Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)
Seriāls "NEMĪLĒTIE", Datums: 4.novembris, Sezona: 1. (2020), Sērija: 39.

Lorenss neko negaida un ķeras klāt Valta rīkojumiem, norādītajā vietā viņš atrod ne vien mašīnu un avansu par paredzētā darba izpildīšanu, bet arī vīrieša fotogrāfiju, no kura viņam ir jāatbrīvojas. Viņš vien sev zināmā vietā atrod paslēptu pistoli un dodas izpildīt Valta uzdevumu. Kas sagaidīs Lorensu, kad viņš atbrauks apciemot zonas drauga Mārtiņa Zīles dēlu Oskaru un klauvēs pie viņa durvīm? Artūrs nonāk viņam pilnīgi svešā vidē, tādā vietā, kur viņš dzīvē nekad vēl nav bijis. Kā viņš to uztvers, un kā Artūram veiksies komunikācijā ar tāda kontingenta cilvēkiem, ar kuriem brīvībā viņam nebūtu nekā kopīga?

Seriāls "NEMĪLĒTIE", Datums: 3.novembris, Sezona: 1. (2020), Sērija: 38.

Vecākais Zīle – Mārtiņš no zonas brīvībā pavada vienu no saviem labākajiem un uzticamākajiem cietuma draugiem – Lorensu. Viņam tiek dots uzdevums brīvībā pieskatīt un nepieciešamības gadījumā arī palīdzēt Mārtiņa dēlam Oskaram, kurš brīvībā esot nepakļaujas nevienai autoritātei. Pirmais, kurš satiek tikko pa zonas vārtiem izgājušo Lorensu, ir Valts, bet Normunds un Doļska kolēģis satiekas citā, daudz nomaļākā vietā, lai pārrunātu svarīgās brāļa lietas. Lorenss vēl pa īstam nav paspējis iziet brīvībā, kad Valts jau piedāvā netīru darbiņu, tomēr, vai bijušais cietumnieks piekritīs šim Valta piedāvājumam, pat nezinādams, ko īsti viņam bijušais līdzdalībnieks piedāvās? Ieva caur Normundu beidzot saņem pirmo Artūra vēstuli pēc vīra apcietināšanas, bet Doļskis beidzot sagaida palielu prēmiju no Raimonda Katlapa par darbu, kuru viņš veicis.

Seriāls "NEMĪLĒTIE", Datums: 2.novembris, Sezona: 1. (2020), Sērija: 37.

Negaidīta tikšanās pilsētā. Normunds nejauši satiek Ievu, mēģina pierunāt, lai viņa nekādā gadījumā neietu uz policiju ar atzīšanos, bet viņu sarunu iztraucē uz to pašu policijas iecirkni atbraukušais Raimonds Katlaps, kurš ir cietis. Kamēr Normunds risina savas problēmas, bet Juris Katlaps runājas ar Oskaru Zīli, Ieva nevienam nemanot izsprūk no Zīles mašīnas. Viņa ir pilnīgā izmisumā par vīra arestu, bet viņu nejauši pilsētā sēžam uz soliņa pamana Juris Katlaps un pat piedāvā sērojošo meiteni aizvest līdz savām mājām. Viņš sola ne vien aizvest, bet arī pierunāt tēvu, lai viņš neiesēdina Ievas vīru cietumā par seifa aplaupīšanu, tomēr Oskaram, kurš iejaucas viņu sarunā, ir savs viedoklis par šo jautājumu. Juri nesatrauc Artūra liktenis, Juri interesē tikai pati Ieva. Beidzot Gvido Doļskim izdodas sasniegt savu!!! Artūrs Vanags sāk runāt par seifa apzagšanu. Ieva savai mammai paziņo, ka tikai viņa ir vainīga – dēļ tā kā ir nolādēta, viņa savai ģimenei piesaista nelaimes. Meita arī paziņo to, ka nekad vairs negrib redzēt savu māti, bet Normunds joprojām domā, kā no sarežģītās situācijas varētu izvilkt savu brāli un Ievas vīru. Tāpēc, lai noskaidrotu kaut ko vairāk, viņš dodas pie Ievas uz mājām.

