Pašmāju seriālu anotācijas

UgunsGrēks

31.marts

13. (2015)sezonas 42.sērija

Gatim ir plāns, kā uzmundrināt Ediju. Lidija melo Mildai. Edijs netic Gatim, Gatis nobīstas par brāli. Aivars nespēj sagaidīt, kad Lidija atnāks uz tikšanos. Gatis atzīstas Edijam, ka satiekas ar Danu. Mildai rodas aizdomas, ka Lidija viņai nestāsta patiesību. Ieva tiek izlaista no policijas izolatora. Guntis atvainojas Sofijai un grib ar viņu salabt. Milda uzskata, ka Lidija grib Aivaru izmantot, un nolemj to nepieļaut.

UgunsGrēks

30.marts

13. (2015)sezonas 41.sērija

Guntis netic Ievas versijai par konfliktu ar Sofiju. Dana nav pārliecināta, vai var uzticēties Gatim. Vadims cenšas saprast, kāpēc viņu vairs nesaista Dana. Fēlikss uzzina, ka Ievu aizturējusi policija, un sadusmojas. Gatim rodas plāns, kā apkrāpt Vadimu. Fēlikss vienojas ar Gunti par apsūdzību atsaukšanu. Vadims cenšas atrast kontaktu ar Silviju. Guntim rodas aizdomas, ka Sofija viņam melo.

UgunsGrēks

26.marts

13. (2015)sezonas 40.sērija

Guntis pavada nakti kopā ar Sofiju. Ieva dodas uz nopratināšanu policijā. Lidija uztraucas par Ediju un liek Gatim par viņu parūpēties. Guntis noorganizē Sodijai un Ievai konfrontāciju. Zenta cenšas izlūgties piedošanu, Aivars viņai nepiedod. Gatis ierosina Lidijai uzsākt romānu ar Aivaru. Aivars ļaujas Lidijas manipulācijām. Sofija pati sevi savaino ar nazi un notikušajā apvaino Ievu.

UgunsGrēks

25.marts

13. (2015)sezonas 39.sērija

Lidiju neapmierina, kā Gatis vada ģimenes biznesu. Ieva nesaprot, kāpēc policija nekādi nav reaģējusi uz viņas sūdzību par Sofijas uzbrukumu. Manfrēds pārdzīvo par saunā iegūtajiem izsitumiem. Guntis ir greizsirdīgs uz Viesturu. Aivars ir gatavs samaksāt Manfrēdam par saunā iegūtajiem izsitumiem. Gati satrauc Edija depresīvā uzvedība. Lidija nolemj palīdzēt Edijam un atgūt viņam Ievas mīlestību.

UgunsGrēks

24.marts

13. (2015)sezonas 38.sērija

Krista saprot, ka Alisei iepaticies Jezups. Indulis sūdzas Zentai par Jezupa nodevīgo rīcību. Aivaram nepatīk Zentas meli un viņš spiež viņu strādāt. Kristai rodas plāns, kā savest kopā Alisi un Jezupu. Manfrēds manipulē ar Silviju, Silvija uzsauc Manfrēdam saunu. Jezups pārdzīvo un nezina, kā Alisi uzaicināt uz randiņu. Manfrēds baseinā iegūst sarkanus izsitumus. Alisei šķiet, ka Jezupam patīk Krista.

UgunsGrēks

23.marts

13. (2015)sezonas 37.sērija

Ievai izdodas atbrīvoties no Sofijas uzbrukuma. Danu neapmierina Vadima uzvedība. Viesturu šokē Sofijas uzvedība. Dana cenšas Vadimam nozagt biznesa informāciju. Gunti nepatīkami pārsteidz Ievas un Viestura paziņojums. Vadims jūtas vainīgs Danas priekšā. Guntis kopā ar Ievu un Viesturu dodas uz policiju. Sofija meklē mierinājumu pie Edija. Dana un Gatis vienojas par kopīgu plānu pret Vadimu.

UgunsGrēks

19.marts

13. (2015)sezonas 36.sērija

Guntis priecājas par tikšanos ar Sofiju un tic viņas meliem. Aivars uzzina par notikušo ar Fēliksu. Guntis un Sofija nolemj slēpt, ka abi ir pazīstami. Aivars ir sašutis par Gunta versiju, ka Fēlikss pats uzbrucis Sofijai. Ieva apciemo Fēliksu slimnīcā. Aivars lūdz Sofiju izvākties no viesnīcas. Sofija sadusmojas un salietojas tabletes. Fēlikss salabst ar Jevgēņiju. Viesturs un Aivars nolemj zvanīt Sofijas mātei un lūgt viņas palīdzību. Sofija uzbrūk Ievai.

UgunsGrēks

18.marts

13. (2015)sezonas 35.sērija

Krista un Alise realizē savu plānu šantažēt Induli. Zenta atsakās tikties ar Induli numuriņā. Milda un Gunārs pārdzīvo par Fēliksu. Induli pārsteidz šantāžas vēstule. Zentai rodas plāns, kā šantāžistes pieķert. Viesturs cer no Gunta uzzināt kaut ko vairāk par Sofiju. Indulis pieķer Kristu un Alisi. Krista lūdz Jezupa palīdzību. Guntis lūdz Viesturu nejaukties Fēliksa lietas izmeklēšanā. Jezups neļauj Indulim vest meitenes uz policiju.

