Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)
Seriāls "NEMĪLĒTIE", Datums: 27.oktobris, Sezona: 1. (2020), Sērija: 34.

Ieva un Artūrs ir izlēmuši, ka viņi savai tikko dzimušajai meitai dos skaistu vārdu – Milda. Sofija savam dēlam izstāsta to, ka Raimonds Katlaps viņai ir piedāvājis oficiāli kļūt par viņa sievu, bet kā uz šo jaunumu reaģēs Oskars, kuram Raimonds nepatīk īpaši? Zane atsteigusies pie Kornēlijas tantes ar priecīgu vēsti – viņas meita Ieva ir dzemdējusi meitenīti – , tomēr Kornēlija ne vien nevēlas neko dzirdēt par mazmeitu, viņa Kornēlijai arī pasaka, ka Ieva nav viņas meita. Pēc saspringtā stāsta par granātu, pirmo reizi aci pret aci satiekas Makars ar Zīli jaunāko, mafijas boss vēlas vienoties un aprunāties ar jaunekli, kurš viņu neklausa, bet Gvido Doļskis ar sev raksturīgajām metodēm pratina viņa rokās nokļuvušo Māri. Raimonds Katlaps ir ļoti neapmierināts ar Doļska darbu, bet noziedzīgais policijas darbinieks uzņēmēju nomierina, ka agrāk vai vēlāk viņš izsitīs no Māra atzīšanos par to, kurš patiesībā apzaga seifu, jo nopratinātais pat nezinot, kā to var izdarīt. Makara sieva Valērija zina un iesaka savam vīram, ko darīt ar jaunekli, kurš neklausa Zīlem.

Seriāls "NEMĪLĒTIE", Datums: 26.oktobris, Sezona: 1. (2020), Sērija: 33.

Makars ar sievu apspriež jauno Zīles izlēcienu un draudus mafijas autoritātei, Valērija iesaka visu šo tēmu labāk pārspriest ne ar jauno, bet ar vecāko Zīli – Mārtiņu. Artūrs zvana Normundam, viņam ir priecīga ziņa, jo viņa sieva dzemdē, bet Raimonds Katlaps Sofijai sola beidzot oficiāli noformēt viņu attiecības kā vīram un sievai – ne vien dzīvē, bet arī dokumentos. Ko par šādu Raimonda piedāvājumu teiks Sofija? Artūrs dzemdību namā sagaida apsveikumu, bet priecīgais noskaņojums draud izgaist – viņš pat nebija nojautis, ka viņa labākais draugs un seifa zādzības līdzdalībnieks Māris ir deportēts uz Latviju un personiski nokļuvis Doļska rokās. Artūrs, negribēdams uztraukt savu sievu Ievu, kura atgūstas pēc dzemdībām, vēršas pēc palīdzības pie Oskara Zīles. Doļskis izmanto necilvēcīgas un prettiesiskas nopratināšanas metodes, vai Māris to varēs izturēt? Lai nosvinētu mammas dzimšanas dienu, Oskars viņu aizved uz dārgu restorānu, tomēr šajā skaistajā dienā dēlam savai mātei jāuzdod neērtus jautājumus. Ko Sofija izstāstīs Oskaram par dārgo gredzenu un par to, kas ar to saistīts?

Seriāls "NEMĪLĒTIE", Datums: 22.oktobris, Sezona: 1. (2020), Sērija: 32.

