Pašmāju seriālu anotācijas

"N E M Ī L Ē T I E"

N E M Ī L Ē T I E

Ceturtdiena 30.09.2021

3.sezonas 4.sērija

Normunda un Zīles attiecības pasliktinās, sarunas ir dusmīgas un naidīgas, kas varēja radīt šādas nesaskaņas un kāds ir strīdu iemesls? Brigitas dēlam Tomasam zvana nepazīstam numurs, kā izrādās šis numurs pieder viņa tēvam, kurš beidzot ir atgriezies Latvijā un grib satikt savu dēlu. Tikai pēkšņā Rūdolfa parādīšanās nepatīk Tomasa mammai Brigitai. Zane kārtējo reizi pārmet Normundam, jo nespēj sagaidīt, kad tiks izšķirta viņa laulība ar Ingu. Pati Inga ciemos sagaida senu un labu draudzeni – Ievu. Par ko šoreiz runās sen neredzējušās draudzenes?

N E M Ī L Ē T I E

Trešdiena 29.09.2021

3.sezonas 3.sērija

Ieva vairs nezina kā atgūt savu meitu Mildu, tāpēc viņa lūdz drauga Arņa palīdzību – Artūram ir jāpazūd, bet kā uz tādu lūgumu reaģēs pats Arnis? Kamēr Zīle un Lūgers gūstā tur Rūdolfu Šulcu, pie durvīm klauvē kriminālists Gvido Doļskis. Visi ir pārsteigti par to kā Gvido zina, ka pie Zīles „ciemojas“ Silvera cilvēks? Kafejnīcā satikušies Artūrs, Māris un Normunds runā par Māra vēlmi pamest Zīles bandu un visus netīros kontrabandas darbus. Normunds viņiem apsola parunāt ar Zīli un palīdzēt Mārim atgriezties normālā dzīvē. Savukārt Rūdolfs Šulcs ne tikai ir ieradies, lai atrisinātu Silvera problēmas, bet arī lai uzmeklētu pirms daudziem gadiem Rīgā pamesto ģimeni.

N E M Ī L Ē T I E

Otrdiena 28.09.2021

3.sezonas 2.sērija

Artūram ir ļoti nepatīkama tikšanās ar bijušo sievu Ievu - viņa jau no paša rīta ir dzērusi un negatīvu emociju pilna. Māris, kaut arī ļoti negribīgi, palīdz Lorensam ar slepeno un tikai viņam vienīgajam zināmo atriebības plānu pret Lūgeru. Taču pašam Lūgeram rodas aizdomas, ka pie slepkavas-motociklista nogalinātajiem upuriem savu roku ir pielicis Māris. Armands viņu izsauc uz Oskara mājām, taču Lūgera plāns mainās, kad pie Zīles durvīm klauvē Rūdolfs Šulcs. Ciemojoties sava labākā drauga Artūra mājās, Māris lūdz palīdzību – viņš vairs negrib dzīvot bīstamo noziedznieku dzīvi, viņš vēlas mācīties un mierīgi dzīvot. Māris grib, lai Artūrs parunā ar savu brāli Normundu un Zīli, lai viņi „atbrīvotu“ Māri no noziedzības pilnās pasaules un ļautu dzīvot normālu dzīvi.

N E M Ī L Ē T I E

Pirmdiena 27.09.2021

3.sezonas 1.sērija

Oskars Zīle Lūgera pavadībā beidzot cilvēcīgi un mierīgi apmeklē nogalinātā tēva kapa vietu, taču pēkšņi kapsētas mieru un klusumu pārtrauc slepkavas-motociklista šāvieni! Pēc daudz gadu slēpšanās no policijas, Latvijā atgriežas noziedzīgās pasaules autoritātes Silvera labā roka un finansists Rūdolfs Šulcs. Tikko ieradies Rīgā, viņš ātri vien sāk kārtot problēmas, kas saistītas ar Zīli un Makaru. Ieva, zaudējusi savas meitas aprūpes tiesības, tagad dzīvo kopā ar Arni. Viņa ir ieslīgusi alkohola atkarībā, un šī Ievas problēma Arni uztrauc. Lorensam ir sava versija par slepkavu, viņš pastāsta Mārim, ka motociklists-slepkava ir Lūgera cilvēks, un ka viņam ir plāns kā visu ātri atrisināt, kamēr šis slepkava viņus visus nav nogalinājis. Ko Lorenss ir izdomājis?

