Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)

Seriāls "Divi vienā", Datums: 18.oktobris, Sezona: 1. (2018), Sērija: 21.

Abuladžu ģimenē valda satraukums- visi baidās, ka Samanta sākusi zagt. Kristīne un Oskars atgriežas no kopīgā lidojuma uz Romu, un Kristīne paziņo, ka ir gatava šķirties no Laura. Zurabs un Pēteris sarīko lamatas un mēģina pieķert Samantu nozieguma vietā. Rūta atraida Kristapa uzmanības pierādījumus, bet Kristaps nezaudē drosmi. Veronika pieķer savu vīru gultā ar citu sievieti. Uz ielas pie redakcijas notiek nelaimes gadījums.

Seriāls "Divi vienā", Datums: 17.oktobris, Sezona: 1. (2018), Sērija: 20.

Kristīne mēģina likvidēt pierādījumus, kas liecina, ka viņa ir neuzticīga sieva. Astrīda flirtē ar Kristapu. Kristaps mēģina noskaidrot, kādi ir Dāvida nolūki attiecībā uz viņa meitu Martu, bet pats nokļūst neveiklā situācijā. Kristīne nopietni sastrīdas ar Lauri un nolemj savaldzināt Oskaru. Dāvids, Samanta un Marta lieliski pavada laiku trijatā. Ģimenes locekļiem rodas aizdomas, ka Samanta zog.

Seriāls "Divi vienā", Datums: 16.oktobris, Sezona: 1. (2018), Sērija: 19.

Oskars brīdina Kristīni par SOS situāciju. Laura un Emīlijas starpā rodas nopietnas nesaskaņas, un Pēteris nokļūst starp diviem dzirnakmeņiem. Zurabs nolemj, ka Oskars krāpj viņa meitu. Laurim nepatīk, ka Kristīne sākusi saimniekot viņa mājā kā savējā. Anete atklāj Oskara noslēpumu. Astrīda ķeras pie negodīgiem līdzekļiem, lai uzvarētu konkursā. Oskars un Kristīne meklē mierinājumu viens pie otra.

Seriāls "Divi vienā", Datums: 11.oktobris, Sezona: 1. (2018), Sērija: 18.

Turpinās konkursa "Ideālā ģimene” filmēšana. Dāvidam un Martai konkurss nepatīk, un viņi nolemj filmēšanu izjaukt. Gustavs un Sofija ciemojas dzīvnieku patversmē pie Emīlijas un atnes no turienes mājās kaķēnus. Irīna atrod iemeslu, lai pabūtu divatā ar Lauri. Sofija aizbēg no mājām, un ģimenes apvienojas, lai viņu atrastu. Filmēšanas grupa ir šokā par Dāvida un Martas rīcību. Lauris ir pārliecināts, ka pavadīs nakti kopā ar Aneti viņas guļamistabā.

Seriāls "Divi vienā", Datums: 10.oktobris, Sezona: 1. (2018), Sērija: 17.

Notiek konkursa "Ideālā ģimene” filmēšana. Marta un Samanta sadraudzējas un nolemj noskaidrot, kādi ir Dāvida nodomi attiecībā uz viņām. Dāvids melo gan Martai, gan Samantai. Abas meitenes nolemj viņu pārmācīt. Zuraba aizrautīgais tosts sagādā nepatīkamus brīžus viņa ģimenei. Emīlija pirmo reizi dzīvē spēlē galda tenisu. Anete dodas vakariņās ar režisoru Raimondu. Lauris viņai atriebjas, uzaicinot vakariņās operatori Daci.

Seriāls "Divi vienā", Datums: 9.oktobris, Sezona: 1. (2018), Sērija: 16.

Notiek gatavošanās konkursam "Ideālā ģimene”. Dāvids nonāk dilemmas priekšā, ar kuru no meitenēm braukt uz koncertu Tallinā- ar Samantu vai Martu. Kristapam aizvien vairāk iepatīkas Rūta. Anete un Lauris melo viens otram un izliekas, ka viņiem ir ideāla saskaņa ar otrajām pusītēm- Oskaru un Kristīni. Dāvids pirmo reizi dzīvē priecājas par skandālu ar neapmierinātu klientu. Astrīda atklāj Kristapa noslēpumu un līdz ar to apdraud konkursa norisi.

Seriāls "Divi vienā", Datums: 4.oktobris, Sezona: 1. (2018), Sērija: 15.

Žurnāls "Viņš+Viņa” ir izsludinājis konkursu "Ideālā ģimene”, bet neviens uz to nepiesakās. Irīna izdomā, kā šo situāciju atrisināt. Rūtai rodas aizdomas, ka viņas slepenais pielūdzējs ir Niks. Dāvidam ir 19.dzimšanas diena, un viņš dāvanā grib saņemt biļetes uz koncertu. Arī Marta grib doties uz to pašu koncertu, bet Kristaps viņai to neļauj. Marta nolemj tēvam atriebties un sabojāt viņa mašīnu. Dāvids atklāj Martas plānu un piedāvā citu risinājumu.

Seriāls "Divi vienā", Datums: 3.oktobris, Sezona: 1. (2018), Sērija: 14.

Veronika mēģina savest kopā Oskaru un Anetei, bet viņas centieni beidzas ar visai nopietnām traumām. Emīlijai ir pirmā darba diena, un viņa uztic mājas darbus Kristīnei. Kristīnei saimniekošana nepadodas, bet talkā nāk Oskars. Rūta uzaicina Lauri uz atklātu sarunu par abu jūtām. Irīna manipulē ar lētticīgo Niku. Emīlija pieķer Kristīni un Oskaru kompromitējošā situācijā. Rūta ierīko slēpni, lai atklātu, kas ir viņas slepenais pielūdzējs.« 1 2 ... 7 8 9 10 11 »