Raimonds Katlaps Makara restorānā satiek Valtu un pasaka, ka bez Žoras viņš nav interesants, un, kamēr Žoras nebūs, nedos viņam nekādus papildu darbus, kā arī neizmaksās algu. Valts nopietni sadusmojas, bet Makars, kurš iejaucas sarunā, visu saliek pa vietām. Kad Raimonds un Makars palikuši vieni, abi mēģina vienoties par kopējo biznesu, bet vīri pat nenojauš, ka kaut kur netālu no viņu tikšanās vietas, Makara restorāna teritoriju sasprindzis novēro Oskars Zīle. Zīle ir ļoti dusmīgs par to, ka Makara rīkojumu zonā ticis sakauts viņa tēvs, bet vai Zīle jaunākais spēs pretoties tik nozīmīgai noziedzīgās pasaules autoritātei? Sofijai priecīgi svētki – viņas dzimšanas diena, bet mātes sirds raud, jo dzimšanas dienas ballē nevar piedalīties viņas dēls Oskars. Pa to laiku Raimonds Katlaps savam dēlam izstāsta par Makara piedāvājumu kopīgam biznesam, Raimondam pret to ir citādāka attieksme, nekā viņa dēlam Jurim, kurš ir skeptisks. Raimonds no Makara ir gatavs piesargāties citādāk.

Seriāls "NEMĪLĒTIE", Datums: 21.oktobris, Sezona: 1. (2020), Sērija: 31.

Iegriezies brāļa mājās, Normunds satiek Ievas pusmāsu Zani, bet, kamēr Artūra brālis ir ciemos, viņa dzīvoklī uzrodas Oskars. Tomēr durvis neatver draugs, bet cilvēks, kuru viņš šobrīd neieredz visvairāk – tā ir Normunda Inga. Pēc sarunas ar Ingu Zīle savam labākajam draugam izstāsta, ka viņam viss ir skaidrs par Normunda kāzām, kas gaidāmas nākotnē, tomēr Zīlem ir neapgāžami argumenti, kāpēc draugam tieši tagad ir jāprec Inga un kāpēc tas visiem nāks par labu. Zīli tagad nomoka lielas galvassāpes – kā pēc iespējas ātrāk un izdevīgāk pārdot Normunda tēvam zemes gabalu, kas pieder Mārtiņam, kamēr uz šī dārgā zemes pleķa savu ķepu nav uzlicis Makars. Kā labākajiem draugiem to izdosies paveikt? Notiek nepatīkama Ievas un viņas mammas tikšanās veikalā. Satikšanās Ievai nemaz nebūtu tik nepatīkama, tādu to padara Ievas mammas izturēšanos. Oskars Zīle zvana uz zonu tur sēdošajam tēvam, bet kā balsi un kādus pārmetumus viņš izdzirdēs otrā telefona galā?

Seriāls "NEMĪLĒTIE", Datums: 20.oktobris, Sezona: 1. (2020), Sērija: 30.

Normunds Oskara mājās ir satraucies un uzbudināts, viņš draugam izstāsta, ka Inga kaut kādā veidā ir uzzinājusi abu noslēpumu par Žoras nozušanu, Oskaram uzreiz ir skaidrs, kā Inga tikusi pie tādas informācijas. Tomēr tā vēl nav pati sliktākā ziņa Normundam – viņš avīzē izlasa, kas noticis ar Sandru. Arī Valts, iegriezies Makara ofisā, uzzina, kas atgadījies ar Sandru. Tagad visi mēģina saprast, kur ir pazudis Žora un kas noticis ar Sandru. Atgriezies mājās, Normunds atrod Ingu, kura grib ar viņu nopietni parunāt un vienoties, kā viņi tālāk dzīvos. Vai Ingai izdosies pierunāt Normundu palikt kopā? Artūrs un Ieva gatavojas apciemot Ievas mammu. Kā viņiem veiksies saskarsmē tagad, kad abi ir oficiāli kļuvuši par vīru un sievu un vēl gaida bērniņu? Oskars Zīle pēc tēva lūguma apmeklē viņu cietumā, Mārtiņš izsaka dēlam pārmetumus par uzvedību un attieksmi pret viņa bijušo biznesa partneri Makaru.

Seriāls "NEMĪLĒTIE", Datums: 19.oktobris, Sezona: 1. (2020), Sērija: 29.

