Pašmāju seriālu anotācijas

N E M Ī L Ē T I E

Otrdiena 05.10.2021

3.sezonas 6.sērija

Rūdolfs turpina risināt Silvera uzticētos uzdevumus – nākošais cilvēks, ar kuru Rūdis nolemj tikties ir principiālais un godīgais žurnālists Vilnis Burneika. Zīle un Lorenss no Lūgera zvana uzzinājuši, ka kaut kas ir noticis Māra slepenajā garāža, par kuras eksistenci zina tikai Māra tuvākie draugi. Viņi dodas uz garāžu uzzināt, kas patiesībā ir noticis starp Māri un Lūgeru. Inga ar Normundu cenšas atrisināt neatrisināmu problēmu – Normunds grib šķirties, bet Inga par šķiršanos no vīra pieprasa divus miljonus! Pēc tikšanās ar žurnālistu Rūdolfs Šulcs beidzot tiekas ar dēlu Tomasu. Rūdolfs ļoti priecājas redzot dēlu, kurš jau kļuvis par pieaugušu vīrieti. Pēc tikšanās ar dēlu, viņš beidzot sastopas ar sievu Brigitu. Tikai kāpēc pēc sarunas ar Brigitu Rūdolfa noskaņojums kardināli mainās?

N E M Ī L Ē T I E

Pirmdiena 04.10.2021

3.sezonas 5.sērija

Lorensa slepeno operāciju, kura jau izplānota līdz sīkākajai detaļai, pēdējā mirklī pārtrauc Māris. Viņš ir pārliecināts, ka motociklists-slepkava nav Lūgera algots cilvēks. Vai Māra minējumi būs patiesi? Lorensu drauga lēmums ļoti sanikno, taču mazliet nomierinājies, viņš uzsāk savu izmeklēšanu – kas varēja noalgot motociklistu-slepkavu? Pēc vairāku mēnešu neredzēšanās Zīle beidzot tiekas ar Lorensu. Korumpētais kriminālists Doļskis satiekas ar Rūdolfu Šulcu, kurš ierēdni dāsni atalgo par sniegto palīdzību. Zīlem un Lorensam ir, ko pārrunāt, tikai vai viņiem izdosies mierīgi un objektīvi visu pārspriest, ja Oskaru Zīli arvien vairāk ietekmē lietuvieša Lūgera vārdi un padomi?

N E M Ī L Ē T I E

Ceturtdiena 30.09.2021

3.sezonas 4.sērija

Normunda un Zīles attiecības pasliktinās, sarunas ir dusmīgas un naidīgas, kas varēja radīt šādas nesaskaņas un kāds ir strīdu iemesls? Brigitas dēlam Tomasam zvana nepazīstam numurs, kā izrādās šis numurs pieder viņa tēvam, kurš beidzot ir atgriezies Latvijā un grib satikt savu dēlu. Tikai pēkšņā Rūdolfa parādīšanās nepatīk Tomasa mammai Brigitai. Zane kārtējo reizi pārmet Normundam, jo nespēj sagaidīt, kad tiks izšķirta viņa laulība ar Ingu. Pati Inga ciemos sagaida senu un labu draudzeni – Ievu. Par ko šoreiz runās sen neredzējušās draudzenes?

N E M Ī L Ē T I E

Trešdiena 29.09.2021

3.sezonas 3.sērija

Ieva vairs nezina kā atgūt savu meitu Mildu, tāpēc viņa lūdz drauga Arņa palīdzību – Artūram ir jāpazūd, bet kā uz tādu lūgumu reaģēs pats Arnis? Kamēr Zīle un Lūgers gūstā tur Rūdolfu Šulcu, pie durvīm klauvē kriminālists Gvido Doļskis. Visi ir pārsteigti par to kā Gvido zina, ka pie Zīles „ciemojas“ Silvera cilvēks? Kafejnīcā satikušies Artūrs, Māris un Normunds runā par Māra vēlmi pamest Zīles bandu un visus netīros kontrabandas darbus. Normunds viņiem apsola parunāt ar Zīli un palīdzēt Mārim atgriezties normālā dzīvē. Savukārt Rūdolfs Šulcs ne tikai ir ieradies, lai atrisinātu Silvera problēmas, bet arī lai uzmeklētu pirms daudziem gadiem Rīgā pamesto ģimeni.

