Pašmāju seriālu anotācijas

Viņas melo labāk

Pirmdiena 18.10.2021

9.sezonas 49.sērija

Olgu no šī brīža nomoka tikai viena doma – kā izdarīt tā, lai Ingars, kuru viņa nevar ciest, liktu mierā viņas krustmeitu. Plastikas ķirurga – viltvārža slepenā un bīstamā ķeršana ir sākusies! Uzklausījuši Edija un Renāra instruktāžu, Ilona un Raimonds vispirms dodas uz ķirurga Ovčinkova klīniku... viss notiek pēc plāna – izdzirdējuši, ka operācijas cena ir 15 tūkstoši eiro, draugi Ovčinkovam pasaka, ka tik daudz naudas viņiem nav... bet labsirdīgajam ķirurgam Raimondam ir speciāls piedāvājums!

N E M Ī L Ē T I E

Ceturtdiena 14.10.2021

3.sezonas 12.sērija

Nesagaidījis no Ingas piekrišanu šķirties mierīgā ceļā, Normunds kārtējo reizi iekrīt viltīgās sievas slazdos... Piedevām viņš piedzēries pārnakšņo pie Ingas, jo pirms tam dzirdējis jaunumus par Zani un Zīli, kuriem Normunds nespēj noticēt! Oskars Zīle tiek izsaukts uz Prokuratūru, Renātes kabinetā viņš uzzina, ka visi pierādījumi pret Sigurdu Makarovu ir spēkā neesoši, un Makars tiks atbrīvots. Kā Zīle reaģēs uz tādiem bijušās mīļotās vārdiem? Pēc vizītes Prokuratūrā Zīle steidzas satikties ar Rūdolfu Šulcu, kuram ir padoms – ar Makaru karot nevajag, jo karš kaitēs viņiem visiem. Šķiet, ka Lūgers iznīcina pēdējos pierādījumus, ka sakar viņa nolīgtās slepkavas-motociklista melnos darbs. Normunds ir izmisumā – viņš uzzina, ka slepus no viņa Zane tiekas ar viņa labāko draugu Oskaru.

N E M Ī L Ē T I E

Trešdiena 13.10.2021

3.sezonas 11.sērija

Zīle un viņa banda uzzinājusi, kādā veidā Kūpers ir atguvis parādu no viņu parādnieka, ir šokā. Cietušais uzņēmējs Rūtiņš vēršas pēc palīdzības pie izmeklētāja Gvido Doļska. Bet vai Doļskis būs ieinteresēts palīdzēt nelietīgajam biznesmenim? Vilnis, tiekoties ar Rūdolfu Šulcu, cenšas pateikt, ka atsakās rakstīt grāmatu par Rūda dzīvi. Kūpers pēc savas kaujas uzvaras atkal ir Rūtiņa ofisā, varbūt šoreiz uzņēmējs piekritīs atgriezt parādu Zīles komandai? Taču atgriezies Rūtiņa ofisā, Kūpers beidzot iepazīstas ar vēl nepazīstamiem Zīles banda biedriem. Zane ir ļoti laimīga, jo Normunds beidzot viņai ir paziņojis, ka advokātiem izdevās vienoties, un viņš tagad ļoti ātri un mierīgi izšķirsies no Ingas. Normunds ierodas mājā, kas reiz piederējusi viņam, lai Inga parakstītu šķiršanās dokumentus, bet jautājums, vai Inga nepārdomās un gribēs izšķirties mierīgā ceļā?

