Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)
Seriāls "NEMĪLĒTIE", Datums: 10.novembris, Sezona: 1. (2020), Sērija: 42.

Lorenss netīšām izdzird Oskara un Normunda karsto strīdu par Žoras slepkavību, tāpat viņš kļūst par liecinieku strīdam par noslīkušo Sandru. Pēc iztaujāšanas cietuma priekšnieka kabinetā, Artūrs kamerā atgriežas sasists, bet Oskars Zīle nespēj noticēt savām acīm – uz viņa dzīvokļa sliekšņa stāv Sandra, tā patiešām ir viņa, un tas nav slikts Zīles sapnis, bet realitāte! Ievas un viņas mammas attiecības lēnām kļūst siltākas un mīļākas, bet Zīle joprojām nespēj noticēt, ka viesis viņa dzīvoklī nav Sandra, bet viņas dvīņumāsa Keita, Oskars, kaut ar šaubām un sliktām priekšnojautām, nolemj izstāstīt Sandras māsai savu versiju par to, kas patiesībā notika ar Keitas māsu. Juris Katlaps, ieraugot grāmatnīcā Ievu, nolemj uzsākt ar viņu sarunu un uzaicināt viņu uz kafijas tasi. Kamēr Oskars Zīle cenšas atgūties pēc smagās sarunas ar Sandras māsu, situāciju savās rokās pārņem Lorenss. Pēc tikšanās ar Zīles pasūtītāju, Valts saprot, ne vien to, ka Lorenss ir Zīles pusē, bet arī to, ka viņš pat nedomā Valtam atdot lielo naudas summu, ko saņēmis avansā par Oskara Zīles slepkavības izpildīšanu.

Seriāls "NEMĪLĒTIE", Datums: 9.novembris, Sezona: 1. (2020), Sērija: 41.

Sofija Raimondam Katlapam izstāsta par savu negaidīto tikšanos ar Makaru, kā arī Valērijas neadekvāto uzvedību, kad pat Makars nevarējis saprast, kāpēc Valērija metusies virsū Sofijai. Valērijai gan ir pārliecinošas atbildes uz vīra jautājumiem. Artūrs Vanags uz jauno cietuma kameru netiek pārvests viens, bet kopā ar savu veco kameras biedru Lūku, ar kuru viņš jau ir paspējis sadraudzēties. Tomēr izskatās, ka jaunajā kamerā Artūram neklāsies tik viegli kā vecajā, jo šeit galvenais ir Tarzāns. Kāpēc viņš ir tik nedraudzīgs pret jaunajiem kameras biedriem, un ar ko beigsies Artūra un kameras autoritātes Tarzāna pirmā sadursme? Lorenss apsola palīdzēt Normundam un pārdot zonā Ievas vēstuli Artūram, bet kamēr Zīle, Normunds un Lorenss apspriežas kafejnīcā, kā viņi Artūram varētu palīdzēt, sarunas vidū kafejnīcā ierodas Māris, un tad Normundam jau ir savi jautājumi viņa brāļa labākajam draugam, kurš ir nonācis neapskaužamā situācijā. Ievai, kura palikusi mājās pilnīgā neziņā, turklāt bez iespējas atpūsties, ļoti palīdz pusmāsa Zane, bet Zīle Normundam beidzot izstāsta par Makara uzdevumu pašrocīgi viņu nogalināt – tas Oskara draugu ļoti izbiedē. Pēc konflikta kamerā ar Tarzānu, Lūkass un Artūrs tiek izsaukti pie cietuma priekšnieka uz iztaujāšanu, bet biežie pusmāsas Zanes apciemojumi viņas mājās, palīdz atgūties Ievai, kura nonākusi sarežģītajā situācijā.

Seriāls "NEMĪLĒTIE", Datums: 5.novembris, Sezona: 1. (2020), Sērija: 40.

