Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)

Seriāls "Ēnu spēles", Datums: 19.decembris, Sezona: 3. (2017), Sērija: 12.

Vēlēšanu diena. Nekas nespēj kavēt Mārtiņa Kronenberga triumfu. Tā nedomā Roberts. Viņš paziņo policijai, ka pret Kronenbergu piekritusi liecināt viņa paša sieva. Šī informācija noplūst un nonāk līdz Māriņa Kronenberga ausīm. Viņš nolemj vienreiz un uz visiem laikiem izrēķināties ar Robertu. Vēlēšanu naktī abi satiekas izšķirošajai sadursmei.

Seriāls "Ēnu spēles", Datums: 12.decembris, Sezona: 3. (2017), Sērija: 11.

Četri jaunieši veido nelegāla satura videomateriālus un tirgo tos viņiem nezināmam pasūtītājam. Viss iet labi, līdz viņi, mīklainos apstākļos, viens pēc otra tiek nogalināti. Viss liecina, ka pasūtītājs nav apmierināts ar saņemto videomateriālu autentiskumu. Jaunieši dodas pēc palīdzības uz detektīvu biroju, lai tie noskaidro noslēpumaino personu, kura maksājusi par jauniešu radītajiem video.

Seriāls "Ēnu spēles", Datums: 5.decembris, Sezona: 3. (2017), Sērija: 10.

Tiek veikts atentāts pret Mārtiņu Kronenbergu. Kurš uzdrošinātos darīt kaut ko tādu? Video novērošanas kameras notikuma vietā fiksējušas Robertu. Policija uzsāk viņa vajāšanu. Kronenbergs nonāk slimnīcā, izsauc visu apsardzi, pārvērš slimnīcu par neieņemamu cietoksni, taču cilvēku, kurš mēģinājis atņemt viņam dzīvību, nekas nespēj apturēt.

Seriāls "Ēnu spēles", Datums: 28.novembris, Sezona: 3. (2017), Sērija: 9.

Pēc Roberta uzbrukuma Mārtiņam Kronenbergam, Normunds viņu aizved prom no pilsētas, ar domu pavadīt pāris dienas teltīs pie ezera. Kāda atpūtnieku ģimene ezermalā konstatē, ka pazudis viņu trīs gadus vecais dēliņš. Visi iesaistās meklēšanā. Normunds, meklējot bērnu, uzduras kādam kriminālam grupējumam un tā kļūst par dienu, kurā noiet greizi viss iespējamais.

Seriāls "Ēnu spēles", Datums: 21.novembris, Sezona: 3. (2017), Sērija: 8.

Parkā, pēc uzvarētas spēles Latvijas izlases sastāvā, tiek sadurts jauns basketbolists, kuram NBA draftā prognozē pat augstāka vieta kā Kristapam Porziņģim. Izmeklējot šo lietu atklājas, ka divi cilvēki totalizātorā likuši lielu naudu uz Latvijas izlases zaudējumu. Viens no tiem ir ļoti tuvs cilvēks pašam sadurtajam basketbolistam. Otrs- pastarpināti saistīts ar Mārtiņu Kronenbergu.

Seriāls "Ēnu spēles", Datums: 14.novembris, Sezona: 3. (2017), Sērija: 7.

Kādu no Rīgas mikrorajoniem terorizē sērijveida slepkava. Tiek nogalinātas jaunas, skaistas meitenes. Visi centieni notvert vainīgo ir bez rezultātiem. Mārtiņš Kronenbergs saprot, ka nespēj palikt vienaldzīgs, viņš piedāvā lielu atlīdzību jebkuram, kurš sniegs policija noderīgu informāciju. Detektīvu biroja eksistencei vajag naudu, lai cik Robertam tas nākas grūti, viņš nolemj notvert slepkavu, kurš jau iemantojis iesauku “Frizieris”.

Seriāls "Ēnu spēles", Datums: 7.novembris, Sezona: 3. (2017), Sērija: 6.

Beāte pamostas blakus savam līgavainim no Vācijas, un izrādās, ka viņš ir miris. Ierodas policija, Beāte tiek arestēta, visi pierādījumi nerunā par labu Beātei, viņa tiek nopratināta, viņa atzīstas slepkavībā. Roberts vienīgais netic viņas vainai. Robertam palīdzēt izmeklēšanā piedāvājas Mārtiņš Kronenbergs. Roberts palīdzību noraida, bet Kronenbergs apņemas palīdzēt tik un tā.

Seriāls "Ēnu spēles", Datums: 31.oktobris, Sezona: 3. (2017), Sērija: 5.

Māte, uztraucoties par sava dēla pēkšņu uzvedības maiņu, ierodas detektīvu birojā. Roberts noskaidro, ka puisis iesaistījies rasistiskā organizācijā un organizācijas līderim ir lieli plāni saistībā ar šo zēnu. Normunds iefiltrējas starp organizācijas biedriem un uzzina, ka tiek plānots kaut kas šausmīgs un, ka viens no Mārtiņa Kronenberga cilvēkiem ir šī plāna galvenais koordinators.1 2 3 »