Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)

Seriāls "Divi vienā", Datums: 28.novembris, Sezona: 1. (2018), Sērija: 38.

Pēteris un Emīlija prasa Laurim paskaidrojumus- kam viņš ir parādā 100 000?! Zurabs ir pārliecināts, ka Dāvids servisā slepeni labo mašīnas un neatdod Zurabam nopelnīto naudu. Lauris paziņo Anetei nepatīkamus jaunumus. Dāvids nolemj aiziet no darba. Zurabs kāda klienta mašīnas bagāžniekā atrod briesmīgu lietu un pamatīgi nobiedē Astrīdu. Oskars priecājas par veiksmīgi īstenoto plānu, bet tā rezultātā saņem sitienu ar pannu.

Seriāls "Divi vienā", Datums: 22.novembris, Sezona: 1. (2018), Sērija: 36.

Oskars uzstāda Laurim ļoti nepatīkamu ultimātu. Lauris mēģina panākt, lai Kristīne nelasot paraksta kādu svarīgu dokumentu. Uldis nopērk jaunu mašīnu un kopā ar ģimeni dodas izbraukumā. Lauris meklē iespējas aizņemties naudu. Emīlija paziņo Pēterim, ka gaida ciemos mīļāko. Uldis pieķer Dāvidu kutelīgā situācijā. Ieva ar aizdomām vēro Ulda un Anetes attiecības. Laura guļamistabā ielavās negaidīts viesis.

Seriāls "Divi vienā", Datums: 21.novembris, Sezona: 1. (2018), Sērija: 35.

Sofija paziņo, ka turpmāk dzīvos pie Oskara. Emīlija dodas uz servisu pie Zuraba un sagādā viņam pārsteigumu. Samanta organizē Dāvida satikšanos ar saviem vecākiem. Dāvids piedzīvo lielu stresu, bet pēc tam saņem vilinošu piedāvājumu. Pie Laura ierodas viņa bērnības draugs Normunds un pieprasa atdot parādu 100 000 eiro apmērā. Oskars noklausās konfidenciālu sarunu un izdomā, kā to izmantot savā labā.

Seriāls "Divi vienā", Datums: 20.novembris, Sezona: 1. (2018), Sērija: 34.

Astrīda priecājas, ka viņai parādījies jauns, interesants klients. Uldis pieņem nopietnu lēmumu attiecībā uz savu dzīvi un nākotni. Zurabs un Pēteris pārbiedē nakts vidū Emīliju. Bobijs dara visu, lai hokeja spēlē uzvarētu latviešu komanda. Anete sadusmojas uz Uldi par to, ka viņš vienpersonīgi pieņēmis ļoti svarīgu lēmumu. Lauris izdomā, kā kompensēt Anetei trūkstošo romantiku. Emīlija nolemj savaldzināt Zurabu. Sofija ierauga lietas, ko viņai nevajadzētu redzēt.

Seriāls "Divi vienā", Datums: 15.novembris, Sezona: 1. (2018), Sērija: 33.

Ieva uzskata, ka māsa viņu nodevusi. Anete paziņo visai ģimenei par savu saderināšanos ar Lauri. Zanda ierodas servisā pēc savas mašīnas un uzzina šokējošus jaunumus. Irīna iepazīstas ar Elvja paradumiem un bez pūlēm atrisina konfliktsituāciju. Lauris dodas ciemos pie Anetes ģimenes. Zurabs baidās no bankrota un izdomā viltīgu plānu, kā atgūt vērtīgu klientu. Uldis nespēj slēpt savas patiesās jūtas, un Ieva izdara secinājumus.

Seriāls "Divi vienā", Datums: 14.novembris, Sezona: 1. (2018), Sērija: 32.

Uldis ir nolēmis kardināli mainīt savu dzīvi. Anete viņa nodomus neatbalsta. Samanta ir laimīga par tēva atbraukšanu. Elvis atzīstas, ka Irīna ir viņa mūža mīlestība. Kristapam rodas aizdomas par Rūtas neuzticību. Anete ir nopietnas dilemmas priekšā un meklē mierinājumu pie tēva. Irīna dabū ciest no Elvja bijušās draudzenes Zandas dusmu lēkmes, bet kolēģi Irīnu aizstāv. No Anglijas atgriežas Anetes māsa Ieva, bet Anetes istabā viņu gaida nepatīkams pārsteigums.

Seriāls "Divi vienā", Datums: 13.novembris, Sezona: 1. (2018), Sērija: 31.

Pēteris un Zurabs apvieno spēkus, lai atrastu pazaudēto dārglietu. Veronika un Emīlija pieķer abus bīstamā nodarbē un aizliedz riskēt ar dzīvību un veselību. Anete nejauši uzzina, ka Lauris nopircis viņai saderināšanās gredzenu, un deg nepacietībā uzzināt, kā viņš to uzdāvinās. Elvis ierodas redakcijā uz fotosesiju un izsaka vēlmi fotogrāfēties kopā ar Irīnu. No Anglijas atgriežas Samantas tēvs Uldis. Izrādās, ka Uldim un Anetei ir kāds noslēpums.

Seriāls "Divi vienā", Datums: 8.novembris, Sezona: 1. (2018), Sērija: 30.

Anete un Lauris sper nopietnu soli uz priekšu savās attiecībās. Dāvids pārmet mātei saiešanos ar precētiem vīriešiem. Emīlija un Veronika pamana, ka abu vīri uzvedas dīvaini, un nolemj viņus izsekot. Anete un Lauris reizē nokavē darbu un dara visu, lai noslēptu patieso iemeslu. Dāvids palīdz mātei atrisināt sasāpējušu problēmu. Emīlija un Veronika kopīgiem spēkiem piespiež Zurabu un Pēteri atklāt patiesību. Niks uzzina Anetes un Laura noslēpumu.« 1 2 ... 5 6 7 8 9 10 11 »