Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)
Seriāls "UgunsGrēks", Datums: 5.maijs, Sezona: 17., Sērija: 66.

Aivars pārmet Sibillai, ka viņa visiem darbiniekiem izsūtījusi fotogrāfiju, kurā redzama kopā ar puspliko Kasparu. Pēc Danas neveiksmīgā mēģinājuma dabūt no Vadima Evas sarunu ierakstus, Helēna ierosina tos Vadimam nozagt. Kaspars salabst ar Anniju. Eva noklausās Gata un Lidijas sarunā un uzzina Gata slepenos nodomus. Indulis sašutis par netaisnību pret Zentu, aizvelk pie Aivara Koļu un liek viņam atzīties zādzībā. Dana un Gatis vairākkārtīgi nejauši satiekas Pētersonu viesnīcā.

Seriāls "UgunsGrēks", Datums: 4.maijs, Sezona: 17., Sērija: 65.

Žeņa agri no rīta ierodas apciemot Sibillu, taču izrādās, ka mamma numurā nav viena. Kaspars pamostas uz kafejnīcas dīvāna, un viņu moka pamatīgas paģiras. Lidija izsauc pie sevis Gati, jo konstatē, ka no uzņēmuma konta pārskaitītas prāvas naudas summas. Mildu samulsina Koļas vēlme apciemot viņu mājās. Gatis dusmojas uz Evu par to, ka viņa iecerējusi grandiozas kāzas. Sibilla pateicīga, ka Annija palīdzējusi viņai salabt ar Aivaru un nolemj viņai atbildēt ar to pašu.

Seriāls "UgunsGrēks", Datums: 3.maijs, Sezona: 17., Sērija: 64.

Vadimam radies plāns, kā atriebties Āboliņiem par to, ka viņi padarījuši neapdzīvojamus Felzenbaheru izīrētos viesnīcas numurus. Helēna beidzot uzzina, kur pazudis viņas Džonijs un nopietni sastrīdas ar tēvu. Luīzei sācis simpatizēt Kaspars un viņa cenšas panākt, lai Kaspars nepamet darbu kafejnīcā. Mare SPA notiek aktīva rosība, jo tiek gaidīta ierodamies inspekcija. Kaspars atvadās no Mildas, Luīzes un Gunāra un grib aizbraukt, bet vestibilā viņu panāk Annija.

Seriāls "UgunsGrēks", Datums: 2.maijs, Sezona: 17., Sērija: 63.

Mareks cenšas izlūgties Danai piedošanu par to, ka bijis gatavs pārgulēt ar citu sievieti. Vadima noīrētajā Mare SPA otrajā stāvā sāk ievākties Silvijas iepazīšanās salona meitenes, bet Silviju un Vadimu sagaida vilšanās. Koļa tik ļoti pārdzīvo Mildas atraidījumu, ka gatavs aiz bēdām piedzerties. Helēna dusmojas uz Vadimu, kurš aizmirsis sagādāt svarīgo sarunu ierakstus. Fēlikss uzzina, ka Jevgēņija sabārusi Mildu un sastrīdas ar viņu.

Seriāls "UgunsGrēks", Datums: 1.maijs, Sezona: 17., Sērija: 62.

Annija nolemj palīdzēt Aivaram salabt ar Sibillu. Mareks netic, ka Dana nav zinājusi, ka tikšanos ar sievieti kafejnīcā viņam noorganizējusi Helēna un Silvija. Fēlikss uztraucas, ka Sibilla varētu pārvākties uz Žeņas un viņa dzīvokli un kopā ar Anniju sacer vēstuli Aivaram. Helēnai izdodas pierunāt Vadimu sagādāt viņai ierakstus no Lidijas kabineta, kuros dzirdama Evas balss. Vadims kopā ar Silviju ierodas pie Lidijas un paziņo viņai šokējošus jaunumus.

Seriāls "UgunsGrēks", Datums: 28.aprīlis, Sezona: 17., Sērija: 61.