N E M Ī L Ē T I E

Otrdiena 28.09.2021

3.sezonas 2.sērija

Artūram ir ļoti nepatīkama tikšanās ar bijušo sievu Ievu - viņa jau no paša rīta ir dzērusi un negatīvu emociju pilna. Māris, kaut arī ļoti negribīgi, palīdz Lorensam ar slepeno un tikai viņam vienīgajam zināmo atriebības plānu pret Lūgeru. Taču pašam Lūgeram rodas aizdomas, ka pie slepkavas-motociklista nogalinātajiem upuriem savu roku ir pielicis Māris. Armands viņu izsauc uz Oskara mājām, taču Lūgera plāns mainās, kad pie Zīles durvīm klauvē Rūdolfs Šulcs. Ciemojoties sava labākā drauga Artūra mājās, Māris lūdz palīdzību – viņš vairs negrib dzīvot bīstamo noziedznieku dzīvi, viņš vēlas mācīties un mierīgi dzīvot. Māris grib, lai Artūrs parunā ar savu brāli Normundu un Zīli, lai viņi „atbrīvotu“ Māri no noziedzības pilnās pasaules un ļautu dzīvot normālu dzīvi.

N E M Ī L Ē T I E

Pirmdiena 27.09.2021

3.sezonas 1.sērija

Oskars Zīle Lūgera pavadībā beidzot cilvēcīgi un mierīgi apmeklē nogalinātā tēva kapa vietu, taču pēkšņi kapsētas mieru un klusumu pārtrauc slepkavas-motociklista šāvieni! Pēc daudz gadu slēpšanās no policijas, Latvijā atgriežas noziedzīgās pasaules autoritātes Silvera labā roka un finansists Rūdolfs Šulcs. Tikko ieradies Rīgā, viņš ātri vien sāk kārtot problēmas, kas saistītas ar Zīli un Makaru. Ieva, zaudējusi savas meitas aprūpes tiesības, tagad dzīvo kopā ar Arni. Viņa ir ieslīgusi alkohola atkarībā, un šī Ievas problēma Arni uztrauc. Lorensam ir sava versija par slepkavu, viņš pastāsta Mārim, ka motociklists-slepkava ir Lūgera cilvēks, un ka viņam ir plāns kā visu ātri atrisināt, kamēr šis slepkava viņus visus nav nogalinājis. Ko Lorenss ir izdomājis?

N E M Ī L Ē T I E

3.jūnijs

2.sezonas 57.sērija

Zīle slimnīcā apciemo gandrīz mirušo Valēriju un uzzina visu patiesību par Makara tumšajiem darbiem, kā arī to, kurš patiesībā nogalināja viņa tēvu Mārtiņu. Tagad Oskaram ir jāpieņem izšķirošs lēmums un jāizdomā, kā atriebties tēva slepkavam. Kādu atriebības plānu Zīle izdomās? Lai varētu noskaidrot savas attiecības, Artūrs negaidīti satiekas ar Arni, bet Valēriju slimnīcā apciemo viņas vīrs Makars. Valērija paziņo, ka vīra nodevības dēļ vēlas šķirties, turklāt apsola, ka mafijas bosu par viņa netīrajiem darbiem iesēdinās cietumā. Ieva atkal smagi iegrimst alkohola purvā, bet Māris negaidīti uzzina, ka Lorenss no Maskavas ir atgriezies Rīgā. Gudri izdomātais Zīles plāns nostrādā – Makars nonāk viņa rokās... un beidzot Oskars uzzina tik ilgi gaidīto patiesību – kurš patiesībā nogalināja viņa tēvu Mārtiņu un kur aprakts viņa līķis. Izskatās, ka ilgais karš starp viņu un Makaru ir beidzies...

N E M Ī L Ē T I E

2.jūnijs

2.sezonas 56.sērija

Ievu atkal pārņem greizsirdības lēkme, viņa metas virsū Artūram un paziņo, ka viņš var palikt kopā ar Leldi, tikai tādā gadījumā nekad vairs neredzēs savu meitu Mildu. Arnis kārto svarīgo, bet riskanto uzdevumu, ko viņam uzticējis boss. Vai Makars būs apmierināts ar sava darbinieka paveikto? Lūgers izstāsta Zīlem par visu, ko redzējis Oskara saderinātās Renātes mājās, bet Oskars vēlas visu pats izdzirdēt no mīļotās lūpām. Bet Valērija, kura ir smagi ievainota un guļ slimnīcā, meklē iespēju, kā satikt un parunāties ar Oskaru Zīli.

