Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)
Seriāls "NEMĪLĒTIE", Datums: 3.jūnijs, Sezona: 2. SVEŠIE (2021), Sērija: 57. [SEZONAS NOSLĒGUMS].

Zīle slimnīcā apciemo gandrīz mirušo Valēriju un uzzina visu patiesību par Makara tumšajiem darbiem, kā arī to, kurš patiesībā nogalināja viņa tēvu Mārtiņu. Tagad Oskaram ir jāpieņem izšķirošs lēmums un jāizdomā, kā atriebties tēva slepkavam. Kādu atriebības plānu Zīle izdomās? Lai varētu noskaidrot savas attiecības, Artūrs negaidīti satiekas ar Arni, bet Valēriju slimnīcā apciemo viņas vīrs Makars. Valērija paziņo, ka vīra nodevības dēļ vēlas šķirties, turklāt apsola, ka mafijas bosu par viņa netīrajiem darbiem iesēdinās cietumā. Ieva atkal smagi iegrimst alkohola purvā, bet Māris negaidīti uzzina, ka Lorenss no Maskavas ir atgriezies Rīgā. Gudri izdomātais Zīles plāns nostrādā – Makars nonāk viņa rokās... un beidzot Oskars uzzina tik ilgi gaidīto patiesību – kurš patiesībā nogalināja viņa tēvu Mārtiņu un kur aprakts viņa līķis. Izskatās, ka ilgais karš starp viņu un Makaru ir beidzies...

Seriāls "NEMĪLĒTIE", Datums: 2.jūnijs, Sezona: 2. SVEŠIE (2021), Sērija: 56.

Ievu atkal pārņem greizsirdības lēkme, viņa metas virsū Artūram un paziņo, ka viņš var palikt kopā ar Leldi, tikai tādā gadījumā nekad vairs neredzēs savu meitu Mildu. Arnis kārto svarīgo, bet riskanto uzdevumu, ko viņam uzticējis boss. Vai Makars būs apmierināts ar sava darbinieka paveikto? Lūgers izstāsta Zīlem par visu, ko redzējis Oskara saderinātās Renātes mājās, bet Oskars vēlas visu pats izdzirdēt no mīļotās lūpām. Bet Valērija, kura ir smagi ievainota un guļ slimnīcā, meklē iespēju, kā satikt un parunāties ar Oskaru Zīli.

Seriāls "NEMĪLĒTIE", Datums: 1.jūnijs, Sezona: 2. SVEŠIE (2021), Sērija: 55.

Valērija atgūst nozagto somiņu un nespēj tam noticēt – tajā viņa atrod gredzenu, no kura nepaguva atbrīvoties un kas ir viņas vīra Makara nozieguma pierādījums. Lorenss no Zīles uzzina, ka pēc viņa un Makara vienošanās, Lorensam vismaz uz gadu ir jāpamet Latvija, citādi viņam draud nokļūšana cietumā, bet Lūgers nejauši ierauga Makaru, sāk viņu izsekot, un... bingo! Makars dodas uz prokurores Renātes mājām! Kā Armands, uzzinājis, ka Makars un Renāte ir mīļākie, rīkosies tālāk,? Vai viņš atklās patiesību Oskaram, kurš gatavojas precēt skaisto prokurori? Draugi pavada Lorensu, kurš uz ilgu laiku dodas uz Maskavu, bet Valērija saņem zvanu, kas skar viņas vīru Sigurdu. Par kādu šausmīga notikuma aculiecinieci taps Valērija un kādu svarīgu uzdevumu no sava bosa saņems apsargs Arnis?

Seriāls "NEMĪLĒTIE", Datums: 31.maijs, Sezona: 2. SVEŠIE (2021), Sērija: 54.

Pēc ilgā nesaprašanās posma, Leldes un Artūra attiecībās beidzot iestājas mīlestība, abpusēja cieņa un miers. Inga savās mājās sagaida Normundu, kurš negaidīti atgriežas no slimnīcas. Viņa atrodas neapskaužamā stāvoklī, jo Ingas gultā atrodas Lūgers. Zīle prokurorei Renātei izstāsta par ko runājis ar mātes vīru Raimondu. Tagad viņš ir pilnībā pārliecināts, ka Katlaps, kuru prokurore vaino Mārtiņa Zīles pazušanā, ir pilnībā nevainīgs, tikai kāpēc, pēc šī stāsta un faktu konstatācijas, prokurores seja tā izmainās? Zīle, kurš savu mammu un patēvu apciemo kāzu jubilejā, ne vien apsveic viņus ar skaistajiem svētkiem, bet arī iepazīstina ar savu līgavu – Renāti. Valērija saņem zvanu – ir atradusies viņas rokassomiņa, kura sen tika nozagta uz ielas. Vai tajā būs visiem tik svarīgais un zīmīgais, nelaimes nesošais Zīles tēva gredzens? Bet Oskars par Lorensa atbrīvošanu Makaram beidzot atdod atlikušo summu... un tikko brīvību atguvušais Zīles draugs apciemo nogalinātās sievas kapu, pie kura dod zvērestu – atriebties slepkavām.

