Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)
Seriāls "NEMĪLĒTIE", Datums: 9.septembris, Sezona: 1. (2020), Sērija: 7.

Artūrs ir izbijies, jo ierodoties vietā, kur slēpjas Māris, viņu tur neatrod, bet pēc kāda laika viņam tomēr izdodas sagaidīt savu labāko draugu. Artūrs mierina Māri, saka, ka viss būs labi un ka neatstās nelaimē – palīdzēs viņam aizbēgt no Latvijas. Inga un Žora ir gatavi laisties jaunā piedzīvojumā. Izdzirdot ziņu televīzijā, ka tiek meklēts Māris Kļava, Artūrs un Zīle reaģē atšķirīgi. Artūrs, atšķirībā no Zīles ir mierīgs, jo zina, ka viss būs labi, un mierina arī Ievu. Restorānā, kurā pie viena galda sēž Raimonds un Žora, ierodas efektīga un skaista meitene. Operācija "Raimonds" sākas, klients uzķeras uz āķa!

Seriāls "NEMĪLĒTIE", Datums: 8.septembris, Sezona: 1. (2020), Sērija: 6.

Pēc visiem pārbaudījumiem Zīle beidzot atrodas labākā drauga Raimonda sabiedrībā, bet Žora Ingai uzdāvina dārgu, tomēr kaut kur jau redzētu gredzenu. Kā Inga attieksies pret šo dārgo dāvanu? Netīšām satikusi meitu, Ievas mamma Kornēlija, sakliedz un nolasa viņai briesmīgu morāli, bet, kamēr Artūra nākamā sieva skaidro savas attiecības ar māti, viņš pats satiekas ar Oskaru Zīli, kurš uzreiz saprot, kam Artūrs mēģina palīdzēt iegūt viltotu pasi. Zīle beidzot atdod mammai naudu par lombardā ielikto gredzenu, bet Sofija pat nenojauš, kādu ceļu veikusi viņas dārgā rota. Ieva Artūram izstāsta par viņas sarunu ar mammu, bet Žora jau izdomājis jaunu afēru un mēģina tajā iesaistīt Ievu.

Seriāls "NEMĪLĒTIE", Datums: 7.septembris, Sezona: 1. (2020), Sērija: 5.

Artūrs mēģina palīdzēt Mārim viltot pasi, lai viņš varētu aizbēgt no Latvijas, bet sarunas laikā starp labākajiem draugiem izceļas nopietns strīds. Žora zvana Normundam, vēloties pārbaudīt informācijas patiesumu, ko viņam izpaudis Oskars Zīle. Ko uz Žoras jautājumu atbildēs Zīles draugs? Artūrs kafejnīcā savai mīļotajai pasniedz dāvanu, bet Normundam šķiet, ka Ingai ir pilnībā sagriezusies galva. Pēc tikšanās ar Raimondu Žora brīvībā palaiž Oskaru Zīli, bet pirms viņš paspējis runāt ar Raimondu, Zīle nonāk kriminālpolicijas izmeklētāja Doļska rokās. Artūrs, nezinādams, kur pazudis Zīle, meklē palīdzību pie sava brāļa Normunda.

Seriāls "NEMĪLĒTIE", Datums: 3.septembris, Sezona: 1. (2020), Sērija: 4.

Artūrs zvana Oskaram Zīlem, gribēdams ar viņu satikties, bet Artūra brālis Normunds joprojām mēģina pierunāt tikko iepazīto svešinieci vismaz iedzert ar viņu kafiju. Notiek saspringta Artūra un Zīles saruna par to, vai Oskars piekritīs palīdzēt nelaimē nonākušajam Artūra draugam, tomēr tad negaidīti uzrodas Žora, kopā ar savu rokaspuisi Valtu. Negaidītā Ingas un Normunda tikšanās noslēdzas ar rīta kafiju, bet Oskaram rīts uzaust daudz nepatīkamāks.

Seriāls "NEMĪLĒTIE", Datums: 2.septembris, Sezona: 1. (2020), Sērija: 3.

Vai Mārim izdosies aizbēgt no policistiem, kuri viņam min uz papēžiem? Romantisko Ievas un Artūra tikšanos izjauc Māra zvans. Kā Artūrs atrisinās radušās problēmas? Ingas un Žora mājās notiek konflikts, Ingai paveicas, jo saniknoto Žoru iztraucē Raimonda Katlapa zvans. Cietušais biznesmenis grib ar Žoru satikties un parunāt. Atgriežoties no darba, Normunds pie sava auto satiek skaistu svešinieci. Ar ko beigsies šī negaidītā tikšanās? Žora, pēc tikšanās ar Raimondu steidz meklēt Oskaru Zīli, kurš pēc nopietnas sarunas ar mammu, viesnīcas numurā, piekrīt Sofijas prasībai. Ko Oskara mamma grib no viņa?

Seriāls "NEMĪLĒTIE", Datums: 1.septembris, Sezona: 1. (2020), Sērija: 2.

Pēc iepriekšējās saspringtās dienas, nākamajā rītā, viesnīcas numuriņā satiekas Ieva un Artūrs. Viņu tikšanās izvēršas romantiska un ar lieliem nākotnes plāniem, savukārt Raimonda Katlapa mājās viss nerit tik gludi – viņš ar dēlu Juri mēģina saprast, kurš varēja aplaupīt firmas seifu. Artūrs izdomā, kur droši varētu paslēpt nozagto naudu, bet Oskara apmaksātais rēķins kafejnīcā rada daudz jautājumu un aizdomu viņa pusbrālim Jurim. Raimonds mēģina pierunāt kriminālpolicijas izmeklētāju Doļski, lai tas steidzami atrod seifa aplaupītājus un šķiet, ka viņam tas izdodas.

Seriāls "NEMĪLĒTIE", Datums: 31.augusts, Sezona: 1. (2020), Sērija: 1.

Atgriežoties mājās no slimnīcas, kur no smagas slimības ārstējies Sofijas dēls Oskars, abus sagaida nepatīkams pārsteigums. Artūrs, palīdzēdams savam draugam Mārim, sper savas dzīves svarīgāko soli. Oskars Zīle tiekas ar savu mammu, lai pastāstītu, kā plāno dzīvot tālāk pēc Raimonda nodevības, bet sarunas laikā uzrodas Oskara pusbrālis Juris, kurš nevēlas, lai sarunā starp viņa tēvu Raimondu un Sofiju, piedalītos arī pats Oskars. Artūra draugs Māris izpalīdz šajā negaidītajā situācijā – viņš novērš apsargu uzmanību, bet Oskars Zīle tikmēr Raimondu noliek pie vietas. Mārim un Artūram nesanāk ilgi priecāties par veiksmi, tagad abiem seko policija. Aplaupītais Raimonds Katlaps firmas kabinetā aci pret aci satiekas ar kriminālpolicijas izmeklētāju Gvido Doļski.« 1 2 ... 5 6 7