Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)

Seriāls "Divi vienā", Datums: 20.septembris, Sezona: 1. (2018), Sērija: 9.

Lauris un Anete gatavojas vakarā doties uz pirmo īsto randiņu. Veronika un Emīlija cenšas pārdot nevajadzīgos lauku labumus, tomēr Veronikas nešpetnais raksturs aizbiedē visus pircējus. Rūta atved uz ofisu klaiņojošu suni, un tas sadusmo Irīnu. Irīna pieprasa Rūtu atlaist no darba. Niks sava skopuma dēļ nokļūst kutelīgā situācijā un meklē glābiņu bēgot. Irina nevēlas viena pati doties uz tikšanos ar potenciālo reklāmdevēju un uzaicina līdzi Lauri.

Seriāls "Divi vienā", Datums: 19.septembris, Sezona: 1. (2018), Sērija: 8.

Emīlija tur Pēteri aizdomās par neuzticību un nolemj izsekot. Redakcijas fotogrāfs Kristaps atved lauku labumus un mēģina tos pārdot. Anetei nepatīk Laura lielā piekrišana pie sievietēm. Veronika un Emīlija sacenšas pilnīgi negaidītā jomā. Dāvids māca Samantai braukt ar mašīnu, un tas izraisa Zuraba sašutumu. Astrīda glābj savu dēlu Dāvidu no Zuraba dusmām. Oskars izīrē Kristīnei savu dzīvokli. Atklājas iemesls, kāpēc Kristīne pametusi savu itāļu mīļāko Marko.

Seriāls "Divi vienā", Datums: 18.septembris, Sezona: 1. (2018), Sērija: 7.

Kristīne pārspīlēti lutina dēlu. Irīna neslēpj savu interesi par Lauri. Niks pārprot situāciju, un Anete kļūst greizsirdīga ne tikai uz Laura sievu, bet arī uz Irīnu. Niks uzdod Laurim un Anetei intervēt vienu un to pašu cilvēku. Lauris saņem no dēla īsziņu “SOS”. Zurabs un Pēteris slepus grilē gaļu. Kristīne organizē sev un Laurim romantisku divvientulību. Astrīda nodrošina Pēterim alibi sievas priekšā. Kristīnes plāns cieš neveiksmi, bet Oskars saskata tajā jaunu iespēju.

Seriāls "Divi vienā", Datums: 13.septembris, Sezona: 1. (2018), Sērija: 6.

Veronika, Zurabs, Emīlija un Pēteris satiekas četratā kafejnīcā, lai vienotos par turpmāko līdzāspastāvēšanu. Kafejnīcas īpašniecei Astrīdai iepatīkas Pēteris. Dāvids un Samanta šantažē Zurabu. Lauris un Anete mēģina izpildīt pirmklasnieku mājasdarbu matemātikā. Kristīne izmanto viltību, lai iekļūtu Laura guļamistabā un gultā. Veronika pieķer Samantu pārkāpjam Zuraba noteikto mājas arestu. Anete ierauga savas meitas telefonā nepatīkamu fotoattēlu.

Seriāls "Divi vienā", Datums: 12.septembris, Sezona: 1. (2018), Sērija: 5.

Kristīne iekārtojas Laura mājā uz palikšanu. Oskars mēģina atgūt Aneti, izmantojot savu ietekmi uz Anetes vecākiem un pērkot dārgas dāvanas meitai. Zurabs dusmojas, ka Dāvids un Samanta ir sagādājuši viņam servisā zaudējumus, un liek Dāvidam tos atstrādāt. Samanta uzskata, ka tas nav godīgi, un mēģina pārspēt vectēvu viltībā. Kristīne melo Anetei par savām un Laura attiecībām. Anete sagādā Laurim nepatīkamu pārsteigumu.

Seriāls "Divi vienā", Datums: 11.septembris, Sezona: 1. (2018), Sērija: 4..

Krūmiņu mājā ielavās nelūgts viesis un pārbiedē Emīliju. Atklājas, kas izspiego Aneti. Redakcijas darbinieki svin žurnāla "Viņš+Viņa” jaunā numura iznākšanu. Izrādās, ka viena no Nika galvenajām īpašībām ir skopums. Ierodas Anetes šķirtais vīrs Oskars un mēģina ar viņu salabt. Anetes vecāki atbalsta Oskara centienus. Niks aizved savu mašīnu uz servisu un saskaras ar Zuraba mahinācijām. No ārzemēm atgriežas Laura sieva Kristīne.

Seriāls "Divi vienā", Datums: 6.septembris, Sezona: 1. (2018), Sērija: 3.

Atklājas, kā žurnāla “Viņš+Viņa” sagatavotie raksti nonākuši pie konkurentiem. Zurabs dusmojas par aizdzīto mašīnu un liek savam autoservisa darbiniekam Dāvidam un mazmeitai Samantai izciest sodu. Mēģinot izpirkt savus grēkus, abi jaunieši pastrādā jaunu palaidnību. Anete un Lauris fotogrāfējas žurnāla vāka bildei, un fotosesija izraisa abiem pretrunīgas emocijas. Veronika un Pēteris provocē Zuraba un Emīlijas greizsirdību. Kāds nofotogrāfē Aneti ar Lauri un metas bēgt.

Seriāls "Divi vienā", Datums: 5.septembris, Sezona: 1. (2018), Sērija: 2.

Zurabs dara visu, lai noslēptu faktu, ka no viņa autoservisa ir pazudusi Laura mašīna. Laurim un Anetei ir pirmā darba diena žurnālā “Viņš+Viņa”. Redakcijas darbiniecei Irīnai iepatīkas Lauris. Aneti kāds slepus izseko un fotogrāfē. No skolas pazūd Abuladzes ģimenes pirmklasniece Sofija. Iznāk konkurentu žurnāls “Barbara”, kurā publicēti “Viņš+Viņa” redakcijā sagatavotie materiāli. “Viņš+Viņa” īpašnieks Niks apņemas atrast nodevēju, kas nopludinājis informāciju.« 1 2 3 4 5 6 »