Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)
Seriāls "NEMĪLĒTIE", Datums: 19.novembris, Sezona: 1. (2020), Sērija: 47.

Juris ir izbrīnīts par cilvēku, ko Makars atsūtījis uz viņa garāžu – viņš ne vien paņem narkotiku kravu, kura pieder Katlapam jaunākajam kopā ar Makaru, bet arī uzstāda Jurim savus noteikumus un prasības. Bet Raimonds Katlaps, nezinot par sava dēla slepenajiem darbiem, zvana mafijas autoritātei Makaram, piedāvā tikties un visu pārrunāt, tomēr tagad Makaru Raimonda piedāvājums vairs neinteresē. Ieva, izpildot Normunda norādījumus, runā ar savu pusmāsu Zani, bet Doļska kabinetā, nopratināšanas laikā, Artūrs negaidot maina savu liecību, viņš uzstāj uz to, ka ir nozadzis krietni mazāku summu, nekā to, kura viņam tiek uzrādīta. Doļskis ne pa jokam sadusmojas, draud Vanagam, ka kā nozieguma līdzdalībnieks tiks iesaistīts ne vien viņa draugs Māris, bet arī viņa sieva Ieva, un tas nozīmē ilgākus gadus cietumā. Pēc šādiem izteikumiem Artūrs paziņo, ka atzīsies un parakstīs visu, ko Doļskis vēlas, vienīgi ar noteikumu, ka viņš nekavējoties drīkst satikt savu sievu Ievu. Vai Doļskis izpildīs šo Artūra prasību? Makars zvana Oskaram Zīlem un piedāvā satikties, un visu pārrunāt.

Seriāls "NEMĪLĒTIE", Datums: 17.novembris, Sezona: 1. (2020), Sērija: 46.

Raimonds ir ļoti priecīgs, kad uzzina, ka Sofija satikusies ar Makara Valēriju, un abu attiecības ir draudzīgas. Raimondam tas ir svarīgi, jo pašam draudzība ar mafijas autoritāti Makaru ir izdevīga. Pēc sarunas ar Sofiju, Raimonds savam dēlam Jurim paskaidro, ka ir pārdomājis un tagad vēlas komunicēt ar Makaru, tomēr tagad Katlaps jaunākais ir neapmierināts un pretojas tēva vēlmei un šādam plānam. Juris pierunā Sofiju, lai viņa parunā ar tēvu, bet Raimonds viņā pat neklausās, viņam ļoti ir nepieciešama nauda, un viņš saskata perspektīvu kopīgā biznesa veidošanā ar Makaru. Māris tiek izsaukts uz Zīles dzīvokli, kurā bez Oskara atrodas arī Normunds ar Lorensu, bet tālāk no ziņkārīgiem acu skatieniem, slepenā vietā tiekas Makars un Juris Katlaps, un izskatās, ka Jura tēvs pat nenojauš par šo dēla tikšanos. Pēc tikšanās ar mafijas bosu, Juris savā slepenajā garāžā, kuras atrašanās vietu neviens nezina, sagaida negaidītu viesi. Kas viņš ir un kurš viņu ir atsūtījis uz Katlapa jaunākā slēpni?

Seriāls "NEMĪLĒTIE", Datums: 16.novembris, Sezona: 1. (2020), Sērija: 45.

Satiekoties ar Makaru Valts uzzina, ka viņam vairs nav jākārto Oskara Zīles lietas, tagad par tām parūpēsies citi, bet modīgajā apģērbu veikalā Valērija satiek Sofiju un pieklājīgi atvainojas par savu iepriekšējo izturēšanos un pretenzijām pret Oskara Zīles mammu. Vai Sofija pieņems Valērijas atvainošanos? Normunds vienojas ar Raimondu Katlapu un apsola viņam kompensēt visus izdevumus, kurus uzņēmējam radījis viņa brālis Artūrs, bet Katlaps pieprasa krietni lielāku summu, ne tik, cik Normunda brālis patiesībā nozadzis no biznesmeņa seifa. Valērija un Sofija lēnām sadraudzējas, bet Normunds izstāsta Zanei par neveiksmīgo vienošanos, kuru viņš, gribēdams palīdzēt Artūram, slēdzis ar Katlapu vecāko, tomēr tā nav vienīgā tēma, kuru Normunds ar Zani grib apspriest – viņš piedāvā nedēļas nogali pavadīt kopā – vai Zane, pieņems šo piedāvājumu, zinādama, ka Inga joprojām ir kopā ar Normundu?

