Pašmāju seriālu anotācijas

"N E M Ī L Ē T I E"

N E M Ī L Ē T I E

Ceturtdiena 14.10.2021

3.sezonas 12.sērija

Nesagaidījis no Ingas piekrišanu šķirties mierīgā ceļā, Normunds kārtējo reizi iekrīt viltīgās sievas slazdos... Piedevām viņš piedzēries pārnakšņo pie Ingas, jo pirms tam dzirdējis jaunumus par Zani un Zīli, kuriem Normunds nespēj noticēt! Oskars Zīle tiek izsaukts uz Prokuratūru, Renātes kabinetā viņš uzzina, ka visi pierādījumi pret Sigurdu Makarovu ir spēkā neesoši, un Makars tiks atbrīvots. Kā Zīle reaģēs uz tādiem bijušās mīļotās vārdiem? Pēc vizītes Prokuratūrā Zīle steidzas satikties ar Rūdolfu Šulcu, kuram ir padoms – ar Makaru karot nevajag, jo karš kaitēs viņiem visiem. Šķiet, ka Lūgers iznīcina pēdējos pierādījumus, ka sakar viņa nolīgtās slepkavas-motociklista melnos darbs. Normunds ir izmisumā – viņš uzzina, ka slepus no viņa Zane tiekas ar viņa labāko draugu Oskaru.

N E M Ī L Ē T I E

Trešdiena 13.10.2021

3.sezonas 11.sērija

Zīle un viņa banda uzzinājusi, kādā veidā Kūpers ir atguvis parādu no viņu parādnieka, ir šokā. Cietušais uzņēmējs Rūtiņš vēršas pēc palīdzības pie izmeklētāja Gvido Doļska. Bet vai Doļskis būs ieinteresēts palīdzēt nelietīgajam biznesmenim? Vilnis, tiekoties ar Rūdolfu Šulcu, cenšas pateikt, ka atsakās rakstīt grāmatu par Rūda dzīvi. Kūpers pēc savas kaujas uzvaras atkal ir Rūtiņa ofisā, varbūt šoreiz uzņēmējs piekritīs atgriezt parādu Zīles komandai? Taču atgriezies Rūtiņa ofisā, Kūpers beidzot iepazīstas ar vēl nepazīstamiem Zīles banda biedriem. Zane ir ļoti laimīga, jo Normunds beidzot viņai ir paziņojis, ka advokātiem izdevās vienoties, un viņš tagad ļoti ātri un mierīgi izšķirsies no Ingas. Normunds ierodas mājā, kas reiz piederējusi viņam, lai Inga parakstītu šķiršanās dokumentus, bet jautājums, vai Inga nepārdomās un gribēs izšķirties mierīgā ceļā?

N E M Ī L Ē T I E

Otrdiena 12.10.2021

3.sezonas 10.sērija

Normunds ir lielā neizpratnē, viņš nekādi nevar saprast, kāpēc viņa nolīgtie advokāti nevar vienoties ar Ingas advokātiem un palīdzēt viņam mierīgi, bez lieliem zaudējumiem, izšķirties ar sievu? Lūgers slepeni apciemo Ingu viņas mājā, bet kāpēc Armands šoreiz izturas tik nelaipni pret savu mīļāko? Lelde atkal sarīko skandālu Artūra drauga dēļ, kurš viņai nepatīk. Uz kārtējo nopratināšanu ir atvests Makars, kurš ļoti mierīgā balsī nomierina prokurori Renāti par dokumentiem, kuri pazuduši no viņa lietas. Brigita nespēj saprast, kāpēc viņas vīrs piekrita rakstīt autobiogrāfisku grāmatu par Rūdolfu Šulcu. Viņa pieprasa zvanīt viņas bijušajam vīram un pateikt, ka grāmatu viņš nerakstīts. Kūpers atkal atrodas pie uzņēmēja Rūtiņa ofisa, bet šoreiz viņš nav nācis runāt, bet darīt!

N E M Ī L Ē T I E

Pirmdiena 11.10.2021

3.sezonas 9.sērija

Artūrs grib palīdzēt Kūperam, kurš atgriezies no cietuma, un grib nostāties uz kājām. Kūperam ir problēmas ar naudu, tāpēc Artūrs zvana Zīlem ar lūgumu uzņemt Kūperu viņu kolektīvā un piešķirt kādu darbu, bet Zīle Artūram liek runāt ar Lorensu. Rūdolfs ciemojas jaunajā Brigitas un Viļņa mājā. Rūdolfu māc ziņkāre redzēt, kā tagad dzīvo viņa bijusī sieva, kā arī viņš vēlas uzzināt vairāk par Brigitas jauno vīru. Rūdim interesē, kas par cilvēku ir Vilnis. Artūra un Leldes starpā ar katru dienu arvien biežāk rodas strīdi un nesaskaņas, to iemesls ir Artūra zonas laika draugi un paziņas. Lorenss pirmo reizi saticies ar Kūperu, neko negaidot, dod viņam pirmo uzdevumu „izsist“ parādu no viena uzņēmēja, kurš ir parādā Zīles bandai un parādu atdot negrib. Rūdis pierunā žurnālistu Vilni uzrakstīt grāmatu par viņu, un iedod Brigitas vīram avansu par topošo autobiogrāfiju. Ieva beidzot sāk strādāt vienā no Rīgas bāriem. Kūpers, ilgi negaidot, sāk izpildīt Lorensa doto uzdevumu. Viņš dodas uz uzņēmēja Rūtiņa ofisu, bet vai bagātais uzņēmējs runās ar kaut kādu Kūperu?

