Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)
Seriāls "NEMĪLĒTIE", Datums: 23.septembris, Sezona: 1. (2020), Sērija: 15.

Kamēr Oskars Zīle pusdieno ar mammu, viņam zvana Artūrs, lai paziņotu jaunumus, bet šo nepatīkamo ziņu izdzird arī Zīles mamma Sofija. Raimondam slimnīcā tiek paziņota diagnoze, kas skar arī Dainu, bet otrā pilsētas galā Gvido Doļskis līksmo – viņam kolēģis paziņojis, ka Interpols Londonā noķēris Māri Kļavu. Žora tiek izsaukts uz mafijas bosa Makara dārgo restorānu, un gaidot kamēr mafijas galva viņu pieņems, Žora saņem dīvainu zvanu. Notiek ļoti sirsnīga abu Katlapu dēlu saruna par Dainas likteni, un arī Makaram ir daudz jautājumu par nabaga Dainas situāciju, bet izveicīgajam bandītam uz visiem mafijas bosa jautājumiem ir atbildes un argumenti.

Seriāls "NEMĪLĒTIE", Datums: 22.septembris, Sezona: 1. (2020), Sērija: 14.

Žora saņem no uzņēmēja Katlapa jaunu netīru darbiņu, bet pilsētā gluži kā rēgs Normunda acu priekšā pēkšņi uzrodas Ievas mamma Kornēlija un nopietni satrauc parasti mierīgo un atturīgo Normundu. Žora saprot, ka nav ko gaidīt, un uzzinājis, ka Raimonda dzīvoklī Daina ir palikusi viena pati, nolemj rīkoties. Pēc nakts ballītes ar biznesa partneriem, mājās atgriežas Raimonds un Juris, un abi ierauga to, ko tiešām nekad negribētu redzēt, bet Ieva pa telefonu no Jura Katlapa izdzird tādus jaunumus, kuriem nespēj noticēt. Kas ir atgadījies Dainai?

Seriāls "NEMĪLĒTIE", Datums: 21.septembris, Sezona: 1. (2020), Sērija: 13.

Ieradies ciemos pie Zīles, Artūrs pie drauga datora izlasa zem raksta komentāru, kas viņu iepriecina – Māris veiksmīgi ticis pāri Latvijas robežai un aizceļojis, kur draugi bija plānojuši. Daina kafejnīcā tiekas ar draudzeni Ievu un atklāti izstāsta viņai par savām un Raimonda attiecībām, bet Raimonds nevar atrast svarīgus dokumentus, kurus sastādījusi Ieva, un pazudušais dokuments mistiski uzrodas uzņēmēja Katlapa žaketes kabatā. Daina brīdina Raimondu, lai uzmanās no Žoras un mēģina pārliecināt, ka viņš ir bīstams cilvēks. Pēc sarunas ar Dainu Raimonds tiekas ar Žoru. Pēc sarunas ar uzņēmēju Žora nolemj, ka pēc iespējas ātrāk jārīkojas pret pašu Dainu. Pilsētā negaidīti satiekas Žora un Inga, kas gan beidzas labi, jo blakus ir Normunds, tomēr pēc šīs tikšanās viņam rodas daudz jautājumu.

Seriāls "NEMĪLĒTIE", Datums: 17.septembris, Sezona: 1. (2020), Sērija: 12.

Valts nomaļā vietā satiekas ar dīvaina izskata un vēl dīvainākas uzvedības puišiem. Kas tie tādi ir, un, ko viņi grib no Valta? Doļska kabinetā joprojām turpinās Artūra nopratināšana, jo izmeklētajam rodas arvien jauni jautājumi. Dalīdami pirmo peļņu no netīrā biznesa, Žora Valtam iedod uzdevumu – viņam jāuzzina no kāda piegādātāja pazīstamais uzņēmējs Raimonds ņem narkotikas. Seifa aplaupīšanas izmeklētājs Gvido Doļskis ir ļoti neapmierināts ar to, kā pagājusi Artūra Vanaga nopratināšana. Žora zvana Ingai, bet viņu sarunu iztraucē Normunds, kurš negaidot atgriežas mājās; viņam rodas daudz jautājumu par dzirdēto. Kā tālāk rīkosies Normunds un, vai viņš noticēs versijai, ko izstāstīs Inga? Žoras mājās kā viesulis iebrāžas Daina, un izsaka viņam pārmetumus. Žora ar to ir neapmierināts, bet Daina pat nenojauš, kādu bīstamu spēli sākusi spēlēt.

Seriāls "NEMĪLĒTIE", Datums: 16.septembris, Sezona: 1. (2020), Sērija: 11.