Seriāls "NEMĪLĒTIE", Datums: 12.novembris, Sezona: 1. (2020), Sērija: 44.

Beidzot cietuma kamerā notiek jauniņā iesvētības. Jauniņo Artūru sagaida grūti pārbaudījumi. Ieva kafejnīcā tiekas ar Katlapu jaunāko un mēģina no Jura iegūt informāciju par to, vai viņš ir runājis ar savu tēvu par viņas vīra zādzību. Kārtējā satikšanās laikā cietumā Mārtiņš Zīle savam dēlam izsaka pārmetumus par viņa neprātīgo attieksmi pret mafijas bosu Makaru, bet Oskars mierina tēvu un izstāsta, ka viņa komandā tagad ir arī Lorenss. Artūrs ar katru dienu arvien labāk iepazīst cietuma tradīcijas un uzzina, kā šeit tiek organizēts cietuma pasts, ka šeit ir iespējams iegūt ne vien apreibinošas vielas, bet pat nokļūt sieviešu cietuma korpusā, tomēr Artūru tas neinteresē, viņa dzīvē eksistē tikai viena sieviete – tā ir viņa Ieva. Oskars Zīle izstāsta Lorensam kā pagāja tikšanās ar tēvu, arī pašam Lorensam ir interesanti un nedzirdēti jaunumi, kas skar Oskara tēvu.

Seriāls "NEMĪLĒTIE", Datums: 11.novembris, Sezona: 1. (2020), Sērija: 43.

Juris Katlaps Ievai it kā apsola, ka parunās ar savu tēvu un aizliks labu vārdu par viņas vīru, lai Artūrs neiesēstos cietumā uz daudziem gadiem. Saņēmuši negaidītu oficiālu ielūgumu no Makara un viņa sievas Valērijas, Raimonds Katlaps un Sofija ir ļoti izbrīnīti un abiem tāds ielūgums šķiet ļoti dīvains. Sarunā ar Normundu, Zane iesaka viņam vērsties pie abu bijušā klasesbiedra, kurš tagad ir kļuvis par prokuroru – varbūt viņš ar savu ietekmi var kaut kā palīdzēt Artūram, bet Makars uz savu ofisu izsauc Valtu, viņu ļoti interesē, kā ir atrisināts Oskara Zīles jautājums. Artūru cietuma kamerā sagaida tradicionālās jauniņo iesvētības, tikai, vai pie cietuma tradīcijām nepieradušajam Artūram izdosies tās veikt? Normunds katru dienu arvien vairāk cenšas iegūt Zanes labvēlību – satiekas ar viņu un izsaka piedāvājumus, tomēr Zane neļaujas šiem kārdinājumiem, un vienīgais iemesls ir Normunda Inga. Redzot tēva bailes un nepiekrizdams viņa biznesa vīzijai, Juris Katlaps Makara ofisā un Katlaps jaunākais mafijas autoritātei izsaka biznesa piedāvājumu, bet Ieva, izmantodama iespēju, ka mazo Mildiņu pieskata viņas mamma, aizsteidzas uz tikšanos pilsētā.

Seriāls "NEMĪLĒTIE", Datums: 10.novembris, Sezona: 1. (2020), Sērija: 42.

