Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)
Seriāls "Ēnu spēles", Datums: 10.oktobris, Sezona: 3., Sērija: 2.

Beāte aizbēgusi no savām kāzām, atgriezusies Latvijā, norunā tikšanos ar Robertu. Abi satiekas restorānā. Viņu atkalredzēšanos izjauc maskās tērpti, bruņoti vīrieši. Roberts, Beāte un pārējie restorāna apmeklētāji, starp kuriem ir arī Mārtiņš Kronenbergs, tiek saņemti par ķīlniekiem. Uzzinot uzbrucēju rīcības motivāciju, Roberts nostājas viņu pusē.

Seriāls "Ēnu spēles", Datums: 3.oktobris, Sezona: 3., Sērija: 1.

Roberts uzzinājis, ka Beāte Vācijā gatavojas kāzām, viņam tas ir trieciens, kurš liek pamest novārtā darbu detektīvu aģentūrā, kura jau tā cīnās ar parādiem. Izmeklējot kādu pavisam vienkāršu lietu saistībā ar neuzticīgu vīru, Roberts un Andris kļūst par netiešiem slepkavības lieciniekiem. Saistībā ar šo slepkavību uzpeld kāda ļoti ietekmīga cilvēka vārds. Par Roberta apsēstību kļūst vēlme pierādīt šī cilvēka vainu.

Seriāls "Ēnu spēles", Datums: 2014.GADS, Sezona: 2., Sērija: 11.

Beātei drīzumā jādodas atpakaļ uz Angliju, lai turpinātu interjera dizaina studijas. Roberts un Beāte nolemj pēdējās dienas pirms Beātes aizbraukšanas pavadīt divatā kādā viesu namā. Diemžēl cerēto divvientulību iztraucē divi izbēguši cietumnieki. Beāte un Roberts tiek saņemti par ķīlniekiem un spiesti darīt visu, lai izdzīvotu.

Seriāls "Ēnu spēles", Datums: 2014.GADS, Sezona: 2., Sērija: 10.

Detektīvaģentūrā ierodas Marta, kuras draugs atrasts mežā pakāries. Policija uzskata, ka tā ir pašnāvība, Marta ir pārliecināta, ka kāds viņas draugu ir nogalinājis. Roberts uzsāk izmeklēšanu un atklāj, ka Martas aizdomas ir pamatotas. Roberts uzduras organizētam noziedznieku grupējumam, un tiek apdraudēta viņa dzīvība.

Seriāls "Ēnu spēles", Datums: 2014.GADS, Sezona: 2., Sērija: 9.

Beāte ir greizsirdīga uz Roberta kārtējo draudzeni, un viņa nolemj Robertu pakaitināt. Tas viņai lieliski izdodas, jo viņa nejauši satiek savu paziņu no Mākslas Akadēmijas laikiem- Valters kādreiz studējis glezniecību, Beāte pozējusi kaila... Beāte nolemj padarīt Robertu greizsirdīgu un dodas uz randiņu ar Valteru, pat nenojaušot, ka šis nevainīgais flirts novedīs līdz situācijai, kad viņa būs par mata tiesu no nāves...

Seriāls "Ēnu spēles", Datums: 2014.GADS, Sezona: 2., Sērija: 8.

Andris domā, ka draugi aizmirsuši viņa dzimšanas dienu, tomēr izrādās, ka viņš kļūdās- Roberts, Beāte un Marčello noorganizējuši viņam pārsteigumu. Svinību laikā viņi iepazīstas ar 4 dāmu kompāniju, kas turpat blakus svin sava skaistumkopšanas salona 5 gadu jubileju. Diemžēl svinības beidzas traģiski- no rīta tiek atrasts līķis... Policija aizdomās par slepkavības izdarīšanu aiztur kādu aizdomīgu tipu, Roberts ir pārliecināts, ka vainīgais jāmeklē citur.

Seriāls "Ēnu spēles", Datums: 2014.GADS, Sezona: 2., Sērija: 7.

Detektīvaģentūrā ierodas salsas studijas īpašnieki Rihards un Madara. Abi lūdz palīdzību, jo pēdējā laikā kāds sācis vajāt un apdraudēt Madaru, solot viņu nogalināt. Roberts uzņemas šo lietu, viņam enerģiski palīdz Andris un Mārcis, kuri iefiltrējas salsas studijā kā dejotgribētāji. Draugi atklāj aizvien jaunus faktus un attiecību trijstūrus un četrstūrus salsas dejotāju starpā. Neskatoties uz visiem pūliņiem viņiem neizdodas novērst rafinēti izplānotu un realizētu slepkavību.

Seriāls "Ēnu spēles", Datums: 2014.GADS, Sezona: 2., Sērija: 6.

Beāte un Roberts dodas uz staļļiem, kur tiek svinēta Beātes klasesbiedrenes Līvas dzimšanas diena. Patīkamo pikniku izjauc negaidīts notikums- viens no zirgiem atgriežas no meža bez jātnieka. Visi dodas meklēt pazudušo Anniju un pēc neilga laika arī atrod- mirušu. Tiek izsaukta policija, lielākā daļa klasesbiedru cer, ka noticis nelaimes gadījums, bet Roberts secina, ka tā ir slepkavība. Izrādās, ka neviens Anniju nav mīlējis un visiem salidojuma dalībniekiem bijis iemesls vēlēties viņas nāvi.

Seriāls "Ēnu spēles", Datums: 2014.GADS, Sezona: 2., Sērija: 5.

Beātes tēvs Ivars Andersons kopā ar draugiem atpūšas boulinga zālē, kur negaidīti mirst Ivara nesen iepazītā draudzene Luīze. Policija atklāj, ka meitene ir noindēta, un atrod pārliecinošus pierādījumus tam, ka viņas nāvē ir vainīgs Andersons. Roberts kopā ar draugiem mēģina atšķetināt šo noziegumu, bet, paši to negribēdami, atrod aizvien jaunus pierādījums tam, ka Andersons ir vainīgs. Beāte vienīgā ne mirkli nešaubās par to, ka kāds speciāli mēģina atriebties viņas tēvam.

Seriāls "Ēnu spēles", Datums: 2014.GADS, Sezona: 2., Sērija: 4.

Pie Roberta ierodas pansionāta direktors un lūdz palīdzību- pēdējā laikā pansionātā viens pēc otra miruši vairāki iemītnieki. It kā nāves cēloņi ir dabiski, bet nāves gadījumu ir pārāk daudz... Roberts un Beāte dodas uz pansionātu, kur abus gaida pārsteigums- Roberts satiek savu bijušo draudzeni Rūtu, kura tur strādā par medmāsu. Beāte pārsteigta saprot, ka ir greizsirdīga...
« 1 2 3 »