Sarunā ar Zani, Artūra brālim Normundam izsprūk vārdi: „Ievai nekas vairāk neinteresē, kā tikai nauda“. Vai šie Normunda vārdi kļūs pravietiski, vai tomēr tās ir tikai Normunda emocijas, kurš ir norūpējies par savu brāli? Ievas rūpju un viņas mūžīgās mīlestības pret Artūru dēļ, Zane cenšas Normundu nomierināt. Lorenss un Zīle jaunākais pamazām sadraudzējas un atrod kopīgu valodu. Un tad Lorenss Oskaram izstāsta, ne vien to, kurš viņu grib nogalināt, bet arī daudz svarīgu nianšu par kurām Zīle pat nenojauš. Negaidīta Makara un Sofijas tikšanās pilsētā beidzas ar skandālu, tajā iesaistās arī Makara sieva Valērija, un Makars nekādi nevar saprast, kāpēc viņa sieva ir tik dusmīga uz Sofiju. Tikko iepazinies ar saviem jaunajiem kameras biedriem, Artūrs saņem komandu no cietuma uzraugu komandas ar visām mantām pārcelties uz citu kameru, bet Oskars Zīle arvien vairāk sāk uzticēties Lorensam.

Seriāls "NEMĪLĒTIE", Datums: 4.novembris, Sezona: 1. (2020), Sērija: 39.

Lorenss neko negaida un ķeras klāt Valta rīkojumiem, norādītajā vietā viņš atrod ne vien mašīnu un avansu par paredzētā darba izpildīšanu, bet arī vīrieša fotogrāfiju, no kura viņam ir jāatbrīvojas. Viņš vien sev zināmā vietā atrod paslēptu pistoli un dodas izpildīt Valta uzdevumu. Kas sagaidīs Lorensu, kad viņš atbrauks apciemot zonas drauga Mārtiņa Zīles dēlu Oskaru un klauvēs pie viņa durvīm? Artūrs nonāk viņam pilnīgi svešā vidē, tādā vietā, kur viņš dzīvē nekad vēl nav bijis. Kā viņš to uztvers, un kā Artūram veiksies komunikācijā ar tāda kontingenta cilvēkiem, ar kuriem brīvībā viņam nebūtu nekā kopīga?

Seriāls "NEMĪLĒTIE", Datums: 3.novembris, Sezona: 1. (2020), Sērija: 38.

Vecākais Zīle – Mārtiņš no zonas brīvībā pavada vienu no saviem labākajiem un uzticamākajiem cietuma draugiem – Lorensu. Viņam tiek dots uzdevums brīvībā pieskatīt un nepieciešamības gadījumā arī palīdzēt Mārtiņa dēlam Oskaram, kurš brīvībā esot nepakļaujas nevienai autoritātei. Pirmais, kurš satiek tikko pa zonas vārtiem izgājušo Lorensu, ir Valts, bet Normunds un Doļska kolēģis satiekas citā, daudz nomaļākā vietā, lai pārrunātu svarīgās brāļa lietas. Lorenss vēl pa īstam nav paspējis iziet brīvībā, kad Valts jau piedāvā netīru darbiņu, tomēr, vai bijušais cietumnieks piekritīs šim Valta piedāvājumam, pat nezinādams, ko īsti viņam bijušais līdzdalībnieks piedāvās? Ieva caur Normundu beidzot saņem pirmo Artūra vēstuli pēc vīra apcietināšanas, bet Doļskis beidzot sagaida palielu prēmiju no Raimonda Katlapa par darbu, kuru viņš veicis.

Seriāls "NEMĪLĒTIE", Datums: 2.novembris, Sezona: 1. (2020), Sērija: 37.