Žora un Valts meklē no kafejnīcas aizbēgušo Ingu, bet izmeklētājs Doļskis "pieracies" tuvāk ne vien pie pašam Artūram Vanagam, bet arī viņa draugiem un tuvajiem. To sajutis, Artūrs ļoti pārdzīvo, bet viņu kā vienmēr nomierina līgava Ieva. Žora atrodas Raimonda dzīvoklī, viņš ieradies ar Ingas paziņojumu, ka viņai neesot nekādu pretenziju, dēļ notikušās izvarošanas, ne pret uzņēmēju, ne pašu Žoru. Kamēr viņi runājas, Raimonds Žoram piedāvā papildu peļņas iespējas. Artūrs satiekas ar Zīli. Viņš draugam lūdz padomu, kā uzvesties Doļska nopratināšanā. Ko Oskars ieteiks Artūram un, vai Zīles vārdi nomierinās Normunda brāli? Normunds tikmēr svēti apsola Ingai, ka vienmēr būs ar viņu kopā, pasargās no visām briesmām un problēmām. Kamēr Žora kopā ar draugu vakariņo Raimonda dzīvoklī, atgriežas Daina. Kamēr abi pie durvīm atvadās, Daina Raimonda jakas kabatā neatrod meklēto naudu, bet gan kādu dokumentu. Artūrs ierodas Doļska kabinetā, vai viņš izturēs aizdomu pilnā izmeklētāja nopratināšanu?

Seriāls "NEMĪLĒTIE", Datums: 15.septembris, Sezona: 1. (2020), Sērija: 10.

Zīle atrodas Normunda dzīvoklī un iepazīstas tuvāk ar drauga mīļoto. Doļskis atgriežas nomaļajā mājā, kur pavisam nesen bija saticis Artūru Vanagu, un viņš atrod jaunus pierādījumus tam, ka Artūrs viņa izmeklētajā seifa aplaupīšanas lietā nav tikai nejaušs garāmgājējs. Par ko Normunda dzīvoklī sastrīdas Inga ar Zīli, un, kā viņš mammai paskaidros to, kāpēc viņa savu dārgo gredzenu, kurš kaut kad ir atdots lombardā, tagad atrod dēla džinsu kabatā? Artūrs sagaida policijas izmeklētāja Doļska zvanu – viņš tiek izsaukts uz nopratināšanu. Inga un Žora tiekas kafejnīcā, lai sadalītu naudu, ko ieguvuši apzogot Raimondu, tomēr notikumi pavēršas Žoram negaidītā virzienā.

Seriāls "NEMĪLĒTIE", Datums: 14.septembris, Sezona: 1. (2020), Sērija: 9.

Kriminālpolicijas izmeklētājs Gvido Doļskis Artūram un Mārim min uz papēžiem, bet Normunds ir jau pilnībā iemīlējis Ingu un grib visu laiku būt viņas tuvumā, tomēr Ingai par to ir savs viedoklis. Kādas attiecības vieno kafejnīcā satikušos un jautri pļāpājošos Oskaru Zīli un vieglas uzvedības meiteni Sandru? Beidzot aci pret aci satiekas vētrainās un intīmās ballītes dalībnieki Inga, Raimonds un Žora. Kādas būs cietušās Ingas prasības abiem vīriešiem, kuri viņu it kā aizskāruši? Pēc šīs tikšanās Inga viesojas Normunda mājās; kamēr viņi runājas, Normunds saprot, ka viņa jaunajai simpātijai ļoti nepatīk viņa draugs Oskars. Doļskis joprojām izmeklē aplaupītā seifa lietu, un ir pārliecināts, ka ir jau pavisam tuvu noziedznieka atklāšanai.

Seriāls "NEMĪLĒTIE", Datums: 10.septembris, Sezona: 1. (2020), Sērija: 8.

Raimonds mēģina nolīdzināt situāciju pie kuras vainīgs ir Žora, bet Žora ir mierīgs – viņa izdomātais plāns strādā! Ieva satraucas par to, ka Artūrs ir izstāstījis par zādzību Zīlem, bet Artūrs mierina savu mīļoto, ka par viņu ir mierīgs un pārliecināts, ka Oskars viņu nevienam nenodos. Normunds priecājas atkal uz savas mājas sliekšņa ieraugot Ingu, bet Oskars Zīle beidzot iegūst Mārim paredzēto pasi, ar citu vārdu un uzvārdu. Romantisko Raimonda un Dainas vakaru sabojā nelūgts viesis, kas iebrūk viņu mājās. Tas izrādās Žora, kuram ir sliktas ziņas Raimondam. Zīle Artūram atdod atslēgas uz brīvību - viltoto pasi, kura domāta policijas meklētajam Mārim. Artūrs tagad ir mierīgs, jo labākais draugs var brīvi nozust no valsts, bet viņš nenojauš, ka Māris tiek novērots, un Doļskis apmēram zina, kur uzturas Artūra draugs un sāk risināt vēl vienu, jaunu Raimonda problēmu.« 1 2 ... 4 5 6 7 »