Pašmāju seriālu anotācijas

N E M Ī L Ē T I E

Ceturtdiena 28.10.2021

3.sezonas 20.sērija

Brigita ir šokēta par Rūdolfa dzimšanas dienas dāvanu dēlam, pie svētku galda izceļas skandāls. Kūpers aizgājis pie Artūra, taču mājās atrod tikai Leldi. Lai Rinalds neatklātu draugam, ko redzējis kafejnīcā, Lelde viņa piedāvā darījumu. Kādu piedāvājumu no Leldes izdzirdēs Kūpers, un vai tomēr viņš atklās draugam visu patiesību? Zīle nonāk gana bīstamā un pat dīvainā situācijā ar pilsētā satiktu simpātisku meiteni. Makara mājā viesojas Rūdolfs Šulcs. Mafijas autoritāte pateicas Rūdim par ātri un gludi atrisinātu problēmu, tomēr arī Rūdim ir lūgums Makaram. Kādu palīdzību viņš prasīs Sigurdam? Abiem brāļiem neveicas ar mīļotajām sievietēm – Normunds tik tikko izšķīries ar Zani, Artūrs no Leldes uzzina, ka viņa pamet Artūru un izvācas no viņa mājām.

N E M Ī L Ē T I E

Trešdiena 27.10.2021

3.sezonas 19.sērija

Ieva no savas kolēģes bārmenes negaidīti dzird stāstu par savu pagātni. Lorenss lūdz Kūpera palīdzību – viņam ir jāparunā ar savu māsu par mežā nogalināto, Latvijā pazīstamo motociklistu. Kūpera māsa reiz draudzējās ar viņu. Lorensam šobrīd ir svarīga jebkāda informācija par noslepkavoto. Brigitas un Viļņa mājā valda svētku noskaņa, jo notiek gatavošanās Tomasa dzimšanas dienas svinībām. Abi ir pārsteigti uzzinot, ka uz dzimšanas dienas svinībām Tomass ir uzaicinājis arī savu tēti. Kūpers kādā no pilsētas kafejnīcas logiem pamana Artūra mīļoto Leldi nepazīstama vīrieša kompānijā. Kūperu māc šaubas, vai stāstīt draugam stāstīt to, ko viņš redzējis vai labāk noklusēt?

N E M Ī L Ē T I E

Otrdiena 26.10.2021

3.sezonas 18.sērija

Doļskis Makaram pastāsta, ka ticies ar Lorensu un lūdzis viņa palīdzību. Normunds Ingas uzraudzībā raksta atvainošanās un atvadīšanās vēstuli Zanei. Makars izstāsta par savu tikšanos ar Zīli, un par ko abi ir vienojušies tikšanās laikā. Šķiet, ka abu lielāko ienaidnieku starpā kādu laiku valdīs miers, bet vai uz ilgu laiku? Brigita atkal pieķer Vilni melos. Izskatās, ka Brigitas bijušā vīra Rūdolfa plāns sakompromitēt žurnālistu sievas acīs darbojas. Negaidīti Sigurds piedāvā Renātei apprecēties. Vai prokurore piekritīs precēties ar cilvēku, kurš saistīts ar noziedzības pasauli? Rūdolfs saņem pavēli no sava bosa Silvera – Latvijā visas darīšanas ir nokārtotas, un viņš ir vajadzīgs Spānijā. Rūdis lūdz Silveram atļauju vēl dažas dienas uzkavēties Latvijā, bet Silvers nav pierunājams – Šulcam jau rīt ir jāatgriežas Spānijā!

N E M Ī L Ē T I E

Pirmdiena 25.10.2021

3.sezonas 17.sērija

Iegriezusies ciemos pie Zanes, kaimiņiene atrod viņu pilnīgā izmisumā – viņu ir pametis Normunds. Normunds pasaka Zīlem, ka visas finansiālās problēmas, kuras varēja rasties viņa un Ingas šķiršanās dēļ, ir atrisinātas. Viņš atgriežas pie Ingas! Taču Oskars pilnībā neuzticas Ingai, viņš īsti netic tādiem labākā drauga vārdiem, tomēr dod pavēli Lūgeram neaiztikt Ingu un viņu nenogalināt. Armanda pavadībā viņš apmeklē kā tikko no cietuma brīvībā izgājušo Makaru. Tagad abiem svarīgi vienoties, kā dzīvots tālāk – mierā vai kara stāvoklī? Lorenss satiekas ar kriminālistu Doļski un lūdz viņa palīdzību, kas attiecas uz motociklistu slepkavu. Brigitas un vīra attiecības atkal aizēno nelaimīgā grāmata par Rūdolfa Šulca dzīvi, kuru Brigitas vīrs ir piekritis rakstīt, avansā paņemot iespaidīgu naudas summu no Brigitas bijušā vīra.

