Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)
Seriāls "NEMĪLĒTIE", Datums: 4.marts, Sezona: 2. SVEŠIE (2021), Sērija: 8.

Normunds sagaida rītu ne savās, bet gan Zanes mājās. Lai arī Zanei sāp mīļotā vīrieša dubultā dzīve, Normunds kārtējo reizi spēj viņu nomierināt – viņam ir savi argumenti tam, kāpēc viņš nevar šķirties no Ingas un būt kopā ar Zani. Inga savam bijušajam pielūdzējam, tagad Makara miesassargam Arnim paziņo, ka viņš vairāk nedrīkst apmeklēt viņas māju, jo Inga ir nolēmusi salīgt mieru un dzīvot kopā ar savu bijušo vīru. Viņas prioritāte tagad ir meita Milda. Lūgers atgriežas Normunda mājā, lai paņemtu to, kas pienākas viņam – tur palikušo snaipera šauteni, un, kamēr paša saimnieka nav mājās, starp Ingu un Lūgeru notiek interesanta saruna. Artūrs ir nomākts, kad uzzina, ka birokrātisku iemeslu dēļ, viņš šodien vēl nevar no bērnu nama izņemt savu meitu Mildu – ir jāgaida, kamēr ierēdņi sagatavos nepieciešamos dokumentus. Kamēr Inga ar Lūgeru runājas, Normunda mājās negaidīti ierodas Zīle, un tā kā paša saimnieka nav mājās, tas var beigties pat ļoti slikti!

Seriāls "NEMĪLĒTIE", Datums: 3.marts, Sezona: 2. SVEŠIE (2021), Sērija: 7.

Pēc gariem nesatikšanās mēnešiem, Sofija beidzot var apskaut savu mīļo dēlu un nevienam netraucējot ar viņu no sirds izrunāties, arī Māris, pēc vēl garāka neredzēšanās laika, gatavojas satikties ar savu bijušo labāko draugu Artūru. Vienīgi Māri ir pārņēmušas bailes – vai labākais draugs, pēc tam, kad par kopīgi izdarīto noziegumu ir nosēdējis tik daudzus gadus cietumā, vispār gribēs ar viņu runāt? Varbūt viņš joprojām sevī tur dusmas pret nozieguma līdzzinātāju? Artūram šobrīd vissvarīgākais ir tas, ka parādījusies cerība no bērnu nama atgūt Mildu. Ieva savam bijušajam vīram un meitas tēvam raksta vēstuli, kurā atvainojas un atzīstas mīlestībā, bet vai Artūrs to izlasīs, ņemot vērā, cik ļoti viņš tika pazemots un sāpināts? Omulīgā kafejnīcā notiek vēl viena Raimonda Katlapa un tagad jau firmas darbinieces Ievas tikšanās, bet Artūrs ir ļoti priecīgs – viņš no bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas ir uzzinājis, ka pavisam drīz atgūs savu meitu. Artūrs steidzas uz veikaliem, lai varētu iegādāties visu, kas būs nepieciešams viņa un meitas kopīgajai dzīvei zem viena jumta.

Seriāls "NEMĪLĒTIE", Datums: 2.marts, Sezona: 2. SVEŠIE (2021), Sērija: 6.

Zīle paziņo Normundam, ka viņam ir nepieciešama liela naudas summa. Kamēr labākie draugi apspriež naudas jautājumu, Normundam piezvana sieva Inga – viņu ļoti interesē, kas ir paslēpts viņu mājas pagrabā. Tomēr Normunds Ingai kategoriski aizliedz uz turieni iet un brīdina, lai sieva nemaz nedomā tur ložņāt! Vai ziņkārīgā Inga klausīs savu vīru? Normunds kopā ar Lorensu un Zīli dodas uz savām mājām, lai Zīle pats varētu ieraudzīt noslēpumaino šāvēju, uzzināt, kas viņš ir un kam strādā. Lūgers ar Oskaru grib parunāt bez lieciniekiem – tikai zem četrām acīm, bet pa to laiku Inga sakliedz uz Normundu – pēc abu vienošanās Zīle nedrīkst atrasties viņu mājā. Ingai tik tiešām ir bail, jo viņa bija tā, kas Zīli apsūdzēja un uz ilgu laiku iebāza cietumā. Lūgers Oskaram izstāsta visu par sevi un to, kas viņu saista ar Oskara tēvu Mārtiņu. Zīle lēnām pārliecinās, ka Lūgers nav no Makara cilvēkiem, tomēr Lorenss Armandam netic – viņš joprojām domā, ka Lūgers ir Makara sūtīts slepkava – un sliktākais ir tas, ka Lorensa viedoklī neviens neieklausās. Visu izlemj Oskars Zīle.