N E M Ī L Ē T I E

Ceturtdiena 07.10.2021

3.sezonas 8.sērija

Nākamā persona, kuru, risinot Makara lietu un apsūdzības mafijas autoritātei, apmeklē Rūdolfs Šulcs ir prokurore Renāte. Tikai prokurore ir neizpratnē par Rūdolfa lēmumu, patstāvīgi risināt Makara atbrīvošanu. Tā Rūdis prokurorei parāda, ka viņš ir svarīgs cilvēks Makara problēmu atrisināšanā. Pēc apšaudes garāžā ievainotajam Lūgeram steidzami ir nepieciešama mediķu palīdzība. Noteikto apstākļu dēļ Armandu oficiāli nogādāt slimnīcā nevar, tāpēc Zīle zvana Zanei un lūdz viņas palīdzību. No cietuma ir atgriezies Kūpers, kurš apciemo Artūru. Viņi ir seni, labi draugi, iepazinušies cietumā, kad Artūrs izcieta sodu par seifa aplaupīšanu. Tikai šāda Artūra pagātnes drauga ciemošanās nepatīk Artūra mīļotajai Leldei.

N E M Ī L Ē T I E

Trešdiena 06.10.2021

3.sezonas 7.sērija

Rūdolfs Šulcs nespēj noticēt vārdiem, kurus kā tikko ir dzirdējis no bijušās sievas Brigitas – viņa tagad ir cita vīrieša sieva! Šķiršanās problēmās Normunds vaino pat savu draudzeni Zani, arī visi apkārtējie ir vainīgi, tikai ne viņš pats. Brigitas kabinetā vēl viena negaidīta satikšanās – Rūdis bijušās sievas kabinetā satiekas ar jau iepazīto žurnālistu Vilni, kurš, kā atklājas, ir tagadējais Brigitas vīrs. Makars tiek nogādāta prokuratūrā, viņa mīļotās prokurores kabinetā, viņa ir sākusi izmeklēšanu par smagu noziegumu – Mārtiņa Zīles slepkavību.

N E M Ī L Ē T I E

Otrdiena 05.10.2021

3.sezonas 6.sērija

Rūdolfs turpina risināt Silvera uzticētos uzdevumus – nākošais cilvēks, ar kuru Rūdis nolemj tikties ir principiālais un godīgais žurnālists Vilnis Burneika. Zīle un Lorenss no Lūgera zvana uzzinājuši, ka kaut kas ir noticis Māra slepenajā garāža, par kuras eksistenci zina tikai Māra tuvākie draugi. Viņi dodas uz garāžu uzzināt, kas patiesībā ir noticis starp Māri un Lūgeru. Inga ar Normundu cenšas atrisināt neatrisināmu problēmu – Normunds grib šķirties, bet Inga par šķiršanos no vīra pieprasa divus miljonus! Pēc tikšanās ar žurnālistu Rūdolfs Šulcs beidzot tiekas ar dēlu Tomasu. Rūdolfs ļoti priecājas redzot dēlu, kurš jau kļuvis par pieaugušu vīrieti. Pēc tikšanās ar dēlu, viņš beidzot sastopas ar sievu Brigitu. Tikai kāpēc pēc sarunas ar Brigitu Rūdolfa noskaņojums kardināli mainās?

N E M Ī L Ē T I E

Pirmdiena 04.10.2021

3.sezonas 5.sērija

Lorensa slepeno operāciju, kura jau izplānota līdz sīkākajai detaļai, pēdējā mirklī pārtrauc Māris. Viņš ir pārliecināts, ka motociklists-slepkava nav Lūgera algots cilvēks. Vai Māra minējumi būs patiesi? Lorensu drauga lēmums ļoti sanikno, taču mazliet nomierinājies, viņš uzsāk savu izmeklēšanu – kas varēja noalgot motociklistu-slepkavu? Pēc vairāku mēnešu neredzēšanās Zīle beidzot tiekas ar Lorensu. Korumpētais kriminālists Doļskis satiekas ar Rūdolfu Šulcu, kurš ierēdni dāsni atalgo par sniegto palīdzību. Zīlem un Lorensam ir, ko pārrunāt, tikai vai viņiem izdosies mierīgi un objektīvi visu pārspriest, ja Oskaru Zīli arvien vairāk ietekmē lietuvieša Lūgera vārdi un padomi?


« 1 2 3 4 ... 19 20 »