sagādāt svarīgo sarunu ierakstus. Fēlikss uzzina, ka Jevgēņija sabārusi Mildu un sastrīdas ar viņu.

Seriāls "UgunsGrēks", Datums: 1.maijs, Sezona: 17. (2017), Sērija: 62.

Annija nolemj palīdzēt Aivaram salabt ar Sibillu. Mareks netic, ka Dana nav zinājusi, ka tikšanos ar sievieti kafejnīcā viņam noorganizējusi Helēna un Silvija. Fēlikss uztraucas, ka Sibilla varētu pārvākties uz Žeņas un viņa dzīvokli un kopā ar Anniju sacer vēstuli Aivaram. Helēnai izdodas pierunāt Vadimu sagādāt viņai ierakstus no Lidijas kabineta, kuros dzirdama Evas balss. Vadims kopā ar Silviju ierodas pie Lidijas un paziņo viņai šokējošus jaunumus.

Seriāls "UgunsGrēks", Datums: 28.aprīlis, Sezona: 17. (2017), Sērija: 61.

Milda paziņo, ka nespēj uzturēties ar Anniju vienā virtuvē un nopietni sastrīdas ar Gunāru. Dana atklāj Helēnai, ka ir atsvešinājusies no Mareka. Aivars lūdz Annijai piedošanu. Helēna nolemj glābt Danu un meklē Silvijas palīdzību. Mareks kafejnīcā iepazīstas ar sievieti, kas ieradusies komandējumā. Kaspars noklausās Annijas un Jezupa sarunā un nopietni tic, ka Aivaram Annija iepatikusies. Dana dodas pie Mareka uz viņa numuru, bet tur viņu sagaida nepatīkams pārsteigums.« 1 2 3 4 ... 43 44 »