Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)
Seriāls "Ēnu spēles", Datums: 2014.GADS, Sezona: 2., Sērija: 3.

Detektīvaģentūrā ierodas Andra māsīca Dace un lūdz palīdzību. Viņa netic, ka dzemdējusi mirušu bērnu, un ir pārliecināta, ka bērns ir nozagts. Sākumā neviens Dacei netic, bet pamazām atklājas, ka viņas aizdomas ir pamatotas. Roberts kopā ar draugiem uzsāk izmeklēšanu, un izrādās, ka Dace ir tikai viens no cietsirdīgas afēras upuriem.

Seriāls "Ēnu spēles", Datums: 2014.GADS, Sezona: 2., Sērija: 2.

Mārcis iepazīstas ar meiteni, kas tiek nogalināta orientēšanās sacensību laikā. Mārcis kļūst par galveno aizdomās turamo. Roberts un Andris dara visu iespējamo, lai glābtu Mārci no cietuma un atrastu īsto vainīgo. Izmeklēšanā ar lielu prieku iesaistās arī Beāte, kaut gan Roberts ir pārliecināts, ka viņa vairāk traucē nekā palīdz.

Seriāls "Ēnu spēles", Datums: 2014.GADS, Sezona: 2., Sērija: 1.

Detektīvaģentūras īpašnieks Roberts Meirāns saņem negaidītu darba piedāvājumu- kļūt par turīgā biznesmeņa Andersona vienīgās meitas Beātes miesassargu. Beātei tēva uzspiestais miesassargs nepatīk, un viņa dara visu, lai Roberts no šī darba atteiktos. Roberts mēģina savienot nesavienojamo- tikt galā ar spītīgo Beāti un atrast no psihiatriskās klīnikas izbēgušo bīstamo pacientu.
« 1 2 3