Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)

Seriāls "Divi vienā", Datums: 9.aprīlis, Sezona: 2. (2019), Sērija: 31.

Dvīņu mājā valda bezmiegs. Anete un Ralfs pārdzīvo par DNS testa rezultātiem un nespēj ne gulēt, ne strādāt. Veronika uzskata, ka nozagtie laulības gredzeni ir slikta zīme viņas laulībai ar Zurabu. Pēteris baidās, ka viņu māja tiks apzagta nākamā. Zagļi nolemj ielauzties Zuraba autoservisā, bet nenojauš, ka Dāvids šajā naktī strādā. Irīna ignorē Oskara brīdinājumu, ka viņas jaunais draugs ir zaglis. Tiek plānota jauna zādzība.

Seriāls "Divi vienā", Datums: 4.aprīlis, Sezona: 2. (2019), Sērija: 30.

Samanta no rīta atgriežas mājās un pārbīstas no tā, ko ierauga. Veronika un Zurabs neatceras, kas iepriekšējā vakarā noticis. Oskars un Anete uztraucas par Sofijas veselību. Dvīņu māju ciematā ierodas policija. Oskars mēģina aprakstīt noziedznieku izskatu, tomēr aizmirst būtisku detaļu. Pēterim rodas oriģināla ideja, kā pasargāt savu ģimeni no zagļiem. Oskars atrod lietisko pierādījumu un saprot, kas ir zaglis.

Seriāls "Divi vienā", Datums: 2.aprīlis, Sezona: 2. (2019), Sērija: 28.

Zurabs cer, ka Bella kļūs par daudzbērnu māti. Anete pārdzīvo par DNS testa rezultātiem, bet Samanta ir apņēmības pilna noskaidrot visu līdz galam. Astrīdai ienāk prātā doma pasūtīt Ralfam fotogrāfijas jaunai ēdienkartei. Ralfam rodas aizdomas, ka viņa fotostudiju apzadzis Dāvids. Anete un Samanta cenšas slepus dabūt Zuraba DNS paraugu. Zurabam un Pēterim dzimst jauna biznesa ideja, bet par viņu nelegālajām darbībām ieinteresējas policija.

Seriāls "Divi vienā", Datums: 28.marts, Sezona: 2. (2019), Sērija: 27.

Anete un Samanta nervozē, gaidot paternitātes testa rezultātus. Ralfs ir nopietni apvainojies uz Aneti. Veronika ir norūpējusies par Samantu un mēģina atrast ar viņu kopīgu valodu. Irīna dodas uz otro randiņu ar Mareku, un viņai ir sajūta, ka sastapusi savu sapņu vīrieti. Niks pārbīstas, ka ir saslimis ar bīstamu un lipīgu kaķu slimību. Anete un Samanta saņem paternitātes testa rezultātus un uzzina šokējošu informāciju par viņu ģimenes radurakstiem.

Seriāls "Divi vienā", Datums: 27.marts, Sezona: 2. (2019), Sērija: 26.

Veronika atklāj, ka Samanta pēdējā laikā basto skolu. Ralfs nespēj izprast Anetes uzvedību. Irīna enerģiski turpina iepazīties ar vīriešiem no interneta un satiek Mareku. Rūta izpēta sociālajos tīklos pieejamo informāciju par Diānu un Svetlanu un nāk klajā ar šokējošu atklājumu. Anete noliek savas intereses otrajā plānā un visu spēku velta tam, lai atklātu Samantas tēva identitāti. Ralfs paklausa Rūtas padomam un atklāj Diānas patieso seju.

Seriāls "Divi vienā", Datums: 26.marts, Sezona: 2. (2019), Sērija: 25.

Samanta un Anete lasa Ievas dienasgrāmatas, cenšoties noskaidrot patiesību par Samantas tēvu. Internetā nopludinātais video sagādā problēmas visiem, it īpaši Ralfam. Diāna atsakās dot Ralfam savas draudzenes Svetlanas koordinātes. Dāvids cenšas ieskaidrot Samantai, ka Ralfam viņa ir vienaldzīga. Anete griežas pie Ralfa ar izmisīgu lūgumu. Ralfs ķeras pie šantāžas, lai šo lūgumu izpildītu. Anetei ar lielām pūlēm izdodas dabūt svarīgu DNS paraugu.

Seriāls "Divi vienā", Datums: 21.marts, Sezona: 2. (2019), Sērija: 24.

Anete mēģina noskaidrot, kas ir Samantas tēvs, un negaidīti atrod savas māsas Ievas dienasgrāmatas. Niks iepazīstas ar kārtējo suni un spiests meklēt glābiņu bēgot. Ralfs notic Diānas meliem un jūtas viņas priekšā vainīgs. Samanta uzzina, ka Ralfam ir attiecības ar Diānu, un viņas spontānā rīcība pārbiedē gan Ralfu, gan Aneti. Niks sastop sunīti, kurā saskata savu dvēseles radinieku. Samanta uzzina, kas, iespējams, ir viņas tēvs.

Seriāls "Divi vienā", Datums: 20.marts, Sezona: 2. (2019), Sērija: 23.

Anete grib saraut visas attiecības ar Ralfu. Ralfs uzzina par video, kas safilmēti ar slepeno kameru. Zurabs un Pēteris mēģina salabināt Samantu un Dāvidu. Ralfs pieprasa Diānai paskaidrojumus, bet viņa izdomā asprātīgu veidu, kā izvairīties no atbildības. Diānai un Svetlanai rodas plāns, kā pastiprināt plaisu Anetes un Ralfa attiecībās. Niks dodas uz fotosesiju pie Ralfa. Anetei rodas aizdomas par to, kas varētu būt Samantas bioloģiskais tēvs.« 1 2 3 4 ... 10 11 »