Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)
Seriāls "NEMĪLĒTIE", Datums: 3.decembris, Sezona: 1. (2020), Sērija: 55.

Artūrs sarunas laikā ar Mārtiņu Zīli sagaida no zonas autoritātes ne vien atbalstu, bet arī ierosinājumu – ja vien Artūrs to vēlētos, Mārtiņš var parunāt ar cietuma vadību, lai Normunda brāli pārceļ uz Zīles vecākā kameru. Pilsētas picērijā Gabriēla satiek Valēriju, kura smagi slimajai meitenei piedāvā palīdzību, bet Zīles jaunākā kompānija dara visu, lai zonā izdomātā Oskara tēva afēra ar fūrēm tiktu iedzīvināta ne tikai domās un sarunās. Satiekot Zani, Normunds viņai atzīstas, ka netic Ievas vārdiem un tam, ka viņa ir nodevusi kukuli tiesnesim, kurš izskatīja Artūra lietu, tomēr Zane mēģina aizstāvēt un attaisnot savu radinieci. Bet Māris jau vairākas dienas meklē meiteni, kuru nesen saticis zirgaudzētavā.

Seriāls "NEMĪLĒTIE", Datums: 2.decembris, Sezona: 1. (2020), Sērija: 54.

Zīle, Lorenss un Normunds vienojas par to, kā labāk iekārtot firmu, lai par to pēc iespējas mazāk interesētos finanšu policija, viņi vēlas atrast arī neitrālu cilvēku, kurš varētu kļūt par viņu izveidotās firmas direktoru. Valērija mēģina aizkustināt Makaru un palīdzēt nabaga vientuļajai, slimajai meitenei – viņai nepieciešama liela naudas summa, lai veiktu operāciju ārzemēs. Lorenss beidzot saviem jaunajiem draugiem izstāsta patiesību – sarežģīto naudas nopelnīšanas shēmu nav izdomājis viņš, bet gan Oskara tēvs Mārtiņš. Nedabūjusi no sava vīra ne naudu, ne sapratni, Valērija nolemj pati atrast Gabriēlu – meiteni, kurai nepieciešama operācija ārzemēs. Māris no Zīles saņem pirmo uzdevumu – atrast parādnieku Tomu un izsist no viņa trīs tūkstošus latu, kuru viņš ir parādā Oskaram. Nokļuvis norādītajā vietā, Māris satiek ne vien Zīles parādnieku, bet arī valdzinošu meiteni – Gabriēlu. Cietuma teritorijā satiekas un iepazīstas Artūrs un Zīles tēvs Mārtiņš, bet gādīgajai Valērijai beidzot izdodas iegūt Gabrielas numuru, sazvanīt viņu un izteikt piedāvājumu tikties un parunāties.

Seriāls "NEMĪLĒTIE", Datums: 1.decembris, Sezona: 1. (2020), Sērija: 53.

Kārtējā Ievas un viņas mammas saruna par naudas tēmu beidzas ar strīdu – Ieva grib daudz vairāk naudas, nekā mamma viņai dod, kaut arī tā nav Kornēlijas nauda, bet pieder Normundam. Artūra sievasmāte gan uzskata, ka zina labāk, kā rīkoties ar lielo naudas summu, kura patiesībā viņai nepieder – tas ir kukulis, kuru Ieva tā arī nenodeva tiesnesim, kurš izskatīja Artūra lietu. Divās atšķirīgās Rīgas kafejnīcās vienlaicīgi notiek divas tikšanās – Oskars Zīle satiekas ar patēvu Raimondu Katlapu un saņem no viņa izdevīgu biznesa piedāvājumu, bet Normunds beidzot tiekas ar tiesnesi, kurš notiesāja viņa brāli un ielika uz daudziem gadiem cietumā. Juris Katlaps kļūst par liecinieku kārtējam Ievas un viņas mammas strīdam par naudu – Ieva vēlas pirkt jaunu mašīnu, bet mamma pret šo ideju ir noliedzoša – viņa neļaus meitai vējā izmest naudu, jo vairāk tāpēc, ka blakus Kornēlijas meitai arvien biežāk parādās turīgā uzņēmuma dēls. Pēc tikšanās ar tiesnesi, Normunds dalās savās izbailēs par Ievu un aizsteidzas uz sava brāļa sievas dzīvokli, kur viņai pajautā tieši par kukuli tiesnesim, bet te iejaucas Ievas mammas Kornēlija un sāk aizstāvēt savu meitu. Makars Juri, kurš ir kļuvis pārdrošs un dod pārāk daudz padomu mafijas bosam, tikšanās laikā noliek pie vietas, bet Makara sievu Valēriju ļoti aizkustina avīzē izlasīts raksts par meiteni, kura sirgst ar smagu slimību un ir palikusi viena bez tēva un tuvākajiem ģimenes locekļiem.