Lorenss netīšām izdzird Oskara un Normunda karsto strīdu par Žoras slepkavību, tāpat viņš kļūst par liecinieku strīdam par noslīkušo Sandru. Pēc iztaujāšanas cietuma priekšnieka kabinetā, Artūrs kamerā atgriežas sasists, bet Oskars Zīle nespēj noticēt savām acīm – uz viņa dzīvokļa sliekšņa stāv Sandra, tā patiešām ir viņa, un tas nav slikts Zīles sapnis, bet realitāte! Ievas un viņas mammas attiecības lēnām kļūst siltākas un mīļākas, bet Zīle joprojām nespēj noticēt, ka viesis viņa dzīvoklī nav Sandra, bet viņas dvīņumāsa Keita, Oskars, kaut ar šaubām un sliktām priekšnojautām, nolemj izstāstīt Sandras māsai savu versiju par to, kas patiesībā notika ar Keitas māsu. Juris Katlaps, ieraugot grāmatnīcā Ievu, nolemj uzsākt ar viņu sarunu un uzaicināt viņu uz kafijas tasi. Kamēr Oskars Zīle cenšas atgūties pēc smagās sarunas ar Sandras māsu, situāciju savās rokās pārņem Lorenss. Pēc tikšanās ar Zīles pasūtītāju, Valts saprot, ne vien to, ka Lorenss ir Zīles pusē, bet arī to, ka viņš pat nedomā Valtam atdot lielo naudas summu, ko saņēmis avansā par Oskara Zīles slepkavības izpildīšanu.

Seriāls "NEMĪLĒTIE", Datums: 9.novembris, Sezona: 1. (2020), Sērija: 41.

Sofija Raimondam Katlapam izstāsta par savu negaidīto tikšanos ar Makaru, kā arī Valērijas neadekvāto uzvedību, kad pat Makars nevarējis saprast, kāpēc Valērija metusies virsū Sofijai. Valērijai gan ir pārliecinošas atbildes uz vīra jautājumiem. Artūrs Vanags uz jauno cietuma kameru netiek pārvests viens, bet kopā ar savu veco kameras biedru Lūku, ar kuru viņš jau ir paspējis sadraudzēties. Tomēr izskatās, ka jaunajā kamerā Artūram neklāsies tik viegli kā vecajā, jo šeit galvenais ir Tarzāns. Kāpēc viņš ir tik nedraudzīgs pret jaunajiem kameras biedriem, un ar ko beigsies Artūra un kameras autoritātes Tarzāna pirmā sadursme? Lorenss apsola palīdzēt Normundam un pārdot zonā Ievas vēstuli Artūram, bet kamēr Zīle, Normunds un Lorenss apspriežas kafejnīcā, kā viņi Artūram varētu palīdzēt, sarunas vidū kafejnīcā ierodas Māris, un tad Normundam jau ir savi jautājumi viņa brāļa labākajam draugam, kurš ir nonācis neapskaužamā situācijā. Ievai, kura palikusi mājās pilnīgā neziņā, turklāt bez iespējas atpūsties, ļoti palīdz pusmāsa Zane, bet Zīle Normundam beidzot izstāsta par Makara uzdevumu pašrocīgi viņu nogalināt – tas Oskara draugu ļoti izbiedē. Pēc konflikta kamerā ar Tarzānu, Lūkass un Artūrs tiek izsaukti pie cietuma priekšnieka uz iztaujāšanu, bet biežie pusmāsas Zanes apciemojumi viņas mājās, palīdz atgūties Ievai, kura nonākusi sarežģītajā situācijā.

Seriāls "NEMĪLĒTIE", Datums: 5.novembris, Sezona: 1. (2020), Sērija: 40.

Sarunā ar Zani, Artūra brālim Normundam izsprūk vārdi: „Ievai nekas vairāk neinteresē, kā tikai nauda“. Vai šie Normunda vārdi kļūs pravietiski, vai tomēr tās ir tikai Normunda emocijas, kurš ir norūpējies par savu brāli? Ievas rūpju un viņas mūžīgās mīlestības pret Artūru dēļ, Zane cenšas Normundu nomierināt. Lorenss un Zīle jaunākais pamazām sadraudzējas un atrod kopīgu valodu. Un tad Lorenss Oskaram izstāsta, ne vien to, kurš viņu grib nogalināt, bet arī daudz svarīgu nianšu par kurām Zīle pat nenojauš. Negaidīta Makara un Sofijas tikšanās pilsētā beidzas ar skandālu, tajā iesaistās arī Makara sieva Valērija, un Makars nekādi nevar saprast, kāpēc viņa sieva ir tik dusmīga uz Sofiju. Tikko iepazinies ar saviem jaunajiem kameras biedriem, Artūrs saņem komandu no cietuma uzraugu komandas ar visām mantām pārcelties uz citu kameru, bet Oskars Zīle arvien vairāk sāk uzticēties Lorensam.« 1 2 3 4 ... 6 7 »