Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)

Seriāls "Divi vienā", Datums: 6.decembris, Sezona: 1. (2018), Sērija: 42.

Lauris turpina vajāt Aneti ar saviem paskaidrojumiem, un Anete nolemj aiziet no darba redakcijā. Ieva turpina spēlēt dubultu spēli un melot visiem saviem radiniekiem. Emīlija slepus dodas pie Zuraba uz servisu, un to uzzina Pēteris. Ieva lūdz, lai māte izspiego Aneti un Uldi. Veronika paklausa vienas meitas lūgumam un sāk izsekot otru meitu. Ieva ierauga Uldi un Aneti nepārprotamā situācijā.

Seriāls "Divi vienā", Datums: 5.decembris, Sezona: 1. (2018), Sērija: 41.

Astrīda ierodas redakcijā un grib, lai Kristaps sarīko viņai fotosesiju. Kristaps jūtas neērti Rūtas priekšā un pieņem nopietnu lēmumu. Ieva izmanto savu veselības stāvokli, lai manipulētu ar ģimenes locekļiem. Astrīda uzzina, ka Niks nav precējies, un sāk ar viņu flirtēt. Samanta mēģina noskaidrot, kas ir viņas bioloģiskais tēvs. Elvis pārdzīvo par Irīnas iedomāto neuzticību. Lauris mēģina paskaidrot Anetei savus rīcības motīvus.

Seriāls "Divi vienā", Datums: 4.decembris, Sezona: 1. (2018), Sērija: 40.

Samanta pārdzīvo par mammu un atsakās iet uz skolu. Elvis pieķer Irīnu intīmā situācijā ar citu vīrieti un kļūst greizsirdīgs. Rūta varonīgi aizstāv redakciju pret iebrucēju un izmanto gāzes baloniņu. Anete un Uldis saprot, ka dotajos apstākļos nedrīkst pat domāt par kopīgu nākotni. Rūta, nedomājot neko sliktu, nejauši izpļāpā Irīnas noslēpumus. Niks nolemj “pa lēto” salabot mašīnu Zuraba servisā un nonāk bīstamā situācijā.

Seriāls "Divi vienā", Datums: 29.novembris, Sezona: 1. (2018), Sērija: 39.

Oskars pierāda, ka Anete viņam ir patiesi svarīga. Anete nosoda Laura rīcību un ir skarba pret viņu. Ieva ir aizvainota, ka Samanta tēvu mīl vairāk nekā viņu, un nejauši atklāj kādu senu noslēpumu. Samanta un Uldis ir par to šokēti. Veronika nostājas Ievas pusē. Samanta aizbēg no mājām. Ieva draud izdarīt pašnāvību, tomēr Uldis viņai netic. Samanta meklē palīdzību pie Dāvida. Anete ir spiesta zvanīt ātrajai palīdzībai.

Seriāls "Divi vienā", Datums: 28.novembris, Sezona: 1. (2018), Sērija: 38.

Pēteris un Emīlija prasa Laurim paskaidrojumus- kam viņš ir parādā 100 000?! Zurabs ir pārliecināts, ka Dāvids servisā slepeni labo mašīnas un neatdod Zurabam nopelnīto naudu. Lauris paziņo Anetei nepatīkamus jaunumus. Dāvids nolemj aiziet no darba. Zurabs kāda klienta mašīnas bagāžniekā atrod briesmīgu lietu un pamatīgi nobiedē Astrīdu. Oskars priecājas par veiksmīgi īstenoto plānu, bet tā rezultātā saņem sitienu ar pannu.

Seriāls "Divi vienā", Datums: 22.novembris, Sezona: 1. (2018), Sērija: 36.

Oskars uzstāda Laurim ļoti nepatīkamu ultimātu. Lauris mēģina panākt, lai Kristīne nelasot paraksta kādu svarīgu dokumentu. Uldis nopērk jaunu mašīnu un kopā ar ģimeni dodas izbraukumā. Lauris meklē iespējas aizņemties naudu. Emīlija paziņo Pēterim, ka gaida ciemos mīļāko. Uldis pieķer Dāvidu kutelīgā situācijā. Ieva ar aizdomām vēro Ulda un Anetes attiecības. Laura guļamistabā ielavās negaidīts viesis.

Seriāls "Divi vienā", Datums: 21.novembris, Sezona: 1. (2018), Sērija: 35.

Sofija paziņo, ka turpmāk dzīvos pie Oskara. Emīlija dodas uz servisu pie Zuraba un sagādā viņam pārsteigumu. Samanta organizē Dāvida satikšanos ar saviem vecākiem. Dāvids piedzīvo lielu stresu, bet pēc tam saņem vilinošu piedāvājumu. Pie Laura ierodas viņa bērnības draugs Normunds un pieprasa atdot parādu 100 000 eiro apmērā. Oskars noklausās konfidenciālu sarunu un izdomā, kā to izmantot savā labā.

Seriāls "Divi vienā", Datums: 20.novembris, Sezona: 1. (2018), Sērija: 34.

Astrīda priecājas, ka viņai parādījies jauns, interesants klients. Uldis pieņem nopietnu lēmumu attiecībā uz savu dzīvi un nākotni. Zurabs un Pēteris pārbiedē nakts vidū Emīliju. Bobijs dara visu, lai hokeja spēlē uzvarētu latviešu komanda. Anete sadusmojas uz Uldi par to, ka viņš vienpersonīgi pieņēmis ļoti svarīgu lēmumu. Lauris izdomā, kā kompensēt Anetei trūkstošo romantiku. Emīlija nolemj savaldzināt Zurabu. Sofija ierauga lietas, ko viņai nevajadzētu redzēt.1 2 3 4 5 6 »