N E M Ī L Ē T I E

Ceturtdiena 21.10.2021

3.sezonas 16.sērija

Ieva jaunajā darbā iepazīstas ar kolēģi Alisi. Tajā pašā bārā, kurā tikko sākusi strādāt Artūra bijusī sieva, tiekas Doļskis un Rūdolfs Šulcs. Kādā informācijā policijas ierēdnis dalīsies ar Rūdolfu, ja viņš pēc tikšanās ar korumpēto ierēdni nekavējoties zvanīs Zīlem un aicinās uz svarīgu sarunu? Zane atkal sagaida negaidītu viešņu – Ingu, bet šoreiz Normunda sieva nav nākusi pie viņas, nevis lai skaidrotu attiecības, bet lai savāktu vīra mantas, kuras ir palikušas pie Zanes mājās. Brigita kārtējo reizi liek Vilnim atdot naudu Rūdolfam, kuru žurnālists paņēmis avansā par topošo grāmatu. Normunds uzzinājis, ka Inga bijusi pie Zanes, ir saniknots. Makars, kurš beidzot ir ticis brīvībā, ir bezgala priecīgs par prokurores Renātes kompāniju. Visas pārējās domas, kā rīkoties ar brīvā iznākušo Makaru, ir Zīles un Lūgera galvās. Lorenss kārtējo reizi, bet šoreiz ar dūru palīdzību, māca Kūperam viņu bīstamā biznesa specifiku.

N E M Ī L Ē T I E

Trešdiena 20.10.2021

3.sezonas 15.sērija

Rūdis ar savām bērnības atmiņām turpina „uzbrukt“ Brigitas vīram, žurnālistam Vilnim. Tikai vai viss, ko par savu bērnību žurnālistam pastāsta Rūdolfs, ir taisnība vai izgudrots stāsts? Negaidīti mājās atgriežas Normunds, dīvainā situācijā nonāk ne tikai Inga, bet arī viņas viesis Lūgers. Brigita pret savu bijušo vīru ir kategoriska – Rūdim ir jāliek mierā Vilnis, un viņas vīrs par Rūdolfa Šulca dzīvi nekādu grāmatu nerakstīts! Ar katru dienu palielinās plaisa Artūra un Leldes attiecībās, bet Brigita uzzinājusi, ka Vilnis no Rūdolfa par grāmatas rakstīšanu ir saņēmis avansu, pieprasa Vilnim atdod naudu viņas bijušajam vīram. Lorenss apmierināts ar Kūpera darbu, jaunajam bandas loceklim uztici arvien vairāk svarīgākus darbus.

N E M Ī L Ē T I E

Otrdiena 19.10.2021

3.sezonas 14.sērija

Artūrs piespiež pie sienas Normundu – jaunākajam brālim mieru nedod jautājums – kur pazudis Māris? Vai Normunds uzdrošināsies atklāt patiesību? Bet saruna starp brāļiem no Māra pazušanas pārvirzās uz mierīgāku tematu, pēc ilgāka laika abiem beidzot ir iespēja no sirds izrunāties par sadzīviskām tēmām. Zīle ar Lūgeru pārspriež shēmu, kura zināma tikai viņiem – kā no dzīves „pazudināt“ Normunda Ingu. Pēc sarunas ar Oskaru, Armands nekavējoties brauc satikties ar topošo upuri. Ko viņš gatavojas darīt ar Normunda sievu? Rūdis atkal ir ražotnē, kuru vada Brigita, bet tagad viņa vizītes mērķis nav bijusī sieva, bet viņas vīrs Vilnis. Kamēr Lūgers ar Ingu svārstās, kā viņiem rīkoties un dzīvot tālāk, pie Ingas mājas durvīm klauvē negaidīts viesis. Kas viņš ir?

N E M Ī L Ē T I E

Pirmdiena 18.10.2021

3.sezonas 13.sērija

Lūgers atbrīvojas no visiem pierādījumiem, kuri varētu viņu kaut kā saistīt ar motociklista slepkavību. Normunds no rīta pamostas savas bijušās sievas mājā, viņš nesaprot, kā šeit varējis palikt. “Piebarots“ ar Ingas formāciju, ka Zane ir biežs viesis Zīles mājās, Normunds steidzas pie labākā drauga. Vai tie izrādīsies meli vai taisnība? Kamēr divi labākie draugi skaidro sarežģīto situāciju, Zīles pagalmā satiekas Lorenss un Lūgers. Vīriem, kuri sen nav redzējuši, ir savas sarunu tēmas. Lūgeram nav aizdomu, ka Lorenss viņu tur aizdomās. Lorenss jo tālāk, jo vairāk vairs netic Armanda vārdiem. Pēc sarunas ar Normundu, Zīlem ir jauns uzdevums Lūgeram, bet par šo uzdevumu neviens, izņemto viņus, nevar zināt. Kādu uzdevumu Oskars uzdos Lūgeram?