UgunsGrēks

17.marts

13. (2015)sezonas 34.sērija

Fēlikss aiztur Sofiju un lūdz palīdzību Viesturam. Viesturs un Ieva uzzina, ka Sofijas māte ir informēta par Sofijas grūtniecību. Krista un Alise izseko Induli. Fēliksam paliek slikti no iešļircētajām zālēm. Zenta izlūdzas Aivara piedošanu. Guntis nespēj noticēt, ka Sofija sazāļojusi Fēliksu. Krista un Alise slēpjas no Zentas. Viesturs ir pārliecināts, ka policija Sofiju aizturēs. Guntis notic Sofijas meliem.

UgunsGrēks

16.marts

13. (2015)sezonas 33.sērija

Viesturs uzskata, ka Sofija melo par gaidāmo bērnu. Jezupu un Zentu neapmierina Aivara vēlme veikt inventarizāciju. Sofija saņem zāles, ko viņai sūtījusi māte. Fēlikss mierina Ievu. Sofija atsakās kopā ar Viesturu braukt pie ginekologa. Indulis priecājas par gaidāmo tikšanos ar Zentu. Fēlikss cenšas izskaidroties ar Sofiju. Krista un Alise nolemj šantažēt Induli. Sofija sazāļo Fēliksu.

UgunsGrēks

12.marts

13. (2015)sezonas 32.sērija

Fēlikss pārdzīvo par Žeņas aizbraukšanu, Gunārs iesaka viņam dažādus veidus, kā salabt ar sievu. Sofija izdomā jaunu plānu, kā pievērst sev Viestura uzmanību. Fēlikss pieķer Sofiju melos un brīdina Viesturu par viņas viltību. Dana mēģina samelot Vadimam un slepus aizlavīties uz tikšanos ar Gati. Ieva atgriežas no Rīgas un ierauga Viesturu ar Sofiju divdomīgā situācijā. Sofija abus šokē ar negaidītiem jaunumiem.

UgunsGrēks

11.marts

13. (2015)sezonas 31.sērija

Alise un Krista nolemj nosvinēt to, ka dabūjušas no Aivara naudu. Lidija ir sašutusi par to, ka ģimenes bizness pēdējo mēnesi ir strādājis ar zaudējumiem. Gatis uzaicina Danu uz tikšanos. Dana ir spiesta izdomāt veidu, kā atbrīvoties no Vadima nepārtrauktās klātbūtnes. Aivars lasa Alisei un Kristai morāli par viņu nepareizo uzvedību. Jezupam meiteņu rīcība nešķiet tik krimināla, turklāt viņam Alise sāk iepatikties.

UgunsGrēks

10.marts

13. (2015)sezonas 30.sērija

Zenta un Jezups dusmojas par to, ka Aivars viņiem uzdod papildu darbus. Silvija izdomā asprātīgu veidu, kā izvairīties no maksāšanas Manfrēdam. Krista un Alise izplata viesnīcā fotogrāfijas, kurās Aivars redzams divdomīgās situācijās. Jezups ierauga kompromitējošās fotogrāfijas, un viņu tās uzjautrina. Aivars ir sašutis par situāciju un lūdz Jezupu viņam palīdzēt. Jezups piekrīt, un abi mēģina jaunās šantāžistes pieķert nozieguma vietā.

UgunsGrēks

9.marts

13. (2015)sezonas 29.sērija

Silvija un Manfrēds atgriežas no kazino apmeklējuma. Silvija ir ļoti apmierināta ar panāktajiem rezultātiem, tomēr nolemj realizēt vēl vienu plānu- pavedināt Manfrēdu. Krista un Alise mēģina nemaksājot pamieloties pie zviedru galda, bet Gunārs viņas pieķer. Sofija satiekas ar izmeklētāju Gunti Beķeri un mēģina izdibināt, ko viņš noskaidrojis par dedzināšanas mēģinājumu. Aivars šokēts saprot, ka kļuvis par šantāžas upuri, un neredz izeju no situācijas.

UgunsGrēks

5.marts

13. (2015)sezonas 28.sērija

Sofija vēlas atriebties Viesturam par atraidījumu, bet nespēj nodarīt viņam pāri. Krista un Alise par savu kārtējo upuri ir noskatījušas Aivaru. Viesturs pamana, ka kāds viņa istabā izlaistījis benzīnu, un izsauc policiju. Viesnīcā pirmo reizi parādās Induļa jaunais priekšnieks izmeklētājs Guntis Beķeris. Fēlikss ievēro, ka Sofija neuzvedas adekvāti. Krista un Alise ielavās guļošā Aivara istabā. Izmeklētājs Guntis izrādās sens Sofijas paziņa.


« 1 2 ... 91 92 93 94 95 »