Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)

Seriāls "Ēnu spēles", Datums: 2014.GADS, Sezona: 2. (2014), Sērija: 7.

Detektīvaģentūrā ierodas salsas studijas īpašnieki Rihards un Madara. Abi lūdz palīdzību, jo pēdējā laikā kāds sācis vajāt un apdraudēt Madaru, solot viņu nogalināt. Roberts uzņemas šo lietu, viņam enerģiski palīdz Andris un Mārcis, kuri iefiltrējas salsas studijā kā dejotgribētāji. Draugi atklāj aizvien jaunus faktus un attiecību trijstūrus un četrstūrus salsas dejotāju starpā. Neskatoties uz visiem pūliņiem viņiem neizdodas novērst rafinēti izplānotu un realizētu slepkavību.

Seriāls "Ēnu spēles", Datums: 2014.GADS, Sezona: 2. (2014), Sērija: 6.

Beāte un Roberts dodas uz staļļiem, kur tiek svinēta Beātes klasesbiedrenes Līvas dzimšanas diena. Patīkamo pikniku izjauc negaidīts notikums- viens no zirgiem atgriežas no meža bez jātnieka. Visi dodas meklēt pazudušo Anniju un pēc neilga laika arī atrod- mirušu. Tiek izsaukta policija, lielākā daļa klasesbiedru cer, ka noticis nelaimes gadījums, bet Roberts secina, ka tā ir slepkavība. Izrādās, ka neviens Anniju nav mīlējis un visiem salidojuma dalībniekiem bijis iemesls vēlēties viņas nāvi.

Seriāls "Ēnu spēles", Datums: 2014.GADS, Sezona: 2. (2014), Sērija: 5.

Beātes tēvs Ivars Andersons kopā ar draugiem atpūšas boulinga zālē, kur negaidīti mirst Ivara nesen iepazītā draudzene Luīze. Policija atklāj, ka meitene ir noindēta, un atrod pārliecinošus pierādījumus tam, ka viņas nāvē ir vainīgs Andersons. Roberts kopā ar draugiem mēģina atšķetināt šo noziegumu, bet, paši to negribēdami, atrod aizvien jaunus pierādījums tam, ka Andersons ir vainīgs. Beāte vienīgā ne mirkli nešaubās par to, ka kāds speciāli mēģina atriebties viņas tēvam.

Seriāls "Ēnu spēles", Datums: 2014.GADS, Sezona: 2. (2014), Sērija: 4.

Pie Roberta ierodas pansionāta direktors un lūdz palīdzību- pēdējā laikā pansionātā viens pēc otra miruši vairāki iemītnieki. It kā nāves cēloņi ir dabiski, bet nāves gadījumu ir pārāk daudz... Roberts un Beāte dodas uz pansionātu, kur abus gaida pārsteigums- Roberts satiek savu bijušo draudzeni Rūtu, kura tur strādā par medmāsu. Beāte pārsteigta saprot, ka ir greizsirdīga...

Seriāls "Ēnu spēles", Datums: 2014.GADS, Sezona: 2. (2014), Sērija: 3.

Detektīvaģentūrā ierodas Andra māsīca Dace un lūdz palīdzību. Viņa netic, ka dzemdējusi mirušu bērnu, un ir pārliecināta, ka bērns ir nozagts. Sākumā neviens Dacei netic, bet pamazām atklājas, ka viņas aizdomas ir pamatotas. Roberts kopā ar draugiem uzsāk izmeklēšanu, un izrādās, ka Dace ir tikai viens no cietsirdīgas afēras upuriem.

Seriāls "Ēnu spēles", Datums: 2014.GADS, Sezona: 2. (2014), Sērija: 2.

Mārcis iepazīstas ar meiteni, kas tiek nogalināta orientēšanās sacensību laikā. Mārcis kļūst par galveno aizdomās turamo. Roberts un Andris dara visu iespējamo, lai glābtu Mārci no cietuma un atrastu īsto vainīgo. Izmeklēšanā ar lielu prieku iesaistās arī Beāte, kaut gan Roberts ir pārliecināts, ka viņa vairāk traucē nekā palīdz.

Seriāls "Ēnu spēles", Datums: 2014.GADS, Sezona: 2. (2014), Sērija: 1.

Detektīvaģentūras īpašnieks Roberts Meirāns saņem negaidītu darba piedāvājumu- kļūt par turīgā biznesmeņa Andersona vienīgās meitas Beātes miesassargu. Beātei tēva uzspiestais miesassargs nepatīk, un viņa dara visu, lai Roberts no šī darba atteiktos. Roberts mēģina savienot nesavienojamo- tikt galā ar spītīgo Beāti un atrast no psihiatriskās klīnikas izbēgušo bīstamo pacientu.« 1 2 3