Pašmāju seriālu anotācijas

UgunsGrēks

4.marts

13. (2015)sezonas 27.sērija

Viesturs sagādā Ievai romantisku pārsteigumu. Sofija saņem no mātes kārtējo sūtījumu- tabletes. Manfrēds nezaudē cerības iegūt Žeņu. Fēlikss uzzina, ka viss notikušais ar Manfrēdu ir pārpratums, un lūdz Žeņai piedošanu. Žeņa nespēj piedot Fēliksam viņa rīcību un pamet viņu. Sofija mēģina pavedināt Viesturu, bet viņai tas neizdodas. Sofija nolemj atriebties un ķeras pie radikāliem līdzekļiem.

UgunsGrēks

3.marts

13. (2015)sezonas 26.sērija

Fēlikss un Gunārs organizē plānu, lai pieķertu Žeņu kopā ar Manfrēdu un pierādītu viņas neuzticību. Aivars dusmojas uz Zentu par simulēšanu un Jezupu par dzeršanu darba laikā. Žeņa ir neizpratnē par Fēliksa jocīgo uzvedību. Aivars domā, ka Fēlikss un Gunārs izturas nenopietni pret saviem darba pienākumiem. Manfrēds uzskata, ka Silvija sākusi uzvesties kā greizsirdīga sieva nevis darba devēja. Fēlikss īsteno savu viltīgo plānu.

UgunsGrēks

2.marts

13. (2015)sezonas 25.sērija

Zenta izmanto iespēju, ka saslimusi, un mēģina no šīs situācijas izspiest maksimālu labumu. Sofija izliekas, ka neatceras, ka būtu darījusi kaut ko sliktu. Viesturs nav pārliecināts, vai Sofijai var ticēt. Ievai šī situācija ir nepatīkama, bet viņa mēģina būt saprotoša. Vadims izbauda Danas sabiedrību un pat nenojauš, ka viņai tas ir nepatīkami. Aivars pieķer Zentu un Jezupu gultā baudām aizliegtus priekus.

UgunsGrēks

26.februāris

13. (2015)sezonas 24.sērija

Dana un Gatis mēģina glābt situāciju un panākt, lai Vadims neko neuzzina par viņu tikšanos. Abi dara visu iespējamo, Gatis piedraud Jezupam un caur puķēm iesaka viņam klusēt par visu, ko viņš ir redzējis, dzirdējis un sapratis. Viesturs un Ieva pārsteigti secina, ka ne viens, ne otrs nav pasūtījuši kokteiļus numurā. Abiem rodas aizdomas, ka kokteiļiem pievienots kaut kas slikts, aizdomas krīt uz Sofiju. Viesturs mēģina Sofiju piespiest atzīties un iedzert kokteili.

UgunsGrēks

25.februāris

13. (2015)sezonas 23.sērija

Sofija priecājas, ka viņai izdevies radīt nesaskaņas Viestura un Ievas attiecībās. Sofiju atbalsta māte, kas dod meitai padomus, kā noturēt Viesturu. Dana manipulē ar Vadimu un viņa jūtām. Lidija uzskata, ka Gatim jāsāk aktīvāk realizēt Ģimenes plāns attiecībā uz Danu. Sofija ar viltu izjauc Ievas un Viestura tikšanos, turklāt reāli mēģina apdraudēt viņu dzīvību. Gatis un Dana vienojas pavadīt laiku kopā, bet numuriņā viņus iztraucē Vadims.

UgunsGrēks

24.februāris

13. (2015)sezonas 22.sērija

Manfrēds manipulē ar Silviju. Ilmārs neatceras, kas notika naktī, kā viņš nokļuvis viesnīcā. Alise un Krista ierodas viesnīcā, lai realizētu sava plāna otro daļu. Ieva izstāsta Jevgēņijai, kāpēc sastrīdējusies ar Viesturu. Fēlikss pārmet Gunāram, ka viņš izstāstījis par Fēliska plānu Jevgēņijai. Ilmārs nespēj noticēt, ka viņu šantažē. Fēlikss netic, ka Jevgēņijai auskarus uzdāvinājusi Ieva. Manfrēds paņem Ievas auskarus un samelo, ka tie pieder Silvijai. Ilmārs grib nogādāt Zentu policijā.

UgunsGrēks

23.februāris

13. (2015)sezonas 21.sērija

Gunārs nespēj noticēt Fēliksa stāstītajam, ka Jevgēņija krāpj Fēliksu. Viesnīcā ierodas piedzēries klients Ilmārs, viņam seko divas meitenes - Krista un Alise. Fēliksam rodas ideja, ka vajag pieķert Jevgēņiju neuzticībā. Krista un Alise šaubās, vai viņu plāns izdosies, tomēr nolemj mēģināt. Ieva un Viesturs atgriežas viesnīcā, abi ir sastrīdējušies. Krista un Alise turpina izsekot Ilmāru un realizēt savu plānu. Manfrēds flirtē ar Jevgēņiju. Jevgēņija pieķer Fēliksu slēpjamies kamīnzālē aiz dīvāna.

UgunsGrēks

19.februāris

13. (2015)sezonas 20.sērija

Jevgēņija sūdzas Fēliksam, ka Dana viņu apvaino zādzībā. Manfrēds pasaka Silvijai, ka viņas nozagtā kaklarota ir lēta bižutērija. Gunārs un Mirdza vienojas, ka Mirdza parunās ar Vadimu un panāks, ka tiesas process pret kafejnīcu tiek pārtraukts. Edijs jūtas neveikli pēc pārgulēšanas ar Sofiju. Fēlikss apsola Danai, ka atradīs kaklarotu. Silvija un Manfrēds nolemj atbrīvoties no nozagtās kaklarotas. Jezups uzzina, ka Mirdza viņam melojusi. Fēliksam rodas aizdomas, ka Jevgēņija viņu krāpj.

