Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)

Seriāls "UgunsGrēks", Datums: 19.maijs, Sezona: 17. (2017), Sērija: 76. (seriāla fināls).

Pētersonu viesnīcā tiek organizētas kāzas, bet negaidīti izrādās, ka laulību ceremonijas norise ir apdraudēta. Eva atgriežas no slimnīcas, bet Mare SPA viņu sagaida nepatīkams pārsteigums. Lidijai ir ideja, kā lauzt ar Felzenbaheriem noslēgto īres līgumu. Eva nolemj atriebties Gatim un Danai. Annija provocē Dīnu. Žeņa izmisīgi cenšas paziņot Fēliksam jaunumus. Dana aizmieg ļoti nepiemērotā brīdī. Zenta iepazīstina Hermīni ar saviem „bārenīšiem”. Pētersonu viesnīcā notiek svinības.

Seriāls "UgunsGrēks", Datums: 18.maijs, Sezona: 17. (2017), Sērija: 75.

Gatis piedzīvo vienu šokējošu atklājumu pēc otra. Milda nav pārliecināta, ko domāt par Koļas rīcību, un dodas pie Aivara noskaidrot patiesību. Zenta pārdzīvo, ka Hermīne manipulē ar savu dēlu Induli. Helēna dusmojas uz Danu, ka viņa nav paveikusi līdz galam visu iecerēto. Gunārs un Jezups izdomā viltīgu veidu, kā pierādīt Indulim, ka mamma viņam melo. Dīns uzskata, ka Annija ir viņam pateicību parādā, un mēģina iecerēto panākt ar varu.

Seriāls "UgunsGrēks", Datums: 17.maijs, Sezona: 17. (2017), Sērija: 74.

Eva lielās Megijai par saviem panākumiem. Hermīne sašutusi, ka Indulis viņai aiz muguras sācis satikties ar Zentu. Koļa dodas pie Sibillas, lai pierunātu viņu oficiāli nokārtot šķiršanos. Sibilla izdomā, kā situāciju izmantot savā labā. Lidiju šokē Gata lēmums par laulāšanos ar Evu slilmnīcā. Zenta cenšas izvilināt no Jezupa informāciju par Induļa mammu. Slimnīcā ierodas Dana, bet Āboliņu cilvēki viņu nelaiž palātā, kurā notiek laulību ceremonija.

Seriāls "UgunsGrēks", Datums: 16.maijs, Sezona: 17. (2017), Sērija: 73.

Annija norunā tikšanos ar Kasparu, bet pirms viņa kafejnīcā ierodas Dīns. Zembergs atvainojas Gatim par slimnīcas personāla pieļauto kļūdu. Kaspars un Annija strīda karstumā dodas pie Aivara un pieprasa, lai Aivars panāk, ka par aizskaitīto naudu no uzņēmuma konta tiek ierosināta lieta. Koļa neizpratnē, kāpēc Milda dusmojas uz viņu. Dana nolemj spert ļoti izšķirošu soli un tiekas ar Vadimu. Zentas un Induļa divvientulību izjauc Induļa mammas negaidītā ierašanās.

Seriāls "UgunsGrēks", Datums: 15.maijs, Sezona: 17. (2017), Sērija: 72.

Megija tiek vaļā no Vadima un steidzas glābt Evu. Gatis notic, ka Eva mēģinājusi izdarīt pašnāvību. Milda pārdzīvo, ka viņas kavalieris izrādījies rūdīts noziedznieks. Lidija pabrīdina Aivaru, ka žurnālā top raksts par pilsētas kafejnīcām. Gunārs un Luīze cenšas atšifrēt, kurš no kafejnīcas klientiem varētu būt ieradies slepenā uzdevumā. Sibilla uzrīko greizsirdības scēnu un Aivars ar viņu nopietni sastrīdas. Lidija uzzina, ka Evas dzīvība karājas mata galā un steidzas uz slimnīcu.

Seriāls "UgunsGrēks", Datums: 12.maijs, Sezona: 17. (2017), Sērija: 71.

Milda piesaka streiku, jo Gunārs kafejnīcā atļāvis uzstāties Aivara un Lidijas duetam. Indulis lielās par saviem panākumiem noziedznieku ķeršanā un iespējām iegūt informāciju. Zentai rodas ideja, kā izšķirt Mildu un Koļu. Lidija sašutusi par Evas uzstādīto ultimātu Gatim. Koļam liekas, ka Zenta spērusi pirmo soli uz izlīgšanu. Eva izdomā veidu, kā panākt, lai Gatis viņas draudus uztvertu nopietni, bet plāna realizācijā rodas sarežģījumi.

Seriāls "UgunsGrēks", Datums: 11.maijs, Sezona: 17. (2017), Sērija: 70.

Aivars cenšas salabt ar Mildu, bet tas beidzas ar vēl nopietnāku strīdu. Lidija strostē Gati par nekonsekvenci un pieprasa viņam beidzot tikt skaidrībā, ar kuru sievieti Gatis vēlas palikt kopā. Eva ierodas pie Danas un piedraud viņai, bet Helēna izsviež Evu ārā no numura. Lai glābtu svinīgu pasākumu kafejnīcā, Milda nolemj izveidot jaunu trio un iesaistīt tajā arī Koļu. Gatis mēģina pierunāt Evu šķirties ar labu, bet Evai jau ir radies jauns plāns, kā to nepieļaut.

Seriāls "UgunsGrēks", Datums: 10.maijs, Sezona: 17. (2017), Sērija: 69.

Eva piedraud novākt Dīnu, ja viņš kādam atklās, no kā viņa gaida bērnu. Mareks dusmojas uz Danu, kura atļāvusies ienākt pie viņa un tēlot līdzjūtību. Dana, uzzinājusi, ka Eva nopietni sastrīdējusies ar Gati, steidzas uz Mare SPA. Zenta sīkumu dēļ aizvainojas uz Anniju. Megija pārliecina Evu mainīt steigā pieņemto lēmumu. Zentas pārstāstītā Dīna un Annijas saruna, izraisa jaunu pārpratumu Kaspara un Annijas starpā.1 2 3 ... 43 44 »