Seriāls "NEMĪLĒTIE", Datums: 27.maijs, Sezona: 2. SVEŠIE (2021), Sērija: 53.

Pēc „sastrādāšanās“ ar Silveru, Normunds nonāk slimnīcas palātā, tomēr arī šeit nopietni ievainotais vīrietis nespēj atpūsties – viņam jātiek galā gan ar ģimenes un biznesa problēmām, gan ar tuvāko draugu ienaidniekiem. Ievu atkal pārņēmusi kārtējā greizsirdības lēkme, un viņa dodas pie Leldes. Ieva nespēj sadzīvot ar domu, ka starp viņas Artūru un teātra režisori ir tik skaistas un mīļas attiecības. Un zinot Ievas raksturu, ir skaidrs, ka viņa Artūru tika viegli neatdos! Zīle Raimondam Katlapam lūdz padomu, kā viņam izturēties pret Silveru, kurš ir nodarījis pāri Normundam. Kamēr Normunds atgūst spēkus slimnīcā, Lūgers jau ir paspējis ieņemt viņa ģimenes gultu. Bet Makara mājās, kurās parasti valda miers un harmonija, šoreiz kaislības sit augstu vilni – kāda iemesla dēļ Valērija metas virsū savam vīram Sigurdam?

Seriāls "NEMĪLĒTIE", Datums: 26.maijs, Sezona: 2. SVEŠIE (2021), Sērija: 52.

Normunds par konkrētu naudas summu apsola Silveram izvest no muitas noliktavām viņam piederošo, arestēto narkotiku kravu. Vīrieši nolemj sadarboties, Silvers uz Normunda firmas kontu pārskaita pusi summas par kuru viņi ir vienojušies... atlikušo daļu Normunds dabūs tad, kad Silvera krava veiksmīgi šķērsos Latvijas robežu. Artūrs pēc tikšanās ar Silveru mierina Leldi un saka, ka ir nokārtojis visas lietas, kas saistītas ar nelaimīgo šaušanu. Sākas Silvera narkotiku kravas atbrīvošanas operācija... Ar ko šis viss beigsies atjautīgās shēmas izdomātājam Normundam? Ieva dodas ciemos pie Silvera. Ieva paliek bez agrāk dāvinātas zelta ķēdītes, kuru iepriekš saņēmusi dāvanā no Silvera, turklāt tiek izmesta no viņa mājas. Bet ar to Ievas nedienas vēl nebeidzas – atgriežoties mājās, viņa nokļūst vēl nepatīkamākā situācijā.

Seriāls "NEMĪLĒTIE", Datums: 25.maijs, Sezona: 2. SVEŠIE (2021), Sērija: 51.

Izrādās, ka sašautā Gazo ievainojums nav dzīvībai bīstams, un pēc Zanes sniegtās pirmās medicīniskās palīdzības, viņš tiek izlaists no slimnīcas. Artūrs atzīstas Mārim, ka viņa personīgajā pistoles aptverē trūkst dažu patronu, jo viņam nācās atšaudīties no Leldes uzbrucējiem. Māris ir ļoti uztraukts, jo saprot, ka tagad visas apsūdzības par šaušanu var nākt pār viņa galvu. Nezinādams, kā atrisināt šo situāciju, Artūrs vēršas pēc padoma pie sava brāļa, bet kamēr viņš runā ar Normundu, Artūra brāļa mājās ierodas negaidīti viesi – Silvers un Gazo. Ar ko beigsies šī negaidītā tikšanās? Bet Zīle Makara restorānā neierodas ar tukšām rokām – viņš mafijas bosam atdod daļu no summas par kuru ir vienojušies, un kas paredzēta tam, lai tiktu atbrīvots Lorenss.

Seriāls "NEMĪLĒTIE", Datums: 24.maijs, Sezona: 2. SVEŠIE (2021), Sērija: 50.

Ieva nespēj apvaldīt greizsirdību pret jauno Artūra draudzeni Leldi, viņa ir gatava atriebties jebkādā veidā, tāpēc vēršas pēc palīdzības pie Silvera. Zīle beidzot atvainojas savas mammas vīram Raimondam par visām viņa virzienā raidītajām apsūdzībām sakarā ar tēva nāvi. Izskatās, ka abi vīrieši beidzot atrod kopīgu valodu, un Katlaps sāk risināt konfliktu, kas izcēlies starp Sofijas dēlu un Silveru. Artūrs ir atbraucis, lai pie teātra satiktu Leldi. Artūrs kļūst par viņas nolaupīšanas aculiecinieku, tomēr viņam izdodas Leldi izglābt. Vienīgā neveiksme ir tā, ka Artūrs nolaupītāja virzienā raida šāvienus no sava drauga Māra reģistrētā ieroča. Artūrs nezina to, ka cilvēks uz kuru viņš šāva, ir Silvera miesassargs Gazo. Zinot Silvera sakarus un viņa nevaldāmo dabu, Artūram draud nopietnas nepatikšanas.1 2 3 ... 17 18 »