Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)
Seriāls "NEMĪLĒTIE", Datums: 24.marts, Sezona: 2. SVEŠIE (2021), Sērija: 18.

Attiecību noskaidrošana starp Ievu un Artūru atkal ir emocijām un dusmīgiem pārmetumiem pilna. Ieva par visām varītēm mēģina „salīmēt“ bijušās attiecības. Vai Artūrs gribētu atgriezties pagātnē, kura bija mīlestības pilna – bez nodevības, neuzticības un Ievas meliem? Zīlem šķiet, ka viņam izdodas prokurori Renāti pārliecināt par to, lai viņa palīdz atmudžināt tēva pazušanas lietu. Tikko Oskars ir atvadījies no prokurores, viņš satiekas ar izmeklētāju Doļski no kura dabū pārskatu par visām Makara telefona sarunām. Tomēr, kas šoreiz ir citādāk? Ko zina Doļskis un par ko pat nenojauš Oskars Zīle? Bet Makars savam miesassargam Arnim dod uzdevumu – izdarīt spiedienu uz vienu uzņēmēju, kurš viņam ir parādā un kuram pieder liels un jauns Latvijas parfimērijas uzņēmums. Arnis, neko negaida un kopā ar Malicki dodas uzdevumu izpildīt.

Seriāls "NEMĪLĒTIE", Datums: 23.marts, Sezona: 2. SVEŠIE (2021), Sērija: 17.

Ieva no firmas īpašnieka izdzird piedāvājumu. Viņš vēlas ne vien ar viņu pēc darba iedzert šampanieti, bet arī kopā pavadīt nedēļas nogali Palangā. Mājās, Raimonds savai sievai pasaka, ka nevarēs viņu ņemt līdzi komandējumā uz Palangu, jo tur būs intensīvi jāstrādā. Sofija Raimondam beidzot atklāj, ka ir atradusi jaunu, labu darbu. Kāpēc, izdzirdot šo sievas ziņu, Katlaps ir tik neapmierināts? Zīle izpēta no Doļska dabūtos pazudušos tēva telefona zvanu ierakstus, bet Mildiņas aukle Ievai pasaka, ka teātra režisore labprāt ieraudzītu viņas meitu bērnu izrādē. Vai Ievai patiks šis teātra režisores piedāvājums? Oskars, mēģinot noskaidrot tēva pazušanas apstākļus, piezvana nepazīstamai prokurorei, kura izmeklē Mārtiņa Zīles lietu, un norunā ar viņu satikties. Varbūt prokurore Zīlem palīdzēs atrast kādu pavedienu, kas saistīts ar tēva pazušanu? Diemžēl, izskatās, ka Oskara un prokurores tikšanās beigsies, tā arī vēl nemaz neiesākusies. Kāpēc viņa, izdzirdot Zīles lūgumu, pieceļas un atstāj kafejnīcu?

Seriāls "NEMĪLĒTIE", Datums: 22.marts, Sezona: 2. SVEŠIE (2021), Sērija: 16.

Ievas dzīvoklī atkal notiek dedzīga, atklāta un nepatīkama attiecību skaidrošana – kārtējo reizi tiek cilāti visi pagātnes aizvainojumi. Zīle un Gvido Doļskis satiekas pilsētas picērijā. Par ko šoreiz abi vīrieši runās, kādus dokumentus Doļskis nodos Oskaram un kādus jautājumus un lūgumus policijas izmeklētājam izteiks Oskars? Aukle mazo Mildiņu aizved pie savas draudzenes uz bērnu teātra mēģinājumu, un drosmīgā Milda no skatuves pat nodeklamē dzejoli, bet, pēc tikšanās ar Zīli, Doļskis steidzas pie mafijas bosa, lai izstāstītu, kādu pakalpojumu no viņa sagaida Makara lielākā ienaidnieka Mārtiņa dēls. Ieva arvien labāk jūtas savā jaunajā darbā, turklāt viņa saņem arī pastiprinātu uzmanību no firmas īpašnieka Katlapa.

Seriāls "NEMĪLĒTIE", Datums: 18.marts, Sezona: 2. SVEŠIE (2021), Sērija: 15.

Oskars Zīle ierodas pie Zanes ar milzīgu rožu pušķi. Vai tā ir tikai pateicība par to, ka viņa izglāba Zīlem dzīvību, vai tas ir tikai tāpēc, ka viņi sen nav tikušies? Kāpēc Oskars ir atnācis pie sava labākā drauga mīļotās sievietes? Inga kārtējo reizi ieradusies Makara restorānā. Ko viņa teiks šoreiz un kādu pakalpojumu lūgs mafijas bosam? Pēc kaislīga vakara klubā, Artūrs savā dzīvoklī pamostas blakus jaunai un skaistai meitenei, bet viņa brālis Normunds turpina sarunu ar Ingu par abu šķiršanos. Kas pēkšņi ir izmainījis Normunda viedokli par šķiršanos, kāds iemesls ir tam, ka visi viņa plāni un vēlmes ir izmainījušās? Normunds savās pārdomās dalās ar Zīli, kurš ir ļoti neapmierināts ar sava drauga jaunajiem lēmumiem. Bet Artūrs, brīdī, kad pavada prom no savas mājas klubā iepazīto meiteni, iekļūst ļoti nepatīkamā un neērtā situācijā.

Seriāls "NEMĪLĒTIE", Datums: 17.marts, Sezona: 2. SVEŠIE (2021), Sērija: 14.