N E M Ī L Ē T I E

3.jūnijs

2.sezonas 57.sērija

Zīle slimnīcā apciemo gandrīz mirušo Valēriju un uzzina visu patiesību par Makara tumšajiem darbiem, kā arī to, kurš patiesībā nogalināja viņa tēvu Mārtiņu. Tagad Oskaram ir jāpieņem izšķirošs lēmums un jāizdomā, kā atriebties tēva slepkavam. Kādu atriebības plānu Zīle izdomās? Lai varētu noskaidrot savas attiecības, Artūrs negaidīti satiekas ar Arni, bet Valēriju slimnīcā apciemo viņas vīrs Makars. Valērija paziņo, ka vīra nodevības dēļ vēlas šķirties, turklāt apsola, ka mafijas bosu par viņa netīrajiem darbiem iesēdinās cietumā. Ieva atkal smagi iegrimst alkohola purvā, bet Māris negaidīti uzzina, ka Lorenss no Maskavas ir atgriezies Rīgā. Gudri izdomātais Zīles plāns nostrādā – Makars nonāk viņa rokās... un beidzot Oskars uzzina tik ilgi gaidīto patiesību – kurš patiesībā nogalināja viņa tēvu Mārtiņu un kur aprakts viņa līķis. Izskatās, ka ilgais karš starp viņu un Makaru ir beidzies...

N E M Ī L Ē T I E

2.jūnijs

2.sezonas 56.sērija

Ievu atkal pārņem greizsirdības lēkme, viņa metas virsū Artūram un paziņo, ka viņš var palikt kopā ar Leldi, tikai tādā gadījumā nekad vairs neredzēs savu meitu Mildu. Arnis kārto svarīgo, bet riskanto uzdevumu, ko viņam uzticējis boss. Vai Makars būs apmierināts ar sava darbinieka paveikto? Lūgers izstāsta Zīlem par visu, ko redzējis Oskara saderinātās Renātes mājās, bet Oskars vēlas visu pats izdzirdēt no mīļotās lūpām. Bet Valērija, kura ir smagi ievainota un guļ slimnīcā, meklē iespēju, kā satikt un parunāties ar Oskaru Zīli.

N E M Ī L Ē T I E

1.jūnijs

2.sezonas 55.sērija

Valērija atgūst nozagto somiņu un nespēj tam noticēt – tajā viņa atrod gredzenu, no kura nepaguva atbrīvoties un kas ir viņas vīra Makara nozieguma pierādījums. Lorenss no Zīles uzzina, ka pēc viņa un Makara vienošanās, Lorensam vismaz uz gadu ir jāpamet Latvija, citādi viņam draud nokļūšana cietumā, bet Lūgers nejauši ierauga Makaru, sāk viņu izsekot, un... bingo! Makars dodas uz prokurores Renātes mājām! Kā Armands, uzzinājis, ka Makars un Renāte ir mīļākie, rīkosies tālāk,? Vai viņš atklās patiesību Oskaram, kurš gatavojas precēt skaisto prokurori? Draugi pavada Lorensu, kurš uz ilgu laiku dodas uz Maskavu, bet Valērija saņem zvanu, kas skar viņas vīru Sigurdu. Par kādu šausmīga notikuma aculiecinieci taps Valērija un kādu svarīgu uzdevumu no sava bosa saņems apsargs Arnis?

N E M Ī L Ē T I E

31.maijs

2.sezonas 54.sērija

Pēc ilgā nesaprašanās posma, Leldes un Artūra attiecībās beidzot iestājas mīlestība, abpusēja cieņa un miers. Inga savās mājās sagaida Normundu, kurš negaidīti atgriežas no slimnīcas. Viņa atrodas neapskaužamā stāvoklī, jo Ingas gultā atrodas Lūgers. Zīle prokurorei Renātei izstāsta par ko runājis ar mātes vīru Raimondu. Tagad viņš ir pilnībā pārliecināts, ka Katlaps, kuru prokurore vaino Mārtiņa Zīles pazušanā, ir pilnībā nevainīgs, tikai kāpēc, pēc šī stāsta un faktu konstatācijas, prokurores seja tā izmainās? Zīle, kurš savu mammu un patēvu apciemo kāzu jubilejā, ne vien apsveic viņus ar skaistajiem svētkiem, bet arī iepazīstina ar savu līgavu – Renāti. Valērija saņem zvanu – ir atradusies viņas rokassomiņa, kura sen tika nozagta uz ielas. Vai tajā būs visiem tik svarīgais un zīmīgais, nelaimes nesošais Zīles tēva gredzens? Bet Oskars par Lorensa atbrīvošanu Makaram beidzot atdod atlikušo summu... un tikko brīvību atguvušais Zīles draugs apciemo nogalinātās sievas kapu, pie kura dod zvērestu – atriebties slepkavām.


« 1 2 3 4 5 ... 19 20 »