Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)
Seriāls "NEMĪLĒTIE", Datums: 8.aprīlis, Sezona: 2. SVEŠIE (2021), Sērija: 26.

Vai Raimonda Katlapa sieva Sofija noticēs Ingas versijai par to, ko viņa dara sava priekšnieka mājās? Inga mēģina Lūgeram paskaidrot, ka izņemot seno pazīšanos, viņu ar Makaru nekas nesaista. Tāpat viņa, mēģinādama novirzīt sarunu no Makara restorāna apmeklējuma, izstāsta to, ka Zīle ar viņas vīru Normundu ir pamatīgi sastrīdējušies, un, liekot lietā savu sievišķo šarmu, cenšas Armandu savaldzināt. Kāpēc Zīle, laikā, kamēr ciemojas pie Zanes, pa kluso apskata gan viņas somiņu, gan naudas maku? Katlaps jūtas pateicīgs Ievai, jo viņai veiksmīgi izdodas izgrozīties no nepatīkamās un, kā viņam šķita, bezcerīgās situācijas, bet Oskars Lūgera pavadībā iegriežas lombardā, un – bingo! Tur plauktā guļ Zīles tēva ievērojamais gredzens! Abi draugi no lombarda saimnieka mēģina uzzināt, kurš šo gredzenu uz šejieni ir atnesis. Artūrs beidzot ar savu nelielo iedzīvi pārvācas dzīvot pie Ievas, tādejādi viņu ļoti iepriecinādams, bet Zīle, atgriezies pie Zanes, atdod viņai ne tikai dārgumus, kurus grūtā brīdī medicīnas māsa bija ieķīlājusi lombardā, bet arī interesantu vēstuli.

Seriāls "NEMĪLĒTIE", Datums: 7.aprīlis, Sezona: 2. SVEŠIE (2021), Sērija: 25.

Zīle, braucot pa pilsētas ielām, ierauga vientuļo Zani, kura ir noraudājusies, un aizved viņu uz mājām. Zane Oskaram izstāsta, kas notika viņas dzīvoklī – vispirms pie viņas ieradusies Inga, bet pēc tam ar ziediem – Normunds. Bet pats Normunds, pēc tam, kad tik daudz slikta sarunājis savam brālim, mēģina ar viņu salabt. Raimonds Katlaps ir gatavs nedēļas nogali pavadīt kopā ar Ievu, bet viņai ir savi argumenti par to, kāpēc šis nav īstais laiks izklaidēm Palangā. Raimonds tomēr ir nepiekāpīgs – viņš vēlas kaut vai uz mirkli redzēt viņu savās mājās, iedzert kopā kafiju. Vai Ieva piekritīs šim draudzīgajam piedāvājumam? Lūgers pārsteidz Ingu, ne tikai ar to, ka ierodas pie viņas mājās, bet arī ar uzfilmēto materiālu, kurā viņa redzama draudzīgi runājot ar kriminālizmeklētāju Gvido Doļski. Ko Inga atbildēs Armandam un kāda būs viņas versija par nofilmēto tikšanos? Bet Raimondu Katlapu, kurš ir sagatavojies lieliski un kaislīgi pavadīt laiku savās mājās, gaida lielas nepatikšanas!

Seriāls "NEMĪLĒTIE", Datums: 6.aprīlis, Sezona: 2. SVEŠIE (2021), Sērija: 24.

Ar kādu mērķi ciemos pie Zanes ierodas Inga? Varbūt šoreiz abām konkurentēm izdosies atrast kopīgu valodu? Zīle mēģina nomierināt uztraukto Normundu, kurš pārdzīvo par Žoras slepkavību, bet pašam Normundam ir pretenzijas pret savu labāko draugu. Viņu neapmierina Oskara tuvās attiecības ar Lūgeru. Zīles komandai nepatīk tas, ka pēdējā laikā viņš jaunajam paziņam sāk uzticēties arvien vairāk. Kamēr viņi runā, Lūgers mierina Zīli un saka, ka Lorenss pret jauno komandas biedru jūt lielu konkurenci, un viņam tas ļoti nepatīk. Bet Normunds pa to laiku iekuļas ļoti nepatīkamā situācijā – ieradies pie Zanes ar lielu puķu pušķi rokās, viņš satiek ne vien Zani, bet arī Ingu. Oskars Zīle turpina izzināt pazudušā tēva gadījumu un satiekas ar prokurori, kura izmeklē šo lietu, bet Raimonds Katlaps mēģina pārliecināt Sofiju par to, ka viņas dēls ļoti riskē, stādamies ceļā Makaram un mēģinādams pārņemt vienu no firmām, kuru vēlas arī pats mafijas boss. Zane, nespēdama izturēt Normunda melus, pieliek punktu abu attiecībām, bet izskatās, ka Zīle pamazām zaudē visus savus uzticamos draugus.