Kamēr Sandra ciemojas Oskara dzīvoklī, viņa domas klīst citur, viņš dīvaini uzvedas, un dīvainas izvēršas arī abu attiecības. Varbūt tas ir tāpēc, ka Sandra netīšām kļuva par Oskara, Normunda un Žoras stāsta liecinieci? Valts nekur nevar atrast, kā ūdenī iekritušo Žoru, viņš vēršas pēc palīdzības pie Raimonda Katlapa, bet, nesagaidot palīdzību no uzņēmēja, Valts ir gatavs pat braukt pie Makara uz ofisu. Pēc Sandras vizītes viņa dzīvoklī, Zīle steidzas runāt ar Normundu, tomēr viņš īsti nevar palīdzēt, un, kamēr abi apspriež delikātās, tikai viņiem zināmās tēmas, draugu sarunu, viņiem to nenojaušot, noklausās Inga. Oskars Zīle saprot, ka Žoram ir liela problēma, un viņam steidzīgi vajag to atrisināt. Ieva ar Artūru atgriežas Rīgā no kāzu ceļojuma. Artūra brālis Normunds pasaka Ingai acīs tieši to, ko domā – viņam vairāk nav spēka ar Ingu dzīvot zem viena jumta, tomēr meitenei izdodas šo sarunu pagriezt tā, lai gūtu no tās labumu, un Normundam pilnībā izslīd zeme zem kājām. Pēc romantiskām vakariņām Zīle ar Sandru izlemj omulīgo vakaru turpināt brīvā dabā – diemžēl vienam no viņiem tas var beigties traģiski.

Seriāls "NEMĪLĒTIE", Datums: 15.oktobris, Sezona: 1. (2020), Sērija: 28.

Oskars Zīle, sagaidījis zvanu no Zanes, atbrauc pie viņas uz mājām, lai aizvestu savu draugu Normundu, kurš ir galīgi pārdzēries. Likteņa ironija – brīdī, kad draugi mēģina nokļūt mājās, viņi nokļūst Žoras redzeslokā, kurš nomaļā vietā kaut ko gaida. Izveidojas nepatīkama un pat sāpīga situācija Normundam, kurš ir piedzēries, bet varbūt šoreiz šajā grūtajā un bezcerīgajā situācijā palīdzēs viņa uzticamais draugs Oskars? Sliktākais ir tas, ka par šīs nesamierināmo ienaidnieku tikšanās liecinieci pret savu gribu kļūst Sandra. Kā Oskars savai labajai paziņai izskaidros, ko viņš dara šajā dīvainajā vietā? Pie Zanes dzīvokļa durvīm negaidīti pieklauvē Inga, viņa Zanei izsaka pārmetumus par Normundu, bet Zīle ar Normundu joprojām mēģina atrisināt Žoras problēmu. Vai draugiem izdosies to izdarīt klusi, lai neviens to nepamanītu, un vai to darot, viņi nesagaidīs Žoras atriebību?

Seriāls "NEMĪLĒTIE", Datums: 14.oktobris, Sezona: 1. (2020), Sērija: 27.

Nespēdams izturēt Ingas izvairīšanos un melus, Normunds beidzot atklāti pasaka, ko par viņu domā un ko pret viņu jūt, bet Mārtiņu Zīli cietuma apmeklētāju istabā sagaida sen neredzēts apmeklētājs. Kurš tas ir un par ko viņi runās, ja izrādās, ka abi bijuši gan labi draugi, gan biznesa partneri? Pēc trokšņainā un dusmu pilnā skandāla ar Ingu, Normunds pamostas Oskara dzīvoklī, viņš vispār neatceras, kā te nonācis un kas vakar noticis, tāpēc stingri nolemj mainīt dzīvi. Žora Sandrai liek savākt informāciju par Oskaru Zīli, bet Raimonds, brīdī, kad atdod Žoras daļu no viņu netīrā biznesa, saņem jaunu biznesa partnera piedāvājumu – Žora zina, kā, iesaistoties noziedzīgā darbībā, nopelnīt daudzkārt lielāku naudu.« 1 2 ... 9 10 11 12 13 14 15 »