N E M Ī L Ē T I E

1.jūnijs

2.sezonas 55.sērija

Valērija atgūst nozagto somiņu un nespēj tam noticēt – tajā viņa atrod gredzenu, no kura nepaguva atbrīvoties un kas ir viņas vīra Makara nozieguma pierādījums. Lorenss no Zīles uzzina, ka pēc viņa un Makara vienošanās, Lorensam vismaz uz gadu ir jāpamet Latvija, citādi viņam draud nokļūšana cietumā, bet Lūgers nejauši ierauga Makaru, sāk viņu izsekot, un... bingo! Makars dodas uz prokurores Renātes mājām! Kā Armands, uzzinājis, ka Makars un Renāte ir mīļākie, rīkosies tālāk,? Vai viņš atklās patiesību Oskaram, kurš gatavojas precēt skaisto prokurori? Draugi pavada Lorensu, kurš uz ilgu laiku dodas uz Maskavu, bet Valērija saņem zvanu, kas skar viņas vīru Sigurdu. Par kādu šausmīga notikuma aculiecinieci taps Valērija un kādu svarīgu uzdevumu no sava bosa saņems apsargs Arnis?

N E M Ī L Ē T I E

31.maijs

2.sezonas 54.sērija

Pēc ilgā nesaprašanās posma, Leldes un Artūra attiecībās beidzot iestājas mīlestība, abpusēja cieņa un miers. Inga savās mājās sagaida Normundu, kurš negaidīti atgriežas no slimnīcas. Viņa atrodas neapskaužamā stāvoklī, jo Ingas gultā atrodas Lūgers. Zīle prokurorei Renātei izstāsta par ko runājis ar mātes vīru Raimondu. Tagad viņš ir pilnībā pārliecināts, ka Katlaps, kuru prokurore vaino Mārtiņa Zīles pazušanā, ir pilnībā nevainīgs, tikai kāpēc, pēc šī stāsta un faktu konstatācijas, prokurores seja tā izmainās? Zīle, kurš savu mammu un patēvu apciemo kāzu jubilejā, ne vien apsveic viņus ar skaistajiem svētkiem, bet arī iepazīstina ar savu līgavu – Renāti. Valērija saņem zvanu – ir atradusies viņas rokassomiņa, kura sen tika nozagta uz ielas. Vai tajā būs visiem tik svarīgais un zīmīgais, nelaimes nesošais Zīles tēva gredzens? Bet Oskars par Lorensa atbrīvošanu Makaram beidzot atdod atlikušo summu... un tikko brīvību atguvušais Zīles draugs apciemo nogalinātās sievas kapu, pie kura dod zvērestu – atriebties slepkavām.

N E M Ī L Ē T I E

27.maijs

2.sezonas 53.sērija

Pēc „sastrādāšanās“ ar Silveru, Normunds nonāk slimnīcas palātā, tomēr arī šeit nopietni ievainotais vīrietis nespēj atpūsties – viņam jātiek galā gan ar ģimenes un biznesa problēmām, gan ar tuvāko draugu ienaidniekiem. Ievu atkal pārņēmusi kārtējā greizsirdības lēkme, un viņa dodas pie Leldes. Ieva nespēj sadzīvot ar domu, ka starp viņas Artūru un teātra režisori ir tik skaistas un mīļas attiecības. Un zinot Ievas raksturu, ir skaidrs, ka viņa Artūru tika viegli neatdos! Zīle Raimondam Katlapam lūdz padomu, kā viņam izturēties pret Silveru, kurš ir nodarījis pāri Normundam. Kamēr Normunds atgūst spēkus slimnīcā, Lūgers jau ir paspējis ieņemt viņa ģimenes gultu. Bet Makara mājās, kurās parasti valda miers un harmonija, šoreiz kaislības sit augstu vilni – kāda iemesla dēļ Valērija metas virsū savam vīram Sigurdam?