Seriāls "NEMĪLĒTIE", Datums: 1.aprīlis, Sezona: 2. SVEŠIE (2021), Sērija: 23.

Sofija, no rīta atsteidzas uz ofisu un uzzina, ka parfimērijas firma, kura iepriekš piederēja uzņēmējam Ozoliņam, tagad atrodas viņas dēla Oskara rokās. Viņai rodas daudz jautājumu – kā Oskaram izdevās savākt tik lielu naudas summu, visu tik ātri nokārtot un pārpirkt Ozoliņa uzņēmumu? Zane viesojas savas pusmāsas Ievas dzīvoklī, un abas sievietes atklāj kopīgas lietas, kas saista Artūru un viņas brāli Normundu. Gvido Doļska uzdevumā dīvains bezpajumtnieks novēro Ingu, kura ir izgājusi no Makara restorāna. Kas viņš ir un kāpēc viņš rakņājas pa miskastēm, kuras atrodas tieši blakus mafijas bosa restorānam? Inga, pēc tikšanās ar Makaru atgriežas mājās un paziņo Normundam to, ka vismaz pagaidām viņš var justies droši saistībā ar Žoras slepkavības lietu. Tāpat viņa piekodina to, ka par viņas vienošanos ar policiju, nekādā gadījumā nedrīkst uzzināt Zīle. Bet pa to laiku Lūgers paziņo Zīlem, ka Normunda Inga strādā mentiem. Kā uz šo ziņu reaģēs Normunda labākais draugs Oskars? Pēc pēdējo dienu notikumiem, Zīles bandas dalībnieki savācas jaunajā Oskara firmas ofisā, un izskatās, ka starp nešķiramajiem draugiem lēnām veidojas neuzticēšanās un dusmas vienam pret otru, bet Zane savā dzīvoklī uzņem negaidītu viesi!

Seriāls "NEMĪLĒTIE", Datums: 31.marts, Sezona: 2. SVEŠIE (2021), Sērija: 22.

Normunds atgriežas mājās un no Ingas uzzina, ka policija ir atradusi nogalinātā Žoras līķi. Viņš krīt panikā, bet Inga Normundu mierina un paziņo, ka viņai ir iespēja palīdzēt vīram izvairīties no lielajām nepatikšanām. Ko šoreiz būs izdomājusi un kādu padomu savam vīram dos atjautīgā sieviete? Doļskis spiego un izlūko noliktavas, kurās Lorenss slēpj kontrabandas cigaretes lielos apjomos. Tomēr izmeklētājs pat nenojauš to, ka viņš noliktavu apmeklējums ir zināms ne tikai Lorensam, bet arī Mārim. Bet pats Māris izstāsta Lorensam par uzdevumu, ko saņēmis no Makara. Viņš lūdz drauga padomu – kā rīkoties tālāk? Māris atzīstas, ka ir noguris no šādas dzīves, gribētu no visa atsacīties un sākt normālu dzīvi. Vai Lorenss Māri uzklausīs un ko viņš ieteiks darīt? Zīle un uzņēmējs Ozoliņš satiekas pie Notāru biroja, izskatās, ka viņš joprojām ir gatavs savu firmu pārrakstīt Oskaram, bet Inga turpina realizēt savu gudro plānu, viņa no vīra dabū lielu naudas summu un steidzīgi dodas uz tikšanos. Ar ko šoreiz satiksies Normunda sieva?