Seriāls "NEMĪLĒTIE", Datums: 1.marts, Sezona: 2. SVEŠIE (2021), Sērija: 5.

Lorenss ar ieroča palīdzību mēģina iebiedēt noslēpumaino snaiperi Lūgeru, lai viņš pateiktu, ko gribēja no Oskara un kurš viņu atsūtījis uz Zīles adresi, tomēr Lūgers ir stiprs kā klints un kluss kā ūdens. Makars arvien neatlaidīgāk iztaujā Māri par Lorensu, bet Oskars Zīle kriminālpolicijas izmeklētāja Doļska kabinetā saņem divdomīgu piedāvājumu. Vai Oskars piekritīs šim Doļska ieteiktajam biznesa plānam? Pēc sarunas ar Makaru, Māris steidzas pie Lorensa, lai pastāstītu, kādu informāciju par Lorensu un viņa darbību vēlas iegūt mafijas boss, bet kamēr abi runājas, pie durvīm klauvē kāds negaidīts viesis! Kas šoreiz ir ieradies Zīles dzīvoklī, kurā tagad dzīvo Keita un Lorenss? Ātrāk nekā plānots, Inga atgriežas no ceļojuma Latvijā un savā pagrabā izdzird dīvainus trokšņus. Vai Inga saņemsies un paskatīsies, kas notiek mājas pagrabā, un kas uzvarēs – bailes vai tomēr sievietes ziņkārība?

Seriāls "NEMĪLĒTIE", Datums: 25.februāris, Sezona: 2. SVEŠIE (2021), Sērija: 4.

Aizdomīgais vīrietis, kurš bija ienācis Lorensa pagalmā ir jau sasiets un ielikts mašīnas bagāžniekā. Lorenss uzskata, ka šo cilvēku ir sūtījis Makars, bet dokumentos, kas tiek atrasti vīrieša mašīnā, noskaidrojas, ka tas ir Armands Lūgers. Šis uzvārds ne Lorensam, ne Normundam neko neizsaka, un abi nolemj – kamēr Normunda sieva ir devusies uz kaktusu izstādi Prāgā, noslēpumainais vīrietis ir jāved uz Normunda māju un jānopratina tur. Bijušajā slepenajā Normunda dzīvoklī notiek negaidīta un mīļa Zanes un Artūra tikšanās, bet Lorenss uzņemas noskaidrot to, kas ir Lūgers un kāpēc viņš atradās pagalmā? Ieva ir nolēmusi atrast īstu, normālu darbu, tomēr – likteņa ironija – aizgājusi uz darba pārrunām, viņa iepazīstas ar Raimondu Katlapu. Ar ko beigsies šī tikšanās? Normunda mājās spriedze pieaug katru minūti – pēc tam, kad Normunds Lūgera mašīnā atrod labi noslēpto snaipera ieroci, ir pilnīgi iespējams, ka noslēpumainā šāvēja dzīve ir beigusies!

Seriāls "NEMĪLĒTIE", Datums: 24.februāris, Sezona: 2. SVEŠIE (2021), Sērija: 3.