N E M Ī L Ē T I E

Otrdiena 12.10.2021

3.sezonas 10.sērija

Normunds ir lielā neizpratnē, viņš nekādi nevar saprast, kāpēc viņa nolīgtie advokāti nevar vienoties ar Ingas advokātiem un palīdzēt viņam mierīgi, bez lieliem zaudējumiem, izšķirties ar sievu? Lūgers slepeni apciemo Ingu viņas mājā, bet kāpēc Armands šoreiz izturas tik nelaipni pret savu mīļāko? Lelde atkal sarīko skandālu Artūra drauga dēļ, kurš viņai nepatīk. Uz kārtējo nopratināšanu ir atvests Makars, kurš ļoti mierīgā balsī nomierina prokurori Renāti par dokumentiem, kuri pazuduši no viņa lietas. Brigita nespēj saprast, kāpēc viņas vīrs piekrita rakstīt autobiogrāfisku grāmatu par Rūdolfu Šulcu. Viņa pieprasa zvanīt viņas bijušajam vīram un pateikt, ka grāmatu viņš nerakstīts. Kūpers atkal atrodas pie uzņēmēja Rūtiņa ofisa, bet šoreiz viņš nav nācis runāt, bet darīt!

N E M Ī L Ē T I E

Pirmdiena 11.10.2021

3.sezonas 9.sērija

Artūrs grib palīdzēt Kūperam, kurš atgriezies no cietuma, un grib nostāties uz kājām. Kūperam ir problēmas ar naudu, tāpēc Artūrs zvana Zīlem ar lūgumu uzņemt Kūperu viņu kolektīvā un piešķirt kādu darbu, bet Zīle Artūram liek runāt ar Lorensu. Rūdolfs ciemojas jaunajā Brigitas un Viļņa mājā. Rūdolfu māc ziņkāre redzēt, kā tagad dzīvo viņa bijusī sieva, kā arī viņš vēlas uzzināt vairāk par Brigitas jauno vīru. Rūdim interesē, kas par cilvēku ir Vilnis. Artūra un Leldes starpā ar katru dienu arvien biežāk rodas strīdi un nesaskaņas, to iemesls ir Artūra zonas laika draugi un paziņas. Lorenss pirmo reizi saticies ar Kūperu, neko negaidot, dod viņam pirmo uzdevumu „izsist“ parādu no viena uzņēmēja, kurš ir parādā Zīles bandai un parādu atdot negrib. Rūdis pierunā žurnālistu Vilni uzrakstīt grāmatu par viņu, un iedod Brigitas vīram avansu par topošo autobiogrāfiju. Ieva beidzot sāk strādāt vienā no Rīgas bāriem. Kūpers, ilgi negaidot, sāk izpildīt Lorensa doto uzdevumu. Viņš dodas uz uzņēmēja Rūtiņa ofisu, bet vai bagātais uzņēmējs runās ar kaut kādu Kūperu?

Viņas melo labāk

Ceturtdiena 14.10.2021

9.sezonas 48.sērija

Ilona, dusmīga un vīlusies pēc tikšanās ar Ingaru, savas jaunās draudzenes pavadībā iegriežas Roberta bārā, kurā viņu nepacietīgi gaida ne vien pats bāra īpašnieks un viņa labākais draugs Renārs, bet arī... Raimonds! Renārs ar Robertu jau ir izdomājuši plānu, kā atmaskot šarlatānu, kurš uzdodas par Renāru – Ilonai būs jāizliekas par potenciālo klienti un jādodas uz slavenā plastikas ķirurga konkurenta Ovčinkova klīniku. Tad jāpasaka, ka piedāvātā operācija viņai ir par dārgu un jāgaida, kad viņai piedāvās doties pie šarlatāna, kurš piedāvā daudz lētākus pakalpojumus... Ilonai ir bail pieņemt šo piedāvājumu, bet Roberts ar Renāru izdomā, ka viņu uz klīniku pavadīs Raimonds, un meitene piekrīt. Pēc neilga brīža plāns iegūst jaunu veidolu – Raimondam ir jāizliekas par transvestītu, kurš alkst palielināt savas krūtis, bet Ilona tēlos viņa draudzeni – lesbieti... Abiem atliek tikai iejusties jaunajās lomās un atbilstoši apģērbties!

