Esi sveicināts mūsu portālā! Priecājamies tevi šeit redzēt! :)
Seriāls "Bitīt’ matos", Datums: 2.jūnijs, Sezona: 2., Sērija: 12.

Emīlam pirmā darbadiena apsarga amatā. Kā par nelaimi, tieši šodien beidzas “Galapunkta” izsniegto atlaižu kuponu termiņš. Rita izdomā smalku stratēģiju, lai atrisinātu Gotfrīda sadzīves problēmas. Stratēģiju nākas pielietot, lai atrisinātu arī apbedīšanas biroja problēmas. No romantiskā ceļojuma atgriežas apbedīšanas biroja īpašniece Nellija.

Seriāls "Bitīt’ matos", Datums: 26.maijs, Sezona: 2., Sērija: 11.

Lai piesegtu Gotfrīda neizdarību, Rita spiesta izdarīt zādzību. Negaidīti pie Ojāra ierodas kaimiņš, lai pieminētu pazudušo draugu. Klusuma brīdis pārvēršas neplānotās svinībās. Iepazinusi biroja aizkulises, apbedīšanas biroja kliente zaudē samaņu. Gotfrīds uz savas ādas izbauda Ritas dusmas un Ojāra kaimiņa dūri.

Seriāls "Bitīt’ matos", Datums: 19.maijs, Sezona: 2., Sērija: 10.

Apbedīšanas birojā valda manāms satraukums. Pilsētas mērs izvirzījis Ritu titulam – gada sieviete. Kuru katru mirkli ieradīsies televīzija, lai filmētu interviju ar Ritu. Milzīgais klientu pieplūdums nojauc Ritas plānus. Godfrīda iepazīšanās ar ekstrasensu Astro sagādā nepatīkamus mirkļus Emīlam. Izgāžas kārtējie Ritas centieni satuvināties ar Ojāru.

Seriāls "Bitīt’ matos", Datums: 12.maijs, Sezona: 2., Sērija: 9.

Izmantojot Ojāra prombūtni, Fanija un Vēsma gatavojas sarīkot vecmeitu ballīti apbedīšanas birojā, ir tikai viena problēma – kur ņemt striptīza dejotāju vīrieti. Mūžīgās kapu apstāvētājas Velta un Mirdza nolemj apglabāt savu negodu. Gotfrīds Emīlam kārtīs zaudē pamatīgu summu. Lai izdzīvotu līdz nākošajai algai, Gotfrīds spiests pārkāpt saviem morāles principiem.

Seriāls "Bitīt’ matos", Datums: 28.aprīlis, Sezona: 2., Sērija: 8.

Ojārs pazaudē savu jauno draudzeni apbedīšanas biroja gaiteņos. Baidoties no atmaskošanas, Ojārs pasludina, ka mājā ielavījušies zagļi. Rita mēģina iedzīvināt savu jauno plānu klientu piesaistei. Nejauša apstākļu sakritība iemet Emīlu Ojāra jaunās draudzenes apkampienos. Emīla izlēciens aizēno Ritas prieku par gaidāmo romantisko vakaru ar Ojāru.

Seriāls "Bitīt’ matos", Datums: 21.aprīlis, Sezona: 2., Sērija: 7.

Apbedīšanas biroja un frizētavas mierīgo ikdienu iztraucē negaidīts mušu uzbrukums. Gotfrīds riskē palikt bez darba. Ritas agrākās jūtas pret Ojāru uzbangojušas ar jaunu spēku, Ojāram tikai atliek spert liktenīgo soli. Emīls piedzīvo smagu vilšanos un saprot, ka tālākai dzīvei vairs nav jēgas. Vēsma pirmo reizi mūžā sajūt atbildību pret brāli.

Seriāls "Bitīt’ matos", Datums: 7.aprīlis, Sezona: 2., Sērija: 6.

Lai celtu reitingus, apbedīšanas birojā “Galapunkts” sarīkota atvērto durvju diena. Apmeklētājiem tiek piedāvāta iespēja saņemt dažādas atlaides un konsultācijas, uzzināt jaunākās tendences bēru rīkošanā, kā arī bez maksas pašiem iejusties aizgājēja lomā. Kad pasākums sit augstu vilni, kādam no apmeklētājiem pazūd bīstams mājdzīvnieks. Apbedīšanas birojam uzglūn nāves briesmas.

Seriāls "Bitīt’ matos", Datums: 31.marts, Sezona: 2., Sērija: 5.

Nellija nolēmusi ar apbedīšanas biznesu ieiet starptautiskajā tirgū. Tiek filmēts reklāmas klips, Gotfrīds, Vēsma un Fanija piedalās klipa filmēšanā. Gotfrīds mēģina iejusties nelaiķa lomā. Emīls tiek pieķerts divdomīgā situācijā. Rita satraukusies par dēla morālo stāju un Ojāra fizisko formu. Nellija un Silvestrs ļaujas mīlas priekiem Ojāram tieši virs galvas.

Seriāls "Bitīt’ matos", Datums: 24.marts, Sezona: 2., Sērija: 4.

Nellijas privātā dzīve ņēmusi virsroku, visi darbi apbedīšanas salonā gulstas uz Gotfrīda pleciem. Fanija un Vēsma uzzina, ka viņām ir pieaudzis brālis. Rita un Emīls pārceļas uz dzīvi Ojāra mājā, Vēsma un Fanija nespēj ar to samierināties. Rita mēģina ieviest Ojāra dzīvē savu kartību. Gotfrīds saņem piedāvājumu, no kura nespēj atteikties.

Seriāls "Bitīt’ matos", Datums: 17.marts, Sezona: 2., Sērija: 3.

Ojāra meitas Vēsma un Fanija turpina uzsākto karu pret Nelliju. Nellija pat nedomā piekāpties, mēģina sagrozīt Ojāram galvu, lai viņš nostātos pret savām meitām. Ojārs, bēgot no konflikta, uzskrien virsū savai jaunības dienu mīlestībai. Tā Ojāra dzīvē parādās Rita. Rita atklāj Ojāram kādu noslēpumu, kas maina visu tālāko Ojāra dzīvi.
1 2 3 »