Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)
Seriāls "NEMĪLĒTIE", Datums: 8.oktobris, Sezona: 1. (2020), Sērija: 24.

Vai Žoram ar Valtu izdosies bez trokšņa un pārsteigumiem veikt plānoto laupīšanu? Pārpratumu pilnās Ievas un Artūra kāzas kļūst arvien līksmākas, bet nelielās kompānijas garastāvokli sabojā Inga, kura nelūgta ierodas svinībās. Žora atrodas Raimonda Katlapa dzīvoklī un ir neapmierināts un dusmīgs – viņam ir lielas pretenzijas pret savu „darba devēju“. Tomēr arī Raimonds negrasās piekāpties Žoram – kā izvērtīsies abu saniknoto vīriešu saruna? Normunds savā pastkastītē atrod vēstuli un zvana savam labākajam draugam Oskaram – viņam ir vēstāma svarīga informācija, tomēr abi vīrieši pat nenojauš, ka šo sarunu noklausās Inga.

Seriāls "NEMĪLĒTIE", Datums: 7.oktobris, Sezona: 1. (2020), Sērija: 23.

Tikko pārceļoties uz jauno dzīvokli, Artūru sāk vajāt nospiedošas domas, turklāt jaunajā dzīvoklī jaunais vīrietis ierauga kaut ko tādu, kas viņu sāk biedēt. Zīlem tēvs izstāsta, kas pagātnē saistījis viņu ar noziedznieku bosu Makaru. Negaidītas tikšanās ne vienmēr ir patīkamas – Zane veikalā aci pret aci saskrienas ar Normundu, turklāt blakus ir arī viņa bijusī – Inga. Artūrs, nespēdams aizmirst savu pravietisko sapni un skatu, ko ieraudzījis savā jaunajā dzīvoklī, prasa padomu Oskaram Zīlem – viņš grib vienoties ar Oskara patēvu Katlapu un atgriezt viņam nozagto naudu. Kā uz Artūra labo gribu reaģēs Zīle? Ieguvuši no Raimonda visu informāciju, Žora un Valts ķeras klāt saviem netīrajiem darbiņiem, bet Ievas un Artūra dzīvē uzaust īpašs rīts – viņu kāzu dienas rīts.

Seriāls "NEMĪLĒTIE", Datums: 6.oktobris, Sezona: 1. (2020), Sērija: 22.

Žora izprašņā Raimondu un iegūst konkrētu informāciju par iecerēto laupīšanu, bet, kamēr vīri kārto savus plānus, Raimonda Katlapa dzīvoklī dīvainā vizītē un ar dīvainiem jautājumiem uzrodas kriminālpolicijas izmeklētājs Gvido Doļskis. Vēl dīvaināku viesi savās mājās sagaida Zane – pie viņas durvīm negaidīti klauvē Normunds. Par ko runās bijušie klases biedri? Pēc ilgi gaidītā telefona zvana saņemšanas uzņēmējs Katlaps saskaišas ne pa jokam, bet pavisam citādas sajūtas ir Ievai ar Artūru – abiem beidzot izdodas uz laiku noīrēt omulīgu dzīvokli. Pēc negaidītās ziņas, kuru Raimonds Katlaps izdzird pa telefonu, viņš steidzas uz Doļska darba kabinetu. Oskars Zīle beidzot dabū atļauju apciemot tēvu, kurš sēž cietumā.

Seriāls "NEMĪLĒTIE", Datums: 5.oktobris, Sezona: 1. (2020), Sērija: 21.

Artūrs Ievai vaļsirdīgi atzīstas savās šaubās un domās par to, ka, iespējams, viņam nevajadzēja apzagt to nelaimīgo seifu, bet Ieva viņu mierina, ka viss būs labi un ka viņš visu labi ir izdomājis un izdarījis. Normunds joprojām cenšas noskaidrot, kas saista viņa mīļoto meiteni ar Žoru, kuram ir slikta reputācija. Aī Raimonds no savas puses mēģina izprašņāt Žoru un saprast, kāpēc viņš Ingu apmeklējis slimnīcā. Vai arī šoreiz attapīgais Žora spēs atbildēt uz Raimonda jautājumiem? Ieva savu pusmāsu Zani uzaicina būt par liecinieci savās un Artūra kāzās, bet, vai viņa piekritīs piedalīties šajos svētkos, kad uzzinās, kas būs otrs liecinieks? Raimonds atgriežas mājās, kur sastop savu rīkojumu izpildītāju Žoru, abiem atkal padomā ir jauni plāni un jauni, netīri darbi.

Seriāls "NEMĪLĒTIE", Datums: 1.oktobris, Sezona: 1. (2020), Sērija: 20.