Viņas melo labāk

Ceturtdiena 28.10.2021

9.sezonas 56.sērija

Rādās, ka Kostjam šādas sievas izdarības, lai viņu vienmuļajā dzīvē atgrieztu kaisli, neiet pie sirds, tāpēc brīdī, kad Olga savu vīru „piespiež“ pie sienas, viņš gudri izmanto ieteikumus, kurus saņēmis no autoservisā strādājošajiem vīriešiem. Pēc nelaimīgās, šarlatāna veiktās krūšu maiņas operācijas, Raimonds, kurš ir sveiks un vesels, paliek Renāra mājās, bet Olga pēc intīmā vakara, kurš neizdevās, nevar nomierināties – viņai ļoti pietrūkst siltuma un mīlestības, tāpēc enerģiskā sieviete to nolemj kompensēt ar sportu, sev kompānijā uzaicinot arī draudzeni Martu. Vai Marta pieņems Olgas uzaicinājumu un viņu atbalstīs, ja ārā ir tik slikts laiks?

Viņas melo labāk

Trešdiena 27.10.2021

9.sezonas 55.sērija

Pēc gadījuma ar bumbu bārā Roberts ir kļuvis ļoti aizdomīgs – viņš ir pilnībā pārliecināts, ka klientu atstātajā mugursomā ir bumba! Renārs mugursomu atver un neatrod tajā bumbu, bet gan urnu ar pelniem... Roberts ar savām trīcošajām rokām to paņem un nejauši izbārsta pelnus pa visu bāru! Kādu risinājumu savam labākajam draugam piedāvās Renārs, lai varētu iziet no sarežģītās situācijas? Redzot, ka attiecības ar vīru katru dienu kļūst arvien sliktākas, Jana pēc palīdzības vēršas pie Raimonda. Ko Raimonds, kurš uzzinājis visu par Janas intīmo dzīvi, ieteiks, un vai greizsirdīgā plastikas ķirurga sieva paklausīs ieteikumam, ko devis Renāra klients? Olga, kura pavadījusi savu krustmeitu atpūsties uz Romu, turpina realizēt plānu, kā mainīt savu monotono dzīvi. Šoreiz viņa nolemj Konstantīnu pārsteigt ar erotisku un seksuālu ballīti!

Viņas melo labāk

Otrdiena 26.10.2021

9.sezonas 54.sērija

Meiteņu atriebība ar it kā bārā ieliktu bumbu nostrādā tikai daļēji. Bāra saimnieks izpilda visus Laimes, kura izmainījusi balsi, norādījumus – kāpj uz galda, dejo un pat dzied kā gailis. Bet „bīstamo“ bumbu neitralizē un dēla reputāciju glābj Irēna, kura ieradusies apraudzīt viņu. Renārs iebilst Janas prasībai, ka Raimondam nekavējoties jāizvācas no viņu mājas, bet no rīta, kad abi vīrieši ir apsēdušies pie brokastu galda, viņi saprot, ka ar plastikas ķirurga sievu karot nav vērts. Olga vēlas atdzīvināt kaisli, kas pazudusi starp viņu un Konstantīnu, tāpēc viņa lūdz vīru atgriezties no darba mājās pēc iespējas ātrāk – Kostju mājās gaida striptīza vakars! Bet Roberts, kurš Renāram izstāsta notikumus ar bārā ievietoto bumbu, piedzīvo jaunas briesmas – pie galdiņa sēdošie vīrieši ir aizgājuši un zem galda aizmirsuši ļoti aizdomīgu mugursomu! Vai tas ir iespējams, un Roberta aizdomas par to, ka bārā ir atstāta īsta bumba, apstiprināsies?