UgunsGrēks

18.februāris

13. (2015)sezonas 19.sērija

Silvijai trūkst naudas un viņa domā, kā ietaupīt. Gatis cenšas pierunāt Danu uz randiņu. Manfrēds ir gatavs lauzt līgumu ar Silviju. Vadims lūdz piedošanu Danai par krāpšanu un uzdāvina kaklarotu. Vieturs cenšas vienoties ar Sofiju par abu šķiršanās un turpmākā kopīgā darba detaļām. Silvijai rodas plāns, kā iegūt naudu. Ieva gatavojas kopā ar Viesturu lidot uz Austriju. Dana gandrīz pieķer Silviju zogot kaklarotu. Dana apvaino Jevgēņiju zādzībā. Sofija pārguļ ar Ediju.

UgunsGrēks

17.februāris

13. (2015)sezonas 18.sērija

Gunārs pārdzīvo par to, kā atrisināt strīdu ar Vadimu. Jezups kārtējo reizi pavada Mirdzu uz pasākumu. Gunārs un Jezups sastrīdas. Viesturs pārdzīvo, ka Ieva izvēlējusies Ediju. Mērijai trūkst naudas, Gunārs piedāvā iedot naudu, ja Mērija viņam pastāstīs kaut ko kompromitējošu par Mirdzu. Ieva uzzina, ka Viesturs bijis viņas istabās un runājis par savām jūtām. Gunāram rodas plāns, kā šantažēt Mirdzu. Ieva un Viesturs salabst. Sofija to uzzina un atkal ķeras pie ieroča.

UgunsGrēks

16.februāris

13. (2015)sezonas 17.sērija

Vadims izvairās no Danas un meklē veidu, kā atrisināt laulības dzīves problēmas. Aivars dusmojas uz Lidiju. Milda dodas pie Aivara, lai izskaidrotu situāciju. Pārpratums par koncerta biļetēm turpinās. Vadims uzaicina Silviju uz randiņu, Silvija piekrīt. Danai nepatīk, ka Vadims satiekas ar Silviju. Aivars uzzina, ka pārpratis situāciju. Vadims un Silvija pārguļ. Lidiju un Mildu sasmīdina Aivara atvainošanās. Dana pieprasa Vadima paskaidrojumus par viņa uzvedību.

UgunsGrēks

12.februāris

13. (2015)sezonas 16.sērija

Gunārs cenšas panākt, lai Vadims nesūdz kafejnīcu tiesā. Aivars satraucas par gaidāmo kora koncertu, kurā viņam vajadzēs dziedāt solo dziesmas. Gunārs lūdz palīdzību Mirdzai un Jezupam, gan Mirdza, gan Jezups Gunāram palīdzēt netaisās. Lidija un Milda pārdzīvo, ka uz kora koncertu nav izpirktas biļetes. Lidijai rodas plāns, kā situāciju labot. Gunārs nolemj atriebties Jezupam. Silvija satraucas par Vadima veselības stāvokli. Aivars pārprot situāciju un padomā, ka Lidija pērk Jezupa pakalpojumus.

UgunsGrēks

11.februāris

13. (2015)sezonas 15.sērija

Vadims cenšas atrast līdzekli, kā atrisināt savas un Danas laulības dzīves problēmas. Lidijai rodas plāns, kā iegūt informāciju no Danas. Sofija mudina Ediju izmantot savā labā nesaskaņas Ievas un Viestura starpā. Dana un Vadims cenšas apmānīt viens otru. Edijs cenšas izrunāties ar Ievu. Dana izliekas satriekta pēc kārtējā mēģinājuma pārgulēt ar Vadimu. Vadims atpērkas no Danas ar naudu. Gatis piedāvā Danai kopā iedzert kafiju. Viesturs ierauga Ievu kopā ar Ediju.

UgunsGrēks

10.februāris

13. (2015)sezonas 14.sērija

Aivars atvainojas Fēliksam par saviem meliem. Jezups nožēlo, ka sapinies ar Mirdzu. Sofija uzzina, ka Viesturs gatavojas atklāti parunāt ar Ievu. Jezups noraida Fēliksa plānu, kā tikt vaļā no Mirdzas. Ieva pārdzīvo, ka Viesturs nav nācis pie viņas un izskaidrojis situāciju. Sofijai rodas plāns, kā izjaukt Viestura un Ievas sarunu. Viesnīcā atgriežas Gunārs. Viesturs domā, ka sarunājas ar Ievu, bet viņu dzird Sofija. Gunāru pārsteidz Jezupa atrašanās Mirdzas istabās.

UgunsGrēks

9.februāris

13. (2015)sezonas 13.sērija

Zentai skauž, ka Silvija sev atradusi līgavaini. Danai nepatīk, ka Vadims izrāda interesi par Silviju. Aivars vēlas, lai Jezups iet prom no darba. Jezups lūdz palīdzību Mirdzai. Silvija un Manfrēds stāsta Vadimam, cik ļoti viņi mīl viens otru. Vadims ir greizsirdīgs uz Manfrēdu. Mirdza izmanto situāciju un melo Aivaram. Jezups nevēlas piedalīties Mirdzas plānā. Silvija un Manfrēds cer, ka visi ir noticējuši viņu meliem.


« 1 2 ... 92 93 94 95 »