Inga slimnīcas palātā gaida Normunda apciemojumu, bet ierodas tāds apmeklētājs, kādu viņa tik tiešām nav cerējusi ieraudzīt. Beidzot aci pret aci tiekas abi vīrieši, kuri ir konkurenti cīņā par Ingas sirdi – Normunds un Žora. Ar ko beigsies šī negaidītā tikšanās? Normunds mēģina no Ingas uzzināt, kādas ir viņas un Žoras attiecības un kas viņus saista. Ingai, kā vienmēr, ir sava versija, bet vai Normunds arī šoreiz noticēs savās mīļotās vārdiem? Artūrs un Ieva sagaida Normundu, kurš atgriežas no slimnīcas, bet Ingas slimnīcas palātā notiek vēl viena iztaujāšana – tagad Raimonds Katlaps mēģina noskaidrot, kāpēc viņu slimnīcā apciemo abu kopējais paziņa Žora. Ingai ir ko pateikt arī Raimondam, tomēr, tiklīdz viņš ir pametis palātu, meitene steidzas zvanīt savam bijušajam draugam un suteneram.

Seriāls "NEMĪLĒTIE", Datums: 30.septembris, Sezona: 1. (2020), Sērija: 19.

Satiekot Zīli, Normunds pasūdzas, ka Inga naktī nav atgriezusies mājās un nav nekur atrodama. Normunds kārtējo reizi dabūt dzirdēt visu, ko draugs domā par Ingu. Kamēr Žoras dzīvoklī turpinās ķīlnieku drāma, Normunds savā dzīvoklī sagaida neaicinātu, bet mīļu viesi, tomēr gan vienās, gan otrās mājās notikumi attīstās visiem iesaistītajiem pavisam neplānotā virzienā. Raimonds Katlaps slimnīcā ierauga pazīstamu seju un uzreiz steidzas zvanīt Žoram, bet Normunds sagaida zvanu no pazudušās Ingas. Viņa lūdz Normundam palīdzību, un viņš, pat pieklājīgi neaprunājies ar saviem viesiem, aizsteidzas glābt Ingu.

Seriāls "NEMĪLĒTIE", Datums: 29.septembris, Sezona: 1. (2020), Sērija: 18.

Zīle mēģina ieskaidrot Normundam, ka no sarunas ar Sandru uzzinājis, ka Inga patiešām neesot tāda, kādu viņu apraksta draugs. Normunds kategoriski noraida Oskara teikto. Inga, sadusmota par Normunda attieksmi, Valta pavadībā dodas uz sava bijušā drauga un sutenera Žoras dzīvokli. Viņa vēlas Žoram pateikt, ka izbeidz ar viņu visas saistības un ir gatava atdot viņam visu naudu. Vai Žora piekritīs Ingas nosacījumiem? Oskars ierodas slimnīcā, lai satiktu medmāsu Zani, tomēr viņa neizrāda lielu vēlmi komunicēt ar jauniegūto paziņu. Tomēr tas ir tikai līdz brīdim, kad Zīle viņai iedod savu telefonu, lai Zane varētu parunāt ar Normundu. Raimonds Katlaps, atrodoties pastāvīgā mediķu uzraudzībā, ar katru dienu jūtas arvien labāk, turpretī Normunds ar katru mirkli jūtas arvien sliktāk, jo viņa mīļotā Inga pēkšņi ir kā ūdenī iekritusi. Sofija negaidīti uz ielas satiek dēlu Oskaru un mēģina ar viņu no sirds izrunāties un salabt.

Seriāls "NEMĪLĒTIE", Datums: 28.septembris, Sezona: 1. (2020), Sērija: 17.

Raimonds Katlaps slimnīcā tiek labi aprūpēts. Viņu apciemo dēls, un Raimonds Jurim atklāj – ja nebūtu Sofijas, tad viņa vairs nebūtu šajā pasaulē. Vai pēc šī gadījuma Raimonds mainīs savu attieksmi pret Sofiju? Slimnīcas pagalmā Zīle palīdz medicīnas māsai Zanei pielaist automašīnu, un pļāpājot viņi secina, ka abi pazīst Normundu. Sandra nokļūst nepatīkamā situācijā – viņai uzbrūk huligānu banda. Par laimi netālu atrodas Zīle, bet, vai Oskaram izdosies izglābt savu paziņu no tik liela neliešu bara? Dabūjusi no Oskara telefona numuru, Zane zvana viņa labākajam draugam Normundam, bet nesaprotama iemesla dēļ uz zvanu atbild viņai nepazīstama sieviete. Kārtējais strīds Normunda un Ingas dzīvoklī beidzas ar to, ka Normunds dodas pie sava drauga, bet sadusmotā Inga nolemj, ka viena pati mājās nepaliks.1 2 3 »