Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)

Seriāls "Divi vienā", Datums: 19.marts, Sezona: 2. (2019), Sērija: 22.

Martai nepatīk, ka Samanta melo Dāvidam. Dāvidam rodas pamatotas aizdomas, ka starp Ralfu un Samantu kaut kas notiek. Niks izmanto Pētera pakalpojumus, lai izvēlētos sev piemērotu sunīti no dzīvnieku patversmes. Samanta ierodas pie Ralfa uz fotosesiju. Dāvids pieķer Samantu un Ralfu divdomīgā situācijā. Dāvids nostāda Zurabu nepatīkamas izvēles priekšā. Anete savā e-pastā ierauga šokējošu video.

Seriāls "Divi vienā", Datums: 14.marts, Sezona: 2. (2019), Sērija: 21.

Diāna izmanto slepeno novērošanas kameru un uzzina, ka Ralfs satiekas ar Aneti. Diānas draudzenei Evijai rodas plāns, kā izjaukt Ralfa un Anetes attiecības. Niks pirmo reizi dzīvē dodas pastaigā ar sunīti. Redakcijas darbinieki saņem video, kas iepriecina Irīnu un sadusmo Aneti. Irīna dodas uz otro randiņu, un Niks spiests viņu glābt no dīvainā kavaliera. Ralfs dusmojas uz Aneti, un Diāna piedāvā viņam relaksējošu masāžu.

Seriāls "Divi vienā", Datums: 13.marts, Sezona: 2. (2019), Sērija: 20.

Rūta nolemj pārvākties pie Laura un ierodas dvīņu mājā. Anete mēģina sazvanīt Ievu, kas ārstējas Londonas psihiatriskajā klīnikā. Niks atbrauc pie Pētera, lai atgūtu izkrāpto naudu. Emīlija ierodas no patversmes un piedāvā Nikam uzreiz 3 sunīšus. Anete izglābj cilvēka dzīvību. Diāna nolemj izmantot slepeno kameru, lai izspiegotu Ralfu. Anete uzzina, kas viņu terorizējis kopš Ulda slepkavības, un tas nav policijas aizturētais šantāžists.

Seriāls "Divi vienā", Datums: 12.marts, Sezona: 2. (2019), Sērija: 19.

Policija noķer cilvēku, kas ir vainīgs Ulda nāvē. Lauris apsveic Aneti ar to, ka lieta atrisināta. Rūta kļūst greizsirdīga. Samanta uztraucas par Ralfa veselību. Laurim rodas aizdomas, ka Anetei ir attiecības ar Ralfu, un viņš dodas uz Ralfa studiju. Ralfs uzaicina Aneti doties romantiskā izbraukumā. Irīna dodas uz pirmo randiņu ar cilvēku, kas satikts iepazīšanās portālā. Anete spiesta ārpus darba laika doties uz redakciju, un tur viņu gaida nepatīkams pārsteigums.

Seriāls "Divi vienā", Datums: 7.marts, Sezona: 2. (2019), Sērija: 18.

Oskars un Anete uzzina, ka Sofiju pie skolas uzrunājis svešs onkulis un devis konfektes. Niks pārdzīvo par pazaudēto sunīti un negaidīti ierauga to Pētera mājā. Emīlija dusmojas par sava vīra mahinācijām. Veronika negaidīti saņem ielūgumus uz operu. Ralfs atved Aneti mājās, un Anete viņu uzaicina uz glāzi vīna. Niks saprot, ka Pēteris viņu piekrāpis. Šantāžists nozog Zurabam atslēgas un slepus ielavās Abuladzes mājā.

Seriāls "Divi vienā", Datums: 6.marts, Sezona: 2. (2019), Sērija: 17.

Ralfs izdomā plānu, kā noķert šantāžistu bez policijas palīdzības. Irīna ar Nika palīdzību reģistrējas iepazīšanās portālā. Šantāžists ierodas redakcijā un dara visu, lai paliktu divatā ar Aneti. Irīna ierodas Ralfa fotostudijā, lai uztaisītu bildes savam iepazīšanās profilam. Diāna kļūst greizsirdīga. Sunītis Bobijs nopelna Krūmiņu ģimenes budžetam 800 eiro. Oskars saņem dīvainu īsziņu. Šantāžists apdraud Anetes meitiņu Sofiju.

Seriāls "Divi vienā", Datums: 5.marts, Sezona: 2. (2019), Sērija: 16.

Veronika un Emīlija mēģina katra savā mājā ieviest griķu diētu. Zurabam un Pēterim rodas ideja, kā papildināt ģimenes budžetu. Anete baidās no šantāžista draudiem, bet policija atsakās palīdzēt. Niks nolemj iegādāties suni, un Pēteris ķeras pie viltīga plāna realizācijas. Irīna jūtas vientuļa, un Niks iesaka viņai izmantot iepazīšanās portālu. Fotostudijā ierodas šantāžists, taču Ralfs un Anete nenojauš, ar ko viņiem ir darīšana.

Seriāls "Divi vienā", Datums: 28.februāris, Sezona: 2. (2019), Sērija: 15.

Zurabam rodas ideja sapārot Bobiju un Bellu, lai nopelnītu naudu ar kucēnu pārdošanu. Pēteris ātri vien dod savu piekrišanu, bet Bobiju un Bellu nākas pierunāt daudz ilgāk. Diāna jūt, ka atvaļinājuma laikā zaudējusi kontroli pār Ralfu un vairs nezina, kas viņa dzīvē notiek. Anetei izdodas pierunāt policiju sarīkot slazdu, lai noķertu cilvēku, kas viņu apdraud. Policija rīkojas un aiztur kādu aizdomīgu personu.« 1 2 3 4 5 ... 10 11 »