Artūrs ir sadusmots par to, ka Ieva māca Mildu, kā ar viņu runāt. Ieva mēģina savam vīram ieskaidrot, ka tie ir tikai sirsnīgi bērna vārdi un ka Mildai ir nepieciešams tēvs, bet Ievai vīrs. Vai Artūrs savas bijušās sievas vārdos saklausīs atklātību un patiesību? Valērija nespēj pieņemt to, ka vīrs ir atdevis tik milzīgu skaidras naudas summu Zīlem, bet Makars sievai skaidro, ka viņam nebija citas iespējas. Abi tagad mēģina izlemt to, kā rīkoties tālāk, lai nevajadzētu turpināt spēlēt pēc Oskara uzspiestajiem spēles noteikumiem. Lūgers un Zīle ierodas pie Normunda un mēģina saprast, kā likt lietā no Makara iegūto naudu, tomēr Lūgeram vairāk interesē mājas saimniece Inga, ne sarunas par naudu. Izskatās, ka starp abiem uzvirmo slepens un bīstams flirts. Brīdī, kad abi draugi devušies prom, Normunds sava labākā drauga Oskara iedrošināts, nolemj atklāti izrunāties ar Ingu un kategoriski paziņo, ka grib šķirties! Kā uz šo Normunda vēlmi reaģēs Inga?

Seriāls "NEMĪLĒTIE", Datums: 15.marts, Sezona: 2. SVEŠIE (2021), Sērija: 13.

Makars iekrīt paša slazdos, ko izlicis Oskaram Zīlem. Zīles un viņa komandas atjautīgais plāns nostrādā ideāli! Makaram, kurš ir palicis viens pats, bez apsardzes, neatliek nekas cits kā samierināties ar Oskara Zīles noteikumiem un pakļauties viņa prasībām. Ieva joprojām apmāca meitu, kā sveicināties un ko teikt, kad nākamreiz pie viņām ciemos ieradīsies Mildiņas tētis, bet Zīle, atguvis no Makara prāvu naudas summu, sadala to ar Lorensu un Lūgeru. Tikai kāpēc naudas dalīšanas laikā izceļas konflikts starp Lorensu un Lūgeru, kuri nevar viens otru ciest?

Seriāls "NEMĪLĒTIE", Datums: 11.marts, Sezona: 2. SVEŠIE (2021), Sērija: 12.

Pēc jaukā vakara kopā ar meitu, Ieva lūdz Artūru palikt viņu mājās, tomēr Artūrs ir kategorisks –Ieva viņam neko nenozīmē, svarīga ir tikai meita Milda. Zīle sasauc savu komandu un tuvākos draugus, lai apspriestu cīņas plānu pret Makaru. Zīle netaisās ar savu lielāko pretinieku runāt caur advokātiem – ja Makars vēlas vienoties – lai pats tad arī brauc pie viņa. Pēc tikšanās ar Makaru, Oskara dzīvoklī ierodas Māris un visai kompānijai paziņo, ko mafijas autoritāte ir viņam licis izdarīt – viņš Mārim pavēlējis Zīles dzīvoklī, nevienam neredzot, ievietot noklausīšanās ierīci. Zane, būdama jauka, mēģina pārliecināt Artūru, lai viņš Ievai piedod un vēlreiz mēģina atdzīvināt apdzisušo mīlestību un atjaunot attiecības – lai pacenšas vismaz meitas dēļ. Tomēr pret šādām Zanes runām protestē ne vien Artūrs, bet arī viņa brālis Normunds. Zīle pa telefonu piedāvā Makaram tikties ne viņa restorānā, bet dzīvoklī pie Oskara. Abi vienojas, ka tiksies divatā, tomēr Makars, dodoties pie Zīles, līdzi paņem savus uzticamos miesassargus – Arni un Malicki. Kāpēc mafijas boss ir pieņēmis šādu lēmumu, varbūt, ka tiek gatavots slazds Zīlem?

Seriāls "NEMĪLĒTIE", Datums: 10.marts, Sezona: 2. SVEŠIE (2021), Sērija: 11.

Artūrs dodas uz Ievas dzīvokli apraudzīt meitu, bet viņu tur neatrod. Dzīvoklī ir tikai Ieva, kura ir saposusies un ļoti noilgojusies pēc sava bijušā vīra. Artūrs tomēr nespēj viņai piedot nodevību un negrib ar Ievu pat runāt. Zīle, dabūjis no Doļska svarīgos dokumentus, sāk rīkoties pret Makaru – tiesu izpildītāji nobloķē ne vien visus Makara, bet arī viņa sievas Valērijas un firmas kontus, bet Artūrs beidzot sagaida savu meitu, kura kopā ar aukli atgriežas no bērnu izrādes. Makars ir neizsakāmi dusmīgs par to, ko Zīle ar tiesu izpildītāju palīdzību ir izdarījis ar viņa kontiem. Viņš, gribēdams steidzami satikties ar Māri, raksta viņam ziņu, bet Māris, kurš tajā laikā atrodas Zīles dzīvoklī, jautā draugam, kā rīkoties. Zīle lūdz laiku apdomāties un pārdomāt visu plānu pret Makaru, un mudina Māri nesteigties tikties ar mafijas bosu, bet Makars ir ietiepīgs – viņš tūlīt pat vēlas Māri redzēt savās mājās!« 1 2 3 4 5 ... 14 15 »