Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)

Seriāls "Divi vienā", Datums: 7.februāris, Sezona: 2. (2019), Sērija: 6.

Ralfs atved Aneti mājās no slimnīcas. Anete pārmet Oskaram noziedzīgu rīcību. Oskars jūtas nepamatoti apvainots un pāradresē apvainojumus Laurim. Lauris savu vainu noliedz. Samanta ierodas Ralfa fotostudijā un apbrīno Ralfa fotogrāfijas. Ralfs mēģina panākt, lai Anete neizturas tik vieglprātīgi pret savu drošību. Rūtas un Kristapa attiecības ir uz izjukšanas robežas. Notiek jauns uzbrukums Anetei.

Seriāls "Divi vienā", Datums: 6.februāris, Sezona: 2. (2019), Sērija: 5.

Slimnīcā valda satraukums, jo Anetes dzīvībai draud briesmas. Lauris lieto alkoholu un izmanto Rūtu kā personisko šoferi. Rūta aizved Lauri mājās un cenšas iepatikties Laura vecākiem. Gan Ralfs, gan slimnīcas personāls visiem spēkiem mēģina noskaidrot, no kā Anetei palicis slikti. Lauku opis Antons priecājas par topošo medus reklāmu un mēģina piekukuļot Kristapu. Rūta atklāj, kāpēc Anete nokļuvusi reanimācijā.

Seriāls "Divi vienā", Datums: 5.februāris, Sezona: 2. (2019), Sērija: 4.

Niks organizē fotosesiju medus reklāmai un mēģina saviem darbiniekiem iestāstīt, kā izskatās erotiski noskaņota bite. Lauris dusmojas par situāciju darbā, bet Emīlija mēģina viņu mierināt. Ralfs dodas uz dvīņu māju ciematu, lai atrastu Ievu Abuladzi. Oskars un Lauris vienlaikus ierodas apciemot Aneti. Samanta satiek atraktīvu vīrieti, kurš viņai iepatīkas no pirmā acu uzmetiena. Veronika atmasko Ralfa melus. Anete nonāk dzīvībai bīstamā situācijā.

Seriāls "Divi vienā", Datums: 31.janvāris, Sezona: 2. (2019), Sērija: 3.

Ralfs izsauc policiju, kas mēģina noskaidrot, vai tiešām notikusi slepkavība. Liecinieku teiktais ir pretrunīgs. Žurnālam “Viņš+Viņa” sākas finansiālas grūtības, un Niks nolemj piepelnīties, ielaužoties reklāmas tirgū. Kristapa un Rūtas attiecības kļūst saspringtas, un Kristaps mēģina tās uzlabot. Uz interviju ierodas atraktīvais medus ražotājs Antons. Marta un Samanta uzsāk alternatīvu izmeklēšanu un gūst pirmos panākumus.

Seriāls "Divi vienā", Datums: 30.janvāris, Sezona: 2. (2019), Sērija: 2.

Veronika ierodas slimnīcā un izstāsta, kā noritējušas bēres. Dāvidam rodas pamatotas aizdomas, ka ir notikusi slepkavība ar iepriekšēju nodomu. Zurabs liek Dāvidam apsolīt, ka viņš nevienam nestāstīs par savu atklājumu. Dāvids dalās savās aizdomās ar Martu. Zurabs un Oskars mēģina aizkavēt iespējamo slepkavu. Abuladzes ģimenes locekļi slimnīcā iepazīstas ar fotogrāfu Ralfu, kas aktīvi iesaistās notikumos.

Seriāls "Divi vienā", Datums: 29.janvāris, Sezona: 2. (2019), Sērija: 1.

Ir pienākusi Anetes kāzu diena, tomēr daudzi cilvēki nevēlas šīs kāzas pieļaut. Zurabs mēģina radīt ģimenē svētku noskaņojumu. Niks pieķer vienu no saviem darbiniekiem melos. Uldis netic, ka Ieva nožēlo savus grēkus. Samanta lūdz, lai Dāvids palīdz viņai izjaukt Anetes kāzas. Ieva uzsauc nepatīkamu tostu. Anetei ir sliktas priekšnojautas. Pie Laura ierodas negaidīts ciemiņš. Jaunais pāris kavē kāzu ceremoniju.

Seriāls "Divi vienā", Datums: 20.decembris, Sezona: 1. (2018), Sērija: 48. (sezonas noslēgums).

Ir pienācis Ziemassvētku vakars, un gan Krūmiņu, gan Abuladžu ģimene gatavojas svinēšanai. Anetes lēmums pārsteidz viņas ģimeni nesagatavotu. Dāvids salabst ar Samantu un kopīgiem spēkiem mēģina vest pie prāta Astrīdu. Astrīda saņem naudas pārskaitījumu no Amerikas, un Elvis viņu bildina. Uldis ierodas apsveikt meitu Ziemassvētkos, tomēr mājā viņa klātbūtne nav vēlama. Oskars iejūtas Ziemassvētku vecīša tēlā.

Seriāls "Divi vienā", Datums: 19.decembris, Sezona: 1. (2018), Sērija: 47.

Emīlija un Pēteris paziņo Laurim savu lēmumu attiecībā uz mājas pārdošanu. Uldis mēģina pārliecināt Aneti, ka arī viņai vajag izvākties no Abuladžu ģimenes mājas. Niks dusmojas, ka Anetes dēļ zaudējis tādu labu darbinieku kā Lauris. Kristīne aizstāv savas merkantilās intereses. Ieva atgriežas no vizītes pie psihiatra, un ģimene ir šokēta par viņas izturēšanos. Samanta izlemj atklāti parunāt ar Uldi un Aneti. Anete pieņem nopietnu lēmumu.« 1 2 3 4 5 6 7 ... 10 11 »