Viņas melo labāk

Trešdiena 13.10.2021

9.sezonas 47.sērija

Olgas un Tīnas atklāto un sirsnīgo sarunu pārtrauc Konstantīns, kurš iebrāžas mājā kā viesulis. Kāpēc Kostja ir tik sadusmots, ka abām sievietēm nespēj pateikt ne vārda? Edijs dodas pie jaunās klientes un noskaidro, ka viņa ir cietusi no plastiskās krūšu operācijas, kuru ir veicis slavenais plastikas ķirurgs... Renārs Riebiņš! Edija kliente ir šokā, uzzinot, ka patiesībā viņa naudu ir samaksājusi un operāciju ir veicis kaut kāds krāpnieks! Edijam tā ir lieliska iespēja, ne vien nopelnīt naudu, bet arī salabt ar māsas vīru, ar kuru pēdējā laikā attiecības bijušas ļoti sliktas. Edijs pārliecina Renāru satikties un mierīgi, bez emocijām visu izrunāt. Tas ir nepieciešams, jo šī lieta vistiešākajā veidā ir saistīta ar slavenā plastikas ķirurga reputāciju. Vīrieši izrunājas un izdomā vislabāko veidu, kādā varētu atrast šarlatānu, kurš operē izmantojot Renāra vārdu. Ilona dodas uz Kostjas garāžu, lai “atstrādātu” naudu, ko viņai iedeva Olga, bet vai Ingars būs ar mieru salabt un turpināt draudzēties ar viņu?

Viņas melo labāk

Otrdiena 12.10.2021

9.sezonas 46.sērija

Olga psiholoģei izstāsta gandrīz visu savu dzīves stāstu un saņem speciālistes komentārus un ieteikumus. Lai varētu mēģināt mainīt citu dzīves, Olgai vispirms ir jāmaina sevi. Vai Olga ņems vērā psiholoģes rekomendācijas? Olga, mēģinot mainīt sevi, tomēr neaizmirst arī pašas izdomāto plānu „B“. Olga kafejnīcā satiekas ar Ilonu. Apmaiņā pret meitenes solījumu atjaunot draudzību ar Ingaru, Olga Ilonai iedod lielu naudas summu, ar kuru Martas krustmeita varēs nosegt parādus, kas radušies, aizņemoties ātros kredītus. Pēc Konstantīna ieteikuma, Ingars Tīnai uzraksta skaistu un romantisku ziņu. Viņiem abiem interesē – kā uz to reaģēs Olgas krustmeita? Pēc neveiksmīgā darījuma ar Ilonu Olga ar pretenzijām steidzas uz Martas mājām, bet Roberts savā bārā sagaida ļoti cienījamu viešņu – savu un mammas kaimiņieni Anniju. Edijs ilgi bez darba nesēž, viņš saņem jaunu piedāvājumu. Kāds notikums detektīvam būs jāatrisina tagad?

Viņas melo labāk

Pirmdiena 11.10.2021

9.sezonas 45.sērija

Marta, uzzinājusi par Ilonas jaunās draudzenes nesekmīgajiem mēģinājumiem atrast dzīvokli, piedāvā krustmeitas draudzenei dzīvot mājā pie viņas. Marta ir gatava Laimei dod dzīvokli... par 200 eiro! Romantisko un seksuālo Ingara sapni pārtrauc ne vien šefs, kurš parādās garāžā, bet arī Olga, kura nespēj apvaldīt savas dusmas. Kāpēc Kostjas sieva ir tik dusmīga, ka pat izsaka draudus nodedzināt vīra garāžu? Pēc viesošanās garāžā Olga dodas ciemos pie Martas. Tikai draudzenes mājās viņa beidzot nomierinās un saņem labu ieteikumu, kā beidzot pārtraukt viņas krustmeitas un Ingara draudzību, kura Olgai tik ļoti nepatīk. Roberts kļūst arvien vairāk norūpējies par to, ka bāru neapmeklē klienti un nav nekādas peļņas, bet tad viņš negaidīti saņem mārketinga piedāvājumu no Laimes – viņai ir ideja, kādā veidā varētu piesaistīt apmeklētājus. Bet Olga pēc Martas ieteikuma apmeklē vienu no labākajiem Rīgas psihologiem.