Milda paziņo, ka nespēj uzturēties ar Anniju vienā virtuvē un nopietni sastrīdas ar Gunāru. Dana atklāj Helēnai, ka ir atsvešinājusies no Mareka. Aivars lūdz Annijai piedošanu. Helēna nolemj glābt Danu un meklē Silvijas palīdzību. Mareks kafejnīcā iepazīstas ar sievieti, kas ieradusies komandējumā. Kaspars noklausās Annijas un Jezupa sarunā un nopietni tic, ka Aivaram Annija iepatikusies. Dana dodas pie Mareka uz viņa numuru, bet tur viņu sagaida nepatīkams pārsteigums.

Seriāls "UgunsGrēks", Datums: 27.aprīlis, Sezona: 17., Sērija: 60.

Dana meklē pazudušo Helēnu. Lidija mēģina parunāt ar Helēnu, tomēr abām ir grūti atrast kopīgu valodu. Danas un Mareka attiecības paliek aizvien saspringtākas. Vadimam rodas jauna ideja, kā realizēt savus plānus, bet to apdraud Zenta. Dana mēģina izdibināt patiesību no Dīna, tad nolemj runāt ar Gati. Vadims un Eva noslēdz abpusēji izdevīgu vienošanos. Gatis saprot, ka joprojām mīl Danu. Dana nespēj pieņemt faktu, ka Gatim un Evai būs bērns. Helēna pēc ilgāka laika satiek Vadimu un uzzina, ka viņš ir noslēdzis lielisku līgumu ar Mare SPA hotel izpilddirektori Evu.

Seriāls "UgunsGrēks", Datums: 26.aprīlis, Sezona: 17., Sērija: 59.

Jezups ir nonācis dilemmas priekšā un nezina, kā to atrisināt. Fēliksam apnikusi Koļas viesošanās viņa dzīvoklī. Luīze turpina pievērst uzmanību Kasparam. Jevgēņija un Fēlikss nostājas divās dažādās barikāžu pusēs, katram ir savas intereses. Luīze izgāž savu slikto garastāvokli uz Mildu. Nikolajs notic Fēliksa meliem un gatavojas randiņam ar Mildu. Arī Milda uztraukusies gatavojas uz tikšanos. Annija sadusmojas uz Kasparu un dodas uz randiņu ar Dīnu. Žeņa iejaucas un liek saprast, ka neatbalsta Nikolaja un Mildas tikšanos.

Seriāls "UgunsGrēks", Datums: 25.aprīlis, Sezona: 17., Sērija: 58.

Luīze sāk pievērst uzmanību Kasparam. Annija piedzīvo nepatīkamus brīžus. Viesnīcas darbinieki izrāda Aivaram, ko domā par viņa personisko dzīvi. Annija meklē palīdzību pie Fēliksa. Eva mēģina saviem spēkiem atrisināt radušos situāciju. Fēlikss konfliktē ar Kasparu. Luīze koķetē ar Aivaru, tā rezultātā sastrīdas ar Gunāru. Gatis atgriežas no komandējuma un uzzina, ka Eva pa nakti nav bijusi mājās. Sibilla cer, ka būs devusi Aivaram mācību, bet Aivars pārsteidz viņu ar negaidītu rīcību. Gatis ir pārbijies un vaino nepatīkamajā situācijā Lidiju.

Seriāls "UgunsGrēks", Datums: 24.aprīlis, Sezona: 17., Sērija: 57.

Sibilla dusmojas uz Aivaru. Aivars lūdz Annijas palīdzību. Zenta ar baudu izplata baumas par Anniju. Helēna mēģina uzpirkt Dīnu. Gatis liek lietā savas jurista zināšanas un sakarus, tas nomierina Lidiju. Zenta un Sibilla iesaistās kopīgā intrigā. Aivars nav apmierināts ar Annijas spēju veikt pārrunas. Vadims ir šokēts, ka Āboliņi nav nobijušies no viņa draudiem. Fēlikss apņemas palīdzēt Annijai. Silvijai un Vadimam rodas jauns plāns, viņi aicina palīgā Megiju. Sibillas rīcība pārsteidz visus viesnīcas darbiniekus. Eva piedzīvo nepatīkamu pārsteigumu.
« 1 2 3 4 ... 34 35 »