Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)

Seriāls "Divi vienā", Datums: 31.janvāris, Sezona: 2. (2019), Sērija: 3.

Ralfs izsauc policiju, kas mēģina noskaidrot, vai tiešām notikusi slepkavība. Liecinieku teiktais ir pretrunīgs. Žurnālam “Viņš+Viņa” sākas finansiālas grūtības, un Niks nolemj piepelnīties, ielaužoties reklāmas tirgū. Kristapa un Rūtas attiecības kļūst saspringtas, un Kristaps mēģina tās uzlabot. Uz interviju ierodas atraktīvais medus ražotājs Antons. Marta un Samanta uzsāk alternatīvu izmeklēšanu un gūst pirmos panākumus.

Seriāls "Divi vienā", Datums: 30.janvāris, Sezona: 2. (2019), Sērija: 2.

Veronika ierodas slimnīcā un izstāsta, kā noritējušas bēres. Dāvidam rodas pamatotas aizdomas, ka ir notikusi slepkavība ar iepriekšēju nodomu. Zurabs liek Dāvidam apsolīt, ka viņš nevienam nestāstīs par savu atklājumu. Dāvids dalās savās aizdomās ar Martu. Zurabs un Oskars mēģina aizkavēt iespējamo slepkavu. Abuladzes ģimenes locekļi slimnīcā iepazīstas ar fotogrāfu Ralfu, kas aktīvi iesaistās notikumos.

Seriāls "Divi vienā", Datums: 29.janvāris, Sezona: 2. (2019), Sērija: 1.

Ir pienākusi Anetes kāzu diena, tomēr daudzi cilvēki nevēlas šīs kāzas pieļaut. Zurabs mēģina radīt ģimenē svētku noskaņojumu. Niks pieķer vienu no saviem darbiniekiem melos. Uldis netic, ka Ieva nožēlo savus grēkus. Samanta lūdz, lai Dāvids palīdz viņai izjaukt Anetes kāzas. Ieva uzsauc nepatīkamu tostu. Anetei ir sliktas priekšnojautas. Pie Laura ierodas negaidīts ciemiņš. Jaunais pāris kavē kāzu ceremoniju.

Seriāls "Divi vienā", Datums: 20.decembris, Sezona: 1. (2018), Sērija: 48. (sezonas noslēgums).

Ir pienācis Ziemassvētku vakars, un gan Krūmiņu, gan Abuladžu ģimene gatavojas svinēšanai. Anetes lēmums pārsteidz viņas ģimeni nesagatavotu. Dāvids salabst ar Samantu un kopīgiem spēkiem mēģina vest pie prāta Astrīdu. Astrīda saņem naudas pārskaitījumu no Amerikas, un Elvis viņu bildina. Uldis ierodas apsveikt meitu Ziemassvētkos, tomēr mājā viņa klātbūtne nav vēlama. Oskars iejūtas Ziemassvētku vecīša tēlā.

Seriāls "Divi vienā", Datums: 19.decembris, Sezona: 1. (2018), Sērija: 47.

Emīlija un Pēteris paziņo Laurim savu lēmumu attiecībā uz mājas pārdošanu. Uldis mēģina pārliecināt Aneti, ka arī viņai vajag izvākties no Abuladžu ģimenes mājas. Niks dusmojas, ka Anetes dēļ zaudējis tādu labu darbinieku kā Lauris. Kristīne aizstāv savas merkantilās intereses. Ieva atgriežas no vizītes pie psihiatra, un ģimene ir šokēta par viņas izturēšanos. Samanta izlemj atklāti parunāt ar Uldi un Aneti. Anete pieņem nopietnu lēmumu.

Seriāls "Divi vienā", Datums: 18.decembris, Sezona: 1. (2018), Sērija: 46.

Samanta pārdzīvo par vecāku šķiršanos. Marta uzzina, ka viņas tēvam ir mīļākā. Dāvids piedāvā Elvim naudu, lai viņš liktu mierā Astrīdu. Irīna uzzina, ka Elvis viņu krāpj ar Astrīdu. Oskars noskaidro patieso Samantas vecāku šķiršanās iemeslu un nespēj noticēt, ka Anete visu laiku dzīvojusi dubultu dzīvi. Oskars pārmet Uldim divkosību. Uldis izvācas no Abuladžu ģimenes mājas. Samanta uzzina to, ko visi no viņas centušies slēpt.

Seriāls "Divi vienā", Datums: 13.decembris, Sezona: 1. (2018), Sērija: 45.

Ieva un Uldis dodas pie notāra, lai iesniegtu šķiršanos. Marta no rīta dodas uz kafejnīcu un ierauga Dāvidu, kurš pēc vētraini pavadītas ballītes guļ svešu meiteņu apskāvienos. Niks izdomā viltīgu plānu, lai piespiestu Aneti un Lauri salabt. Elvis atzīstas Astrīdai mīlestībā, un Astrīda gatava viņam noticēt. Dāvids mēģina vest māti pie prāta. Samanta uzzina, kāpēc Uldis un Ieva aizbraukuši pie notāra. Lauris lūdz vecāku piekrišanu, lai pārdotu māju.

Seriāls "Divi vienā", Datums: 12.decembris, Sezona: 1. (2018), Sērija: 44.

Uldis mēģina pārliecināt Aneti, ka Ieva gribējusi viņu nogalināt. Astrīda un Dāvids svin to, ka pēkšņi kļuvuši bagāti. Dāvida uzvedība nopietni sadusmo Samantu. Veronika jūtas nelaimīga mājā valdošās gaisotnes dēļ un meklē mierinājumu pie Emīlijas. Elvis nejauši uzzina, ka Astrīda mantojusi lielu naudu, un nolemj to izmantot savā labā. Ieva atgriežas no slimnīcas un pārsteidz visus ar savu paziņojumu.« 1 2 3 4 5 6 ... 9 10 »