Seriāls "NEMĪLĒTIE", Datums: 29.oktobris, Sezona: 1. (2020), Sērija: 36.

Raimonds Katlaps savā dzīvoklī sagaida negaidītu viesi – Makaru. Ar kādu mērķi mafijas boss ir ieradies bez uzaicinājuma un ko uzņēmējam viņš piedāvās šoreiz? Zīles un Normunda mašīnā, ar pistoli pie deniņiem, uz mežu tiek vests Māris. Mārim, kurš pašam nezinot ir nodevis savu brāli un draugu, tas var būt pēdējais ceļojums uz mežu, jo abi draugi ir ne pa jokam saniknoti. Pēc ilga laika, Ievas mamma Kornēlija beidzot apciemo savu meitu. Varbūt pēc tam, kad Ieva viņai ir dzemdējusi mazmeitiņu Mildiņu, attiecības starp māti un meitu beidzot normalizēsies? Gvido Doļskis joprojām mēģina izsist no Artūra atzīšanos, ka viņš ir tas, kurš aplaupīja Raimonda Katlapa seifu, bet Zanes tante Kornēlija mēģina Ievas pusmāsu Zani pierunāt, lai viņa parunātu ar Ievu, lai tā pēc iespējas ātrāk šķirtos no Artūra, kurš ir iekritis policijas rokās.

Seriāls "NEMĪLĒTIE", Datums: 28.oktobris, Sezona: 1. (2020), Sērija: 35.

Ieva slimnīcas palātā savam Artūram izstāsta labus jaunumus – viņas mamma vairs nedusmojas un viņai liekas, ka ir draudzīga, tomēr uz šiem Ievas vārdiem ļoti dīvaini reaģē Ievas pusmāsa Zane. Doļskis, tā arī nepiespiedis Māri runāt, izlaiž viņu no policijas komisariāta, bet viņš pat nenojauš kādus slazdus viņam ir izlicis viltīgais izmeklētājs. Normunds, kurš pa ceļam uz dzemdību namu iegriezies paņemt brāli, no Artūra kaimiņa uzzina, ka viņu ir apcietinājuši policisti, bet pats Artūrs Doļska kabinetā pakļūst zem ierastās izmeklētāja nopratināšanas preses. Ieva ar savu meitu Mildu atgriežas no dzemdību nama dzīvoklī un tikai tad uzzina, ka viņas vīrs ir saņemts ciet un atrodas policijā. Vai Artūrs Vanags atzīsies brīdī, kad Doļskis viņam noliks priekšā neapgāžamus pierādījumus par to, ka viņš ir aplaupījis Katlapa firmas seifu? Savukārt, Māris, kārtējo reizi izsaukts uz policiju saprot, ka pats to negribēdams, ir atdevis savu labāko draugu policistu rokās. Artūra brālis ir velnišķīgi saniknots – viņš pārmet Zīlem, ka viņš visu ir zinājis par brāļa darbiem, tomēr neko nav teicis.

Seriāls "NEMĪLĒTIE", Datums: 27.oktobris, Sezona: 1. (2020), Sērija: 34.