Negaidīta tikšanās pilsētā. Normunds nejauši satiek Ievu, mēģina pierunāt, lai viņa nekādā gadījumā neietu uz policiju ar atzīšanos, bet viņu sarunu iztraucē uz to pašu policijas iecirkni atbraukušais Raimonds Katlaps, kurš ir cietis. Kamēr Normunds risina savas problēmas, bet Juris Katlaps runājas ar Oskaru Zīli, Ieva nevienam nemanot izsprūk no Zīles mašīnas. Viņa ir pilnīgā izmisumā par vīra arestu, bet viņu nejauši pilsētā sēžam uz soliņa pamana Juris Katlaps un pat piedāvā sērojošo meiteni aizvest līdz savām mājām. Viņš sola ne vien aizvest, bet arī pierunāt tēvu, lai viņš neiesēdina Ievas vīru cietumā par seifa aplaupīšanu, tomēr Oskaram, kurš iejaucas viņu sarunā, ir savs viedoklis par šo jautājumu. Juri nesatrauc Artūra liktenis, Juri interesē tikai pati Ieva. Beidzot Gvido Doļskim izdodas sasniegt savu!!! Artūrs Vanags sāk runāt par seifa apzagšanu. Ieva savai mammai paziņo, ka tikai viņa ir vainīga – dēļ tā kā ir nolādēta, viņa savai ģimenei piesaista nelaimes. Meita arī paziņo to, ka nekad vairs negrib redzēt savu māti, bet Normunds joprojām domā, kā no sarežģītās situācijas varētu izvilkt savu brāli un Ievas vīru. Tāpēc, lai noskaidrotu kaut ko vairāk, viņš dodas pie Ievas uz mājām.

Seriāls "NEMĪLĒTIE", Datums: 29.oktobris, Sezona: 1. (2020), Sērija: 36.

Raimonds Katlaps savā dzīvoklī sagaida negaidītu viesi – Makaru. Ar kādu mērķi mafijas boss ir ieradies bez uzaicinājuma un ko uzņēmējam viņš piedāvās šoreiz? Zīles un Normunda mašīnā, ar pistoli pie deniņiem, uz mežu tiek vests Māris. Mārim, kurš pašam nezinot ir nodevis savu brāli un draugu, tas var būt pēdējais ceļojums uz mežu, jo abi draugi ir ne pa jokam saniknoti. Pēc ilga laika, Ievas mamma Kornēlija beidzot apciemo savu meitu. Varbūt pēc tam, kad Ieva viņai ir dzemdējusi mazmeitiņu Mildiņu, attiecības starp māti un meitu beidzot normalizēsies? Gvido Doļskis joprojām mēģina izsist no Artūra atzīšanos, ka viņš ir tas, kurš aplaupīja Raimonda Katlapa seifu, bet Zanes tante Kornēlija mēģina Ievas pusmāsu Zani pierunāt, lai viņa parunātu ar Ievu, lai tā pēc iespējas ātrāk šķirtos no Artūra, kurš ir iekritis policijas rokās.

Seriāls "NEMĪLĒTIE", Datums: 28.oktobris, Sezona: 1. (2020), Sērija: 35.

Ieva slimnīcas palātā savam Artūram izstāsta labus jaunumus – viņas mamma vairs nedusmojas un viņai liekas, ka ir draudzīga, tomēr uz šiem Ievas vārdiem ļoti dīvaini reaģē Ievas pusmāsa Zane. Doļskis, tā arī nepiespiedis Māri runāt, izlaiž viņu no policijas komisariāta, bet viņš pat nenojauš kādus slazdus viņam ir izlicis viltīgais izmeklētājs. Normunds, kurš pa ceļam uz dzemdību namu iegriezies paņemt brāli, no Artūra kaimiņa uzzina, ka viņu ir apcietinājuši policisti, bet pats Artūrs Doļska kabinetā pakļūst zem ierastās izmeklētāja nopratināšanas preses. Ieva ar savu meitu Mildu atgriežas no dzemdību nama dzīvoklī un tikai tad uzzina, ka viņas vīrs ir saņemts ciet un atrodas policijā. Vai Artūrs Vanags atzīsies brīdī, kad Doļskis viņam noliks priekšā neapgāžamus pierādījumus par to, ka viņš ir aplaupījis Katlapa firmas seifu? Savukārt, Māris, kārtējo reizi izsaukts uz policiju saprot, ka pats to negribēdams, ir atdevis savu labāko draugu policistu rokās. Artūra brālis ir velnišķīgi saniknots – viņš pārmet Zīlem, ka viņš visu ir zinājis par brāļa darbiem, tomēr neko nav teicis.« 1 2 ... 8 9 10 11 12 ... 14 15 »