Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)

Seriāls "Divi vienā", Datums: 2.oktobris, Sezona: 1. (2018), Sērija: 13.

Anete redz zīmīgu sapni. Oskars lūdz Anetei piedošanu par savu simulēšanu un mēģina ar viņu salabt. Krūmiņi uztraucas, ka ir saslimis viņu sunītis Bobijs. Kristaps izrāda Rūtai savas simpātijas, bet viņa ir aizrāvusies ar Lauri. Niks ievieš redakcijā taupības režīmu. Emīlijai ir apnikusi pensionāres dzīve, un viņa piesakās darbā. Lauris ir neizpratnē par Rūtas dīvaino uzvedību. Irīna izmanto Rūtas aizraušanos savu mērķu sasniegšanai.

Seriāls "Divi vienā", Datums: 27.septembris, Sezona: 1. (2018), Sērija: 12.

Samanta pierāda, ka prot labi glabāt noslēpumus un vēl labāk- iekasēt naudu par klusēšanu. Dāvidu noskūpsta sveša meitene, un viņam tas tīri labi patīk. Veronika pārsteidz savu ģimeni, mainot ēšanas tradīcijas. Zurabs un Pēteris tik jautri pavada laiku, ka Emīlija nespēj viņus ne savaldīt, ne izšķirt. Kristaps iepazīstina Astrīdu ar savām trim meitām- Martu, Elzu un Luīzi. Rūta saņem uzaicinājumu uz randiņu un ir pārliecināta, ka to sūtījis Lauris.

Seriāls "Divi vienā", Datums: 26.septembris, Sezona: 1. (2018), Sērija: 11.

Anete un Lauris pavada nakti ārpus mājas, un abas ģimenes par to uztraucas. Niku, ierodoties darbā, gandrīz ķer sirdstrieka. Veronika nolemj aktīvi rīkoties, lai izjauktu Anetes un Laura attiecības. Arī darba kolēģe Irīna vij intrigas, lai abus sanaidotu. Oskars izmanto sunīša Bellas vājības, lai varētu ilgāk uzkavēties Abuladzes mājā. Astrīda mēģina izmantot Pētera nesaskaņas ar sievu savā labā. Veronika un Oskars inscenē situāciju, kas ļoti sadusmo Lauri.

Seriāls "Divi vienā", Datums: 25.septembris, Sezona: 1. (2018), Sērija: 10.

Anete ir pārliecināta, ka Lauris slepeni satiekas ar Irīnu. Sofija mēģina izlūgties, lai Veronika ļauj viņai paturēt sunīti. Oskars dod Kristīnei padomu, kā atgūt Lauri. Pēteris pazaudē savu olimpisko nozīmīti, un tas izraisa katastrofu ģimenes dzīvē. Emīlija zāļu uzlējuma iespaidā atceras vecos, labos laikus un sāk koķetēt ar Zurabu. Astrīda nekavējoties izmanto to, ka Pēterim nav sievas pie sāniem. Lauri nokaitina Anetes uzvedība, un viņš pieprasa paskaidrojumus.

Seriāls "Divi vienā", Datums: 20.septembris, Sezona: 1. (2018), Sērija: 9.

Lauris un Anete gatavojas vakarā doties uz pirmo īsto randiņu. Veronika un Emīlija cenšas pārdot nevajadzīgos lauku labumus, tomēr Veronikas nešpetnais raksturs aizbiedē visus pircējus. Rūta atved uz ofisu klaiņojošu suni, un tas sadusmo Irīnu. Irīna pieprasa Rūtu atlaist no darba. Niks sava skopuma dēļ nokļūst kutelīgā situācijā un meklē glābiņu bēgot. Irina nevēlas viena pati doties uz tikšanos ar potenciālo reklāmdevēju un uzaicina līdzi Lauri.

Seriāls "Divi vienā", Datums: 19.septembris, Sezona: 1. (2018), Sērija: 8.

Emīlija tur Pēteri aizdomās par neuzticību un nolemj izsekot. Redakcijas fotogrāfs Kristaps atved lauku labumus un mēģina tos pārdot. Anetei nepatīk Laura lielā piekrišana pie sievietēm. Veronika un Emīlija sacenšas pilnīgi negaidītā jomā. Dāvids māca Samantai braukt ar mašīnu, un tas izraisa Zuraba sašutumu. Astrīda glābj savu dēlu Dāvidu no Zuraba dusmām. Oskars izīrē Kristīnei savu dzīvokli. Atklājas iemesls, kāpēc Kristīne pametusi savu itāļu mīļāko Marko.

Seriāls "Divi vienā", Datums: 18.septembris, Sezona: 1. (2018), Sērija: 7.

Kristīne pārspīlēti lutina dēlu. Irīna neslēpj savu interesi par Lauri. Niks pārprot situāciju, un Anete kļūst greizsirdīga ne tikai uz Laura sievu, bet arī uz Irīnu. Niks uzdod Laurim un Anetei intervēt vienu un to pašu cilvēku. Lauris saņem no dēla īsziņu “SOS”. Zurabs un Pēteris slepus grilē gaļu. Kristīne organizē sev un Laurim romantisku divvientulību. Astrīda nodrošina Pēterim alibi sievas priekšā. Kristīnes plāns cieš neveiksmi, bet Oskars saskata tajā jaunu iespēju.

Seriāls "Divi vienā", Datums: 13.septembris, Sezona: 1. (2018), Sērija: 6.

Veronika, Zurabs, Emīlija un Pēteris satiekas četratā kafejnīcā, lai vienotos par turpmāko līdzāspastāvēšanu. Kafejnīcas īpašniecei Astrīdai iepatīkas Pēteris. Dāvids un Samanta šantažē Zurabu. Lauris un Anete mēģina izpildīt pirmklasnieku mājasdarbu matemātikā. Kristīne izmanto viltību, lai iekļūtu Laura guļamistabā un gultā. Veronika pieķer Samantu pārkāpjam Zuraba noteikto mājas arestu. Anete ierauga savas meitas telefonā nepatīkamu fotoattēlu.« 1 2 ... 8 9 10 11 »