Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)

Seriāls "Divi vienā", Datums: 18.decembris, Sezona: 1. (2018), Sērija: 46.

Samanta pārdzīvo par vecāku šķiršanos. Marta uzzina, ka viņas tēvam ir mīļākā. Dāvids piedāvā Elvim naudu, lai viņš liktu mierā Astrīdu. Irīna uzzina, ka Elvis viņu krāpj ar Astrīdu. Oskars noskaidro patieso Samantas vecāku šķiršanās iemeslu un nespēj noticēt, ka Anete visu laiku dzīvojusi dubultu dzīvi. Oskars pārmet Uldim divkosību. Uldis izvācas no Abuladžu ģimenes mājas. Samanta uzzina to, ko visi no viņas centušies slēpt.

Seriāls "Divi vienā", Datums: 13.decembris, Sezona: 1. (2018), Sērija: 45.

Ieva un Uldis dodas pie notāra, lai iesniegtu šķiršanos. Marta no rīta dodas uz kafejnīcu un ierauga Dāvidu, kurš pēc vētraini pavadītas ballītes guļ svešu meiteņu apskāvienos. Niks izdomā viltīgu plānu, lai piespiestu Aneti un Lauri salabt. Elvis atzīstas Astrīdai mīlestībā, un Astrīda gatava viņam noticēt. Dāvids mēģina vest māti pie prāta. Samanta uzzina, kāpēc Uldis un Ieva aizbraukuši pie notāra. Lauris lūdz vecāku piekrišanu, lai pārdotu māju.

Seriāls "Divi vienā", Datums: 12.decembris, Sezona: 1. (2018), Sērija: 44.

Uldis mēģina pārliecināt Aneti, ka Ieva gribējusi viņu nogalināt. Astrīda un Dāvids svin to, ka pēkšņi kļuvuši bagāti. Dāvida uzvedība nopietni sadusmo Samantu. Veronika jūtas nelaimīga mājā valdošās gaisotnes dēļ un meklē mierinājumu pie Emīlijas. Elvis nejauši uzzina, ka Astrīda mantojusi lielu naudu, un nolemj to izmantot savā labā. Ieva atgriežas no slimnīcas un pārsteidz visus ar savu paziņojumu.

Seriāls "Divi vienā", Datums: 11.decembris, Sezona: 1. (2018), Sērija: 43.

Ieva saprot, ka Uldis viņu krāpj ar Aneti, un nolemj māsai atriebties. Uldis piedāvā Anetei braukt prom- no šīs mājas, pilsētas, valsts. Samanta atved Dāvidu, lai iepazīstinātu ar mammu. Dāvids, pats to nezinot, pamet Ievai ideju, kā atriebties Anetei. Veronika pašaizliedzīgi rūpējas par Ievu, nenojaušot, ka meita viņai melo. Astrīda negaidīti saņem milzīgu mantojumu. Ieva īsteno savu atriebības plānu.

Seriāls "Divi vienā", Datums: 6.decembris, Sezona: 1. (2018), Sērija: 42.

Lauris turpina vajāt Aneti ar saviem paskaidrojumiem, un Anete nolemj aiziet no darba redakcijā. Ieva turpina spēlēt dubultu spēli un melot visiem saviem radiniekiem. Emīlija slepus dodas pie Zuraba uz servisu, un to uzzina Pēteris. Ieva lūdz, lai māte izspiego Aneti un Uldi. Veronika paklausa vienas meitas lūgumam un sāk izsekot otru meitu. Ieva ierauga Uldi un Aneti nepārprotamā situācijā.

Seriāls "Divi vienā", Datums: 5.decembris, Sezona: 1. (2018), Sērija: 41.

Astrīda ierodas redakcijā un grib, lai Kristaps sarīko viņai fotosesiju. Kristaps jūtas neērti Rūtas priekšā un pieņem nopietnu lēmumu. Ieva izmanto savu veselības stāvokli, lai manipulētu ar ģimenes locekļiem. Astrīda uzzina, ka Niks nav precējies, un sāk ar viņu flirtēt. Samanta mēģina noskaidrot, kas ir viņas bioloģiskais tēvs. Elvis pārdzīvo par Irīnas iedomāto neuzticību. Lauris mēģina paskaidrot Anetei savus rīcības motīvus.

Seriāls "Divi vienā", Datums: 4.decembris, Sezona: 1. (2018), Sērija: 40.

Samanta pārdzīvo par mammu un atsakās iet uz skolu. Elvis pieķer Irīnu intīmā situācijā ar citu vīrieti un kļūst greizsirdīgs. Rūta varonīgi aizstāv redakciju pret iebrucēju un izmanto gāzes baloniņu. Anete un Uldis saprot, ka dotajos apstākļos nedrīkst pat domāt par kopīgu nākotni. Rūta, nedomājot neko sliktu, nejauši izpļāpā Irīnas noslēpumus. Niks nolemj “pa lēto” salabot mašīnu Zuraba servisā un nonāk bīstamā situācijā.

Seriāls "Divi vienā", Datums: 29.novembris, Sezona: 1. (2018), Sērija: 39.

Oskars pierāda, ka Anete viņam ir patiesi svarīga. Anete nosoda Laura rīcību un ir skarba pret viņu. Ieva ir aizvainota, ka Samanta tēvu mīl vairāk nekā viņu, un nejauši atklāj kādu senu noslēpumu. Samanta un Uldis ir par to šokēti. Veronika nostājas Ievas pusē. Samanta aizbēg no mājām. Ieva draud izdarīt pašnāvību, tomēr Uldis viņai netic. Samanta meklē palīdzību pie Dāvida. Anete ir spiesta zvanīt ātrajai palīdzībai.« 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 10 11 »