Viņas melo labāk

Ceturtdiena 07.10.2021

9.sezonas 44.sērija

Pēc spēcīgā Janas sitiena, Renāram ir nepieciešama pat neliela plastiskā operācija, bet Tīna un Ingars dodas uz savu pirmo randiņu. Ceļojumā pa Rīgu dodas arī abas jaunās draudzenes – Ilona un Laime. Laime no Amerikas ir atgriezusies dzimtenē, un viņai noteikti ir jāatrod dzīvoklis, kuru noīrēt, bet kas notiek un ko meitenēm piedāvā dzīvokļu izīrētāji, ja neviens no dzīvokļiem neder? Pēc ilgajiem un nesekmīgajiem dzīvokļa meklējumiem, draudzenes nolemj pilsētas kafejnīcā atpūsties un iedzert kafiju. Izrādās, ka tieši šajā kafejnīcā lieliski un jautri laiku pavada arī... Tīna un Ingars! Ilona Laimei lūdz palīdzību – viņai ir ideja, kā izbojāt Tīnas un Ingara romantisko randiņu, bet Renāram pēc ilgiem pūliņiem, izdodas pierunāt savu labāko draugu Robertu, lai tas uz vienu vakaru paņemtu rokās skalpeli un kļūtu par plastikas ķirurgu!

Viņas melo labāk

Trešdiena 06.10.2021

9.sezonas 43.sērija

Pēc ilgas pierunāšanas, Marta beidzot piekrīt tam, ko Olga viņai lūdz, arī viņai nav pretenziju pret Ediju. Olga tagad var būt mierīga, bet viņas garastāvokli sabojā fotogrāfija, kuru parāda Marta. Tajā redzama viņas krustmeita kopā ar Ingaru, kurš Olgai tik ļoti nepatīk. Ilona un Laime ātri atrod kopīgu valodu un sadraudzējas, bet Olga, uzzinājusi par Tīnas un Ingara draudzību, dodas uz sava vīra garāžu. Pazīstot Olgas straujo raksturu, kādam tagad var nākties ļoti ciest! Roberts atgriežas mājās dusmīgs un ignorē mammu, viņi tagad sazinās tikai ar telefona īsziņām, tomēr tas vēl nav pats sliktākais joks, ko tajā vakarā dēls, kaimiņienes Annijas klātbūtnē, izspēlē ar savu mammu. Ķirurgs Renārs rūpīgi gatavojas ilgi gaidītam semināram, bet viens, kļūmīgs gadījums izjauc viņam tik svarīgo gatavošanos. Kāds nevainīgs pārpratums noved ķirurgu pie sāpīgas traumas, un izraisa kārtējo Renāra sievas greizsirdības lēkmi?

Viņas melo labāk

Otrdiena 05.10.2021

9.sezonas 42.sērija

Ingars nolemj Ilonai atriebties un sociālajos tīklos ievieto fotogrāfiju, kurā viņš ir kopā ar Tīnu, bet Roberts, kurš ir sastrīdējies ar mammu, nevar nomierināties arī savā bārā. Liela spriedze manāma arī Olgas un Edija tikšanās laikā – Olga par visiem detektīva sliktajiem darbiem, draud ar prokuratūru un ilgiem gadiem cietumā, tomēr gudrajam privātdetektīvam ir savi ieroči un neapgāžami pierādījumi, ko viņš var izmantot pret Tīnas krustmāti – Olga zog PVN, turklāt lielos apjomos! Varbūt pēc šī Edija soļa Olga nomierināsies un ar detektīvu parakstīs mierizlīgumu? Roberta bārā ierodas meitene, kura meklē darbu. Bāra īpašnieks nespēj slēpt sajūsmu, ka atradis cilvēku, kurš varēs nomainīt Ilonu, bet te pēkšņi, pēc vakardienas ballītes atguvusies, ierodas pati atlaistā oficiante! Kā bāra īpašnieks atrisinās šo personāla problēmu? Bet Olga, pēc tikšanās ar Ediju, atkal steidzas pie Martas. Viņai ir slikti jaunumi un liels, un svarīgs lūgums savai biznesa partnerei. Kā Marta reaģēs uz šo Olgas iegribu?

