Pašmāju seriālu anotācijas

"N E M Ī L Ē T I E"

N E M Ī L Ē T I E

5.oktobris

1.sezonas 21.sērija

Artūrs Ievai vaļsirdīgi atzīstas savās šaubās un domās par to, ka, iespējams, viņam nevajadzēja apzagt to nelaimīgo seifu, bet Ieva viņu mierina, ka viss būs labi un ka viņš visu labi ir izdomājis un izdarījis. Normunds joprojām cenšas noskaidrot, kas saista viņa mīļoto meiteni ar Žoru, kuram ir slikta reputācija. Aī Raimonds no savas puses mēģina izprašņāt Žoru un saprast, kāpēc viņš Ingu apmeklējis slimnīcā. Vai arī šoreiz attapīgais Žora spēs atbildēt uz Raimonda jautājumiem? Ieva savu pusmāsu Zani uzaicina būt par liecinieci savās un Artūra kāzās, bet, vai viņa piekritīs piedalīties šajos svētkos, kad uzzinās, kas būs otrs liecinieks? Raimonds atgriežas mājās, kur sastop savu rīkojumu izpildītāju Žoru, abiem atkal padomā ir jauni plāni un jauni, netīri darbi.

N E M Ī L Ē T I E

1.oktobris

1.sezonas 20.sērija

Inga slimnīcas palātā gaida Normunda apciemojumu, bet ierodas tāds apmeklētājs, kādu viņa tik tiešām nav cerējusi ieraudzīt. Beidzot aci pret aci tiekas abi vīrieši, kuri ir konkurenti cīņā par Ingas sirdi – Normunds un Žora. Ar ko beigsies šī negaidītā tikšanās? Normunds mēģina no Ingas uzzināt, kādas ir viņas un Žoras attiecības un kas viņus saista. Ingai, kā vienmēr, ir sava versija, bet vai Normunds arī šoreiz noticēs savās mīļotās vārdiem? Artūrs un Ieva sagaida Normundu, kurš atgriežas no slimnīcas, bet Ingas slimnīcas palātā notiek vēl viena iztaujāšana – tagad Raimonds Katlaps mēģina noskaidrot, kāpēc viņu slimnīcā apciemo abu kopējais paziņa Žora. Ingai ir ko pateikt arī Raimondam, tomēr, tiklīdz viņš ir pametis palātu, meitene steidzas zvanīt savam bijušajam draugam un suteneram.

N E M Ī L Ē T I E

30.septembris

1.sezonas 19.sērija

Satiekot Zīli, Normunds pasūdzas, ka Inga naktī nav atgriezusies mājās un nav nekur atrodama. Normunds kārtējo reizi dabūt dzirdēt visu, ko draugs domā par Ingu. Kamēr Žoras dzīvoklī turpinās ķīlnieku drāma, Normunds savā dzīvoklī sagaida neaicinātu, bet mīļu viesi, tomēr gan vienās, gan otrās mājās notikumi attīstās visiem iesaistītajiem pavisam neplānotā virzienā. Raimonds Katlaps slimnīcā ierauga pazīstamu seju un uzreiz steidzas zvanīt Žoram, bet Normunds sagaida zvanu no pazudušās Ingas. Viņa lūdz Normundam palīdzību, un viņš, pat pieklājīgi neaprunājies ar saviem viesiem, aizsteidzas glābt Ingu.

N E M Ī L Ē T I E

29.septembris

1.sezonas 18.sērija

Zīle mēģina ieskaidrot Normundam, ka no sarunas ar Sandru uzzinājis, ka Inga patiešām neesot tāda, kādu viņu apraksta draugs. Normunds kategoriski noraida Oskara teikto. Inga, sadusmota par Normunda attieksmi, Valta pavadībā dodas uz sava bijušā drauga un sutenera Žoras dzīvokli. Viņa vēlas Žoram pateikt, ka izbeidz ar viņu visas saistības un ir gatava atdot viņam visu naudu. Vai Žora piekritīs Ingas nosacījumiem? Oskars ierodas slimnīcā, lai satiktu medmāsu Zani, tomēr viņa neizrāda lielu vēlmi komunicēt ar jauniegūto paziņu. Tomēr tas ir tikai līdz brīdim, kad Zīle viņai iedod savu telefonu, lai Zane varētu parunāt ar Normundu. Raimonds Katlaps, atrodoties pastāvīgā mediķu uzraudzībā, ar katru dienu jūtas arvien labāk, turpretī Normunds ar katru mirkli jūtas arvien sliktāk, jo viņa mīļotā Inga pēkšņi ir kā ūdenī iekritusi. Sofija negaidīti uz ielas satiek dēlu Oskaru un mēģina ar viņu no sirds izrunāties un salabt.