Seriāls "NEMĪLĒTIE", Datums: 30.novembris, Sezona: 1. (2020), Sērija: 52.

Visi Artūra tuvākie gatavojas izšķirošajai tiesas dienai, visi tic, ka Normunda brālis saņems mazāko iespējamo sodu, jo zina, ka Ieva ir iedevusi lielu kukuli, lai tiesnesis samazinātu gadus, kuri Artūram jāpavada cietumā. Kamēr Ieva atrodas tiesas zālē, viņas dzīvoklī saimnieko mamma, kura sagaida viesi – Juri, izskatās, ka abi pamazām atrod kopēju valodu, Kornēlijai patīk meitas jaunais draugs un viņai ir svarīgi, lai meita aizmirst viņai tik nepatīkamo znotu. Lai arī Artūra sprieduma dēļ visi draugi ir bez noskaņojuma, dzīve tomēr neapstājas. Draugu kompānija apsver izdevīgu uzņēmējdarbības shēmu, kura tiek piedāvāta Lorensa Zīlem un Normundam, jo šobrīd visiem nauda ir nepieciešama kā nekad agrāk. Zane mierina pusmāsu Ievu par ilgajiem gadiem, kuri zonā būs jāpavada viņas vīram Artūram, bet pati Ieva ir nemierīga, jo uzzina, ka Normunds grib satikties ar tiesnesi un noskaidrot, kāpēc, lai gan paņēmis kukuli, vienalga notiesājis Artūru uz daudziem gadiem. Ieva pieprasa savai mammai, lai tā atdod kukulim paredzēto naudu, viņa vēlas to atdot Normundam. Bet Raimonds Katlaps palūdz Sofiju, lai viņa piezvana savam dēlam Oskaram un vienojas par abu tikšanās laiku – Raimonds Oskaram grib piedāvāt ļoti labu biznesa piedāvājumu.

Seriāls "NEMĪLĒTIE", Datums: 26.novembris, Sezona: 1. (2020), Sērija: 51.

Izskatās, ka Artūrs pamazām sadraudzējas un atrod kopīgu valodu ar jaunajiem kameras biedriem, tāpat viņš jaunajā kamerā satiek senu un labu paziņu – Lūkasu. Normunds ir ļoti dusmīgs un pārmet Zanei par kaut kādu mistisku pielūdzēju, kurš viņai sūtot ziedus, bet situācija atslābst brīdī, kad Normunda mājā ierodas īstais dzīvokļa saimnieks Zīle un iejaucas sarunā. Kamēr Artūrs mēģina izdzīvot un pierast pie jaunās kameras „smalkumiem“, viņa Ieva pavada jautru laiku Jura Katlapa kompānijā. Māris pie tiesas nama sagaida brīdi, kad policisti atved Artūru, viņš mēģina izkliegt labākajam draugam ziņu, ka nav viņu nodevis un nosūdzējis, bet Artūrs izliekas, ka nedzird šos Māra vārdus. Zīle savā jaunajā dzīvoklī sagaida sen nesatikto Lorensu, bet Ieva nevar atrast lielo naudas summu, kuru viņai iedeva Normunds un vaino savu mammu par to, ka viņa ir piesavinājusies Artūra „izpirkšanai“ paredzēto naudu. Ko par šiem apvainojumiem teiks Kornēlija?

Seriāls "NEMĪLĒTIE", Datums: 25.novembris, Sezona: 1. (2020), Sērija: 50.

