Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)

Seriāls "Divi vienā", Datums: 18.septembris, Sezona: 1. (2018), Sērija: 7.

Kristīne pārspīlēti lutina dēlu. Irīna neslēpj savu interesi par Lauri. Niks pārprot situāciju, un Anete kļūst greizsirdīga ne tikai uz Laura sievu, bet arī uz Irīnu. Niks uzdod Laurim un Anetei intervēt vienu un to pašu cilvēku. Lauris saņem no dēla īsziņu “SOS”. Zurabs un Pēteris slepus grilē gaļu. Kristīne organizē sev un Laurim romantisku divvientulību. Astrīda nodrošina Pēterim alibi sievas priekšā. Kristīnes plāns cieš neveiksmi, bet Oskars saskata tajā jaunu iespēju.

Seriāls "Divi vienā", Datums: 13.septembris, Sezona: 1. (2018), Sērija: 6.

Veronika, Zurabs, Emīlija un Pēteris satiekas četratā kafejnīcā, lai vienotos par turpmāko līdzāspastāvēšanu. Kafejnīcas īpašniecei Astrīdai iepatīkas Pēteris. Dāvids un Samanta šantažē Zurabu. Lauris un Anete mēģina izpildīt pirmklasnieku mājasdarbu matemātikā. Kristīne izmanto viltību, lai iekļūtu Laura guļamistabā un gultā. Veronika pieķer Samantu pārkāpjam Zuraba noteikto mājas arestu. Anete ierauga savas meitas telefonā nepatīkamu fotoattēlu.

Seriāls "Divi vienā", Datums: 12.septembris, Sezona: 1. (2018), Sērija: 5.

Kristīne iekārtojas Laura mājā uz palikšanu. Oskars mēģina atgūt Aneti, izmantojot savu ietekmi uz Anetes vecākiem un pērkot dārgas dāvanas meitai. Zurabs dusmojas, ka Dāvids un Samanta ir sagādājuši viņam servisā zaudējumus, un liek Dāvidam tos atstrādāt. Samanta uzskata, ka tas nav godīgi, un mēģina pārspēt vectēvu viltībā. Kristīne melo Anetei par savām un Laura attiecībām. Anete sagādā Laurim nepatīkamu pārsteigumu.

Seriāls "Divi vienā", Datums: 11.septembris, Sezona: 1. (2018), Sērija: 4..

Krūmiņu mājā ielavās nelūgts viesis un pārbiedē Emīliju. Atklājas, kas izspiego Aneti. Redakcijas darbinieki svin žurnāla "Viņš+Viņa” jaunā numura iznākšanu. Izrādās, ka viena no Nika galvenajām īpašībām ir skopums. Ierodas Anetes šķirtais vīrs Oskars un mēģina ar viņu salabt. Anetes vecāki atbalsta Oskara centienus. Niks aizved savu mašīnu uz servisu un saskaras ar Zuraba mahinācijām. No ārzemēm atgriežas Laura sieva Kristīne.

Seriāls "Divi vienā", Datums: 6.septembris, Sezona: 1. (2018), Sērija: 3.

Atklājas, kā žurnāla “Viņš+Viņa” sagatavotie raksti nonākuši pie konkurentiem. Zurabs dusmojas par aizdzīto mašīnu un liek savam autoservisa darbiniekam Dāvidam un mazmeitai Samantai izciest sodu. Mēģinot izpirkt savus grēkus, abi jaunieši pastrādā jaunu palaidnību. Anete un Lauris fotogrāfējas žurnāla vāka bildei, un fotosesija izraisa abiem pretrunīgas emocijas. Veronika un Pēteris provocē Zuraba un Emīlijas greizsirdību. Kāds nofotogrāfē Aneti ar Lauri un metas bēgt.

Seriāls "Divi vienā", Datums: 5.septembris, Sezona: 1. (2018), Sērija: 2.

Zurabs dara visu, lai noslēptu faktu, ka no viņa autoservisa ir pazudusi Laura mašīna. Laurim un Anetei ir pirmā darba diena žurnālā “Viņš+Viņa”. Redakcijas darbiniecei Irīnai iepatīkas Lauris. Aneti kāds slepus izseko un fotogrāfē. No skolas pazūd Abuladzes ģimenes pirmklasniece Sofija. Iznāk konkurentu žurnāls “Barbara”, kurā publicēti “Viņš+Viņa” redakcijā sagatavotie materiāli. “Viņš+Viņa” īpašnieks Niks apņemas atrast nodevēju, kas nopludinājis informāciju.

Seriāls "Divi vienā", Datums: 4.septembris, Sezona: 1. (2018), Sērija: 1.

Dvīņu mājā, kuras vienu pusi apdzīvo temperamentīgā gruzīna Zuraba Abuladzes ģimene, ievācas jauni iemītnieki - Krūmiņu ģimene. Izrādās, ka abu ģimeņu vecāsmātes Veronika un Emīlija kādreiz bijušas labākās draudzenes, bet šobrīd abu starpā valda vecs, 40 gadu laikā neatrisināts konflikts. Tiek sasista mašīna, skolas somā iebāzta žurka, autoservisā dzimst jauna mīlestība, bet jaunie kaimiņi Anete Abuladze un Lauris Krūmiņš nevar izlemt - mīlēties vai ķīvēties.« 1 2 ... 7 8 9