Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)

Seriāls "Divi vienā", Datums: 13.novembris, Sezona: 1. (2018), Sērija: 31.

Pēteris un Zurabs apvieno spēkus, lai atrastu pazaudēto dārglietu. Veronika un Emīlija pieķer abus bīstamā nodarbē un aizliedz riskēt ar dzīvību un veselību. Anete nejauši uzzina, ka Lauris nopircis viņai saderināšanās gredzenu, un deg nepacietībā uzzināt, kā viņš to uzdāvinās. Elvis ierodas redakcijā uz fotosesiju un izsaka vēlmi fotogrāfēties kopā ar Irīnu. No Anglijas atgriežas Samantas tēvs Uldis. Izrādās, ka Uldim un Anetei ir kāds noslēpums.

Seriāls "Divi vienā", Datums: 8.novembris, Sezona: 1. (2018), Sērija: 30.

Anete un Lauris sper nopietnu soli uz priekšu savās attiecībās. Dāvids pārmet mātei saiešanos ar precētiem vīriešiem. Emīlija un Veronika pamana, ka abu vīri uzvedas dīvaini, un nolemj viņus izsekot. Anete un Lauris reizē nokavē darbu un dara visu, lai noslēptu patieso iemeslu. Dāvids palīdz mātei atrisināt sasāpējušu problēmu. Emīlija un Veronika kopīgiem spēkiem piespiež Zurabu un Pēteri atklāt patiesību. Niks uzzina Anetes un Laura noslēpumu.

Seriāls "Divi vienā", Datums: 7.novembris, Sezona: 1. (2018), Sērija: 29.

Zurabs, Astrīda un Pēteris nolemj pārdot vērtīgo lietu, par kuras īpašniekiem kļuvuši. Zurabs ar pazīstama uzpircēja palīdzību mēģina Astrīdu un Pēteri apšmaukt. Visi apkārtējie pamana, ka trijotne sākusi uzvesties dīvaini un viņiem ir kaut kādi noslēpumi. Redakcijā ierodas sporta kluba īpašnieks Elvis un nokļūst neērtā situācijā. Dāvids ir šokēts, ieraugot, ka precēts vīrietis velk viņa mātei pirkstā gredzenu. Irīnai uzrodas negaidīts pielūdzējs, un viņa dodas uz randiņu.

Seriāls "Divi vienā", Datums: 6.novembris, Sezona: 1. (2018), Sērija: 28.

Anete nolemj aiziet no darba redakcijā "Viņš+viņa”. Kristaps pirmo reizi mūžā skrituļo. Astrīdai iepaticies Maljorkā tēlot Kristapa sievu, un viņa grib turpināt attiecības arī Latvijā. Niks atgriežas no Karību salām un paziņo, kurš paliks darbā pēc pārbaudes laika beigām. Astrīdai rodas ideja, kas apdraud Zuraba un Pētera ģimenes mieru. Emīlija darbojas kā starpniece starp Lauri un Kristīni. Zurabs, Astrīda un Pēteris negaidīti kļūst par vērtīgas lietas īpašniekiem.

Seriāls "Divi vienā", Datums: 1.novembris, Sezona: 1. (2018), Sērija: 27.

Dāvids domā, ka Samanta viņu krāpj ar citu. Anete pārdzīvo, ka neviens viņai netic. Oskars izmanto situāciju savā labā. Dāvids un Samanta pārbiedē Zurabu, stāstot par saviem nākotnes plārpina vīt intrigas pret Aneti. Niks ar skaipa palīdzību mēģina saprast, kas notiek redakcijā viņaniem. Lauris uzķeras uz Oskara meliem. Irīna paliek redakcijā pēc darba laika beigām un piedzīvo negaidītu pārsteigumu.

Seriāls "Divi vienā", Datums: 31.oktobris, Sezona: 1. (2018), Sērija: 26.

Astrīda ir iedraudzējusies ar Kristapa mazajām meitām, un viņai ir nopietni plāni attiecībā uz pašu Kristapu. Anete negaidīti saņem ielūgumu uz modes skati Milānā. Irīna dusmojas, ka Niks grauj viņas autoritāti pārējo darbinieku acīs. Veronika pirmo reizi dzīvē nezina, kā rīkoties, un meklē Astrīdas palīdzību. Irīna izdomā, kā diskreditēt Aneti un panākt viņas atlaišanu. Dāvids saprot, ka viņam draud cietumsods.

Seriāls "Divi vienā", Datums: 30.oktobris, Sezona: 1. (2018), Sērija: 25.

Anete baidās, ka viņai drīz būs jāmeklē jauns darbs. Lauris mēģina tikt galā ar Kristīnes sagādāto problēmu. Sporta kluba īpašnieks Elvis ierauga, ka Astrīdas kafejnīcā parādījušās jaunas, skaistas oficiantes. Emīlija cenšas atrast kopīgu valodu ar Kristīni. Samanta un Marta iesaistās šaubīgā avantūrā, un Dāvids ir spiests abas glābt. Veronika uzzina, ka viņas mazmeita skolas brīvlaikā bez atļaujas ir sākusi strādāt. Samanta paziņo Veronikai šokējošus jaunumus.

Seriāls "Divi vienā", Datums: 25.oktobris, Sezona: 1. (2018), Sērija: 24.

Irīna mēģina pierunāt Niku atlaist Aneti, negaidot pārbaudes laika beigas. Kristīne nolemj pretendēt uz pusi no Laura īpašumiem. Niks uzskata, ka gan Lauris, gan Anete ir vērtīgi darbinieki. Irīna cenšas aizsūtīt Aneti komandējumā uz Baltkrieviju. Kristīne saprot, ka viņai vajadzīga palīdzība, un nolemj šantažēt Oskaru. Irīna izmanto savus sakarus, lai tiktu vaļā no Nika. Kristīne sagādā Laurim un pārējai Krūmiņu ģimenei ļoti nepatīkamu pārsteigumu.« 1 2 3 4 5 6 »