Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)

Seriāls "Ēnu spēles", Datums: 24.oktobris, Sezona: 3. (2017), Sērija: 4.

Andris ar Robertu nolemj izvēdināt galvu laukos pie Andra tēva. Andris, Robertam nezinot, uzaicina arī Normundu un Beāti, cerībā, ka visi izrunāsies un nolīdzinās domstarpības. Lauku mieru satricina divas vecu cilvēku slepkavības, kuru sakarā aizdomās turamā statusu iemanto Andra tēvs. Andris pārliecināts, ka viņa tēvs nav vainīgs un apņemas to pierādīt.

Seriāls "Ēnu spēles", Datums: 17.oktobris, Sezona: 3. (2017), Sērija: 3.

Kādas rokgrupas solists izdara pašnāvību brīdī, kad paveras iespēja kļūt par Pasaules slavenas grupas koncerttūres iesildītājiem. Viens no grupas dalībniekiem ierodas detektīvu birojā, jo ir pārliecināts, ka tā nav bijusi pašnāvība. Lietu izmeklēt uzņemas Andris, un brīžiem viņam sākt likties, ka grupa sapinusies ja ne ar pašu Sātanu, tad ar kaut ko ļoti tam līdzīgu.

Seriāls "Ēnu spēles", Datums: 10.oktobris, Sezona: 3. (2017), Sērija: 2.

Beāte aizbēgusi no savām kāzām, atgriezusies Latvijā, norunā tikšanos ar Robertu. Abi satiekas restorānā. Viņu atkalredzēšanos izjauc maskās tērpti, bruņoti vīrieši. Roberts, Beāte un pārējie restorāna apmeklētāji, starp kuriem ir arī Mārtiņš Kronenbergs, tiek saņemti par ķīlniekiem. Uzzinot uzbrucēju rīcības motivāciju, Roberts nostājas viņu pusē.

Seriāls "Ēnu spēles", Datums: 3.oktobris, Sezona: 3. (2017), Sērija: 1.

Roberts uzzinājis, ka Beāte Vācijā gatavojas kāzām, viņam tas ir trieciens, kurš liek pamest novārtā darbu detektīvu aģentūrā, kura jau tā cīnās ar parādiem. Izmeklējot kādu pavisam vienkāršu lietu saistībā ar neuzticīgu vīru, Roberts un Andris kļūst par netiešiem slepkavības lieciniekiem. Saistībā ar šo slepkavību uzpeld kāda ļoti ietekmīga cilvēka vārds. Par Roberta apsēstību kļūst vēlme pierādīt šī cilvēka vainu.

Seriāls "Ēnu spēles", Datums: 2014.GADS, Sezona: 2. (2014), Sērija: 11.

Beātei drīzumā jādodas atpakaļ uz Angliju, lai turpinātu interjera dizaina studijas. Roberts un Beāte nolemj pēdējās dienas pirms Beātes aizbraukšanas pavadīt divatā kādā viesu namā. Diemžēl cerēto divvientulību iztraucē divi izbēguši cietumnieki. Beāte un Roberts tiek saņemti par ķīlniekiem un spiesti darīt visu, lai izdzīvotu.

Seriāls "Ēnu spēles", Datums: 2014.GADS, Sezona: 2. (2014), Sērija: 10.

Detektīvaģentūrā ierodas Marta, kuras draugs atrasts mežā pakāries. Policija uzskata, ka tā ir pašnāvība, Marta ir pārliecināta, ka kāds viņas draugu ir nogalinājis. Roberts uzsāk izmeklēšanu un atklāj, ka Martas aizdomas ir pamatotas. Roberts uzduras organizētam noziedznieku grupējumam, un tiek apdraudēta viņa dzīvība.

Seriāls "Ēnu spēles", Datums: 2014.GADS, Sezona: 2. (2014), Sērija: 9.

Beāte ir greizsirdīga uz Roberta kārtējo draudzeni, un viņa nolemj Robertu pakaitināt. Tas viņai lieliski izdodas, jo viņa nejauši satiek savu paziņu no Mākslas Akadēmijas laikiem- Valters kādreiz studējis glezniecību, Beāte pozējusi kaila... Beāte nolemj padarīt Robertu greizsirdīgu un dodas uz randiņu ar Valteru, pat nenojaušot, ka šis nevainīgais flirts novedīs līdz situācijai, kad viņa būs par mata tiesu no nāves...

Seriāls "Ēnu spēles", Datums: 2014.GADS, Sezona: 2. (2014), Sērija: 8.

Andris domā, ka draugi aizmirsuši viņa dzimšanas dienu, tomēr izrādās, ka viņš kļūdās- Roberts, Beāte un Marčello noorganizējuši viņam pārsteigumu. Svinību laikā viņi iepazīstas ar 4 dāmu kompāniju, kas turpat blakus svin sava skaistumkopšanas salona 5 gadu jubileju. Diemžēl svinības beidzas traģiski- no rīta tiek atrasts līķis... Policija aizdomās par slepkavības izdarīšanu aiztur kādu aizdomīgu tipu, Roberts ir pārliecināts, ka vainīgais jāmeklē citur.« 1 2 3 »