Normunds izstāsta Oskaram, kā viņš ar Zani nonācis dzīvoklī, kurš pieder pašam Oskaram, izskatās, ka tagad, Normunda intrigu dēļ, šis dzīvoklis kļūs arī par Normunda un Zanes tikšanās vietu, un tas Oskaru neiepriecina. Kornēlija atrod naudu, kuru viņas meitai vajadzēja atdot kā kukuli tiesas pārstāvim, viņa mēģina no Ievas uzzināt, kāpēc viņa šo summu nav atdevusi cilvēkam, no kura ir atkarīgs tālākais Ievas vīra liktenis. Zane, pēc darba atgriežas mājās un pie dzīvokļa durvīm atrod lielu, sarkanu rožu pušķi, viņa uzreiz pateicas Normundam par šo pārsteigumu, bet Normundam, zinot to, ka nekādus ziedus Zanei nav sūtījis, rodas pamatīgas aizdomas. Vai viņa Zanei ir cits pielūdzējs? Artūrs atkal tiek pārcelts uz citu zonas kameru, viņu kārtējo reizi sagaida jauni apstākļi un kaimiņi. Vai šie kaimiņi būs tikpat draudzīgi, kā tie, kuri bija iepriekšējā kamerā, no kuras viņš tika pārcelts? Māris pilsētā satiek Ievu, kura ir kļuvusi augstprātīga, un saņem no viņas ne vien nicinājumu, bet arī pārmetumus par to, ka tā ir viņa vaina, ka Artūrs ir nokļuvis neapskaužamajā situācijā. Māris mēģina Ievai paskaidrot, ka viņš savu labāko draugu nav nodevis, un lūdz Ievu to pateikt arī Artūram.

Seriāls "NEMĪLĒTIE", Datums: 24.novembris, Sezona: 1. (2020), Sērija: 49.

Ieva, ar Jura mašīnu, tiek aizvesta uz tikšanos ar svarīgiem cilvēkiem no tiesu sistēmas, tikai vai viņa izpildīs visu, ko viņai licis vīra brālis Normunds? Zane ar Normundu spēlē viltīgu spēli – viņš ar ziediem un šampanieti ierodas viņas dzīvoklī, Zane Normundam piedāvā svētkus turpināt viņa dzīvoklī, jo viņu interesē, kā dzīvo vīrietis pret kuru viņa nav vienaldzīga. Normunds piekrīt Zanes piedāvājumam, tomēr, kas viņus abus sagaisīs Normunda dzīvoklī? Nevarēdams sazvanīt Ievu, Juris Katlaps ierodas viņas mājā, Ieva nav priecīga ieraugot viesi, jo jebkurā brīdī pie viņas var ierasties arī Artūra brālis, bet par šo Katlapa jaunākā vizīti ļoti priecājas Ievas mamma Kornēlija. Ieva izstāsta Normundam, kā pagājusi tikšanās ar tiesas pārstāvi un pārliecina viņu, ka lielā naudas suma, kas bija paredzēta kukulim ir nodota, kā Normunds to licis. Bet pats Normunds no Zanes saņem negaidītu jautājumu – kāpēc viņš izšķīrās no Ingas? Zane no Normunda saņem godīgu un argumentētu atbildi.

Seriāls "NEMĪLĒTIE", Datums: 23.novembris, Sezona: 1. (2020), Sērija: 48.

Satiekoties ar Zīli, Makars apgalvo, ka no šī brīža viņam nav pretenziju ne pret Oskaru, ne pret viņa tēvu, un dod savu goda vārdu vairāk viņu neizsekot, nemēģināt notvert – Makaram šobrīd nepieciešams miers un klusums. Gan Zīle, gan Lorenss pēc šiem izteiktajiem vārdiem un Makara dotā solījuma atviegloti nopūšas – labāk trausls pamiers, nekā jebkāds karastāvoklis. Zīle pateicas jaunajam draugam par palīdzību situācijas atrisināšanā un steidzas uz zonu paziņot savam tēvam, ka ieguvis Makara solījumu un ka viņiem vairs nav jābaidās no Makara un viņa bandas atriebības. Ieva izstāsta Normundam par viņas un Artūra tikšanos Doļska kabinetā, tāpat pārdod vīra vēstuli, ko Artūrs rakstījis brālim, bet pats Normunds Ievai dod svarīgu uzdevumu – viņai ir jāsatiekas ar svarīgu cilvēku, kurš strādā tiesu sistēmā un jānodod kukulis – liela naudas summa, jo tā palīdzēšot Ievas vīram neiesēsties cietumā uz ilgiem gadiem. Ieva dodas uz svarīgo tikšanos, bet ceļā satiek Juri Katlapu.1 2 3 ... 6 7 »