Seriāls "NEMĪLĒTIE", Datums: 30.marts, Sezona: 2. SVEŠIE (2021), Sērija: 21.

Sofija izstāsta savam dēlam visu, ko no viņas gribēja Makara cilvēki, arī to, ka Makars no uzņēmēja Ozoliņa parādu dēļ pieprasa pārrakstīt parfimērijas firmu uz viņa vārda. Māris Makara mājās saņem ne pārāk vilinošu piedāvājumu, bet atteiktos no tā viņš nevar... Kādu uzdevumu no mafijas bosa viņš ir saņēmis, un kā rīkosies tālāk? Oskars ar Normundu dodas uz slimnīcu un satiek Zani, kura tieši atrodas darbā. Viņa abiem pastāsta ne vien par nežēlīgi piekauto uzņēmēju Ozoliņu, bet arī to, ka te ir manīts izmeklētājs Doļskis, kuru šurp atsūtījis Makars. Valērija, uzzinot to, kādu uzdevumu viņas vīrs ir uzticējis veikt Mārim, ļoti sadusmojas, bet Makaram, izmantojot savus svarīgos argumentus, izdodas viņu nomierināt. Zīle firmas īpašniekam Ozoliņam, kurš ārstējas slimnīcā pēc piekaušanas, piedāvā izcilu biznesa piedāvājumu. Vai viņš nenobīsies un būs gatavs no Makara pāriet Oskara Zīles pusē?

Seriāls "NEMĪLĒTIE", Datums: 29.marts, Sezona: 2. SVEŠIE (2021), Sērija: 20.

Kā rīkosies Arnis, kuru Makars ir nosūtījis svarīgā uzdevumā uz parfimērijas firmu, kad uzzinās, ka firmas direktore ir Zīles mamma Sofija? Bet Sofija, pēc ne pārāk draudzīgās sarunas ar Makara miesassargu Arni, par visu šo situāciju izstāsta savam dēlam. Normunda un viņa suņa pavadībā, Zīle steidzas glābt savu mammu. Ar ko beigsies Arņa un Zīles tikšanās parfimērijas firmas ofisā? Inga Makaram izstāsta to, kādu plānu ir izdomājusi, lai varētu nomierināt savu vīru Normundu. Inga vēlas, lai Normunds paliek ar viņu kopā, nekādā gadījumā nešķiras, jo tādā veidā Makars varēs uzzināt par katru viņa un Zīles soli.

Seriāls "NEMĪLĒTIE", Datums: 25.marts, Sezona: 2. SVEŠIE (2021), Sērija: 19.

Arnis, izdarījis visu, ko šefs licis, ziņo par veiksmīgo uzdevuma izpildīšanu un to, ka uzņēmējs Ozoliņš noteikti pārrakstīs savu parfimērijas firmu uz Makara vārda. Ar šiem jaunumiem Makars nolemj padalīties ar savu sievu Valēriju – tagad viņa kļūs par liela un jauna parfimērijas uzņēmuma īpašnieci. Ieva kārtējo reizi pierunā palikt Artūru pa nakti pie viņas un meitas – viņām abām to ļoti vajagot. Izmeklētājs Doļskis atrodas smagi piekautā uzņēmēja Ozoliņa palātā, viņš grib saprast, kas notika ar lielās firmas īpašnieku – diemžēl, pats cietušais neko daudz pastāstīt nevar. Normundu kārtējo reizi pārņem milzīgas bailes par Žoras lietu – viņš pat atsakās no savas mīļotās Zanes, bet Ingai pasaka to, ka mīl tikai viņu un šķirties netaisās. Zane, kura strādā slimnīcā, nejauši noklausās Doļska un Makara sarunu. Drīz Ozoliņa palātā ierodas arī pats Makars un noskaidrojas, ka uzņēmējam ir ne vien jāatdod sens parāds, bet arī jāpārraksta savs uzņēmums uz mafijas bosa vārda. Normundu sanikno Artūra runas par to, ka, iespējams, viņš būtu gatavs Ievai piedot un atkal sākt kopā ar viņu dzīvot. „Best Parfum“ ofisā atkal tiekas Arnis un Malickis.« 1 2 3 4 ... 14 15 »