Noslēpumainā snaipera tēmeklī ir Makars, vai arī šoreiz mafijas bosa dzīvību izglābs viņa miesassargs? Artūrs beidzot gatavojas satikties un izrunāties ar savu bijušo sievu, bet nejauši pamanīts skats pie Ievas mājām viņu attur no ieplānotās sarunas. Māris Makara mājās saņem uzdevumu – uzmanīgi izsekot Lorensu, un par visu, ko redz, nekavējoties ziņot. Pa to laiku Artūrs apmeklē bērnu namu – viņam gribas vismaz no tālienes redzēt meitu Mildu, kura jau ir krietni paaugusies. Keita atgriežas mājās un sava nama pagalmā ievēro dīvainu vīrieti. Keita steidzas par to paziņot savam vīram Lorensam un Mārim, kas tieši tobrīd ieradies viņus apciemot. Kā abi vīrieši rīkosies ieraudzījuši aizdomīgo vīrieti, kurš klaiņo pa viņu mājas pagalmu? Bet Artūrs pēc ilgās klejošanas beidzot ievācas jaunā dzīvoklī. Viņam, pēc visiem pārdzīvojumiem un dzīves vētrām, beidzot ir iespēja pabūt vienam pašam.

Seriāls "NEMĪLĒTIE", Datums: 23.februāris, Sezona: 2. SVEŠIE (2021), Sērija: 2.

Brāļiem Normundam un Artūram, kuri ilgi nav redzējušies un tagad satikušies pie tēva kapa, ir daudz lietu, ko pārrunāt, bet Valērija joprojām nespēj noticēt tam, ka automašīnas sprādzienā bojā gājušā miesassarga Hugo vietā bija jābūt viņas vīram. Un viņus abu interesē tas, kurš vēlas mafijas autoritātes Makara nāvi, ja Oskars Zīle šobrīd sēž cietumā? Lorenss tikai no avīžraksta saprot, ka ir uzspridzinājis neīsto cilvēku, ne to, kura nāvi bija ieplānojis, bet Artūrs uz laiku ievācas mājā pie sava brāļa Normunda un viņa sievas Ingas. Noslēpumainais snaiperis šoreiz jau ir iekļuvis Makara restorānā un pat noklausās mafijas autoritātes un viņa apsarga Arņa sarunu, bet Inga mēģina pārliecināt Artūru, ka viņam beidzot vajag satikties ar savu bijušo sievu Ievu, lai atklāti izrunātos. Normunds, no tikšanās ar sava drauga Oskara mammu Sofiju, atgriežas ļoti satraucies – viņa draugam Zīlem ir uzrādīta apsūdzība par sutenera Žoras slepkavību, un viņš ir apcietināts. Varbūt nākamais, kam kriminālpolicija „ķersies klāt“, būs pats Normunds? Inga cenšas Normundu nomierināt, viņa ir gatava savu vīru aizstāvēt un nekad pret viņu neliecinās.

Seriāls "NEMĪLĒTIE", Datums: 22.februāris, Sezona: 2. SVEŠIE (2021), Sērija: 1.

Artūrs, kurš ilgu laiku bija pazudis no draugu un savu tuvāko cilvēku redzesloka, ar vilcienu dodas apciemot tēva kapu, bet brauciena laikā nejauši pa vagona logu pamana Lorensu, kurš stāv pie nomaļas dzelzceļa pārbrauktuves. Neviens nenojauš, kas tagad notiek Lorensa galvā – viņa zonas laiku draugs Mārtiņš Zīle ir pazudis bez vēsts, turklāt arī viņa tuvākais draugs Oskars palicis cietumā uz ilgu laiku. Tomēr pazīstot Lorensa straujo dabu, nebūs nekāds brīnums, ka viņš būs izdomājis plānu, lai atriebtos. Noslēpumaina un nevienam nezināma snaipera optiskajā tēmeklī – Makara restorāna apkārtnē, kaut ko medī nevienam nezināmais un noslēpumainais vīrietis, kurš ir iekārtojies otrā ielas pusē. Bet pa to laiku pats Makars atrodas savā nomaļajā lauku īpašumā, kur sievas Valērijas un miesassarga Hugo kompānijā vēro aizraujošu hokeja cīņu. Kāds būs fināls un cik augstas būs šī vakara likmes Lorensam, Makaram un noslēpumainajam snaiperim?1 2 3 ... 10 11 »