N E M Ī L Ē T I E

26.maijs

2.sezonas 52.sērija

Normunds par konkrētu naudas summu apsola Silveram izvest no muitas noliktavām viņam piederošo, arestēto narkotiku kravu. Vīrieši nolemj sadarboties, Silvers uz Normunda firmas kontu pārskaita pusi summas par kuru viņi ir vienojušies... atlikušo daļu Normunds dabūs tad, kad Silvera krava veiksmīgi šķērsos Latvijas robežu. Artūrs pēc tikšanās ar Silveru mierina Leldi un saka, ka ir nokārtojis visas lietas, kas saistītas ar nelaimīgo šaušanu. Sākas Silvera narkotiku kravas atbrīvošanas operācija... Ar ko šis viss beigsies atjautīgās shēmas izdomātājam Normundam? Ieva dodas ciemos pie Silvera. Ieva paliek bez agrāk dāvinātas zelta ķēdītes, kuru iepriekš saņēmusi dāvanā no Silvera, turklāt tiek izmesta no viņa mājas. Bet ar to Ievas nedienas vēl nebeidzas – atgriežoties mājās, viņa nokļūst vēl nepatīkamākā situācijā.

N E M Ī L Ē T I E

25.maijs

2.sezonas 51.sērija

Izrādās, ka sašautā Gazo ievainojums nav dzīvībai bīstams, un pēc Zanes sniegtās pirmās medicīniskās palīdzības, viņš tiek izlaists no slimnīcas. Artūrs atzīstas Mārim, ka viņa personīgajā pistoles aptverē trūkst dažu patronu, jo viņam nācās atšaudīties no Leldes uzbrucējiem. Māris ir ļoti uztraukts, jo saprot, ka tagad visas apsūdzības par šaušanu var nākt pār viņa galvu. Nezinādams, kā atrisināt šo situāciju, Artūrs vēršas pēc padoma pie sava brāļa, bet kamēr viņš runā ar Normundu, Artūra brāļa mājās ierodas negaidīti viesi – Silvers un Gazo. Ar ko beigsies šī negaidītā tikšanās? Bet Zīle Makara restorānā neierodas ar tukšām rokām – viņš mafijas bosam atdod daļu no summas par kuru ir vienojušies, un kas paredzēta tam, lai tiktu atbrīvots Lorenss.

N E M Ī L Ē T I E

24.maijs

2.sezonas 50.sērija

Ieva nespēj apvaldīt greizsirdību pret jauno Artūra draudzeni Leldi, viņa ir gatava atriebties jebkādā veidā, tāpēc vēršas pēc palīdzības pie Silvera. Zīle beidzot atvainojas savas mammas vīram Raimondam par visām viņa virzienā raidītajām apsūdzībām sakarā ar tēva nāvi. Izskatās, ka abi vīrieši beidzot atrod kopīgu valodu, un Katlaps sāk risināt konfliktu, kas izcēlies starp Sofijas dēlu un Silveru. Artūrs ir atbraucis, lai pie teātra satiktu Leldi. Artūrs kļūst par viņas nolaupīšanas aculiecinieku, tomēr viņam izdodas Leldi izglābt. Vienīgā neveiksme ir tā, ka Artūrs nolaupītāja virzienā raida šāvienus no sava drauga Māra reģistrētā ieroča. Artūrs nezina to, ka cilvēks uz kuru viņš šāva, ir Silvera miesassargs Gazo. Zinot Silvera sakarus un viņa nevaldāmo dabu, Artūram draud nopietnas nepatikšanas.

N E M Ī L Ē T I E

20.maijs

2.sezonas 49.sērija

Vakariņu laikā restorānā Lūgers jautā Ingai, vai viņa zina, kāpēc Makars grib viņu satikt un par ko runāt. Bet Inga nav pārliecināta par sava senā paziņas velmēm – Lūgeram vienkārši jābrauc un pašam viss jānoskaidro. Starp Zīli un prokurori Renāti arvien mazāk noslēpumu un arvien vairāk kaisles un skūpstu. Lūgers pēc tikšanās ar Ingu, apciemo Makaru viņa restorānā – kādas tēmas pārcilās abi gudrie un gana viltīgie vīri? Silvers Gazo pavadībā ierodas Katlapa mājās – Raimondam šobrīd ir svarīgi aizsargāt Sofijas dēlu Oskaru no neprognozējamā Silvera atriebības plāna. Pēc sarunas Katlapa mājās, Silvers dodas kārtot savas darīšanas pie Makara. Tur viņam ceļā trāpās Makara apsargs Arnis, kurš dabū no Silvera daudz ko dzirdēt, kaut ne pie kā nav vainīgs. Bet pats Sigurds pēc tikšanās ar neprognozējamo viesi no saulainās Spānijas beidzot var uzelpot – viņš Silveram atdod atlikušo parāda daļu, kuras dēļ gandrīz dabūja ciest Makars.


« 1 2 3 4 5 ... 94 95 »