Viņas melo labāk

Pirmdiena 25.10.2021

9.sezonas 53.sērija

Roberts, kurš pēdējā laikā jūtas slikti, savu neapmierinātību izgāž uz savām darbiniecēm – viņas strādā maz, neuztur pienācīgu kārtību – bet izdzirdējis, ka meitenes apspriež viņa orientāciju, bāra īpašnieks viņām uzliek sodu – 100 eiro katrai... Kā vienmēr atjautīgā Laime izdomā šausmīgu atriebības plānu – viņa uzkonstruē bumbas mulāžu, ko paslēpj zem galda, pie kura vienmēr sēž Roberts. Vai viņš bumbu pamanīs, un vai meitenēm izdosies atriebties savam dusmīgajam priekšniekam? Kad Ingars ir devies atpakaļ uz laukiem, Konstantīns ir izmisis – viņu dzīvē nekas vairs neiepriecina, viņš nespēj un nevar uzturēties garāžā bez sava mācekļa, jo jūtas pavisam vientuļš! Vai Kostja uzdrošināsies savu garāžu aizslēgt ciet pavisam? Olga atbalsta vīra vēlmes un palīdz viņam kardināli mainīt dzīvi. Starp Renāru un Janu izceļas kārtējais strīds, tā iemesls ir Raimonds, kurš pēc operācijas atlabst abu kopīgajā mājā. Viņai ir aizdomas, ka Raimonds viņas Renāram māca sliktas lietas!

Viņas melo labāk

Ceturtdiena 21.10.2021

9.sezonas 52.sērija

Ilona un Laime savā istabā sarīko jautru ballīti – meitenes dzer šampanieti, dalās ar saviem sapņiem un vienkārši pļāpā. Bet Ingars, kuru Olga iepriekšējā dienā piedzirdīja, ir savācis visas savas mantas un gatavojas doties atpakaļ uz laukiem. No tā paša ciemata, kurā dzīvo Ingars, atbraukusi arī Ilonas mamma, kura pilsētā apciemo savu meitu un Martu. Viņa ir... šokā, jo atrod Ilonu guļam, turklāt izrādās, ka meitai ir stipras paģiras! Konstantīns Ingaram, kurš dodas atpakaļ uz laukiem, uzdāvina visdārgāko dāvanu, kādu vien viņš savam bijušajam darbiniekam var uzdāvināt. Pirms aizbraukšanas Ingars vēl satiekas ar Tīnu, bet arī te Kostjas draugs neatrod sapratni. Vienīgi Olga nespēj beigt priecāties par to, ka cilvēks, kuru viņa tik ļoti necieš, beidzot aizbrauc no pilsētas.

Viņas melo labāk

Trešdiena 20.10.2021

9.sezonas 51.sērija

Kostja, uzzinājis no Tīnas, ka viņa tomēr nav stāvoklī, steidzas uz garāžu glābt Ingaru, bet Raimonds, Renāra un Edija uzraudzībā, atgūstas ne vien pēc operācijas, bet arī pēc pieredzētā lielā stresa. Roberts žēlojas mammai, ka atkal uz ielas saticis simpātisko meiteni, bet izrādās, ka tas ir Raimonds, kurš kārtējo reizi bija pārģērbies par sievieti. Gudrā mamma zina, kā nomierināt dēlu, kā panākt, lai viņu nenomocītu dīvainas domas un vīrieši, kas pārģērbušies par sievietēm. Bet Olga, atgriežas mājās un uzzina patiesību par Ingara un Tīnas attiecībām. Olga saprot, no kādas nelaimes viņai ir izdevies izvairīties.

Viņas melo labāk

Otrdiena 19.10.2021

9.sezonas 50.sērija

Ilona izstāsta Laimei visu par viņas un Raimonda gājienu uz Ovčinkova klīniku, bet Raimonds ar Renāru un Ediju līdz vissīkākajai detaļai pārrunā šarlatāna notveršanas operācijas gaitu, tomēr kaut kas noiet greizi – vissvarīgākajā brīdī, kad Raimonds jau guļ uz operāciju galda, pazūd Renārs un Edijs, kuriem bija jāierodas draugam palīgā. Olgas mājās apokaliptiskas noskaņas – viss norāda uz to, ka Tīna ir stāvoklī, un Olgai ir tikai viens aizdomās turamais, kurš varētu būt viņas krustmeitas bērna tēvs. Olga stingri nolemj – Ingaram, kurš ir pavedinājis viņas Tīnu, ir jāmirst! Bet Renārs un Edijs ar nokavēšanos ierodas slepenajā šarlatāna operāciju zālē. Raimondu viņi tur neatrod, bet kad atrod, tad saprot, ka Raimonds ir ne vien pārcietis operāciju, bet viņam ir arī krūšu implanti. Olga ar degvīna pudeli ierodas Kostjas garāžā, kurā saimnieko Ingars viens pats. Ar ko beigsies Kostjas sievas un garāžas saimnieka palīga saruna?


1 2 3 ... 94 95 »