Ieva un Artūrs ir izlēmuši, ka viņi savai tikko dzimušajai meitai dos skaistu vārdu – Milda. Sofija savam dēlam izstāsta to, ka Raimonds Katlaps viņai ir piedāvājis oficiāli kļūt par viņa sievu, bet kā uz šo jaunumu reaģēs Oskars, kuram Raimonds nepatīk īpaši? Zane atsteigusies pie Kornēlijas tantes ar priecīgu vēsti – viņas meita Ieva ir dzemdējusi meitenīti – , tomēr Kornēlija ne vien nevēlas neko dzirdēt par mazmeitu, viņa Kornēlijai arī pasaka, ka Ieva nav viņas meita. Pēc saspringtā stāsta par granātu, pirmo reizi aci pret aci satiekas Makars ar Zīli jaunāko, mafijas boss vēlas vienoties un aprunāties ar jaunekli, kurš viņu neklausa, bet Gvido Doļskis ar sev raksturīgajām metodēm pratina viņa rokās nokļuvušo Māri. Raimonds Katlaps ir ļoti neapmierināts ar Doļska darbu, bet noziedzīgais policijas darbinieks uzņēmēju nomierina, ka agrāk vai vēlāk viņš izsitīs no Māra atzīšanos par to, kurš patiesībā apzaga seifu, jo nopratinātais pat nezinot, kā to var izdarīt. Makara sieva Valērija zina un iesaka savam vīram, ko darīt ar jaunekli, kurš neklausa Zīlem.

Seriāls "NEMĪLĒTIE", Datums: 26.oktobris, Sezona: 1. (2020), Sērija: 33.

Makars ar sievu apspriež jauno Zīles izlēcienu un draudus mafijas autoritātei, Valērija iesaka visu šo tēmu labāk pārspriest ne ar jauno, bet ar vecāko Zīli – Mārtiņu. Artūrs zvana Normundam, viņam ir priecīga ziņa, jo viņa sieva dzemdē, bet Raimonds Katlaps Sofijai sola beidzot oficiāli noformēt viņu attiecības kā vīram un sievai – ne vien dzīvē, bet arī dokumentos. Ko par šādu Raimonda piedāvājumu teiks Sofija? Artūrs dzemdību namā sagaida apsveikumu, bet priecīgais noskaņojums draud izgaist – viņš pat nebija nojautis, ka viņa labākais draugs un seifa zādzības līdzdalībnieks Māris ir deportēts uz Latviju un personiski nokļuvis Doļska rokās. Artūrs, negribēdams uztraukt savu sievu Ievu, kura atgūstas pēc dzemdībām, vēršas pēc palīdzības pie Oskara Zīles. Doļskis izmanto necilvēcīgas un prettiesiskas nopratināšanas metodes, vai Māris to varēs izturēt? Lai nosvinētu mammas dzimšanas dienu, Oskars viņu aizved uz dārgu restorānu, tomēr šajā skaistajā dienā dēlam savai mātei jāuzdod neērtus jautājumus. Ko Sofija izstāstīs Oskaram par dārgo gredzenu un par to, kas ar to saistīts?

Seriāls "NEMĪLĒTIE", Datums: 22.oktobris, Sezona: 1. (2020), Sērija: 32.

Raimonds Katlaps Makara restorānā satiek Valtu un pasaka, ka bez Žoras viņš nav interesants, un, kamēr Žoras nebūs, nedos viņam nekādus papildu darbus, kā arī neizmaksās algu. Valts nopietni sadusmojas, bet Makars, kurš iejaucas sarunā, visu saliek pa vietām. Kad Raimonds un Makars palikuši vieni, abi mēģina vienoties par kopējo biznesu, bet vīri pat nenojauš, ka kaut kur netālu no viņu tikšanās vietas, Makara restorāna teritoriju sasprindzis novēro Oskars Zīle. Zīle ir ļoti dusmīgs par to, ka Makara rīkojumu zonā ticis sakauts viņa tēvs, bet vai Zīle jaunākais spēs pretoties tik nozīmīgai noziedzīgās pasaules autoritātei? Sofijai priecīgi svētki – viņas dzimšanas diena, bet mātes sirds raud, jo dzimšanas dienas ballē nevar piedalīties viņas dēls Oskars. Pa to laiku Raimonds Katlaps savam dēlam izstāsta par Makara piedāvājumu kopīgam biznesam, Raimondam pret to ir citādāka attieksme, nekā viņa dēlam Jurim, kurš ir skeptisks. Raimonds no Makara ir gatavs piesargāties citādāk.« 1 2 3 4 5 6 7 »