Viņas melo labāk

Pirmdiena 04.10.2021

9.sezonas 41.sērija

Martas mājās notiek pirmais Ilonas un Raimonda randiņš. Tam bija jābūt romantiskam, tomēr tas beidzas, pat nesācies... Kāpēc Ilona jau pašā vakara iesākumā izplūst asarās? Visiem vakariņu dalībniekiem izdodas noskaidrot šo pārpratumu, un ballīte uzņem jaunus apgriezienus, bet tad… jauko vakariņu atmosfēru izbojā Olgas vizīte! Kas ir tik steidzams un svarīgs, ka viņa tik vēlu ierodas savas biznesa partneres mājās? Arī Kostjas garāžā satraukums – Ingars sociālajos tīklos ierauga fotogrāfijas no svētkiem Martas mājās – tur atrodas viņa Ilona, turklāt kopā ar kaut kādu plikpauri! Šīs fotogrāfijas Ingars parādā šefam Konstantīnam, bet garāžas īpašnieks Ingara telefonā pamana arī citas fotogrāfijas, kurās seksuālā pozā ir nobildēta Olgas krustmeita Tīna! Bet bāra īpašnieks Roberts, no rīta saņēmis ziņu no savas oficiantes Ilonas, ka viņa neieradīsies darbā, problēmu mēģina atrisināt vienkārši – viņš oficiantes darbu piedāvā... savai mammai!

N E M Ī L Ē T I E

Ceturtdiena 07.10.2021

3.sezonas 8.sērija

Nākamā persona, kuru, risinot Makara lietu un apsūdzības mafijas autoritātei, apmeklē Rūdolfs Šulcs ir prokurore Renāte. Tikai prokurore ir neizpratnē par Rūdolfa lēmumu, patstāvīgi risināt Makara atbrīvošanu. Tā Rūdis prokurorei parāda, ka viņš ir svarīgs cilvēks Makara problēmu atrisināšanā. Pēc apšaudes garāžā ievainotajam Lūgeram steidzami ir nepieciešama mediķu palīdzība. Noteikto apstākļu dēļ Armandu oficiāli nogādāt slimnīcā nevar, tāpēc Zīle zvana Zanei un lūdz viņas palīdzību. No cietuma ir atgriezies Kūpers, kurš apciemo Artūru. Viņi ir seni, labi draugi, iepazinušies cietumā, kad Artūrs izcieta sodu par seifa aplaupīšanu. Tikai šāda Artūra pagātnes drauga ciemošanās nepatīk Artūra mīļotajai Leldei.

N E M Ī L Ē T I E

Trešdiena 06.10.2021

3.sezonas 7.sērija

Rūdolfs Šulcs nespēj noticēt vārdiem, kurus kā tikko ir dzirdējis no bijušās sievas Brigitas – viņa tagad ir cita vīrieša sieva! Šķiršanās problēmās Normunds vaino pat savu draudzeni Zani, arī visi apkārtējie ir vainīgi, tikai ne viņš pats. Brigitas kabinetā vēl viena negaidīta satikšanās – Rūdis bijušās sievas kabinetā satiekas ar jau iepazīto žurnālistu Vilni, kurš, kā atklājas, ir tagadējais Brigitas vīrs. Makars tiek nogādāta prokuratūrā, viņa mīļotās prokurores kabinetā, viņa ir sākusi izmeklēšanu par smagu noziegumu – Mārtiņa Zīles slepkavību.


« 1 2 3 4 ... 94 95 »