Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)

Seriāls "Divi vienā", Datums: 27.februāris, Sezona: 2. (2019), Sērija: 14.

Anete uzzina, kāda summa ir apsolīta par viņas nogalināšanu. Zurabs un Pēteris ir sašutuši par Dāvida nodevību un mēģina izdomāt, kā glābt situāciju. Emīlija un Veronika apvieno spēkus, lai uzvarētu derībās. Ralfa fotostudija kļūst par vienīgo vietu, kur Anete jūtas droši un nebaidās par savu dzīvību. Zigis ievāc informāciju un izsaka Anetei bīstamu piedāvājumu. Ralfa studijā pēkšņi pazūd elektrība.

Seriāls "Divi vienā", Datums: 26.februāris, Sezona: 2. (2019), Sērija: 13.

Anetei turpina pienākt draudu īsziņas. Samanta izsaka aizdomas, ka Aneti terorizē Laura šķirtā sieva Kristīne. Rūta mēģina piesegt Laura dzeršanu. Kristīne uzzina, ka Laurim ir jauna mīļākā, un sadusmojas. Dāvids iesaistās senioru derībās un nodarbojas ar sabotāžu. Anete uzbrūk Kristīnei un mēģina viņu piespiest atzīties izdarītajos noziegumos. Spēlē iesaistās jauns dalībnieks Zigis un atklāj, kurš pasūtījis Ulda un Anetes slepkavību.

Seriāls "Divi vienā", Datums: 21.februāris, Sezona: 2. (2019), Sērija: 12.

Lauris pārmet Anetei, ka viņas dēļ tiek apdraudēti nevainīgi cilvēki. Rūta tiek uzņemta Krūmiņu ģimenē, tomēr viņai nepatīk veids, kā tas notiek. Diāna mēģina izprovocēt Ralfu uz tuvību un nesaprot viņa noraidošo attieksmi. Niks piedāvā Ralfam regulāru sadarbību ar žurnālu “Viņš+Viņa”. Anete sāk saņemt nepatīkamas īsziņas. Ralfs uzaicina Samantu pie sevis uz studiju, un Samanta cer pavadīt nakti kopā ar viņu.

Seriāls "Divi vienā", Datums: 20.februāris, Sezona: 2. (2019), Sērija: 11.

Anete zaudē pacietību un izsauc policiju. Diāna savas prombūtnes laikā ir noilgojusies pēc Ralfa un cenšas atgūt nokavēto. Anete mēģina pārliecināt policiju, ka viņas dzīvība ir briesmās. Policija prasa, lai Anete pierāda savus apgalvojumus. Dāvids mēģina noskaidrot, kas mainījies viņa un Samantas attiecībās. Samanta slēpj, ka viņai iepaticies Ralfs. Notiek uzbrukums kādam redakcijas darbiniekam.

Seriāls "Divi vienā", Datums: 19.februāris, Sezona: 2. (2019), Sērija: 10.

No Amerikas atlido Ralfa menedžere Diāna un kļūst greizsirdīga. Anete ir pārliecināta, ka viņai izdosies atmaskot noziedznieku. Rūta cenšas panākt, lai Lauris viņai velta vairāk uzmanības. No Anetes guļamistabas pazūd svarīgi pierādījumi. Redakcijā pa pastu tiek piegādāts noslēpumains sūtījums. Zurabs un Pēteris uzsāk slepenu biznesu, bet sievas viņus pieķer. Visi četri noslēdz derības. Kafejnīcā notiek incidents, kas pārbiedē Aneti.

Seriāls "Divi vienā", Datums: 14.februāris, Sezona: 2. (2019), Sērija: 9.

Samantai ir 18. dzimšanas diena, un viņa nolemj to nosvinēt pavisam negaidītā veidā. Lauri kaitina fakts, ka jāsacer reklāmas autiņbiksītēm. Anete no rīta iznāk no mājas un ir pārsteigta par to, ko ierauga. Samanta pieņem nopietnu lēmumu attiecībā uz Dāvidu. Lauris saņem nepelnītus komplimentus. Ralfs nolemj provocēt Samantu un lūdz Anetes palīdzību. Krūmiņu pagrabā atskan aizdomīgs troksnis. Aneti pārbiedē asiņains atradums.

Seriāls "Divi vienā", Datums: 13.februāris, Sezona: 2. (2019), Sērija: 8.

Anetes un Samantas attiecībās valda karastāvoklis. Nikam ir melnā diena- vairāki redakcijas darbinieki draud ar aiziešanu no darba. Saslimst modele, un Ralfs piedāvā Anetei ieņemt modeles vietu. Ralfs fotogrāfē Aneti, un Samanta pieķer abus divdomīgā situācijā. Redakcijā notiek darbs pie jaunas reklāmas kampaņas. Samanta mēģina noslēpt no Ralfa, ka viņai ir draugs Dāvids. Rūta vēlu vakarā ierodas mājās pie Laura.

Seriāls "Divi vienā", Datums: 12.februāris, Sezona: 2. (2019), Sērija: 7.

Ralfam un Anetei rodas dibinātas aizdomas par to, kas organizē uzbrukumus Anetei. Rūta mēģina piesegt Laura dzeršanu un slepus strādā viņa vietā. Veronika un Zurabs atsakās ticēt, ka uzbrukumus Anetei kāds speciāli organizē. Niks uzņemas izveidot reklāmas kampaņu Antona viesu namam. Samantai aizvien vairāk iepatīkas Ralfs. Ralfs nolemj izmantot Samantas simpātijas sava mērķa sasniegšanai.« 1 2 3 4 5 6 ... 10 11 »