N E M Ī L Ē T I E

28.septembris

1.sezonas 17.sērija

Raimonds Katlaps slimnīcā tiek labi aprūpēts. Viņu apciemo dēls, un Raimonds Jurim atklāj – ja nebūtu Sofijas, tad viņa vairs nebūtu šajā pasaulē. Vai pēc šī gadījuma Raimonds mainīs savu attieksmi pret Sofiju? Slimnīcas pagalmā Zīle palīdz medicīnas māsai Zanei pielaist automašīnu, un pļāpājot viņi secina, ka abi pazīst Normundu. Sandra nokļūst nepatīkamā situācijā – viņai uzbrūk huligānu banda. Par laimi netālu atrodas Zīle, bet, vai Oskaram izdosies izglābt savu paziņu no tik liela neliešu bara? Dabūjusi no Oskara telefona numuru, Zane zvana viņa labākajam draugam Normundam, bet nesaprotama iemesla dēļ uz zvanu atbild viņai nepazīstama sieviete. Kārtējais strīds Normunda un Ingas dzīvoklī beidzas ar to, ka Normunds dodas pie sava drauga, bet sadusmotā Inga nolemj, ka viena pati mājās nepaliks.

N E M Ī L Ē T I E

24.septembris

1.sezonas 16.sērija

Pēc tikšanās ar Makaru, Žora izstāsta Valtam, kas viņu sagaida, bet Valts uz Žoras teikto reaģē neticīgi. Zīle pēc ilga laika nolemj uzrakstīt vēstuli tēvam, kurš atrodas apcietinājumā, bet Sofija beidzot nolēmusi parādīties dzīvoklī, kurā viņa agrāk dzīvoja kopā ar Raimondu Katlapu, tomēr viņu neiepriecinās skats, ko viņa tur ieraudzīs. Dīvaina Raimonda pamošanās vēl dīvainākā vietā, bet viņa likteni glābj Sofijas mīlestība pret viņu. Uzzinājis, kur viņa mamma atrodas šobrīd, kā viesulis pie viņas steidzas Oskars. Viņam mammai ir daudz pārmetumu, tomēr kā uz dēla dusmīgajiem vārdiem reaģēs Sofija?

N E M Ī L Ē T I E

23.septembris

1.sezonas 15.sērija

Kamēr Oskars Zīle pusdieno ar mammu, viņam zvana Artūrs, lai paziņotu jaunumus, bet šo nepatīkamo ziņu izdzird arī Zīles mamma Sofija. Raimondam slimnīcā tiek paziņota diagnoze, kas skar arī Dainu, bet otrā pilsētas galā Gvido Doļskis līksmo – viņam kolēģis paziņojis, ka Interpols Londonā noķēris Māri Kļavu. Žora tiek izsaukts uz mafijas bosa Makara dārgo restorānu, un gaidot kamēr mafijas galva viņu pieņems, Žora saņem dīvainu zvanu. Notiek ļoti sirsnīga abu Katlapu dēlu saruna par Dainas likteni, un arī Makaram ir daudz jautājumu par nabaga Dainas situāciju, bet izveicīgajam bandītam uz visiem mafijas bosa jautājumiem ir atbildes un argumenti.

N E M Ī L Ē T I E

22.septembris

1.sezonas 14.sērija

Žora saņem no uzņēmēja Katlapa jaunu netīru darbiņu, bet pilsētā gluži kā rēgs Normunda acu priekšā pēkšņi uzrodas Ievas mamma Kornēlija un nopietni satrauc parasti mierīgo un atturīgo Normundu. Žora saprot, ka nav ko gaidīt, un uzzinājis, ka Raimonda dzīvoklī Daina ir palikusi viena pati, nolemj rīkoties. Pēc nakts ballītes ar biznesa partneriem, mājās atgriežas Raimonds un Juris, un abi ierauga to, ko tiešām nekad negribētu redzēt, bet Ieva pa telefonu no Jura Katlapa izdzird tādus jaunumus, kuriem nespēj noticēt. Kas ir atgadījies Dainai?


« 1 2 ... 16 17 18 19 20 »